Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
15°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.09.2018, 07:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herec Róbert Jakab je na nepoznanie: Trápenie s vážnou chorobou

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bohol
3.9.2018 10:32 | |
+4 -0
Reagovať
Bodaj by nebol chorý , mať v práci za partnera toho primitívneho Kemku .
dedenk1
2.9.2018 20:11 | |
+21 -14
Reagovať
choroba sa volá podľa toho, koľko má Jakab peňazí...buď to bude kokainotída, heroinotída alebo pervínitída...každopádne, Jakab môže byť pokojný, liečba môže začať, MUDr. Cinkota už prišiel zo stáže...hahahhahahahha
lisa009
2.9.2018 19:46 | |
+7 -15
Reagovať
Mám zaplatené viac ako 87 dolárov za hodinu pracujúcich z domu s dvoma deťmi doma. Nikdy som si nemyslela, že to môžem urobiť, ale môj najlepší priateľ vydělá viac ako 10 tisíc mesačne a ona ma presvedčila, aby som to skúsila. Potenciál s tým je nekonečný. Tu je to, čo som robil... >>>>>>>>>>>>>>> www.MaxPay9.COM
Deandra
2.9.2018 19:34 | |
+9 -1
Reagovať
Poluciana: nepochopila si komentár Ivy444. To, že bola z neho (t.j. Jakaba) "znechutená" jednoducho znamená, že bol v negatívnej role absolútne uveriteľný a bola vlastne znechutená z postavy, ktorú tak presvedčivo zahral, a preto istú dobu, keď videla Jakabovu fotku, tak ho identifikovala/asociovala s negatívnou postavou, a nerozlišovala medzi ním ako hercom a postavou, ktorú stvárnil.
Viladi256
2.9.2018 17:04 | |
+26 -3
Reagovať
podla tr tkov z noveho časy on vlastne umiera....
Alf12345
2.9.2018 16:45 | |
+7 -17
Reagovať
A, že schudol? Len sa dobre vyprdel.
Alf12345
2.9.2018 16:42 | |
+8 -14
Reagovať
Chudák Jakab. Má silné vetry. To môže byť aj smrteľné. Liečba je nákladná.
gakisova
2.9.2018 15:30 | |
+14 -3
Reagovať
pásový opar dostal preto, že schudol veľa naraz.Mal oslabený organizmus.Chudnúť treba pomaly a rozumne, aby to bolo trvalé a aby to neurobilo viac škody ako osohu.
grmbolec
2.9.2018 15:05 | |
+10 -10
Reagovať
allforjakab
pppprojekt
2.9.2018 14:56 | |
+13 -12
Reagovať
Jakab ma len jedno trapenie: nevie co s peniazmi.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 37 min
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Orkán, ktorý zasiahne najmä strednú Európu bude spôsobovať škody. Pred orkánom už platí varovanie aj v okolitých krajinách.
11:17
Pápež František: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol Aktuality.sk
Pápež František na návšteve Litvy vyzval v sobotu obyvateľov tejto pobaltskej krajiny, ktorí desaťročia znášali sovietsku a nacistickú okupáciu, vyhnanstvo aj popravy, aby sa stali vzorom solidarity vo svete rozštiepenom netoleranciou.
10:11
Zem vesmir Nastala rovnodennosť: Vyspali sme sa do prvého jesenného dňa Aktuality.sk
V noci na nedeľu 23. septembra o 03.54 h stredoeurópskeho letného času (SELČ) sa začala na Slovensku v roku 2018 jeseň.  
Dlhoročný pár
Foto
Tomáš Palonder a Kristína Greppelová sa zosobášili: Krásna nevesta v netradičných šatách
Britská premiérka
Britská premiérka sa pripravuje na najhoršie: Má tajný plán
Bondra
Blackhawks to cez víkend preriedili: Bondra odchádza na farmu, nehral ani raz
(ilustračné foto).
Deviati muži znásilnili ženu: Obvinenie stiahla, no napriek tomu ich popravili
(ilustračné foto)
Na Slovensku vzniká nová komunita: Ich cieľom je zmena školstva
Ján Kontroš (64)
Foto
Záchranár Ján slúžil 40 rokov a jazdil na 8 typoch sanitiek: Pomohol státisícom pacientov
Martin Mikovčák
Nevídaný úspech mladého architekta Martina: Z Kysúc vyváža domy do Európy! Stali sa hitom
Hasiči mali
V Košiciach hasiči zasahovali niekoľkokrát: Požiar, dopravná nehoda aj spadnutý strom
Danka patrí
Foto
Barteková pred galavečerom: Najrýchlejšie vyriešila vec, s ktorou majú mnohé ženy problém
(ilustračné foto)
Nová smernica upozorňuje na kyberšikanu: Deti by mali vedieť adekvátne reagovať
Marek Hamšík
Odíde Hamšík z Neapola? Nikomu sa táto situácia nepáči, hovorí Petráš
Pápež František
Pápež František vzdáva úctu Litovčanom: Pripomínajú si takmer úplné vyhladenie židovskej komunity