Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
9°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.08.2018, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Patrik zostal na troch synčekov sám: Namiesto oslavy výročia chystá milovanej manželke († 33) pohreb

79 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ememei9
29.8.2018 09:03 | |
+22 -1
Reagovať
Je neuveritelne,ze toto sa moze stat v 21 storoci v civilizovanej krajine...jaaaaa...nemam slov.. Ta cierna pliaga z Luniku 9 porodi 12 deti doma,v pivnici,hoci kde..a vsetko O.K. A jedna zdrava zena musi takto zomriet...je to tragedia..
Rockybalboa7
14.9.2018 16:24 | |
+0 -3
Ale ved sa to stáva ty si myslíš ze keď už je 21 storočie tak nikto nikdy nezomrie
malavila77
28.8.2018 23:51 | |
+2 -20
Reagovať
je to veľmi smutné ale nedá mi že otec bol tak smutný že dal selfie s novorodencom
Simonka404
28.8.2018 21:06 | |
+20 -1
Reagovať
Smutné, veľmi,,,ocinovi želám veľa síl.
201709
28.8.2018 21:06 | |
+28 -2
Reagovať
Je mi veľmi ľúto otca a detí, ktoré prišli o svoju mamičku a manžel o manželku. Nech podá sťažnosť a veľmi rada by som vedela ako uspeje. V našej krajine sa pravdy ťažko dovoláte. Mne zomrel manžel minulý rok v univerzitnej nemocnici v Košiciach a do dnešného dňa vlastne neviem ani pravú príčinu úmrtia. Podala som dvakrát na Úrad pre dohľad a žiaľ som neuspela ale zato som dostala viacero variácii načo zomrel. Všetko je to klamstvo a kryjú si chrbát, kam sa má taký obyčajný človek obrátiť, aby sa dozvedel skutočnú pravdu?
igarai
28.8.2018 20:00 | |
+18 -9
Reagovať
Juraj.Stur ma pravdu.A to ovela vecsiu,ako si dokazeme predstavit.Vsetko rozkradnute,nevybavene operacne saly,male platy,ci uz doktorov,alebo sestriciek.V nemocniciach v tychto teplotach bez klimatizacie? Darmo tu nejaky trapkovia poukazuju na uplatky.Dobre zaplateny doktor v inych statoch,kde ma plat tak ako sa patri nepotrebuje uplatky.Ma tolko,ze sa nemusi strapnovat nejakym uplatkom a ma cas na vzdelavanie sa vo svojej profesii.A tym zachranuje ludske zivoty,ze nemusi rozmyslat nad svojou financnou situaciou.
canaky
28.8.2018 19:23 | |
+48 -7
Reagovať
Keby dostal doktor do vacku tak by mara sekciu hned. Malemu aj rameno porezali a za toto chcu vysie platy banda namyslena vsivava, cest poctivim doktorom.
CLAUSEN
28.8.2018 14:51 | |
+8 -5
Reagovať
zmazali celú diskusiu :D
frantisek.d
28.8.2018 11:48 | |
+15 -6
Reagovať
Je to smutné, ale stáva sa aj vo vyspelejších krajinách.
CLAUSEN
28.8.2018 11:18 | |
+20 -10
Reagovať
diskusiu k prepusteniu Varholikovej zrušili :DDD
zaneta.knizna
28.8.2018 11:46 | |
+22 -5
Nie zrušili, ale komplet vymzali a bolo to x príspevkov.
CLAUSEN
28.8.2018 12:29 | |
+11 -4
no ved to..trapas
Juraj.Stur
28.8.2018 10:06 | |
+46 -18
Reagovať
Toto je výsledok dlhoročnej Ficovej vlády a jeho keci ako mu záleži na ľudoch a na zdravotníctve.
Juraj.Stur
28.8.2018 10:16 | |
+40 -19
A ja sa pýtam Roberta Fica: Koľko ešte nevynných ľudí musí zomrieť, aby si zastavil tvoje rozkrádanie zdravotníctva??!!
kobra4
28.8.2018 10:36 | |
+29 -30
Fico môže za diletanstvo lekárov? No toto. Ty si id i ot.
Juraj.Stur
28.8.2018 10:44 | |
+36 -16
Róbert svojím svojím rozkrádaním a chrapúnstvom prispel k tomu, že zo Slovenska ušli všetci šikovní lekári. Marika mohla žiť!! A Róbert Fico radšej mlčí.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Koniec straníckej jednoty. Smer sa postaví Lajčákovi chrbtom Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 5 min
Niektoré časti zákona o prevode pôdy sú protiústavné Aktuality.sk
Ústavný súd rozhodol o tom, že časti zákona z roku 2014 sú protiústavné.
pred 35 min
Bezpečnostná rada OSN schválila zrušenie sankcií voči Eritrei Aktuality.sk
OSN ocenila pokrok Eritrei pri dosahovaní mieru.
18:40
Migranti už piaty deň odmietajú vystúpiť z lode v líbyjskom prístave Aktuality.sk
Migranti tvrdia, že Líbya je pre nich príliš nebezpečná.
Zinedine Zidane.
Bayernu došla trpezlivosť: Príde na lavičku hviezdny Zidan?
Bývalý macedónsky
Macedónsky expremiér na úteku požiadal v Maďarsku o azyl: Veľavravná reakcia Orbánovej kancelárie
Positively
Foto Kvíz
Špeciálny kvíz pre mužov: Páni, spoznáte všetky tieto krásky?
Speváčka Hozan
Turecko poslalo do basy kurdskonemeckú speváčku: Dostala vyše 6 rokov!
Zlatan
Zlatan neprestáva udivovať ani v Amerike: Strelil najkrajší gól roka
Denisa nečakala,
Foto
Fotka, na ktorú tak ľahko nezabudnete: Denisa poslala syna zobudiť psíka, o pár minút vybuchla smiechom!
(ilustračná fotka)
Muž mal znásilniť tínedžerku: Jeho právnička vytiahla na dievčinu poriadne pikantný detail
Belgičan Fellaini
Foto
Belgičan Fellaini radikálne zmenil imidž: Vlasy šli nekompromisne dolu
Joel a Lindsay sa
Spoznali sa ako detskí onkopacienti v nemocnici: Tvrdý osud im priniesol aj niečo nádherné
Organizátori
NAKA mala aj dnes vypočúvať organizátorov Za slušné Slovensko: Nečakaný zvrat!
Na snímke zľava
Vypočúvanie organizátorov Za slušné Slovensko rezonuje aj v Európe: Dôrazná výzva pre Sakovú a spol.
Poľská tenistka
Radwanská prišla so smutnou správou: Za všetko môžu zdravotné komplikácie!