Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Mirka bude TOTO miesto v Bulharsku obchádzať na kilometre: Dovolenkové peklo začalo už pri vstupe do izby!

119 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
peter-tn
31.8.2018 12:43 | |
+2 -5
Reagovať
Omg sama rodina akoby etalon dokonalosti tu to niektori vykladaju - viete niekto kde k moru rodiny nechodia ale chodia len nerodiny?
pmmp1
31.8.2018 10:41 | |
+33 -7
Reagovať
to, že tam nebola klíma mohla vedieť dopredu. Že bola rozbitá zástrčka? No bože, hádam fungovala. A čo sa týka pláží...Bulharsko a Chorvátsko sú jedno a to isté. V Taliansku pláž každé ráno prešiel traktor pozbieral odpadky a vyratrakoval ju.Bolo to ako manchester na zjazdovke. Ale kto chce kam, pomôže si aj sám.netvrdím, že v BG nie sú aj pekné hotely a pláže. ale to závisí od financií.
sensation278
31.8.2018 06:19 | |
+80 -5
Reagovať
nadava na iný hotel a odfoti hotel eva a perla beach. moja zlatá, za tie peniaze chces veľa muziky
EsoSilvia827
31.8.2018 00:32 | |
+76 -16
Reagovať
zas nejaké pi@ ča, ktorá si potrebuje niečo dokázať... ohorky sú všade, krava..
strasidlo31
2.9.2018 15:10 | |
+23 -6
A jej sťažnosť ťa tak rozčúlila že musíš pisat tak vulgárne?
SamDoma
2.9.2018 15:17 | |
+44 -3
Tie ohorky su vsade, lebo fajciar zaserie vsetko kde sa pohne. Banda spinava...
MARIO791
30.8.2018 23:37 | |
+56 -3
Reagovať
Ja mam dobre skusenosti chodim do Bulharska uz 3rok po sebe a som spokojny . chodievame tam 3 teda rodinka na 12noci a stoji nas to 800eur. Vratane cesty stravy...chodievame stale na jedno miesto menime plaze a sme spokojny aj buduci rok pojdeme tam...
dunciii
31.8.2018 14:07 | |
+10 -27
Ja som v bg nebol a ani nepojdem:-)
winder
31.8.2018 14:37 | |
+50 -0
duncii - Super, predpokladám, že to nikomu vadiť nebude.
fanynka74
30.8.2018 23:26 | |
+56 -8
Reagovať
Bože,nehrajte sa tu všetci na milionárov.Za 500 eur v Bulharsku musí mať parádnu dovolenku.Najväčšia chyba je ísť cez cestovku.Polovica je ich zisk.Pred 3-mi rokmi sme boli v Primorsku.Šli sme autom na 10 dní traja,nemali sme nič zabezpečené.Ubytovanie sme si vybrali za 270 eur všetci traja na 9 nocí.Stravovali sme sa kde sme chceli,čo sme chceli.Pláže sme striedali podľa chuti.Celá dovolenka nás ani zďaleka nevyšla po 500 eur na osobu.
Nina14704
31.8.2018 10:21 | |
+38 -11
To o čom píšete ? celá dovolenka za 500,-€ na osobu? Super nie ? takže 1500,-€spolu.Cez cestovku tie isté peniaze a bez starostí a zo stravou. Cesta do BG dva dni tam a sp§ť čiže doprava 4 dny,stravovanie tiež niečo stojí,a nájsť ubytovanie tiež,a kedže ste hladali najlacnejšie tak to asi tak aj vyzeralo,to je ako moja švagrová chodí do Chorvátska a v kufru vezie prasa,aby mali vše najlacnejšie a tam stojí pri plotni a vyvára,fakt super dovolenka.Keď na to nemám nejdem nikam a som doma,a keď na to mám tak idem aby som si odpočinula a užila si a nie že pojdem neskutočne km a prasa v kufru.Takže za tých 1500,-€ ste mohli mať peknú leteckú dovolenku,lebo cestovky na deti dávají zľavy a v kľude a pohode.
dunciii
31.8.2018 14:07 | |
+16 -11
Autom ist to je uz len terno:-)
winder
31.8.2018 14:36 | |
+11 -19
Nina14704 - píšeš hlúposti. Letenky do Burgasu stoja cca 250,-€ na osobu, pri trojčlennej minirodinke je to 750,-€, ešte nebývaš, nejedla si, a stojíš v Burgase pred letištnou halou. Pripočítaj si cenu hotela, stravy, letiskového transferu, a zistíš, že si na cene okolo 2000,-€ a to ešte bez cestovky, s ňou ešte 800-1000,-€ pripočítaj. Cesta do Primorska zo slovenských hraníc trvá cca 17-18 hodín aj s pauzami, mám to vyskúšané viackrát. V Bulharsku si stravu objednávať nemusíš, max. raňajky, v reštauráciách sa dá stravovať denne, varia výborne a ceny sú voči našim tak polovičné. Za 1500,-€ Bulharsko letecky a tobôž so stravou ani omylom.
matovic999
31.8.2018 14:55 | |
+17 -8
Ja som bol minuli rok autom a bolo to dost narocne cca 13 hodin cesta.A tento rok som bol letecky a bolo to na 100% za 1.35 som bol bugase tak super.Letenka ma stala 125 eur !!!!!!
ofcourse
30.8.2018 23:17 | |
+45 -2
Reagovať
Tak na peklo, celkom slušné hodnotenie Hodnotenie: Ubytovanie: 3* Strava: 3* Pláž: 4* Služby: 3* Pomer kvalita a cena: 4* Celkové hodnotenie: 3*
Bearfan1
31.8.2018 13:42 | |
+2 -1
Ciste Peklo!neskrab to.
RoseBowl
30.8.2018 22:38 | |
+27 -5
Reagovať
nwch napíše cezbaku cestovku isla a co cakala za tie peniaze? Hilton??
jozefbb
30.8.2018 22:12 | |
+43 -15
Reagovať
myslim, ze spinu tam robia najma slovaci, akurat sa stazuju, ze tam nema kto po nich upratovat, naozaj chudaci ....
sexibabina
30.8.2018 22:07 | |
+39 -3
Reagovať
Včera v diskusii o Annie Girardot sme viacerí spomínali na jej nezabudnuteľný film "Prežiť svoje peklo". Napísala som, že často na ten film spomínam, najmä keď sa pojem "prežiť peklo" degraduje napr. na neprezlečenú posteľ v hoteli na dovolenke. A už je to tu!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Orkán, ktorý zasiahne najmä strednú Európu bude spôsobovať škody. Pred orkánom už platí varovanie aj v okolitých krajinách.
pred 53 min
Pápež František: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol Aktuality.sk
Pápež František na návšteve Litvy vyzval v sobotu obyvateľov tejto pobaltskej krajiny, ktorí desaťročia znášali sovietsku a nacistickú okupáciu, vyhnanstvo aj popravy, aby sa stali vzorom solidarity vo svete rozštiepenom netoleranciou.
10:11
Zem vesmir Nastala rovnodennosť: Vyspali sme sa do prvého jesenného dňa Aktuality.sk
V noci na nedeľu 23. septembra o 03.54 h stredoeurópskeho letného času (SELČ) sa začala na Slovensku v roku 2018 jeseň.  
Pápež František
Pápež František vzdáva úctu Litovčanom: Pripomínajú si takmer úplné vyhladenie židovskej komunity
REPLIKA: V roku
Foto
Leží na dne od roku 1778: Našli loď Jamesa Cooka
Tragédia sa
Zrážka autobusu a osobného auta pri Košiciach: Smrť mladého vodiča Petra († 19)
Pri zrážke vlakov
Vlak v Trnavskom kraji prešiel ponad ženu ležiacu v koľajisku: Ako sa nevídaná dráma skončila?
Plíšková zdolala
Foto
Osaková mala opäť hlavu v smútku: Tentokrát na vine Plíšková
Vlak sa
Nehoda na železničnom priecestí pri Kútoch: Zrážka vlaku s osobným autom
Katarína
Katka Brychtová v markizáckej šou vydržala len týždeň: Pravda o tom, prečo ušla z Farmy!
V Nitre
V bratislavskom Novom Meste budú platiť menšiu daň za psa: Spĺňať však musíte tieto podmienky!
Lekárnikovi hrozí
Zadržali britského lekárnika: Je podozrivý z členstva v skupine Islamský štát
Talentovaný
Foto
Mladému Slovákovi leží svet pri nohách: Filipa miluje slávna speváčka
Martin zdolal
Thiem to bude mať ťažké: Kližan ešte finále neprehral
Počet obetí
Počet obetí zosuvov pôdy a tajfúnu Mangkhut dosiahol 155: Desiatky ľudí je však stále nezvestných