Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.08.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Ako dobre sa vyznáte v alkohole? Otestujte sa v kvíze z 10 otázok

64 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
teplejhnis
31.8.2018 10:54 | |
+4 -0
Reagovať
99% borovičky na slovensku sa vyrába z liehu na čistenie koľajníc a chemik ten polský lieh navonia na "vôňu lesa"zo samotnej borievky sa nerobí žiadna borovička.opakujem,žiadna
zvon
25.8.2018 18:26 | |
+6 -0
Reagovať
Fííííííha, toto je môj prvý kvíz, kde som dosiahla 100%! :D
extri
25.8.2018 19:30 | |
+7 -0
veľa študuješ a málo piješ:-)
Antitabatat
25.8.2018 17:00 | |
+4 -0
Reagovať
Jedna chyba:Tequila.
zvon
25.8.2018 18:26 | |
+3 -0
musíš si urobiť výlet do mexika
extri
25.8.2018 13:56 | |
+10 -1
Reagovať
ked predo mnou stoji pivo a poldeci, tak sa mi v hlave ozvu dva hlasy: prvý kričí: vypi! a ten druhý: ku.rva šak už pi!!!
Chlapec33
25.8.2018 12:35 | |
+4 -12
Reagovať
každá smädná OVCA beeeee v HÚŠTINE SR s.r.o. sa má právo nadrbať ! -_- a hneď a automaticky poslať svinkým krokom do kravskej matere všetky zmagoreté teroristické uniformované policajné prostitútky nekromanky turbo ZDERU hh beeeee
trud123
25.8.2018 13:59 | |
+15 -3
Tebe fakt musia platiť za to, že tu už hádam aj rok vypisuješ to isté. A to by bol ten lepší prípad, lebo v opačnim by to znamenalo, že máš vážny problém s hlavou
wera123
25.8.2018 11:55 | |
+3 -6
Reagovať
9/10 gin som len tak strelil lebo tam nie je spravna odpoved ziadna Gin je destilát z borievok v podstate borovička
Pista_Hufnagel
29.8.2018 12:32 | |
+3 -0
Nie je. Za prve, maju malo cukru, a za druhe, bol by to total ekrazit. Gin, podobne ako borovicka je obilny destilat s borievkovou esenciou.
fencyn
25.8.2018 10:53 | |
+7 -1
Reagovať
10/10..len teraz neviem ci mam byt na seba hrda, alebo sa skor hanbit :/
zvon
25.8.2018 18:27 | |
+1 -0
ja to isté, ale som na seba hrdá :)
Lignum
25.8.2018 06:31 | |
+4 -6
Reagovať
Zle a nezrozumiteľne postavená otázka.
w-i-l-l-y
25.8.2018 03:28 | |
+9 -6
Reagovať
Test sa neda vyhodnotit spravne, pretoze pri otazke Z COHO SA VYRABA GIN su spravne dve odpovede :1.z hroznoveho destilatu 3.z obilneho destilatu.... Napr. g-vine.com
scotts
25.8.2018 06:24 | |
+7 -3
80%. a nemam o tom ani sajnu, jedine, co som vedel, ze borovicka z borievok. ostatne som si len tipol :-)
pmmp1
5.9.2018 08:30 | |
+0 -0
a ani to si nevedel.
old-dodo
25.8.2018 00:55 | |
+30 -7
Reagovať
Ja pijem absolútne všetko a nezaujíma ma z čoho sa to vyrába a ako sa to volá.Ja som sa len trochu minule čudoval na jednej etikete od piva.České pivo, vyrobené v Maďarsku a predávané cez slovenský pivovar na Slovensku.Alebo nemecké pivo, vyrobené v Poľsku a cez český pivovar predávané na Slovensku.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Danko v rigoróznej práci vykradol päť učebníc Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Kiska reagoval na raziu NAKA v jeho firmách Aktuality.sk
Prezident Andrej Kiska sa vyjadril k minulotýždňovej razii Národnej kriminálne agentúry (NAKA).
pred 28 min
Britský minister pre brexit rezignoval Aktuality.sk
Dominic Raab odstúpil z funkcie.
pred 58 min
Skorumpovaný premiér, ktorý odpočúval novinárov Aktuality.sk
Nikola Gruevski bol dlhé roky neohrozeným vládcom Macedónska. Teraz je z neho zločinec, ktorý uniká pred dlhoročným väzením.
Český premiér
Prehovoril Protopopov z kauzy Čapí hnízdo, ktorý mal uniesť Babišovho syna: Bolo to inak!
Sestry Fialkové
Foto
Budú sestry Fialkové reprezentovať Slovensko vo Svetovom pohári? Sú veci, ktoré nemôžu akceptovať
Polovica Britov
Nervozita okolo brexitu sa stupňuje: Britský ľud si zaslúži viac, povedal minister a odstúpil
Andreja Babiša
Česká politická scéna sa otriasa v základoch pre Čapí hnízdo: Padne vláda pre Babišovho syna?!
Srdcervúci
Herec Gerard Butler nakrútil svoj ohňom zdevastovaný dom a ulicu: Bude vám do plaču aj zaňho
Miroslava
Foto
Vozičkári a telesne postihnutí sa tešia novej službe Červeného kríža: K lekárovi už len špeciálnymi autami!
Taliban
Taliban zaútočil na západe krajiny: Pri krvavých bojoch prišlo o život 30 policajtov
Opitá cestujúca
Na mol ožratej cestujúcej odmietli naliať ďalšie víno: Žena rozpútala na palube hotové peklo
Roberto Moreno
Muž zabil kladivom svoju ženu a dve deti, aby sa oženil s milenkou: Na trest smrti čakal 25 rokov
2013 - Na
Práve teraz
Zásadný zvrat v Kočnerovej kauze: Znalkyňa pre NAKA potvrdila, že zmenky sú falošné!
Spevák sa môže
Spevák Miro Jaroš prežíva obrovský strach: Vážna operácia mamy
Maskovaní
Bleskový prepad v centre Banskej Bystrice: Maskovaní lupiči si odniesli zlato za rekordnú sumu