Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Mirka bude TOTO miesto v Bulharsku obchádzať na kilometre: Dovolenkové peklo začalo už pri vstupe do izby!

119 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zuzzikka
30.8.2018 15:29 | |
+62 -33
Reagovať
Bulharsko je fajn, na obrovsky rozdiel od napr. chorvatska! Tiez samotne Cierne more, je super, narozdiel od zranujuceho kamena a nebezpecnych jezkov v chorvatsku, pre co je uz vobec vstupit do mora velkym rizikom. Samozrejme, juh HR, Dubrovnik az Vodice maju miesto kamenov strk a to uz je znesitelne. Jediny silnejsi kontakt s jezkom vsak ukonci dovolenku nemocnicou a je vybavene. Cierne more je proti tomu karibik! Avsak aj v bulharsku si treba vediet vybrat destinaciu.. Primorsko, Slnecne pobrezie ani Zlate piesky k nim rozhodne nepatria, presne naopak! Kto sa nevie a nedokaze orientovat a tiez si nedokaze vybrat spravnu cestovku, ten potom odchadza so sklamanim.. chyba je vsak na jeho strane!
winder
31.8.2018 14:52 | |
+11 -0
Ja som bol v Primorsku viackrát a je to o tom, vybrať si dobrý hotel a dobré reštaurácie. A rád sa tam zase vrátim.
Bankok
30.8.2018 15:27 | |
+43 -2
Reagovať
Mira sama huli jednu od druhej,hasi to kde tade a bude tu dristat o stupiditach a ze inspektorka,kokos tj kolosalna hlupost,.....
Kyril
30.8.2018 15:43 | |
+47 -4
Vajgle v piesku sú všade! Aj na Mallorke. Lebo nehúliť na pláži by bola smrť! No IQ niektorých huliarov je tak vysoké, že klepú do prenosného popolníka, čo si nosia so sebou,alebo do plechoviek od nápojov, ktoré pri odchode z pláže hodia do odpadkov. Ale tak inteligentných huliarov zase tak veľa nie je! O tomto svedčia pláže po svete.🙄👻🤡
dreyfus
30.8.2018 16:22 | |
+8 -34
zato tupych nefajciarov ako si ty, je viac nez dost Cyril...
Kyril
30.8.2018 16:34 | |
+16 -4
Už som myslel, že sem nezavesíš nejaký tupý dríst...! Nesklamal si!
ja2244
30.8.2018 15:14 | |
+53 -7
Reagovať
nie letovisko mente ale cestovku zmente.
tabatat
30.8.2018 15:26 | |
+5 -29
mente zmente...zmetne treba teba
tabatat
30.8.2018 15:27 | |
+3 -25
zmente,ale je to jedno pri tej slovnej zasobe zmente
tabatat
30.8.2018 15:14 | |
+39 -91
Reagovať
Boli ste už niekedy v Bulharsku? ano, vela krat za sociku,a nikdy viac by ma tam nik nedostal,ani zadarmo
Intermediary
30.8.2018 15:21 | |
+33 -13
Tie špaky v piesku bol neodmysliteľný kolorit v Sozopole. Upratali to síce až večer takým sand cleanerom, ale Bulhari fajčili ako keby to mali zadarmo.
rainee
30.8.2018 15:53 | |
+28 -9
No presne, tie spaky na pláži a dopite plechovky kade tade si pamätám ešte z detstva, očividne sa nič nezmenilo. Ale inak more vlny pláže boli super. Ubytko slabucke,ale za socíku to bol pre nás aj tak luxus ísť k moru.
PP84
30.8.2018 16:05 | |
+72 -7
Akože nič v zlom ,ale “raňajky chutné ale to iste stále “ Doma má určite každý deň iné “jogurt a pomazanku občas parky” ale tu chce každý deň iné!!! Odfotila pani inšpektora čistú izbu a kúpeľnú ...kde je zástrčka a rozbitá chladnička?? Špaky hádžu fajčiarsky smradi na zem ,to treba riešiť pokutami pre tých bastardov čo dofajčia a vajgl hodia do piesku! Príspevok jak poď má j3bať
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Muž z Veľkej Mače spoznal kolegu na identikite k vražde Kuciaka Aktuality.sk
Rýchle správy
22.9. 19:40
Na východe havaroval autobus a dve autá Aktuality.sk
Hasiči a záchranári aktuálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a dvoch motorových vozidiel v Turni nad Bodvou v okrese Košice-okolie.
22.9. 17:44
V Rusku sa opäť konali protesty proti dôchodkovej refome Aktuality.sk
Rusi protestovali proti dôchodkovej reforme, ktorá sa dostala do druhého čítania.
22.9. 17:25
V Mníchove sa začal 185. ročník Oktoberfestu Aktuality.sk
Tradičné pivné slávnosti potrvajú do 7. októbra.
(ilustračné foto)
V Kanade sú bez elektriny desaťtisíce ľudí: Prišli sme o všetko, neporušená zostala len chladnička na pivo
Dvaja
Milan zbiera všetko o svojom slávnom menovcovi: Môj život som zasvätil Štefánikovi
Man writing in
Novinári napísali o zlom vynakladaní peňazí EÚ: Zadržala ich polícia
Pečovský novým
Pečovský sa stal novým rekordérom najvyššej súťaže: Viktor nastúpil na 405. duel
Pápež František
Pápeža trápia nové odhalenia v sexuálnom škandále: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol
flood
V Mexiku zúria povodne: Tisíce ľudí skončili v úkrytoch
Aleksander Čavrič
Slovan si poradil so Sereďou: Žilina doma rozstrieľala Senicu
Gervinhov gól bol
Za niečo také by sa nehanbili ani Messi s Ronaldom: V talianskej lige padol famózny gól po sóle cez celé ihrisko
Kórejská vojna si
Prestrelka v Pakistane si vyžiadala 16 mŕtvych: Medzi obeťami bol aj vojenský kapitán
Prezident
Tvrdá kritika slovenských dresov od člena Národnej rady Slovenskej republiky: Hrozí odobratím dotácií pre SZĽH
Pri prevrátení
Počet obetí prevráteného trajektu stúpol na 209: Úrady zadržali kapitána
Tina si vraj už
Foto
Tina a jej priateľ už tri roky jedia iba ovocie: Neuveriteľné, čo s nimi takáto strava porobila