Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 26. 4.
Jaroslava
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.08.2018, 23:09 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kritická situácia okolo lode so 177 migrantmi: Taliansky minister dovolí vystúpiť iba deťom

63 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
BRANODCA
24.8.2018 19:10 | |
+3 -0
Reagovať
Loď okamžite otočit a poslať naspäť do Líbye a to urobiť s každou ďaľšou loďou ktorá sa objaví na mori až kým už tí vychcaní pričmudenci konečne nepochopia že už nie sú v európe vítaní a že stačilo. Salvini má môj plný obdiv a kiež by bolo v európe viac takých politikov ako je on, inak je európa skôr či neskôr stratená.
vlado125
23.8.2018 10:10 | |
+3 -10
Reagovať
Rímska risa vydržala tých tisíc rokov, pretože tak dlho bola schopná zabezpečovať univerzálnu platnosť zákonov v celej riši a obranu hraníc ríše. Keď už toto prestalo platiť a hranice sa nedali zaistiť, bola ríša v rozklade, padla a zanikla
JAsomDJANGO95
23.8.2018 09:06 | |
+16 -17
Reagovať
Invázia podľudí pokračuje..... Neskutočné ako je Európa zamorená týmito hov.nami... čierni, homoši a moslimovia niesú ľudské bytosti...
Jumping.Bedouin
23.8.2018 19:31 | |
+13 -7
JAsomDJANGO95, podčlovek si akurát tak ty aj s celou tvojou chorou rodinou, keď ťa takto NEvychovali, nemáš bazálny rešpekt, úctu, toleranciu, ľudskosť, mal by si byť za takéto nehanebné a mimoriadne nebezpečné, silno rasistické a extrémistické, choré výroky na úrovni ťažkého psychopata, mal by si byť za toto, čo tu páchaš prísne a patrične potrestaný, v čo dúfame všetci slušní ľudia, že sa tak stane a to čím skôr.
JAsomDJANGO95
23.8.2018 08:00 | |
+23 -20
Reagovať
Presne tak ! Dosť bolo čiernych ku.riev a rasismu páchanom na bielych europanoch ! Dúfam že toto je len začiatok a ľudia sa konečne zobudia. Špinavá čierna lenivá háveď nech len pekne pokape v Afrike. Dosť bolo teroru a parazitovania na pracujúcich ľuďoch !!!
Jaruso_88
23.8.2018 05:42 | |
+33 -20
Reagovať
Konečne spravny politik ako ma byt,ktorý si povedal a dost!a negrom prestala pšenka kvést,prašívý slniečkari plačú,ale to je asi tak všetko čo môžu robiť! Bodaj by bolo v europe viec takýchto politikov ktorým ide o národ majoritnú vačšinu a nie čierny mor na ktorý len a len doplaťíš a doplácaš stačilo mi ked som bol nedavno s španielsku cítil som sa tam ako v afrike a otravný negry sa tam grupovali predavali hraburdy,tak to mi kazilo celkový dojem z dovolenky a o plachtarkach ani nehovorim Salviny bud nekompromisný europa ťa potrebuje,a nepotrebuje tú čvargu čo sem pašuju z Líbie!
rasto440
23.8.2018 04:53 | |
+19 -20
Reagovať
...čo je na tej lodi kritické? Pomaly sa potápa? Tak treba viac navrtať!!!!!!!
2archer
23.8.2018 04:27 | |
+22 -26
Reagovať
Všetkých potopiť!nech sa do Eú nedostane ani noha,to špinavé ,zaostalé a vymlete
aamater
23.8.2018 03:00 | |
+10 -15
Reagovať
Takže všetkým, ha, ha, ha ... rozumo sú totižto na úrovni detí. To bude stačiť ako poznám smradov a ich myslenie z EU. Zase raz našli dôvod, prečo ich vpustiť.
renes1
23.8.2018 00:50 | |
+4 -13
Reagovať
som nevedel že máme územie aj na pobreží v Taliansku .
Julia2
23.8.2018 00:20 | |
+5 -26
Reagovať
kosice dobru noc a chodte do ri.ce !!! ZA TOTO "MILUJEM" VYCHODNIAROV !!! SU TAKI PRIAMI,LEN PRI SEXE SA AKOSI OHYBAJU !!!! A TO VIEM O COM PISEM !!!!!!!
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Stavajú byty už len pre bohatých? Staršie dvojizbáky sú vypredané Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tréner českej
Říhu už prepustili z nemocnice: Proti Slovákom ale na striedačke nebude!
Roman Pomajbo.
Pomajbo o zrušenej premiére známej elánovky: Film zatrhla rodina
Hokejisti
Kuriózny vlastný gól Lotyšov! A bolo po šanciach proti Kanade
Foto
Aj vlasy robia človeka! Pozrite si TOP 11 účesov, ktoré vás prinútia objednať sa ku kaderníčke
Podľa čitateľky
Čitateľka ostala stáť pred priecestím, to čo nakrútila, vás vytočí do nepríčetna: Vodiči sú fakt nepoučiteľní!
Vo výrobnej hale
Rozsiahly požiar na Záhorí: Hasiči naďalej pokračujú v likvidačných prácach
(ilustračné foto).
Pripravte sa na výdatné zrážky: V týchto častiach Slovenska sa poriadne rozprší
Monopost Georgeho
Foto
Smoliar Russell! Najprv narazil do kanalizačného poklopu a potom TOTO
Nishit je
Kauza Inda Nishita: Prípadom sa začne zaoberať odvolací Krajský súd
Herec Demián
Krásna manželka († 37) slávneho herca sa utopila v bazéne: Samovražda!
Otec Mareka
Foto
Otec Mareka Hamšíka si užíval v zahraničí: Kto je neznáma blondína po jeho boku?!
(ilustračné foto).
Dráma v Banskej Bystrici: Muž zaútočil na svoju manželku, ťažké poranenie tváre