Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 9.
Edita
6°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.08.2018, 16:21 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pápež František ostro skritizoval cirkev v Írsku: Bolesť a hanba!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lcludmila
25.8.2018 20:24 | |
+2 -1
Reagovať
Horsie je ze doteraz nikto nepreveroval ich duchovnu cinnost a ludi obrali o pravu vieru ktoru dostane clovek uz pri narodeni...to je tak ked lucifer stretol veriaceho a vravi mu...ty mi das hriesnikov a ja ti dam kralovstvo...a tak vznikol Vatikan...o tom je cela cirkev
clovvek
25.8.2018 19:43 | |
+3 -2
Reagovať
35-50 roční bývalí miništranti si "zrazu spomenú" lebo teraz sa to oplatí ...lebo RKC je tak hlúpa že finančne podporuje aj falošných svedkov tým že odškodňuje tých ktorí seba označia za obeť po desiatkach rokov...žiadna iná organizácia neplatí a neospravedlňuje sa za svojich pracovníkov alebo členov... minister školstva za učiteľku neplatí odškodné žiakovi ani športový klub neodškodňuje za trénera ktorý je už dávno na dôchodku...je to honba na ježibaby ako v stredoveku ...Sú štáty ako napr. Polsko kde je minimum takýchto obvinení práve preto lebo tam cirkev nemotivuje finančne svedkov vidinou tučného odškodnenia ... samozrejme ak sa niekto skutočne previnil tak si zaslúži svoj trest ale neuznávam kolektívnu vinu, táto nacistická ideológia patrí do minulého storočia ..vinný môže byť iba jednotlivec a nie celá profesná skupina ...ak jeden murár zneužije tak čo s tým má spoločné druhý murár
arjok60
25.8.2018 18:10 | |
+4 -4
Reagovať
Nie sme zvyknutí na to, aby sme kritizovali pápeža, lebo počas nášho života to nikdy nebolo treba, až teraz. Každý pápež si premyslel, čo povie a ich slová "nikdy nepadli na zem." Ich slová mali zmysel a aj účinok. Tento pápež jeden deň niečo povie a na druhý deň sa ospravedlňuje, že to povedal. Po zvolení za pápeža povedal kardinálom, aby sa išli prezliecť, lebo cirkus sa už skončil. Ak je re neho konkláve, ktoré sledoval celý svet - cirkus - ozaj tam nemá čo robiť.
kinleyt
25.8.2018 16:52 | |
+24 -8
Reagovať
je tazke stat na cele najstarsej politickej strany sveta, ktorej historia je plna krvy, vraz, upalovania, nicenia, zneuzivania...najma ked to ma robit zjavne uprimne veriaci clovek! nezavidim mu
TtEe99TK
25.8.2018 17:04 | |
+12 -0
smutné,že ľudia sa nemôžu vyjadriť k článku ktorý sem dal publicista HRABKO:.......
kinleyt
25.8.2018 17:07 | |
+8 -8
lebo tu diskusiu k Hrabkovi by zahnojili tupe ovce smeracke
Feroo338-1
25.8.2018 16:40 | |
+10 -32
Reagovať
Obavam sa, ze tento papez neprisiel cirkev povzbudzovat a spajat, ale rozdelovat a hanit, ked sa pridal jednostranne na stranu nepriatelov cirkvi. Problemom je, ze hoci vacsina "obeti" su len podvodnici ktori chcu len ziskat peniaze, papez tresta vsetkych knazov aj bez dokazania ich viny. Zial, tento Frantisek nemal byt nikdy papezom.
TtEe99TK
25.8.2018 16:47 | |
+28 -6
pre zopár sviniarov,ktorí za kňazov študovať išli iba preto,aby hanobili cirkev trpia všetci aj tí ktorí si svoje poslanie plnia ku všetkej úcte Bohu a svojím veriacím čiže cirkvi !!
kinleyt
25.8.2018 16:54 | |
+23 -5
fero338-1 doplnim ta...katorilicku cirkev, opakujem KATOLICKU CIRKEV!!! ziadna ina nema tolko skandalov a kauz ako KATOLICKA cikrev!!! ziadna tolko v dejinach nevrazdila!!! tazke laskavo pis presny nazov tej cirkvy pretoze KATOLICKA nie je jedina cirkev, aj ked sa stale snazia ovce ao tom prezsviedcat, ze oni jediny maju priamu linku na BOHa!!!
Feroo338-1
25.8.2018 16:54 | |
+11 -3
Pamatam si ako papez este nedavno nabadal aby vsetky farnosti prijali a zivili moslimske rodiny a ziadal vacsi prilev moslimov do Europy. Dnes ked vacsina ludi uz ma tych moslimov plne zuby tak nahle zmenil taktiku a zacal trestat a vyhadzovat cirkevnych hodnostarov.
TtEe99TK
25.8.2018 16:59 | |
+12 -9
ja nesúhlásím s pápežom iba v jednej vecií,,,,,,,,,pozdravom ako pozdravuje davy ľudí všade,kde príde....a to si myslím,že je to od neho nedôstojne ,darmo je pápež nemám ,aelbo nesmiem ja páoeža čo kritizovať nakoľko je to hlava katol.cirkvi,kde patrím aj ja,,,ale pozdraviť národy .pozdr)vom DOBRý DEň,,,je to nie pozdrav ktorý vniesol národom sám Pán Ježieš,,,že to porušuje,,,,,nepovedala by som nič,,keby sa pozdtravil najprv pozdravom našim katolíckým POchváleny bud Pán Ježiš Kristus ,lebo toto je náš katol.pozdrav,,a dalej a šetkím vám,tu zídením,veriacím neveriacím,iných vyzanní Dobrý deň,,,,,to by malo miesto,lebo dá úctu všetkím,nie,len katolíkom,lenže on akoby rušil to čo pán Ježiš ustanovil,aj,ked pozdrav dobrý deň je pozdrav medzinárodný,ale ako pápež hlava katol.cirkvi od nieho má najprv zaznieť katolícky,apo ňom medzinárodný,,to sa mi hrozne od neho neppáčí,,inak si nedovolím,proti nemu,lebo ak na niečo reaguje kritický a tvrdo,,tak asi,len najprv si to overí,čo môže a tak reaguje,pre tento pozdrav som sa už veľa krát sama seba pýtala,či je vôbec od neho to dôstojné?!?!
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Logo na nových
Komentár Martina Kohúta: Nové hokejové logo nie je útok na slovenskú štátnosť Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Na Orave prituhlo, cestári posypávali v noci 80 kilometrov ciest Aktuality.sk
Cestári pre poľadovicu posýpali približne 80 kilometrov ciest v oblasti Roháčov.
pred 19 min
Matka belgického kráľa utrpela cievnu mozgovú príhodu Aktuality.sk
Matka belgického kráľa utrpela mozgovú príhodu počas pobytu v Benátkach.
pred 29 min
V Turecku zatkli desiatky ľudí. Sú podozriví z väzieb na duchovného Gülena Aktuality.sk
Turecká polícia zadržala najmenej 39 ľudí, ktorí sú podozriví z napojenia na moslimského duchovného Fethullaha Gülena.
Fotka žraloka
Hrozivé zábery z pláže v Sydney: Nechýbalo veľa a žralok si mohol zgustnúť aj na živom mäsku dovolenkára
Chyba Manuela
Bayern stratil v lige prvé body: Môže za to TÁTO chyba brankára Neuera
Denis Glušakov sa
Foto
Ruského futbalistu natočila manželka s milenkou: To však nebolo všetko
Lívia (24) dúfa,
Teplotný šok: Vo Vysokých Tatrách nasnežilo a v Bratislave rozkvitol orgován, dočkáme sa ešte babieho leta?
(ilustračné foto).
Hazard bude opäť prísnejšie regulovaný: Novela zákona nezabudla ani na "kvízomaty"
Reper Kali
Foto
Reper Kali sa stane otcom: Prezradil pohlavie bábätka
(ilustračné foto)
Vláda prijala návrh zákona, ktorý má riešiť problémy s dvojitým zdanením
Na snímke
Gombosov rýchly koniec v Orléanse: Po dráme stopka už v prvom kole
Veľká akcia NAKA, pri ktorej zrušila marihuanové pole: Zábery z dronu pripomínajú akčný film
A my sme si
Foto
Vulgárna ženská z BMD tento raz ukázala viac, než chlpatý rozkrok: Boris Kollár neodolal!
Umelec vytvára
Foto
Ľudia píšu umelcovi, aby im urobil zdarma portrét podľa fotky: Jeho reakcia vás pobaví
Luka Modrič.
Foto
Modrič v drese Žiliny?! TOP 5 vecí, ktoré ste nevedeli o najlepšom futbalistovi sveta