Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
21°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.08.2018, 07:00 | Správy | Servis

Diskusia: Na preventívku u zubára sa objednajte už teraz: Vynechanie vás môže stáť desiatky eur

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Rastislav4
28.8.2018 08:33 | |
+10 -2
Reagovať
to je neskutočné barbarstvo štátu ze to povoľuje.. človek drie v praci a plati plne nekrestanske odvody do poisťovne a do socialky a x inych položiek a pre pracu nemá čas absolvovat prehliatku lebo zamestnavatel ma osetrenu plnu dochadzku bonusom atd a ludia ak potrebuju marodovat tak si preto beru dovolenky len aby neprisli o bonusy ...lebo by uz ozaj nic nezarobili a apropo....aj ked mam tu prehliatku tak pod 100€ na zakrok nikdy nejdem a to je tragedia .pracujuci človek nema žiadnu výhodu...a stacilo by aby štát zamedzil zamestnavatelom siahat nam na dochadzkove priplatky preto lebo potrebujem osetrenie ci prehliatku u zubara ci u inych odborníkov...
Turbo100
28.8.2018 08:38 | |
+6 -1
Rastislav : presne tak !! Jednak sú tu problém peniaze a ešte keď povieš podnikateľovi že ti treba ísť k zubárovi, veľmi škaredo na teba pozerá. Čistá otrocina. Aj to na zubára si musíš našetriť.
Turbo100
28.8.2018 08:22 | |
+4 -0
Reagovať
tabatat : OK. Ďakujem za ponuku. Vieš nechcem nikoho uraziť, ale to sú také firmy kde sa "nič nerobi" ale sa zarobí. Poznám také aj v KE. Všelijaké likvidačné spoločnosti a pod.
tabatat
28.8.2018 08:32 | |
+1 -3
nebud pesimistický
janafox
28.8.2018 08:21 | |
+7 -2
Reagovať
Naposledy som u Mudr v NR nechala 840 euro! Nema zmluvu s poistovnou Tak Ako vaecsina
RoseBowl
28.8.2018 10:41 | |
+1 -2
tvoj výber tvoja voľba tvoje peniaze, co tu vyplakavas
janafox
28.8.2018 11:25 | |
+1 -0
Vobec nevyplakavam, zijem v zahranici kde statny zubar ma na teba 10 minut a stat preplaca Len 15% vykonov. Kazdy ide tam kde dostane kvalitu a Je o neho Lepsie postarane hoci Si Za to zaplati
Turbo100
28.8.2018 08:00 | |
+8 -0
Reagovať
tabatat : vymeniť zamestnanie ti veľmi nepomôže. Viac ako 500 € nezarobis nikde. Všetci sú zlodeji!!!
tabatat
28.8.2018 08:05 | |
+1 -5
moj syn zaraba v istej americkej firme 1500 v cistom, od 2.9. prechadza do inej s platom o 500 eur viac,vsetko v cistom ,dam ti adresu, ak ovladas dokonale anglicky jazyk,pocitac a mas aspon bakalara,mozes sa hlasit, maju volne pozicie / pobocky maju v BA a aj v Kosiciach/
Turbo100
28.8.2018 08:09 | |
+4 -0
tabatat : dik. S PC problém nemám ale nemám Bc. a ani po anglicky neviem. Takže smola. Ale dik.
tabatat
28.8.2018 08:19 | |
+1 -5
tak vidis ,o tom tu stale hovorim,zarobit sa da, ale treba na to aj vedomosti aj zrucnosti,chcela som ti celkom vazne pomoct,moj syn do tej nemenovanej firmy dostal uz niekolko ludi, a co viac, za kazdeho noveho cloveka,ktory sa osvedcil, mu firma vylpatila 45O eur,okrem toho neuveritelne benefity,ako zubar a lekar priamo vo firme, posilka ,poukazky do luxus.restauracii,atd.
tabatat
28.8.2018 07:33 | |
+5 -21
Reagovať
Slovaci su lajdaci,nechodia na preventivky,a potom placu ,ze sa nevedia doplatit u zubara
Turbo100
28.8.2018 07:38 | |
+22 -3
Prídeš na preventívnu, zubár ti povie ze ti treba opraviť 3 zuby. Za jeden zoberie 50 €. Je to normálne? Ja nekradnem tak ako oni!! Zo 400 € platu ani nemáš na zubára. V platíš nájomné a šeky a zuby si môžeš opravovať sama.
tabatat
28.8.2018 07:43 | |
+3 -16
3 zuby sa nepokazia v priebehu niekokych dni,kde si bol dovtedy, kym sa tie zuby stacili pokazit,ja idem k zubarke aj mimo preventivky, ak mam co len najmensie podozrenie na nejaky kaz
Turbo100
28.8.2018 07:48 | |
+15 -0
tabatat : 1.napisal som len príklad. 2.ja sa zubára nebojím. Ja k nemu pôjdem aj každý týždeň. Tu ide o to ze ľudia nemajú peniaze na to. Tých 50 € za jeden zub je celkom lacné ešte. Viem aj o takých co berú viac. Keď ti ostane v peňaženke 20 € zbytočne pôjdeš k zubárovi. Za 20€ ti neurobí nič !!
tabatat
28.8.2018 07:53 | |
+2 -13
Turbo100...zrejme na pozicii, kde robis za 400 eur ,nepotrebujes mat zdrave zuby,tahaj odtial prec a hladaj si lepsie platenu pracu
2787
28.8.2018 07:53 | |
+10 -2
Turbo mas uplnu pravdu, su to zdieraci. tarabat je tu dosadeny, jeho si nevsimaj, ja ho ignorujem.
2787
28.8.2018 07:55 | |
+7 -1
Tarabat ty zrejme potrebujes na slovnaftarskej mat zdrave zuby
tabatat
28.8.2018 07:55 | |
+1 -10
tabatat je tu jeden z cca piatich rozumnych diskuterov
tabatat
28.8.2018 08:01 | |
+1 -5
2787...az takto hlboko klesas,aby si si dokazl svoju pravdu?,kto by uz len chcel 66 rocnu,aj ked so zdravymi zubam, nechyba mi ani jeden zub a plomby mam len biele, ale vysvetluj to cicakom, ktori v 30tke maju zhnity chrup
2787
28.8.2018 07:29 | |
+22 -2
Reagovať
Najvacsi tahaci penazi su zubari, hlavne nemenovane sukromne centrum pri antolskej. Cisty zder. Za komunistov davali zadarmo amalgamove plomby a drzala ti skoro naveky. Dnes ti daju drahe biele plomby a za rok ti vypadne. Hlavna vec ze clovek si plati z vyplaty nemocenske, poistne.... A este aby si platil nehorazne sumy zlodejskym zubarom
tabatat
28.8.2018 07:34 | |
+2 -17
klames,mam len biele plomby / hanbila som sa zasmiat so zelezom v ustach/,a drzia uz vela,vela rokov
tabatat
28.8.2018 07:36 | |
+2 -12
pozeram mas 39,a hovoris znalecky o plombach, to sa ne,as cim chvalit,zacni si umyvat zuby
Zyngapoker
28.8.2018 07:21 | |
+12 -2
Reagovať
hejnked vela.zubarov nema zmluvu so ziadnou poistovnou ..a plati sa plna suma u nich
kubig64
28.8.2018 07:36 | |
+21 -2
Z toho si nič nerob, veľa ich aj zmluvu má a platíš aj tak plnú sumu. Cenníky majú zastrčené v ambulanciách, takže nevieš ani čo platíš. V stomatológii funguje štátom tolerovaná úžera. Nezaujíma to koaličných a ani opozičných poslancov, ktorí inak majú plné ústa "demokracie".
RoseBowl
28.8.2018 08:54 | |
+2 -3
co ti bráni si ten cenník vypýtať, kazdy normálny človek sa opýta co to buxe stať atd... ale trollom a hejterom to človek nevysvetli
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Kriminalisti vyšetrujú tri útoky na cudzinky v Bratislave Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Domáce pálenie bude legálne, parlament to definitívne schválil Aktuality.sk
Ľudia si budú môcť súkromne vyrábať destiláty z vlastného ovocia pre vlastnú spotrebu. Budú však musieť dodržať zákonom presne stanovené podmienky, inak im môže hroziť sankcia.
pred 8 min
Babiša na summite EÚ sklamala diskusia o migrácii Aktuality.sk
Český premiér zároveň ocenil podporu afrických štátov.
pred 10 min
Imrecze skončí budúci týždeň, vyhlásil Kažimír Aktuality.sk
Podľa ministra financií mu šéf finančnej správy doručí list o svojom odstúpení.
Na snímke sprava
Foto
Milionári z Anderlechtu prvým súperom Spartaka: Sú raz takí drahí ako celá Trnava a štadión!
Výjav ako z hororu: Na takúto inváziu neboli ľudia v kostole pripravení
Viliam Fischer
Foto
Celebritný kardiológ Fischer oslávil jubileum vo veľkom: Honosné dary za tisíce eur
Úsek rýchlostnej
Výstavba úseku rýchlostnej cesty R2 bude stáť viac: O koľko sa predraží?
Foto
Reštaurácia len pre milovníkov adrenalínu: Z toho pohľadu sa vám zakrúti hlava
Americký
Šialený návrh prezidenta Trumpa Španielsku: Postavte múr pozdĺž Sahary
September 2018:
Pietne miesto v Banskej Bystrici sa dočká opravy: Cintorín pre vojnových veteránov za 378 000 €
Mariano Díaz sa
Nová sedmička v Reale sa blysla: Parádny gól Díaza špečatil víťazstvo obhajcu
Prominentný pár
Lucie Vondráčková len ťažko predýchava: Manžel Plekanec si už nasťahoval do ich domu milenku!
Martin Fehérváry
Fehérváry opustil kemp Washingtonu, Ivan smeruje z Los Angeles do juniorskej ligy
Potvrdenie
Sociálna poisťovňa varuje Slovákov: Nenaleťte na tieto triky podvodníkov
Rudolf
Foto
Rudolf to v živote nemal ľahké, udrela ďalšia rana: V momente prišiel o všetko! Zostalo mu len oblečenie na sebe