Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 9.
Edita
7°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.08.2018, 16:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Emma a jej manžel tvoria netradičný pár: Keď zbadáte ženícha na fotke, ostanete poriadne prekvapení

50 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
milanin7777
27.8.2018 08:39 | |
+5 -2
Reagovať
Chudák chabý chlap, asi mu nedáva manželka dosť jedla, keď ho sama spotrebuje viac, ako kŕmna sv.ňa. Komár a Mäsiarka
MB202
26.8.2018 22:54 | |
+6 -3
Reagovať
To je ale šv1ňa. :-D
kobra4
26.8.2018 19:05 | |
+17 -3
Reagovať
Na každú dieru sa nájde záplata.
kurie_oko_na_riti
26.8.2018 18:33 | |
+26 -11
Reagovať
takéto hrošie ženy sú dosť agresívne, vidim to aj na mojej švagrine, brat sa ma pri nej pop1či
Ebaltopes
26.8.2018 18:52 | |
+15 -5
Hlavne ked maju nedostatok papkanicky,vtedy od nich treba drzat 3 metrovy odstup,aj s pukalom na prasce..
verholka
27.8.2018 15:50 | |
+2 -0
Ja som tiež poznala manželský pár podobnej váhovej kategórie. Chlapík prišiel z oslavy pripitý a jeho žena mu takú zavalila, že letel na tri metre. Hoci on pri nej lietal, aj keď bol úplne triezvy. No, ale ak sa majú radi... Totiž žena s kilami navyše môže schudnúť, ale ak je raz "blbá jak tágo" alebo má zákernú povahu, vtedy nepomôže nič.
retardo_SK1
26.8.2018 18:21 | |
+28 -9
Reagovať
Úplne bežné. Veľa malých mužov si dokazuje, že sú chlapi, tým že majú obryne. A obryňa je rada, že má chlapa. Štandardná situácia.
pama013
26.8.2018 18:19 | |
+23 -8
Reagovať
Pozrela by som si to ako ju niesol cez prah.
Ebaltopes
26.8.2018 18:26 | |
+11 -5
On ju neniesol ale gulutal..
doM693
26.8.2018 19:30 | |
+11 -2
preniesla ona jeho, také som videl aj na Slovensku
midnightinlondon
26.8.2018 18:18 | |
+12 -16
Reagovať
celkom by ma zaujimalo (ale vlastne radsej asi ani nie), ako tito dva sexuju... vsak on sa v nej musi stratit a ona v tej velkej diere nemoze nic citit, ci?
sexibabina
26.8.2018 19:25 | |
+13 -3
Vyzerajú pri tom ako keď pristane motýlik kapustný na hlávke kapusty.
Jerdna
26.8.2018 18:00 | |
+22 -1
Reagovať
Kontrabas a sláčik.
Ebaltopes
26.8.2018 18:08 | |
+20 -3
Uz som si pozrel toho meganestastnika,je to typicka dvojica nazyvana aj IQ..len mam obavy ze ked ten chodiaci tanker nebude mat co papkat,spapka toho nestastnika aj s topankami,ako pavucia samicka..
Ebaltopes
26.8.2018 17:53 | |
+18 -8
Reagovať
Ani som nebol zvedavy na toho manzela,urcite nejaky "europan" s nadmerne velkou sisinkou..mna skor zaujala tato typicka vyzrata britka,tento chodiaci trezor s potravinami,vorvan s koncatinami..
Marinka918
26.8.2018 17:50 | |
+9 -6
Reagovať
Truhlík a obryňa.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Čerstvý sneh
Slovensko čaká mrazivá noc, mráz hrozí takmer na celom území Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 18 min
Nielen Azovské more. Rusi môžu po stavbe plynovodu posilniť aj v Baltiku Aktuality.sk
Ukrajinci zvažujú, že odstúpia od zmluvy, v ktorej sa po súboji o ostrov Tuzla dohodli s Rusmi na spoločnom užívaní Azovského mora.
pred 28 min
ŽSR dali za pozemky milióny, na cene sa dohodli ústne Aktuality.sk
Štátne ŽSR kúpili pozemky za takmer 2 milióny eur od súkromnej firmy, kde je spoločníčkou aj 84-ročná pani Anna. Znalecký posudok objednal predávajúci, na konečnej sume za pôdu sa obe strany dohodli ústne.
25.9. 22:4
Pre rozrezanú výhybku prerušili vlakovú dopravu do Česka Aktuality.sk
Výhybku rozrezal súkromný dopravca.
Príslušníci
Irán vyhlásil štátny smútok: K útoku sa prihlásil Islamský štát, to však nie je všetko
Požiar vypukol
Chorvátsko v plameňoch: Neďaleko turistami obľúbeného ostrova vypukol požiar
Prezident Kiska
Prezident Kiska reaguje na Trumpov prejav v OSN: V jednom s ním nemôžem súhlasiť
V stredozemnom
Marocká loď spustila paľbu po migrantoch: Jedna žena neprežila, traja utrpeli zranenia
Iránsky prezident
Trump v OSN vyzval na izoláciu Iránu, o pár hodín tam vystúpil Rúhaní: Štipľavý odkaz Donaldovi
Ondrej Duda
Najlepší strelec bundesligy vyšiel naprázdno: Dudov tím prehral s Brémami
S požiarom
V Toskánsku vypukol lesný požiar, 700 ľudí muselo opustiť svoje domovy
Spevák otvorene
Foto
Mladší brat Nicka Cartera z Backstreet Boys je v tom až po uši: Dostala ho sexi Ruska
HC Slovan
Opäť bez bodov: Hudáčkov Spartak si pochutnal na Slovane
Americký
Trump v OSN vychválil KĽDR a vyzval k izolácii Iránu: Trapas! Donalda za prvé vety vysmiali
Bystrica zasiahla
Bystrica sa revanšovala Budapešti: Zvolen si schuti zastrieľal
Bill Cosby si
Aktualizované Foto
Z Otecka Ameriky sexuálny predátor: Komika Billa Cosbyho odsúdili na 3 až 10 rokov väzenia