Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.08.2018, 12:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Majka († 33) upadla po pôrode do kómy a po 24 dňoch zomrela: Naša maminka sa už domov nevráti!

110 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jjak8024
15.9.2018 21:00 | |
+3 -0
Reagovať
E mail zaslaný ministerke zdravotnictva: Vážená pani ministerka! Je smutné, že v tejto krajine musia umierať ľudia kvôli chaosu, ktorý je v zdravotníctve tohto štátu. Zamyslite sa prosím nad situáciou, a konečne ju začnite riešiť! Smrť matky troch detí, ktorá zomrela z dôvodu nedbanlivosti lekárov a nefunkčnému systému v zdravotníctve po pôrode v Považskej Bystrici v auguste 2018 je toho dôkazom. Prosím Vás o vyvodenie dôsledkov a prísne potrestanie vinníkov tejto zbytočnej smrti! Je to hanba, čoho sme v zdravotníctve dennodenne svedkami, aj keď existujú aj svetlé výnimky! S úctou pobúrená občianka SR.
mi.ka22
31.8.2018 13:19 | |
+18 -2
Reagovať
Strašné niečo čo sa už deje na tomto svete a je to strašná tragédia bože tri detičky a otec sam 😭😭😭😭😭😭😭😭😭sama som mama a neviem si to ani len predstaviť bože prečo😭😭😭😭normálne toto sa ani opísať nedá hrozna predstava😭ako mu mozem pomôcť😔😔😔😔A VSETCI CO TU PISETE SKAREDE VECI RAZ NA VAS DOJDE SKOR ALEBO NESKOR!!!
zrniecko
31.8.2018 07:32 | |
+32 -8
Reagovať
Myslela som si, že tento deň bude krásny, no pri čítaní tohto článku mi vyleteli slzy. Je mi veľmi ľúto otecka, ktorý bude musieť zvládať starostlivosť o 3 malé deti, fakt si to neviem predstaviť. Toto bude ťažké ťahať finančne. Už tu bolo zopár článkov - prosieb o finančnú pomoc – ale toto si fakt zaslúži pomôcť im. Poznám veľa ľudí, ktorí hádžu krásne, nevyužité oblečenie do kontajnerov, stravu im zasielať nie je to najlepšie riešenie, ale finančná podpora a oblečenie pre chlapcov sa iste zídu. Boli skromní, tak verím, že ocko sa naučil narábať s peniazmi. Patrik, ja viem, že nič, čo ti dajú ľudia ti bolesť nevylieči, tá sa nikdy nestratí, ale denne budem prosiť Boha, nech je s tebou, aby si mohol zvládať starostlivosť o to najcennejšie čo ti Majka zanechala. Je mi hrozne ľúto čo sa stalo, viac nevládzem napísať.
Lubka173
30.8.2018 20:50 | |
+38 -1
Reagovať
MUDr. Roman Ďurček...zabili ste matku 3 detí
xenia7
31.8.2018 18:46 | |
+19 -2
je lajdák a fušer. Namiesto aby matku povzbudil, tak ju hrubo ponížil "vraj nevie rodiť"
Nina1006
4.9.2018 19:01 | |
+6 -10
Vyprosim si toto čo tu píšete, skúste niekedy prijať fakt že čo píšu média sú totálne klamstvá a svinstva a verte mi že v tomto prípade za to doktor naozaj nemôže, pretože robil čo mohol... média Vám tlačia do hlavy totálne svinstva a vy to počúvate a rozsirujete ďalej klamstva a len dávate špinu na doktora.. tento doktor je naozaj vynikajuci doktor a toto si nezaslúži v žiadnom prípade.. Vsetcia čo tu osočujete tohoto človeka, tak si vopred Premyslite čo napíšete, lebo toto čo ste napísali vy je teda riadne úbohé
Ha-ha
6.9.2018 22:21 | |
+5 -2
Ďurček je uchyl. Vsetci v PB to vedia. Týral svoju prvú manželku, tyra aj svoju druhu manželku...Robí mu dobre týrať ženy. O jeho uchylke vedia aj jeho nadriadení o tom niet pochýb.
rdk877
30.8.2018 10:47 | |
+23 -9
Reagovať
NČ-ako môžete napísať "banálny pôrod"?! Žiadny pôrod nie je banálny!
nelka0912
29.8.2018 22:35 | |
+45 -0
Reagovať
Slovenské ZDRAVOTNÍCTVO - JEDNA VEĽKÁ K A T A S T R O F A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Romankokolmanko
29.8.2018 15:07 | |
+30 -4
Reagovať
Podľa mňa,sestram búde málo aj keď budú zarábať rádovo aj 2000€...ale nie všetkym,su aj skromné sestričky...🌞😍
samo-BA
29.8.2018 13:41 | |
+79 -89
Reagovať
Ježiši, sa tu idete z toho zblázniť. Nie je prvá ani posledná. Kedysi ženy rodili na poli a nepotrebovali žiadnu špeciálnu starostlivosť, cisársky už duplom nie. Dnešné ženy by boli najradšej, keby za ne porodil niekto ďalší.
Pravdasom
29.8.2018 14:44 | |
+80 -46
Samo-Ba želam ti z celeho srdca aby si sa,v buducom živote narodil ako chudobna žena niekde v Indii a rodil na poli minimalne trojičky bez lekarskej pomoci bez liekou na tišenie bolesti bez možnosti cisarskeho rezu aby si si to mohol užit sam na sebe:-b
haanna
29.8.2018 20:53 | |
+51 -33
tvoja mama ťa asi tiež porodila na poli bez zdravotnej starostlivosti :-( ...tu čítame dôsledky :-( ktoré zanechala neodbornosť...rada by som čítala tvoje premúdrelé názory v prípade, že by sa toto stalo tvojej manželke, priateľke, dcére, sestre...
Lubka173
29.8.2018 10:00 | |
+9 -0
Reagovať
http://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/88529_televizne-noviny
Lubka173
29.8.2018 09:44 | |
+56 -3
Reagovať
lekári aj všetci zdravotnícki pracovníci si môžu spytovať svedomie ak nejaké majú....včera to bolo odvysielané v televíznych novinách na Markíze - hovorila tam aj svedkyňa čo ležala s nebohou na izbe...dnes 29. 8. to bude v Reflexe...dúfam, že rodina podá sťažnosť, aby sa prípad vyšetril a vinníci budú potrestaní...aj keď mladej mamičky 3 detí to život nevráti, ale nech tieto hyeny v bielych plášťoch nezničia životy ďalším rodinám
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Tlačová
Komentár Daga Daniša: Fico provokuje. A skáče do Pellegriniho Aktuality.sk
Rýchle správy
04:10
Odplata Smeru kritickým umelcom? Z rozpočtu im dajú o milióny eur menej Aktuality.sk
Zástupcovia kultúrnej obce sa stali neoddeliteľnou súčasťou protestov Za slušné Slovensko, ktoré do ulíc pritiahli desaťtisíce ľudí. Zdá sa, že teraz prichádza od Smeru-SD odplata.
01:10
Šeliga: Pri byte mi celé dni postávali nejakí chlapi Aktuality.sk
Keby na nás Fico niečo mal, už dávno by to zverejnil, hovorí jeden z organizátorov protestov Za slušné Slovensko, Juraj Šeliga. Ďalší protest bude v piatok.
00:10
Týždne v nemocnici, ochrnutie aj bolestivé kŕče. Čo sa deje s nezaočkovanými deťmi Aktuality.sk
Ak rodič nedá zaočkovať svoje dieťa, hrozí mu pokuta. Ak by však dieťa po očkovaní malo ujmu, štát nad odškodňovaním nepremýšľa.
Melania Trump
Melania Trump verejne vyzvala na prepustenie poradkyne Bieleho domu: Nezaslúži si česť slúžiť tu
Nádherný diamant
Vydražili ružový diamant Pink Legacy: Z tejto rekordnej sumy sa vám zatočí hlava
Nemecká
Podľa Merkelovej je tolerancia dušou Európy: Tieto skúšky však musíme prekonať
Americký
Trump chystá ďalšiu vládnu zmenu: Chce sa zbaviť svojho personálneho šéfa
(ilustračné foto).
Nemecká polícia podozrieva poľského ošetrovateľa z vraždy niekoľkých ľudí: Podával im zbytočne inzulín?
Nájdené predmety
Archeológovia objavili bohaté antické mesto Tenea: Hrozivý nález v jednom z hrobov
Polovica Britov
Finálny text dohody o brexite vyvoláva viacero otáznikov: Padne Mayovej vláda?!
zlodej ktory sa
Polícia chytila najhľadanejšieho dvojníka Rossa z Priateľov: Špeciálne poďakovanie hercovi
Bývalý macedónsky
Macedónsky expremiér utiekol pred basou k našim susedom: Otvorené priznanie na facebooku
Manuel Akanji je
Takéto niečo tu ešte nebolo: Matematický génius medzi futbalistami!
Justičný palác je
Foto
Ostro sledovaný súd s mexickým narkobarónom Guzmánom: Jedna porotkyňa zo strachu odstúpila
Brexit money
Čierna predpoveď pre našich susedov: Brexit tvrdo zasiahne Česko, Poľsko a Maďarsko