Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 11.
Eugen
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Mirka bude TOTO miesto v Bulharsku obchádzať na kilometre: Dovolenkové peklo začalo už pri vstupe do izby!

119 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
DankaMg
30.8.2018 21:46 | |
+22 -34
Reagovať
Dnes sme dosli domov z Primorska a teda mam podobne pocity ako autorka - všade spina, spaky, kazde jedlo plava v oleji. Obidve deti mali crevnu virozu. Hotel tiez nesvietil cistotou a v noci nas stale v posteli nieco dostipalo, tak len pevne verim, ze sme si nedovliekli so sebou aj bejake plostice. Je sice pravdou, ze za malo penazi, malo muziky, ale tak nejaka minimalna hranica hygieny a sluzieb by mala byt garantovana si myslim. Z kazdej strany sa tam na Vas vali cigaretovy dym, bulhari totiz fajcia vzdy, vsade a stale. More bolo celkon pekne, ale mna by tam uz viac nikto nedostal ani zadarmo. Radsej buduci rok ostanem doma a nasetrim si o dva roky na Turecko.
eMKejx
30.8.2018 22:27 | |
+16 -13
A kolko ta stalo bulharsko. Vsak jun, jul mas turecko v cenach ako bulharsko v auguste. Tento rok by som ti dal ceny vsetkych destinacii z hlavy. Kedze sam som dovolenku pozeral uz od marca. Nakolkk som ale mal dostatok penazi az zaciatkom augusta volba padla na kalabriu aj vdaka tomu ze cena isla dole a bola porovnatelna s cenami bulharska, albanska... Bulharsko som si vsak pozeral cez streetview a otras, niektore letoviska, podobalo sa to na lunik9... Na buduce uz viem ze pojdem v juni, july a vyjde mi v pohode andaluzia, ci grecko s poriadnym hotelom. Bulharsko, albansko potrebuje este 20 rokov aby to tam bolo na urovni aspon chorvatska. Co sa tyka stravy bulharsko ma najhorsi all inclusive spomedzi vsetkych letnych destinacii eu
Kyril
30.8.2018 22:47 | |
+22 -3
Na AI sa vysrať. Radšej skúsiť miestne rastavradory a pilešky sač, či piperky bjurek alebo čierna škembe boli v Obzore skvelé.
winder
31.8.2018 14:42 | |
+12 -2
DankaMg - to čo píšeš sú príznaky najlacnejšieho All Inclusive. Bulharsko určite hotel **** a max. s raňajkami. Na obed stačia sušienky, zmrzka alebo niečo podobné a večera v dobrej reštaurácii. Tak to robievam ja. A garantujem, že budeš mať na BG celkom iný pohľad.
1ivyn1
2.9.2018 16:46 | |
+11 -1
DankaMag tak ja neviem, možno sú dve rôzne Bulharská. My sme boli pred 2 rokmi v Nesebare na Slnečnom pobreží, teda nie v Primorsku, v menšom penzióne, ktorý mal svoj bazén. Všetko, úplne všetko vyzeralo presne ako na fotkách z katalógu. Izba, čistota, bazén, raňajky... Chodníky v okolí sú síce rozbité, ale viem, že som v Bulharsku, tak neriešim. Starý Nesebar bol dostupný vláčikom, autobusom alebo pešo za 25 minút. A tam je to rozprávkové. More tiež super. Celé aj s leteckou dopravou ma to vyšlo niečo málo cez 400 eur na osobu. Asi last minut, už sa nepamätám. Takže lacná a veľmi kvalitná dovolenka.
pisko28
30.8.2018 20:22 | |
+63 -6
Reagovať
Ajaj no moja milá,prosím preber sa.Odporúčam pocestovat a bola by si veľmi zhrozena,že za oveľa viac peňazí môžeš zažiť,skutočné peklo!!!Nedalo mi nenapisat,no takéto sťažnosti ma privádzajú až do úžasu,či to tá páni myslí vážne,alebo jej len hrkoce v oriesku na krku.
Kyril
30.8.2018 22:49 | |
+10 -9
A čôže takô hroznô za veľa peňazí ťa postihlo?🤗
pisko28
30.8.2018 23:44 | |
+4 -5
Ďakujem za starostlivosť Kirilko,no nemyslím,že práve tebe by som sa mal vyspovedať a ak cestujes,tak ti to nemusím ani vysvetľovať.Alebo mi chceš povedať,nebodaj každá tvoja dovolenka bola bezchybna???
Kyril
2.9.2018 12:54 | |
+4 -1
No, nespomínam si na žiadnu, ktorá by bola chybná. Že nám zrušili let a museli sme letieť na druhý deň, a to cez MUC. Že sme prileteli do 5* hotela v HKG a oni o nás nevedeli? Že som sa dostal na územie NZ na základe komisionálneho vpustenia? Dodnes neviem čo to chcelo byt. Tak to sú reality, ktoré sa pri cestovaní vyskytujú. No že by to mali byt chyby, by som netvrdil. Skôr ma nahnevajú veci, ako zmena lietadla z A380 na B777 u Air France, lebo len kvôli A380 som si u nich kúpil letenku do NRT. Takže o chybných dovolenkách hovoriť nemôžem.
kayakaya
30.8.2018 20:13 | |
+69 -5
Reagovať
Ked si niekto kupi 2 hviezdovy hotel 250m od plaze, nemoze cakat klimatizaciu a svedske stoly ako v 4 al. 5 hviezd. hoteli do ktorych sa chodi napr. v Turecku. Rada by som vedela, ci ma doma na ranajky vacsi vyber ako tu. Mala to, co si zaplatila.
hefto69
30.8.2018 19:39 | |
+72 -11
Reagovať
Mirka, ty radsej ostan v tej Pr.eli z ktorej si. Zaplatit sotva 500 eur za 8 dni a potom sa ist vyplakavat ake peklo to tam bolo, moze len malomyselna osoba ktora v zivote bola v riti a ma nulovy rozhlad. To co mas nafotkach uplne zodpoveda tomu co si si zaplatila. Nikto nemoze za to, ze mate v hlave nasr... a chcela by si zadarmo four season sluzby aj ked platis tak sotva za BnB. Ty radsej ostan doma nabuduce a nikde sa uz nevyplakavaj, lebo robis zo seba iba 3.14cu .
Dodinko
30.8.2018 18:29 | |
+75 -7
Reagovať
Už to, že použila fotografie objektov s tým, že Primorsko bolo plné nedokončených a schátraných hotelov, pričom fotografia č.16 je funkčná poliklinika v Pomorí, žiaden nedokončený či schátraný hotel, svedčí o objektivite "inšpektorky". Čo si vybrala a za čo zaplatila, to mala. Napokon fotografie interiéru, bazénu, či jedálne nesvedčia o tom, že sa jednalo o peklo. Osobne preferujem Pomorie ako Primorsko práve pre upravenosť napríklad spomínaných chodníkov a pešiu zónu v centre, ako aj iné, ako liečivé bahno, či čierna pláž. Máme radi Bulharsko práve pre cenu, za ktorú dovolenku pri mori nestrávite nikde inde. Cestujeme výhradne individuálne na 15 dní a už len do súkromných apartmánov. Nie som typ, že som viazaný časom na raňajky, obed, či večeru. A tam je nepreberné množstvo stravovacích a lacných zariadení, kde sa dá vyberať komu čo hrdlo ráči. Boli sme aj tohto roku od polovice júla a opäť Bulharsko nesklamalo.
Dodinko
30.8.2018 18:31 | |
+21 -0
opravujem, funkčná poliklinika v Primorsku, nie Pomorí...
videoalbum86
30.8.2018 19:15 | |
+40 -0
Môžem jedine súhlasiť s tvojim príspevkom,čo sa liečivého bahna týka,tak sme to skúsili na vlastnej koži,každý druhý deň sme chodili partia a navzájom sme sa natierali,len oči nám svietili,môžem zodpovedne povedať,to čo hovorili domáci sa potvrdilo,pomáha to na ekzémy,kĺby,kolená,lakte super vec.Certifikovaná bulharská firma začala vyrábať produkty z liečivého bahna,ktoré sme si zakúpili na skúšku,mamka si to nevie vynachváliť na kolená.Pomorie je jedno z najkrajších miest v BG.
zuzzikka
31.8.2018 10:47 | |
+16 -1
Dodino - so vsetkym suhlasim, len v jednom ta poopravim - za cenu minimalne o 1/3 az o 1/2 lacnejsie ako v BG, stravis pri tom istom mori, na tych istych piescitych plazach, hned za hranicou BG.. v Rumunsku! Gastronomia famozna, niektore plaze su miestami oproti BG zanedbane, ale na inych miestach sa na ne zase nechytaju ani niektore grecke ci turecke rezorty! Doslova a dopismena! Mamaia je rezort urovne aka v BG ani v HR nieje, Navodari tichy a pokojny rezort pre rodiny s detmi ci pre seniorov, Vama Veche je pojem sam o sebe a kto ma aspon trochu mladeho ducha v sebe, hoci ma vek aj cez 30..pre toho je VV rajom na zemi.. A Delta dunaja - Sulina a jej sice male, ale uzasne, zlatiste plaze, hlboko v Ciernom mori..noci pri ktorych vam namiesto chorvatskych cvrckov vyju navokol šakaly.. Zabudnut na HR je take jednoduche..staci sa vybrat do sveta. A ano - pre tych neznalych, ktori sa teraz rehocu a chytaju za hlavu :) ..ano, Rumunsko je svetom, kde slovensko, zial, nebude ani o dalsich 500 rokov.. uveri vsak len ten, kto zazije iny trip travel, ako ten kazdorocny - smer Zadar
klmn333
30.8.2018 18:02 | |
+32 -14
Reagovať
v Bulharsku som velakrat . Je to nadhera. More ciste a ta mnetalita ludi , mily v letoviskach. Ina je situlacia mimo letovisk. Tak ako vsade su hoteli take aj inake. Kto co si zaplati. Vela ludi si vybera to najlacnejsie a cakaju luxusne sluzby a ubytovanie. V spanelsku aj v turecku su hoteli take ako v Bulharsku . Stale zalezi na tom co si zaplatite. Ta Pani si myslela ze si zaplati menej nez na sirave napriklad ale sluzby sa jej dostanu luxusne. tento rok som bol na mallorke. ja stael chodim do lepsieho hotela. Strava kazdy den nieco ine a tolko kolko sme chceli. Ale sme si vybrali aj hotel nie lacny ale stredne drahy a pri mori. Ale stretli sme tam ludi ktory sa stazovali na stravu ale nepovedali ze v ktorom hoteli. Az pozdejsie sme to zistili a samorjme bol to hotel snad 4 kategorii. tak nemohli porovnavat s nasim hotelom kat c. 2.
ZV-relax
30.8.2018 17:58 | |
+49 -2
Reagovať
Podla ceny akedvatne ubytovanie plus ranajky...ak chce niekto izbu s klimou tak si treba priplatit ..za necelych 500€ na osb. na 8dni dovolenky boli prehnane ocakavania...a tie spaky hm no to je vizitka dovolenkarov ..hadam necakala ze ich tam niekto bude zbierat ..
poluciana
30.8.2018 17:49 | |
+19 -68
Reagovať
Do bulharska chodia iba žgrloši najlepšie aby to bolo zadarmo a potom sa čuduju že tam nemaju z čoho opraviť zasuvku
winder
31.8.2018 14:46 | |
+10 -2
ty chudera
Jerdna
30.8.2018 17:36 | |
+14 -38
Reagovať
V Bulharsku je takých pekiel vraj mnoho.
priatelzpn
30.8.2018 17:23 | |
+55 -17
Reagovať
mily cestovatelia podla lajkov sami vidite ze bulharsko je oblubena krajina slovako,,,a tych par nechutnych rekcii si nevsimajte ,,,neznaly ludia ktory voli najdalej v demandiciach,,, bulharsko pekna letna destinacia vyborna kuchyna hoteli na urovni aku si zaplatite more krasne,, vco takeho este potrebujete,,, treba ist do turecka egypta tuniska porovnajte mentalitu a slusnost ludi,, potom sa zbatate
nufulak777
30.8.2018 17:26 | |
+25 -36
tak ty si este v Turecku asi nebol priatelu...
kobra4
30.8.2018 17:34 | |
+14 -11
že v Turecku. si ma rozosmial
dreyfus
30.8.2018 22:25 | |
+5 -6
prirovnavat Bulharsko k Turecku, najdalej v Demandiciach si bol podla mna ty, lebo ten kto bol v Turecku, by takuto pitchovinu napisat nemohol priatel
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Protestné
K trestnému oznámeniu na organizátorov protestov sa prihlásil Pavol Forisch Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Milovník Hemingwaya, piva, života a filozofie. Úryvok z knihy Umlčaní Aktuality.sk
V septembri 2009 Jano Kuciak opäť nastúpil na vysokú školu. Žurnalistika na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre bola jeho druhým pokusom na ceste za titulom.
17.11. 20:40
Do protestov vo Francúzsku sa zapojilo vyše 280 000 ľudí Aktuality.sk
Protesty si vyžiadali život jednej ženy.
17.11. 20:20
V barcelonskej katedrále zahrali na počesť Montserrat Caballé Aktuality.sk
V gotickej Katedrále sv. Kríža a sv. Eulálie v Barcelone sa v sobotu uskutočnila spomienka na španielsku opernú speváčku Montserrat Caballé, ktorá zomrela 6. októbra vo veku 85 rokov.
Ak sa Slováci
Európsky súdny dvor rozhodol: Budeme dediť peniaze za dovolenku?
Andrew Gillum
Vo voľbách guvernéra Floridy uspel republikán Ron DeSantis: Čo na to Donald Trump?
Visška Regata: Na
Kapitán Kubovčík sa morským vlkom stal pri lietaní nad Tatrami: Chorvátov zahanbili slovenskí jachtári!
Donald Trump
Americký prezident Donald Trump poprel správy médií: O tomto sa vôbec neuvažuje
Cyklón v Indii
Cyklón Gaja zabíjal ľudí aj zvieratá: Evakovali až 82-tisíc
Prezident Iraku
Irak a Irán chcú pokračovať v spolupráci: Chceme silný a priateľský vzťah
Taliansko v Lige
Zvládli to aj bez Ronalda: Portugalci postúpili na finálový turnaj
Novak Djokovič.
Djokovič na Turnaji majstrov do finále: Andersonovi nedal šancu
Americký
Donald Trump pricestoval do Kalifornie: Chce vidieť dôsledky požiarov
Molly mala riadne
Hrozivá nehoda rally pretekárky: Po náraze začalo auto ihneď horieť
Stredoafrická
Stredoafrická republika vydala do Haagu bývalého povstaleckého veliteľa: Je zapletený do útokov voči moslimom?
Ako spoznáte
Členovia rodiny 30 rokov zneužívali deti: Z ich ohavných činov behá mráz po chrbte