Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.08.2018, 23:09 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kritická situácia okolo lode so 177 migrantmi: Taliansky minister dovolí vystúpiť iba deťom

63 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
BRANODCA
24.8.2018 19:10 | |
+3 -0
Reagovať
Loď okamžite otočit a poslať naspäť do Líbye a to urobiť s každou ďaľšou loďou ktorá sa objaví na mori až kým už tí vychcaní pričmudenci konečne nepochopia že už nie sú v európe vítaní a že stačilo. Salvini má môj plný obdiv a kiež by bolo v európe viac takých politikov ako je on, inak je európa skôr či neskôr stratená.
vlado125
23.8.2018 10:10 | |
+3 -10
Reagovať
Rímska risa vydržala tých tisíc rokov, pretože tak dlho bola schopná zabezpečovať univerzálnu platnosť zákonov v celej riši a obranu hraníc ríše. Keď už toto prestalo platiť a hranice sa nedali zaistiť, bola ríša v rozklade, padla a zanikla
JAsomDJANGO95
23.8.2018 09:06 | |
+16 -17
Reagovať
Invázia podľudí pokračuje..... Neskutočné ako je Európa zamorená týmito hov.nami... čierni, homoši a moslimovia niesú ľudské bytosti...
Jumping.Bedouin
23.8.2018 19:31 | |
+13 -7
JAsomDJANGO95, podčlovek si akurát tak ty aj s celou tvojou chorou rodinou, keď ťa takto NEvychovali, nemáš bazálny rešpekt, úctu, toleranciu, ľudskosť, mal by si byť za takéto nehanebné a mimoriadne nebezpečné, silno rasistické a extrémistické, choré výroky na úrovni ťažkého psychopata, mal by si byť za toto, čo tu páchaš prísne a patrične potrestaný, v čo dúfame všetci slušní ľudia, že sa tak stane a to čím skôr.
JAsomDJANGO95
23.8.2018 08:00 | |
+23 -20
Reagovať
Presne tak ! Dosť bolo čiernych ku.riev a rasismu páchanom na bielych europanoch ! Dúfam že toto je len začiatok a ľudia sa konečne zobudia. Špinavá čierna lenivá háveď nech len pekne pokape v Afrike. Dosť bolo teroru a parazitovania na pracujúcich ľuďoch !!!
Jaruso_88
23.8.2018 05:42 | |
+33 -20
Reagovať
Konečne spravny politik ako ma byt,ktorý si povedal a dost!a negrom prestala pšenka kvést,prašívý slniečkari plačú,ale to je asi tak všetko čo môžu robiť! Bodaj by bolo v europe viec takýchto politikov ktorým ide o národ majoritnú vačšinu a nie čierny mor na ktorý len a len doplaťíš a doplácaš stačilo mi ked som bol nedavno s španielsku cítil som sa tam ako v afrike a otravný negry sa tam grupovali predavali hraburdy,tak to mi kazilo celkový dojem z dovolenky a o plachtarkach ani nehovorim Salviny bud nekompromisný europa ťa potrebuje,a nepotrebuje tú čvargu čo sem pašuju z Líbie!
rasto440
23.8.2018 04:53 | |
+19 -20
Reagovať
...čo je na tej lodi kritické? Pomaly sa potápa? Tak treba viac navrtať!!!!!!!
2archer
23.8.2018 04:27 | |
+22 -26
Reagovať
Všetkých potopiť!nech sa do Eú nedostane ani noha,to špinavé ,zaostalé a vymlete
aamater
23.8.2018 03:00 | |
+10 -15
Reagovať
Takže všetkým, ha, ha, ha ... rozumo sú totižto na úrovni detí. To bude stačiť ako poznám smradov a ich myslenie z EU. Zase raz našli dôvod, prečo ich vpustiť.
renes1
23.8.2018 00:50 | |
+4 -13
Reagovať
som nevedel že máme územie aj na pobreží v Taliansku .
Julia2
23.8.2018 00:20 | |
+5 -26
Reagovať
kosice dobru noc a chodte do ri.ce !!! ZA TOTO "MILUJEM" VYCHODNIAROV !!! SU TAKI PRIAMI,LEN PRI SEXE SA AKOSI OHYBAJU !!!! A TO VIEM O COM PISEM !!!!!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Ty si kúpiš byt, ja platím všetko ostatné, napísal Jankovskej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bokroš má v novom pôsobisku smelé plány: Martin chcem vrátiť do extraligy
Zrážka sa stala
Nočná mora vdov po policajtoch Mirky a Janky: Moment, na ktorý neboli pripravené ani 2 roky po nehode
Michal Filo sa
Mišove ľudové fujary slávia úspech doma aj v zahraničí: Číňanom pripomínajú šum mora
Tomáš Tatar
Slováci nebodovali, Halák sledoval prehru Bostonu zo striedačky
Redaktorke
Vyskúšali sme stroj, ktorý expresne zvládne trasu z Bratislavy do Prešova: Cesta v lietadle budúcnosti
Demonštranti sa
Barcelona má za sebou štvrtú noc násilností: Demonštranti hádzali do policajtov zápalné fľaše
Mexický drogový
Mexická polícia sa chváli zatknutím syna narkobaróna Guzmána: Právnik rodiny ich sfúkol jednou vetou
Dosluhujúci šéf
Novú dohodu o brexite musí schváliť britský parlament: Veľavravný odkaz od Junckera
Hapal sa ešte
Foto
Vojna medzi Hapalom a Slovanom? Drsné slová zo strany klubu na adresu trénera Slovenska!
Whitney Houston
Whitney († 48) bude mať svetové turné sedem rokov po smrti: Fanúšikovia ju uvidia aj v Bratislave
Peter Holúbek
Tajomstvá odpočúvania konšpiračného bytu: Takto mohla vzniknúť škandalózna nahrávka Gorily
Ich verzie sa
Viera Rusková exmanželovi ako jediná kryje chrbát v kauze zmenky: Kováčik jej verziu zmietol zo stola