Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.08.2018, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Patrik zostal na troch synčekov sám: Namiesto oslavy výročia chystá milovanej manželke († 33) pohreb

79 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ememei9
29.8.2018 09:03 | |
+22 -1
Reagovať
Je neuveritelne,ze toto sa moze stat v 21 storoci v civilizovanej krajine...jaaaaa...nemam slov.. Ta cierna pliaga z Luniku 9 porodi 12 deti doma,v pivnici,hoci kde..a vsetko O.K. A jedna zdrava zena musi takto zomriet...je to tragedia..
Rockybalboa7
14.9.2018 16:24 | |
+0 -3
Ale ved sa to stáva ty si myslíš ze keď už je 21 storočie tak nikto nikdy nezomrie
malavila77
28.8.2018 23:51 | |
+2 -20
Reagovať
je to veľmi smutné ale nedá mi že otec bol tak smutný že dal selfie s novorodencom
Simonka404
28.8.2018 21:06 | |
+20 -1
Reagovať
Smutné, veľmi,,,ocinovi želám veľa síl.
201709
28.8.2018 21:06 | |
+28 -2
Reagovať
Je mi veľmi ľúto otca a detí, ktoré prišli o svoju mamičku a manžel o manželku. Nech podá sťažnosť a veľmi rada by som vedela ako uspeje. V našej krajine sa pravdy ťažko dovoláte. Mne zomrel manžel minulý rok v univerzitnej nemocnici v Košiciach a do dnešného dňa vlastne neviem ani pravú príčinu úmrtia. Podala som dvakrát na Úrad pre dohľad a žiaľ som neuspela ale zato som dostala viacero variácii načo zomrel. Všetko je to klamstvo a kryjú si chrbát, kam sa má taký obyčajný človek obrátiť, aby sa dozvedel skutočnú pravdu?
igarai
28.8.2018 20:00 | |
+18 -9
Reagovať
Juraj.Stur ma pravdu.A to ovela vecsiu,ako si dokazeme predstavit.Vsetko rozkradnute,nevybavene operacne saly,male platy,ci uz doktorov,alebo sestriciek.V nemocniciach v tychto teplotach bez klimatizacie? Darmo tu nejaky trapkovia poukazuju na uplatky.Dobre zaplateny doktor v inych statoch,kde ma plat tak ako sa patri nepotrebuje uplatky.Ma tolko,ze sa nemusi strapnovat nejakym uplatkom a ma cas na vzdelavanie sa vo svojej profesii.A tym zachranuje ludske zivoty,ze nemusi rozmyslat nad svojou financnou situaciou.
canaky
28.8.2018 19:23 | |
+48 -7
Reagovať
Keby dostal doktor do vacku tak by mara sekciu hned. Malemu aj rameno porezali a za toto chcu vysie platy banda namyslena vsivava, cest poctivim doktorom.
CLAUSEN
28.8.2018 14:51 | |
+8 -5
Reagovať
zmazali celú diskusiu :D
frantisek.d
28.8.2018 11:48 | |
+15 -6
Reagovať
Je to smutné, ale stáva sa aj vo vyspelejších krajinách.
CLAUSEN
28.8.2018 11:18 | |
+20 -10
Reagovať
diskusiu k prepusteniu Varholikovej zrušili :DDD
zaneta.knizna
28.8.2018 11:46 | |
+22 -5
Nie zrušili, ale komplet vymzali a bolo to x príspevkov.
CLAUSEN
28.8.2018 12:29 | |
+11 -4
no ved to..trapas
Juraj.Stur
28.8.2018 10:06 | |
+46 -18
Reagovať
Toto je výsledok dlhoročnej Ficovej vlády a jeho keci ako mu záleži na ľudoch a na zdravotníctve.
Juraj.Stur
28.8.2018 10:16 | |
+40 -19
A ja sa pýtam Roberta Fica: Koľko ešte nevynných ľudí musí zomrieť, aby si zastavil tvoje rozkrádanie zdravotníctva??!!
kobra4
28.8.2018 10:36 | |
+29 -30
Fico môže za diletanstvo lekárov? No toto. Ty si id i ot.
Juraj.Stur
28.8.2018 10:44 | |
+36 -16
Róbert svojím svojím rozkrádaním a chrapúnstvom prispel k tomu, že zo Slovenska ušli všetci šikovní lekári. Marika mohla žiť!! A Róbert Fico radšej mlčí.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Čo je nové vo vražde Jána Kuciaka a obťažovaní detí slovenskými kňazmi (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 14 min
Sýrčan dostal za vojnové zločiny vo vlasti doživotný trest väzenia Aktuality.sk
Na doživotný trest väzenia odsúdili v pondelok v nemeckom Düsseldorfe 43-ročného Sýrčana, ktorého tamojší Vrchný krajinský súd uznal za vinného z vojnových zločinov počas konfliktu v jeho vlasti. 
pred 24 min
Firmy v USA obmedzujú investície pre Trumpovu obchodnú politiku Aktuality.sk
Firmy sa boja obchodnej vojny.
pred 29 min
Tvoja tvár aj Talent zabrali naplno. JOJ má ale ďalší problém Aktuality.sk
Veľké šou ako Česko Slovensko má talent či Tvoja tvár znie povedome zabrali cez víkend naplno. Tým sa však nemôžu pýšiť niektoré ďalšie známe relácie.
Pavla Dandová
Pavla, ktorej poisťovňa pôvodne nechcela preplatiť liečbu, zomrela
Group of sport
Foto Kvíz
Kvíz pre športových nadšencov: Spoznáte hru podľa lopty?
Zlatí chlapci
Pred 16 rokmi sa zapísal do histórie: Končí ďalší zlatý chlapec z Göteborgu
Taliansky
Ďalší nekompromisný krok Talianska: Vláda schválila dekrét, ktorý uľahčuje deportácie migrantov
Dievčatá
Foto
Dievčatá z Miss leta zažili vankúšovú vojnu: Krásky v čipkovanej bielizni sú snom každého chlapa!
Miesto nálezu
Tragédia na strednom Slovensku: Zlaticu († 53) hľadali od piatku, našli ju v pondelok v potoku
Serena vypenila
Serena sa opäť vrátila k blamáži na US Open: Jednej veci nerozumiem
Záchranárska loď
Loď Aquarius 2 s 58 migrantmi na palube mieri do prístavu v Marseille: Len čo to spraví, viac už nevypláva
Na škole sa
Foto
Toto dievča mohlo o priateľovi len snívať: Schudlo 40 kíl, pozrite sa na ňu teraz
Carmen Electra
Foto
Carmen Electra v 46 rokoch išla úplne donaha: Sexbomba ukázala pre Playboy úplne všetko!
Gionta počas
Korčule zavesil na klinec: Veterán NHL ukončil kariéru
Ministerka vnútra
Saková na stretnutí s nemeckým ministrom vnútra: Vysvetľovala kauzu únosu Vietnamca