Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 1.
Drahomíra, Mário
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.08.2018, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Patrik zostal na troch synčekov sám: Namiesto oslavy výročia chystá milovanej manželke († 33) pohreb

79 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ememei9
29.8.2018 09:03 | |
+22 -1
Reagovať
Je neuveritelne,ze toto sa moze stat v 21 storoci v civilizovanej krajine...jaaaaa...nemam slov.. Ta cierna pliaga z Luniku 9 porodi 12 deti doma,v pivnici,hoci kde..a vsetko O.K. A jedna zdrava zena musi takto zomriet...je to tragedia..
Rockybalboa7
14.9.2018 16:24 | |
+0 -3
Ale ved sa to stáva ty si myslíš ze keď už je 21 storočie tak nikto nikdy nezomrie
malavila77
28.8.2018 23:51 | |
+3 -20
Reagovať
je to veľmi smutné ale nedá mi že otec bol tak smutný že dal selfie s novorodencom
Simonka404
28.8.2018 21:06 | |
+20 -1
Reagovať
Smutné, veľmi,,,ocinovi želám veľa síl.
201709
28.8.2018 21:06 | |
+28 -2
Reagovať
Je mi veľmi ľúto otca a detí, ktoré prišli o svoju mamičku a manžel o manželku. Nech podá sťažnosť a veľmi rada by som vedela ako uspeje. V našej krajine sa pravdy ťažko dovoláte. Mne zomrel manžel minulý rok v univerzitnej nemocnici v Košiciach a do dnešného dňa vlastne neviem ani pravú príčinu úmrtia. Podala som dvakrát na Úrad pre dohľad a žiaľ som neuspela ale zato som dostala viacero variácii načo zomrel. Všetko je to klamstvo a kryjú si chrbát, kam sa má taký obyčajný človek obrátiť, aby sa dozvedel skutočnú pravdu?
igarai
28.8.2018 20:00 | |
+18 -9
Reagovať
Juraj.Stur ma pravdu.A to ovela vecsiu,ako si dokazeme predstavit.Vsetko rozkradnute,nevybavene operacne saly,male platy,ci uz doktorov,alebo sestriciek.V nemocniciach v tychto teplotach bez klimatizacie? Darmo tu nejaky trapkovia poukazuju na uplatky.Dobre zaplateny doktor v inych statoch,kde ma plat tak ako sa patri nepotrebuje uplatky.Ma tolko,ze sa nemusi strapnovat nejakym uplatkom a ma cas na vzdelavanie sa vo svojej profesii.A tym zachranuje ludske zivoty,ze nemusi rozmyslat nad svojou financnou situaciou.
canaky
28.8.2018 19:23 | |
+48 -7
Reagovať
Keby dostal doktor do vacku tak by mara sekciu hned. Malemu aj rameno porezali a za toto chcu vysie platy banda namyslena vsivava, cest poctivim doktorom.
CLAUSEN
28.8.2018 14:51 | |
+8 -5
Reagovať
zmazali celú diskusiu :D
frantisek.d
28.8.2018 11:48 | |
+15 -6
Reagovať
Je to smutné, ale stáva sa aj vo vyspelejších krajinách.
CLAUSEN
28.8.2018 11:18 | |
+20 -10
Reagovať
diskusiu k prepusteniu Varholikovej zrušili :DDD
zaneta.knizna
28.8.2018 11:46 | |
+22 -5
Nie zrušili, ale komplet vymzali a bolo to x príspevkov.
CLAUSEN
28.8.2018 12:29 | |
+11 -4
no ved to..trapas
Juraj.Stur
28.8.2018 10:06 | |
+46 -18
Reagovať
Toto je výsledok dlhoročnej Ficovej vlády a jeho keci ako mu záleži na ľudoch a na zdravotníctve.
Juraj.Stur
28.8.2018 10:16 | |
+40 -19
A ja sa pýtam Roberta Fica: Koľko ešte nevynných ľudí musí zomrieť, aby si zastavil tvoje rozkrádanie zdravotníctva??!!
kobra4
28.8.2018 10:36 | |
+29 -30
Fico môže za diletanstvo lekárov? No toto. Ty si id i ot.
Juraj.Stur
28.8.2018 10:44 | |
+36 -16
Róbert svojím svojím rozkrádaním a chrapúnstvom prispel k tomu, že zo Slovenska ušli všetci šikovní lekári. Marika mohla žiť!! A Róbert Fico radšej mlčí.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda vlády
Názor Petra Kremského: Návod, ako ľuďom zvýšiť čisté mzdy Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Pri pobreží Líbye sa prevrhol čln s migrantmi, 17 je nezvestných Aktuality.sk
Čln sa prevrátil približne 93 kilometrov severovýchodne od Tripolisu.
pred 22 min
Labouristi chcú otvorenú debatu o brexite, s Mayovou sa však nestretnú Aktuality.sk
Britský parlament očakáva, že o spôsobe vystúpenia krajiny z EÚ budú poslanci opäť hlasovať 29. januára.
pred 44 min
FOTO: Na sever Slovenska prišlo pomáhať viac ako 280 hasičov Aktuality.sk
Na sever Slovenska už dorazili všetci dobrovoľní hasiči, ktorých tam vyslali na pomoc z viacerých kútov Slovenska.
Rogera Federera
Poriadna nepríjemnosť pre Rogera Federera: Člen ochrannej služby ho odmietol pustiť do šatne
V Gdansku sa koná
Foto
Gdansk sa lúči s dlhoročným starostom: Tisícky ľudí zaplnili kostol i námestia!
Mirka Partlová.
Foto
Mirka Partlová sa vydala za syna známeho moderátora: Prekvapená rodina prehovorila
Brankára Kuciaka šokovala výpoveď z Podbrezovej: Po vyhadzove bude trojkou v Slavii
Ricardo Quaresma
Quaresma si vystrelil z rozhodcu: Neuveríte, čo mu vyviedol na ihrisku
Radikálny
Indonézia prepustila radikálneho islamského vodcu: Za výcvik militantov dostal podmienku
Potomkov
Učitelia a študenti na Prešovskej univerzite si môžu deti zobrať do školy: Novinku si nesmierne pochvaľujú!
Šefčovič oznámil
Smer konečne ukázal kandidáta na prezidenta: Čím chce Šefčovič presvedčiť Slovákov?!
Majo Labuda
Majo Labuda sa zaskvel prešibaným nápadom: Vymyslel niečo, len aby si počas nakrúcania mohol oddýchnuť!
Slovan Bratislava
Predaj hokejového Slovana Bratislava? Klub vydal oficiálne stanovisko
Rakúske stredisko
Aj keď nesneží, hory stále skrývajú nebezpečenstvo: V Tatrách je zvýšené riziko pádu lavín
Nadežda Ondejková
Kam mohla Nadežda zmiznúť? Deti sa na mamičku pýtajú každý deň