Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
2°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.08.2018, 12:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Martin má zvláštnu a poriadne drahú záľubu: Kúpil si vrak tanku, TAKTO ho prerobil!

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
minoblaho123
29.8.2018 14:29 | |
+20 -4
Reagovať
pan minister obrany je obyčajný sviniar s 1800 eurovým dôchodkom
teplejhnis
29.8.2018 15:48 | |
+7 -0
a pomocou kapitáňa hlístu ukradli/ukradnú z verejných financií desiatky milionov,snsvšiváci karpaví
tomi750
29.8.2018 14:00 | |
+20 -5
Reagovať
Zabudli ste spomenúť, že vďaka paškvilnej európskej odzbrojovacej smernici, ktorá vznikla pod záštitou "boja proti terorizmu", možno ide o jednu z posledných rekonštrukcií bojov. Európska komisia na čele s alkoholikom Junckerom siahla na právo občanov EÚ na legálnu držbu zbraní, okrem rekategorizácie niektorých ostrých zbraní, ktoré sú v legálnej držbe sa počíta aj s takmer úplným zákazom expanzných (nesmrtiacich) zbraní, ktoré vznikli úpravou zo zbraní ostrých, nové štandardy úpravy týchto zbraní budú tak prísne, že zbraň nebude schopná strieľať ani slepými nábojmi. Kedže EÚ je neschopná ochrániť svojich občanov, je neschopná ochrániť Schengenské hranice, musela vykázať nejakú činnosť - pošliapať práva 30 miliónov majiteľov legálnych zbraní v EÚ (z toho 150 tis. v SR) + práva niekoľko miliónov majiteľov expanzných (nesmrtiacich) zbraní... Pokiaľ zbrane postavíme mimo zákon, budú ich vlastniť len tí, ktorí si mimo zákon pohybujú!
tomi750
29.8.2018 14:21 | |
+9 -2
a vari sa našiel niekto kto nesúhlasí? to nieje môj výmysel, ale fakty, ide o revíziu smernice č. 91/477/EHS o zbraniach a strelive odsúhlasenej v apríli 2017, štáty majú 18 mesiacov na implementáciu do svojho právneho poriadku...
tomi750
29.8.2018 14:24 | |
+14 -2
nemusíte vlastniť zbrane, či už ostré alebo expanzné, ale po implementácii sa každopádne dostanete ťažšie legálnym spôsobom ku určitým zbraniam, lebo EU sa bojí svojich občanov a považuje ich za teroristov... nezabudnite, že každá totalita začínala odzbrojením obyvateľstva, prečo asi? Nakoniec ani SNP by nebolo, pokiaľ by ľudia miesto zbraní pozdvihli zemiaky, alebo paradajky...
jaguar77
29.8.2018 15:00 | |
+6 -8
No vidime v demokratickej amerike ako to vyzera s povolenim vlastnit zbrane . Zbrane treba zakazat aby maagori nestrielali kedy si zmyslia .
tomi750
29.8.2018 15:05 | |
+7 -1
No jasne, v USA, konkrétne v Chicagu je ročne vyše 700 úmrtí spôsobených zbraňami z ročného počtu asi 12 tis., pritom Illinois, kde toto mesto leží má prísnejší zákon na držbu zbraní, než SR. Švajčiarsko má takmer polovicu obyvateľstva ozbrojenú a prečo sa tam nezabíjajú? Ja mám v legálnej držbe 5 strelných zbraní, pritom nevzal som zbraňou život človeku či zvieraťu no vlakom som už zrazil človeka, chceš zakázať vlaky? Koľko ľudí umrie ročne pri autonehodách, zakážeme aj autá? Toto je tak neuveriteľná demagógia - ja to nemám, ja sa toho bojím, tak to iným zakážme, ale akoby povedal Siegmund Freud: Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti. čo sa týka USA, napíšem len toľkoto: -Dvadsaťpäť (amerických) štátov umožňuje človeku kúpiť zbraň, pripnúť si ju a vyjsť na ulicu bez akéhokoľvek povolenia, niektorí tvrdia, že je to šialené. Avšak 4 z 5 vrážd v USA sa stanú v tej druhej polovici štátov, tak kto je tu šialený? Andrew Ford- skladateľ a rádiový hlásateľ
tomi750
29.8.2018 15:07 | |
+4 -0
skutočne, pokaiľ sa vyjadruješ ku niečomu, čomu absolútne nerozumieš, najprv si to trocha naštuduj, USA je najlepší príklad ako NEFUNGUJE obmedzenie zbraní... pokiaľ si tu pozrieš tabuľku, zistíš, že neexistuje absolútne žiadna spojitosť s počtom legálnych zbraní a kriminalitou páchanou strelnými zbraňami: https://ihned.cz/c1-58972370-ve-spojenych-statech-je-88-strelnych-zbrani-na-100-obyvatel-v­-cesku-16
tomi750
29.8.2018 15:19 | |
+8 -0
a toto je zaklincované: " Zbrane treba zakazat aby maagori nestrielali kedy si zmyslia ." - ako zakážeš teroristovi či gangstrovi zbraň? Zakážeš ju len mne, lebo ju mám legálne a štát o tom vie, týmto výrokom akoby si nám - 150 tis. držiteľom ZP napľul do tváre,a povedal že "ste blbí, že to máte legálne, lebo vám to môžem vziať, nabudúce si to radšej kúpte načierno, aby ste mali odomňa pokoj"...
michalp1
29.8.2018 16:05 | |
+2 -1
"jaguar77" No vidíme, ako to vyzerá na demokratickom Slovensku s povolením trepať blbosti. Jaguara77 treba zakázať, aby ten magor stále netrepal blbosti. Až do tohto bodu môže prísť politika EÚ kalifátu.
michalp1
29.8.2018 16:11 | |
+3 -0
"tomi750" Toto pošliapanie základných ľudských práv na Slovensku nikoho nezaujíma Tomi. Všetkým takým ako "jaguar77" zo srdca prajem, aby raz boli v situácii, kedy by so strelnou zbraňou zachránili život svojim blízkym a namiesto toho budú len s telefónom v ruke čakať na príchod policajtov. Keď Slovákov nevyženie do ulíc to, že premiér včera slávnostne oznámil jednoduchšie zamestnávanie ľudí z nečlenských krajín EÚ, čím slováci de facto stratili vyjednávaciu pozíciu v otázkach miezd, tak "zlé zbrane" ich určite zaujímať nebudú. "Načo vám to je? Čo sme na Divokom Západe?".....
tomi750
29.8.2018 16:22 | |
+1 -0
Takýchto ľudí bohužiaľ pre nich alebo pre ich rodinu presvedčí len značne negatívna osobná skúsenosť, môj otec v polovici 90. rokov viezol bauxit z maďarska do hliníkární v ZS, vlakom rozkrojil opitého neprispôsobivého spoluobčana ležiaceho v koľajisku, následne ho chcela rodina zabiť - niekomu s IQ 60 a menej skrátka nevysvetlíte, že 2300 tonový nákladný vlak nieje kolobežka a nezastane na mieste, podobne kolega pri soade rozmetal s rýchlikom 15 r. chlapca, jeho museli zachraňovať dokonca kukláči, pokiaľ by sa nezamkol, bol by mŕtvy. Ja zbraň nosím denne, nie preto, aby som ublížil, ale aby nebolo ublížené niekomu z rodiny, alebo mne. Bol som v situácii, kedy som chránil priateľku pred skupinou 4 neprispôsobivých občanov pod vplyvom, bol som ozbrojený, ale na ukončenie konfliktu stačila fyzická sila, zbraň som nevyberal, no pokiaľ by niekto z útočníkov vybral nôž, či zbraň, použil by som ju aj ja. Paradoxne asi dve min. po konflikte prešla okolo hliadka polície... Pokiaľ políciu potrebujete do 2 min., príde o 3, bohužiaľ polícia nieje všemohúca, nedokáže byť všade a ochrániť každého, pokiaľ by tomu tak bolo, kriminalita by neexistovala, nanešťastie pre mnohých v prípade útoku plní polícia už len prácu vyšetrovateľa... Čo sa týka veku prispievateľa 58 rokov, človek yb si povedal, že 58 r. človek už bude disponovať určitým rozhľadom, určitými skúsenosťami a "zdravým sedliackym rozumom".
tomi750
29.8.2018 16:22 | |
+0 -0
*hliníkární v ZH tam malo byť
Intermediary
29.8.2018 13:27 | |
+11 -26
Reagovať
Paráda. Toto treba podporovať a nie militarizmus ruských Nočných vlkov- kremeľskú piatu kolónu- trójske ruské psy na Slovensku. Treba ich hnať až im budú úzke zárubne!
jastarec
29.8.2018 14:18 | |
+12 -3
Paráda.Obhajca vraždenia nevinných civilistov tu zas vypľuľ jeden ana-lny,propagandistický výgrc. Máš problémi s očami že výnimočne nevidíš svojich obľubených fašistov? To su tí s ktorých si robil "záverečnu skušku".
judrxyz
29.8.2018 12:39 | |
+22 -6
Reagovať
tu sa dá diskutovať fakt už iba o blbostiach - ešte aj po rezešovom zavolaní musela byť zrušená diskusia pod článkom o prepustení verholíkovej - vraj sloboda slova - skorej by som to nazval Penta slova
jaguar77
29.8.2018 13:05 | |
+9 -16
my za bolševika sme nemali ziadnu slobodu slova a prezil som . ked chces nadavat prosim chod pred bonaparte a vynadaj sudruhovi ,mktoremu zlocin poskytol budu .
jastarec
29.8.2018 14:55 | |
+4 -1
dristi o slobode slova píšu všetci štb-aci a iná haveď čo sa priživovala na bývalom režime.
narodenyvCSSR1963
29.8.2018 12:28 | |
+32 -21
Reagovať
1. Žiadam toho tajtrlíka v prezidentskom paláci, Kiska sa tuším volá, aby Noční vlci mali status mimovládky a poslal im také isté prachy ako posiela SEREŠovým mimovládkam... Sú to tiež nositelia tradícií a záchrancovia historickej vojenskej techniky...
narodenyvCSSR1963
29.8.2018 12:32 | |
+27 -10
2. ..."TAKTO ho prerobil! " On ho neprerobil, ale zreštauroval... Mám dojem, že tam píšu osemročné decká... Treba sa na tých pedofilov ako je Bárdy, Mikeš, Vagínovič,...,.... lepšie pozrieť...
elektrykar
29.8.2018 12:32 | |
+13 -20
Ty truhlik, a co ma prosim ta spolocne prezident s udelovanim statusu mimovladkam? Si uboziak, co nicomu nerozumie, tak si svoje komplexy musis ventilovat na nejakom vykonstuovanom nepriatelovi.
narodenyvCSSR1963
29.8.2018 12:36 | |
+17 -14
Ty prije baný úbohý platený trotl, platený odtiaľ ako Kiska iba rádovo horšie, ja netvrdím že im ho tá mastná hlava má dať ten status, ty de Bill, ale nech sa k nim správa ako k SEREŠovým mimovládkam a štedro im pošle prachy ako im... Vieš čítať ty nedosený malformovaný chudák...????
elektrykar
29.8.2018 12:39 | |
+11 -14
Ako povedal jeden klasik, kto sa bude v blbcom dohadovat viac ako 5 minut, sam sa blbcom stava, takze koncim debatu s tebou.
jaguar77
29.8.2018 13:02 | |
+5 -18
elektrykar s tym narodenym potratom skoda stracat reč .
Intermediary
29.8.2018 13:31 | |
+6 -11
Znárodnený v CSSR , odkedy prezident financuje mimovládky?! O tom predsa rozhoduje vláda! Sprostý si ako poleno!
narodenyvCSSR1963
29.8.2018 15:03 | |
+7 -2
Sprostý ako poleno bol ten, čo napustil tvoju slaboduchú mater na záchodoch 4. cenovej skupiny... Samozrejme adresu nedáš, lebo si posr:atý až za ušami, že by si mi to tlmočil osobne, kto je ako sprostý... Radičke posielal lóve Kiska nie Fico ty odje bok...
jaguar77
29.8.2018 12:23 | |
+6 -12
Reagovať
Nocni vlci nech sa paci Martin vas s radostou povozi .
MihaiL
29.8.2018 12:33 | |
+16 -6
to je hrozné, po dobrom obede som si otvoril počítač, reku čo nového okrem záchodov na kamzíku....., a tu ti na mňa vybehla fotografia remišovej...., ostalo mi zle....., prečo mi nč robí takéto šoky...,
teplejhnis
29.8.2018 12:19 | |
+16 -11
Reagovať
riško podrž balónik vyriťákoval zopár kakáčov v bruseli a prišiel domov rozumy dávať.hnus.a tá jeho tupá rapavá nevzdelaná kolegyňa nikolšoňka je akosi ticho.tiež jej asi čokodíru natrhol
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Milan Lučanský,
Komentár Petra Bárdyho: Otvorená vojna v polícii Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Maltská polícia udajne vie, kto si objednal vraždu novinárky Galiziovej Aktuality.sk
Podozrivých zatkli v prístave vo Vallette, kde podľa polície vraždu aj naplánovali.
pred 14 min
Železnice hlásia na juhu stredného Slovenska výluku Aktuality.sk
Začiatkom týždňa realizujú Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) výlukové práce v dvoch úsekoch na juhu Banskobystrického kraja (BBSK).
pred 34 min
Mimovládky pokračujú v svojpomocnom očkovaní na ulici Aktuality.sk
Na konci októbra zaočkovali mimovládne organizácie (MVO) v Bratislave 55 ľudí, ktorí by bez ich podpory k očkovaniu nemali prístup.
Marilyn Monroe
Zlomil rekord: Vzácny predmet po Marilyn Monroe vydražili za 220-tisíc
Zlodeji skúšajú,
Foto
Gangy vlamačov pri Bratislave: Podozriví najskôr skúšajú jednoduchú vec, aby sa dostali dnu
1920 - Ulica Bélu
Foto
Námestie v Rimavskej Sobote menilo názvy aj vzhľad: Dvor mesta vtedy a dnes!
Šéf mexického
Vodca kartelu Leyva zomrel vo väzení: Drogový boss podľahol následkom infarktu
Miňo
Foto
Stocha čaká proti Čechom špeciálny zápas: TOTO chcú Slováci zopakovať!
Matej Smorada
Najmladší primátor Slovenska Matej Smorada si verí: Odvážne sľuby!
Uhoľnú kotolňu
Školákom v stredoslovenskej obci budú všetci závidieť: Úžasné, na čo im prerobili ošarpanú kotolňu!
Americký
Miliardár Bloomberg chce pomôcť chudobným študentom: Bývalej alma mater daroval obrovskú sumu
O triumfe lavín
Líder produktivity Rantanen rozhodol o triumfe Avalanche, Crawford 39 zákrokmi prispel k víťazstvu Blackhawks
Tropická búrka
Zosuvy pôdy si vo Vietname vyžiadali 13 mŕtvych: Stovky vojakov pátrajú po nezvestných
Ponorka zmizla
Foto
Odkaz vlády pozostalým po 44 námorníkoch z ponorky: Nemáme peniaze na to, aby sme ich vytiahli!
Americký
V Bielom dome sa trasie nejedna stolička: Trump zvažuje ďalšie personálne zmeny