Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 1.
Drahomíra, Mário
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2018, 08:49 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Neter princeznej Diany na kontroverznej fotografii: To čo má na krku?!

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
5.9.2018 19:33 | |
+4 -6
Reagovať
Ukazuje svoju krásu a pýchu zato sa jej stane niečo zlé možno o rok možno o 10. A nikdy nebude blahorečená lebo zatratený buď ty ktorý... blabla
pavol.kumpan
5.9.2018 22:16 | |
+7 -0
poluciana, ty ukazuješ svoju hlúposť a bezcitnosť, slová ako charakter a pokora ti nič nehovoria. A ešte keď tak rada filizofuješ, aj ja mám niečo pre teba: NESÚĎ LEBO BUDEŠ SÚDENÁ
zlte__slivky
5.9.2018 14:38 | |
+13 -0
Reagovať
Je to krasna rastlina u nas ju vzdy pestoval taky maliar uz nezije vzdy par vyrastkov mal a pri hlavnwj ceste policajti tam bezne chodili a vzdy mu ju niekto ukradolnepijem nefajcim nedrogujem ale sama ju obdivujem pre jej krasu aj mecidinske ucinky a urcite aj ti co droguju a su chori a maju abstaky mali by im radsej toto dovolit ako siahnu po chemickych drogach droga je aj korenie aj muskatovy orech ma silnu drogu aj afrodiziak a vo velkom mozno vacsia droga ako mariuana precitajte si popis.nie som na zeny ale je to skutocna krasavica
paliak2
5.9.2018 12:09 | |
+15 -21
Reagovať
...kontroverzne bolo chovanie jej tety, vydatej ženy,matky dvoch deti,čo sa flákala po nocných baroch a arabským obchodníkom...
tabatas
5.9.2018 12:54 | |
+33 -4
aspon trocha radosti si uzila v tom hroznom zivote so svojim manzelom,a co on ,spaval s Camilou,to bolo, ok? pises ako by si vcera priletel z Marsu
pavol.kumpan
5.9.2018 11:08 | |
+33 -2
Reagovať
Krásna žena, dala si náhrdelník s motívom ktorý pripomína marihuanové listy. A čo je na tom zlé, ktovie koľkí z tých čo na to poukázali na jej instagrame marihuanu húlia a nim sa do toho tiež nikto nestará
Pupajdo2
5.9.2018 14:09 | |
+16 -2
Nech tam má aj drevené ko..ty! No a čo?!
nikxx
5.9.2018 11:00 | |
+16 -2
Reagovať
no a čo u nás chodí pán čo má na tričku že bongoman a pod tým list pritom ani nevie čo to znamená a v živote trávu nevidel
JohnMcCain
5.9.2018 09:25 | |
+8 -31
Reagovať
POROSENKO A KISKA SU HRDINOVIA DNESNEJ DOBY !
Andrej_Kiska
5.9.2018 10:47 | |
+6 -15
Omyl. Hrdinom a legendou je prave zosnuly John McCain, ktory sluzil cely zivot bojom za lepsi svet. Sluzil vlasti az do posledneho dychu. Bol to velky clovek
paliak2
5.9.2018 12:06 | |
+9 -1
...zrovna toto z vas vylezie v článku o mariške...súvislosť jasná
Pupajdo2
5.9.2018 14:11 | |
+3 -0
Paliak2 keby si si jednu bafol, tiež by si písal od veci.
nelka42
5.9.2018 09:21 | |
+57 -6
Reagovať
pekna dievka skoro ako jej teta a na hlupich ludi nech neda je to jej vec ake šperky nosi
tabatas
5.9.2018 09:22 | |
+5 -30
na takych ako si ty sama? pochopila?
Nomen
5.9.2018 09:16 | |
+1 -39
Reagovať
aj tak pojde do pekla
rozpravocka757
5.9.2018 09:08 | |
+48 -5
Reagovať
zaujimave ..ludom vadi už aj nejaky nahrdelnik z listami ktore vyzeraju ako listy javora .
grmbolec
5.9.2018 08:56 | |
+43 -7
Reagovať
ja mám tričko na ktorom je kaktus peyote , obsahujúci hlaucinogén mescalin . ludom už prcá fest. nahlásim jedného ktorý ma na triku logo SaS za propagáciu trávy a koksu
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda vlády
Názor Petra Kremského: Návod, ako ľuďom zvýšiť čisté mzdy Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 19 min
Letisko v Bratislave predpokladá v roku 2019 rozvoj nových liniek Aktuality.sk
Letisko M. R. Štefánika vybavilo v uplynulom roku viac ako 2 milióny pasažierov.
pred 49 min
Pri pobreží Líbye sa prevrhol čln s migrantmi, 17 je nezvestných Aktuality.sk
Čln sa prevrátil približne 93 kilometrov severovýchodne od Tripolisu.
14:50
Labouristi chcú otvorenú debatu o brexite, s Mayovou sa však nestretnú Aktuality.sk
Britský parlament očakáva, že o spôsobe vystúpenia krajiny z EÚ budú poslanci opäť hlasovať 29. januára.
Na snímke
Foto
Slovenskí fanúšikovia sa dočkali: Macejko bol pokrstený na Štrbskom Plese
Dych vyrážajúce
Dych vyrážajúce video: Matka prechádzala s dieťaťom cez cestu, potom prišiel silný náraz
Lindsey Graham,
Americký senátor sa obáva odchodu vojsk zo Sýrie: Varuje, že môže sa stať Irakom na steroidoch
Rogera Federera
Poriadna nepríjemnosť pre Rogera Federera: Člen ochrannej služby ho odmietol pustiť do šatne
V Gdansku sa koná
Foto
Gdansk sa lúči s dlhoročným starostom: Tisícky ľudí zaplnili kostol i námestia!
Mirka Partlová.
Foto
Mirka Partlová sa vydala za syna známeho moderátora: Prekvapená rodina prehovorila
Brankára Kuciaka šokovala výpoveď z Podbrezovej: Po vyhadzove bude trojkou v Slavii
Ricardo Quaresma
Quaresma si vystrelil z rozhodcu: Neuveríte, čo mu vyviedol na ihrisku
Radikálny
Indonézia prepustila radikálneho islamského vodcu: Za výcvik militantov dostal podmienku
Potomkov
Učitelia a študenti na Prešovskej univerzite si môžu deti zobrať do školy: Novinku si nesmierne pochvaľujú!
Šefčovič oznámil
Smer konečne ukázal kandidáta na prezidenta: Čím chce Šefčovič presvedčiť Slovákov?!
Majo Labuda
Majo Labuda sa zaskvel prešibaným nápadom: Vymyslel niečo, len aby si počas nakrúcania mohol oddýchnuť!