Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 22. 9.
Móric
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Mirka bude TOTO miesto v Bulharsku obchádzať na kilometre: Dovolenkové peklo začalo už pri vstupe do izby!

119 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1cestovatel
30.8.2018 17:17 | |
+67 -7
Reagovať
Tie spaky ste si tam nahadzali vy dovolenkari sami.
ZAJO3
30.8.2018 17:12 | |
+34 -14
Reagovať
Najlepšie je byť doma a chodiť denne len na záhradu, lúku, pole, do lesa, prídete si domov kedy chcete, idete domov najesť sa kedy chcete, každý večer ste doma alebo si idete kde chcete...
Jerdna
30.8.2018 17:29 | |
+28 -6
A karčmu ši gze zochabil ?
videoalbum86
30.8.2018 17:04 | |
+118 -4
Reagovať
Špaky v piesku je bežná vec aj v iných destináciách,takže v tomto by som BG nezatracoval,je to o inteligencii a pohodlnosti fajčiarov.Čo sa raňajok týka neviem čo frfľe táto slovenská turistka,podľa fotiek bolo z čoho vyberať,lenže predstava nenažratého Slováka je v tom,že za peniaze,ktoré zaplatili nech aj bachory roztrhá,lebo mamička so synmi určite raňajkujú doma každé ráno toast s lososovým kaviárom.BG poznáme veľmi dobre,spokojnosť po všetkých stránkach,len si treba vedieť vybrať lokalitu a hotel.Nabudúce nech nelezie za hranice,nech ide na Širavu,tam bude mať určite na raňajky krémeše a černocha na izbe.
Lilo7
30.8.2018 16:39 | |
+99 -2
Reagovať
Na ubytovaní chýbala klimatizácia. Nikde však žiadna zmienka o tom či si zaplatili izbu s klimatizáciou. Všade pri objednávaní je to uvedené...Buď som negramotný ja, alebo plátok s názvom Nový Čas.
Buzola
30.8.2018 16:19 | |
+25 -50
Reagovať
Bulharsko nikdy viac! Su to kseftari. Mna tam pred 7 týždňami okradli na slnecnom pobreží. V mhd. Na policii bolo za mnou v rade dalsich 9 ľudí, ktorych okradli. Samotni policajti mi povedali, ze sa kradnu peniaze, auta a cennosti. Aj zo strazeneho parkoviska! Su to smelinari, bez empatie, a slušnosti. Kamoska sa potkla pred očami chlapov z hoteloveho personalu, spadla, zranila sa, a oni jej nepomohli, naopak, rehotali sa. Sluzby pre dovolenkarov som zazila v inych krajinach ovela kvalitnejšie.
Kyril
30.8.2018 16:25 | |
+54 -3
Krádeže nie sú doménou Bulgary. Mňa okradli v Petrohrad a známeho v Barcelone. A mnoho návštevníkov by ti mohli hovoriť o svojich zážitoch v Gratislave či v Amerike.
fencyn
30.8.2018 16:25 | |
+40 -5
V podstate si sa tam mala skoro ako na Slovensku :)
nufulak777
30.8.2018 16:30 | |
+12 -5
presne, naco sa tam trmacat ked je to rovnake ako u nas??
dreyfus
30.8.2018 16:35 | |
+4 -6
Cyril a u vas v Kyjeve sa nekradne ??
Kyril
30.8.2018 16:38 | |
+10 -7
To neviem. No tebe v hlave to vykráda permanentne...😁😁😁
dreyfus
30.8.2018 16:45 | |
+5 -4
tak to je smutne Cyril, asi nebudes vlastenec, ked si ani nenavstivil hlavne mesto krajiny odkial pochadzas ty alebo tvoji predkovia, mozes sa hanbit...
abvydavatelstvi
30.8.2018 16:59 | |
+17 -6
Me dvakrat za sebou jeden mesic okradli v Praze ... a policajti rekli, ze to delaji gangy z Bulharska a Rumunska ...tak jsem nemusela nikam jezdit, oni udelaji tlacenici kolem vas a jste v mziku bez penezenky ..
TL_unicorn
30.8.2018 16:14 | |
+75 -6
Reagovať
Imho kvalita v tomto prípade zodpovedá cene. Za dané prachy nemá zmysel čakať žiadny luxus alebo "wau efekt". Taktiež si ale myslím, že inšpektorka to vskutku ani neopísala až v takom zlom svetle, len vytkla veci, ktoré sa jej nepozdávali. A Nový Čas to samozrejme popíše štýlom, ako keby sa vrátila z pracovného tábora. Ide predsa o čítanosť. ;-)
Kyril
30.8.2018 16:16 | |
+6 -16
Fuj cajt dokáže vygrcanej kosy urobiť pistáciovú zmrzlinu.
Kyril
30.8.2018 18:32 | |
+4 -4
Nechápem prečo toľko minuskukete. Chcete vari tvrdiť, že produkcia Fuj cajtu má nejakú serióznu výpovednú hodnotu?!! A ja som toto napísal trochu inak. Fujcajťácka produkcia je samý grc.
dosmochtany
30.8.2018 16:11 | |
+51 -23
Reagovať
Milujem tieto presmradene panicky co kde pridu tak len vsetko ofrflu ved ked sa jej nepaci tak racte prosim dvere su otvorene nikto ju tam predsa nedrzal ani nenutil jest ich jedlo, tupelo slovenske
Kyril
30.8.2018 16:15 | |
+50 -6
Jej dojmy pramenia z toho, že má málo nacestované.
dreyfus
30.8.2018 16:32 | |
+4 -14
urcite viac ako ty cyril...
Kyril
30.8.2018 16:41 | |
+5 -5
Drejfák, no veľmi nejaké svoje cestovateľské ciele. Horné jumbo, Dolné jumbo, skladisko močovky...?😀😁😂🤣
jaguar77
30.8.2018 16:08 | |
+18 -56
Reagovať
bulharsko nikdy viac , radsej pôjdem do dubaja .
nufulak777
30.8.2018 16:10 | |
+46 -16
prstom na mape...
anthinari
30.8.2018 16:06 | |
+58 -4
Reagovať
najprv si mala poriadne pozriet ten hotel -uz na prvy pohlad badat a v akom stave je - neviem v akej casti bola preto ze ja som na SL.POBREZI 4 hv. hotel a bolo tam nadherne
dreyfus
30.8.2018 16:13 | |
+12 -52
ze nadherne...v Bulharskuu:)
paloturansky
30.8.2018 16:04 | |
+48 -5
Reagovať
My sme boli v juli..Svati Vlas, Hotel Larisa, jednoduchy, cisty hotel, klima na kazdej izbe, na jedlo si treba zvyknut, predsa je to iny kraj..plaze mensie, more fajn, ceny v restavraciach, baroch v pohode...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Silný vietor
Po Elene dorazí do Európy ďalší orkán Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 29 min
Nehodu pri Pezinku neprežil 27-ročný motocyklista Aktuality.sk
Nehoda sa stala medzi obcami Slovenský Grob a Chorvátsky Grob.
11:23
Pavučiny Pavúky vytvorili na pobreží v Grécku gigantickú pavučinu Aktuality.sk
Pavúky vytvorili pavučiny, ktoré pokryli stromy, kríky a rastliny.
11:05
Po Elene dorazí do Európy ďalší orkán Aktuality.sk
Sobotné ráno bolo na viacerých miestach veterné, no vietor začal pomaly od severozápadu slabnúť.
Osem mŕtvych a 20
Aktualizované Foto
Vojenská prehliadka v Iráne sa zmenila na peklo: Útočníci zabili 24 ľudí, 53 je zranených
(ilustračné foto).
Kontroverzní kandidáti na post starostu: V súboji sa stretnú Hitler s Leninom
Peter Sagan.
Nominácia do Innsbrucku je známa: Títo Slováci pomôžu Saganovi na šampionáte
František (41) sa
Tragédia pri ochutnávke burčiaku, o život prišiel Imrich († ­76): Vinári radia, ako sa vyhnúť ďalšiemu nešťastiu
(ilustračné foto).
Trhavina v Afganistane usmrtila deväť detí: Zabiť mala príslušníkov bezpečnostných jednotiek
Zuzana Kanócz
Rodičom Lojovi a Kanócz je už byt pritesný: Hľadanie novej strechy nad hlavou má dva háčiky
Svietidlo zapnete
Potenciál LED osvetlenia nie je naplnený: Toto všetko môže vyliečiť
Počet obetí
Počet obetí zosuvov pôdy a tajfúnu Mangkhut dosiahol 127: Pomocnú ruku poskytla aj Európska komisia
Po bitke, ktorá
Zvolenskí chuligáni sa predviedli: Vyčíňanie v sektore, kde boli aj ženy a deti!
Kufre hádzali ako
Kufre hádzali ako vrece zemiakov, a to nie je všetko: Na letisku v Manchestri sa zamestnanci pekne vyfarbili!
Na tejto motorke
Smrteľná nehoda pri Bratislave: Motorkár († 27) vyletel do poľa a zahynul
Jozef Vajda
Foto
Jozef Vajda sa v novom seriáli razantne zmenil: Je z neho poriadny tučko