Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.09.2018, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Slobodná matka prišla na výnosný biznis: Do práce nechodí, no za hodinu berie vyše 100 eur

66 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
BlackShark1985
3.9.2018 19:22 | |
+24 -22
Reagovať
A za pretiahnutie otecka koľko berie?
BlackShark1985
3.9.2018 19:31 | |
+11 -4
byť Larry Flint, tak obsadil by som ju do niekoľko rozprávok, napr. "Červená karkuľka", "Taťka šmoula", "Aladinova kúzelná lapma", "Snehuľka a sedem trpaslíkov"...
padacik
3.9.2018 19:20 | |
+20 -6
Reagovať
nemyslim si ze by kazdy den mali deti nejaku party kde hladaju princeznu :-D to po prve,po druhe bohaty idu do zahranicia na dovolneku,chudobny ide do mekaca takze ked ide 3x do tyzdna tak je happy a druha vec,nieje to vela na UK platy kedze ja som tyzdenne zarabal 700-800 v cistom a mila slecna tie peniaze musi aj zdanit.trocha prehnane
brit30
3.9.2018 19:19 | |
+25 -14
Reagovať
Ten kiška by už chcel aby sme tých indianov aj umývali,a v škole za ních učili,a do roboty aj s tankom keby si ich ťahal neutiahneš
mira.sunset
3.9.2018 19:11 | |
+43 -7
Reagovať
Podľa nadpisu som si najprv začala myslieť, že začala ponúkať na pokeci v sxzoznamke.. aj tam niektoré berú 100 € za hodinu..😩
msr2
3.9.2018 19:07 | |
+59 -7
Reagovať
Jaj tupci! Pisu ze do prace nechodi! A to ze sa musi pripravit a potom ide na detsku party robit princeznu tak to neni praca?
Romankokolmanko
3.9.2018 19:03 | |
+5 -25
Reagovať
To je moc alebo málo,teraz neviem.to majú roboši ževraj na stavbe.neviem to posúdiť,lebo ja som v živote nerobil a mám sa skvele.ako je totok možné,totok mi povedzte... cháaaaaaacháaaaa.😂🇮🇱
klingo33
3.9.2018 19:01 | |
+27 -21
Reagovať
Položme si otázku prečo je slobodná matka?
andulka45vt
3.9.2018 19:03 | |
+26 -8
Prečo si ju opustil ?😋
fundovanyhejt
3.9.2018 18:59 | |
+48 -10
Reagovať
Už je to otravné.Stále len nejaké pekné ženy sa chvália,ako vedia zarobiť...Či by to vedeli,aj keby boli škaredý muž...
Ori325
3.9.2018 18:57 | |
+71 -15
Reagovať
😂😂😂😂😂aj u nás sa dá zarobiť, 100€e denne, poznajú to študentky a povolnejsie ženy
BlackShark1985
3.9.2018 19:34 | |
+13 -10
sorry ale 100 eur za deň sa mi nezdá nejako extrémne veľa...
Intermedary
3.9.2018 18:57 | |
+14 -18
Reagovať
ANNAMARIA BEHA V BALERINKACHV,TO BY NAS MALO ZAUJIMAT A NIE NEJAKA PUCA!!!
brit30
3.9.2018 19:22 | |
+9 -5
Trinásť ročná z piatej triedy,do šiestej,čo ju zabudli dať do školy?
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Prezident
Skončil Imrecze: priateľ oligarchu, milovník luxusu a pomocník Smeru Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 27 min
Na východe sa zrazil autobus s dvomi autami Aktuality.sk
Nehoda sa stala pri obci Čierne nad Topľou.
pred 48 min
Opozícii odchod Imreczeho nestačí Aktuality.sk
Podľa predstaviteľov Obyčajných ľudí by mal skončiť aj šéf Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovít Makó.
pred 58 min
Začalo sa konanie voči Maďarsku Aktuality.sk
Podľa Európskeho parlamentu Maďarsko porušuje princípy právneho štátu.
futbal
Foto
V Trnave majú pred zápasom s Anderlechtom Brusel problémy: Aha, koho zháňajú!
(ilustračné foto).
Učiteľ plávania je obvineným zo zneužitia 37 dievčat: V jeho dome našli otrasné dôkazy
Vodiči v Severnej Karolíne majú smolu: Diaľnica sa premenila na rieku
Malachovskej robí
Foto
Moderátorka Malachovská na inšpekcii u dcéry v Nemecku: Schválila nádejného zaťa?
Český premiér
Európska komisia plánuje vyšetrovať premiéra Babiša: Vážne podozrenie
Gigi Buffon
Foto
Slávny Buffon zohrieva v Paríži lavičku: Prečo za Saint Germain nehráva?
Vodič autobusu
Z toho, čo prezradil vodič bratislavskej MHD, ostanete prekvapení: Toto robím tesne predtým, než sadnem za volant!
Silný vietor si
Búrka Ali zmietla v Írsku z útesu karavan: Zomrela v ňom žena
Peter Sagan.
Sagan má nového tímového kolegu: Do Bory prichádza jazdec Quick-Step Floors
Muž zavraždil
Muž sa vyhrážal, že vyhodí svoje dieťa z okna: Nepochopiteľné, čo tým chcel dokázať
Šafránek a Šmajda
Smrť českého speváka († 46) zasiahla aj Šmajdu: Nevyliečiteľnú chorobu zdedil po otcovi
Na miesto nehody
Šofér autom zrazil malé dieťa: Ťažko zraneného Viktora (2) previezli do nemocnice