Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.08.2018, 21:33 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Na doživotie odsúdený pedofil sa chystá svojim obetiam napísať list: Chce od nich jednu vec

28 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
invazista
23.8.2018 09:31 | |
+0 -1
Reagovať
Aký pedofil??? On je len NEDOČKAVÝ...
Artmen
23.8.2018 01:49 | |
+5 -1
Reagovať
Tato afera siahala na spicky belgickej vlady. Nieco ako cisty den. U nas ale nikto nesedel. Sex so 14 rocnou a natrhnute detske zadky smeracky vysetrovatel nazval sexom na rozlucku..lebo Richter...
abvydavatelstvi
23.8.2018 05:46 | |
+4 -2
V detskych domovech, kde ziji mezi sebou cizi dospivajici deti ...se casto znasilnuje, chovanci si stezuji, ale se o tom nesmi mluvit ani psat ...
abvydavatelstvi
22.8.2018 23:18 | |
+1 -10
Reagovať
21 % chlapu jsou pedofili ...a 5 % si pri masturbaci predstavuje sex s ditetem, ale maji v sobe zabrany to uskutecnit ... i nektere zeny trpi pedofilii ...je to sexualni uchylka vetsinou u tech, kteri byli v detstvi zneuzivani ...
Artmen
23.8.2018 01:37 | |
+7 -2
U vas v rodine je kazdy piaty chlap pedofil? To pochadzas z osady??? Su aj normalne rodiny... A to ze si ako zena ty sama pedofilna neznamena ze aj ine zeny. A ak ti otec rozpraval co si predstavuje pri masturbacii tak navstiv odbornika. Zjavne ho potrebujes. Zaver? Bola si zneuzivana ak to co pises myslis vazne a pravdepodobne su to tvoje vlastne skusenosti a predstavy ktore tu zovseobecnujes a pripisujes normalnym inteligentnym ludom.
abvydavatelstvi
23.8.2018 05:40 | |
+3 -4
Podle tech procent, ti mohlo byt jasne, ze je to ze statistiky, kterou delaji psychiatri ...a je to z clanku Pedofilie, schizofreni nemoc ....Takze ty blaboly co tady pises jsi si mohl odpustit ...za to ze ty nejsi pedofil, neznamena ze nejsou druzi ...je to deviace a vic se vzdelavej, nez nekoho zacnes napadat a urazet ...shazujes jenom sam sebe, protoze je divne, ze jsi tak reagoval ..
Julia2
22.8.2018 22:52 | |
+5 -1
Reagovať
Mali by ste zakazat politikom rozkradat "MAJETOK NAS VSETKYCH" a nie vymazavat pravdivu diskusiu !!!
Julia2
22.8.2018 22:49 | |
+6 -1
Reagovať
zdochni ***,ale pekne pomaly !!!!!
Julia2
22.8.2018 22:49 | |
+5 -1
S.V.I.N.A. = PRASA
renes1
22.8.2018 22:25 | |
+25 -1
Reagovať
zhovievavosť akú on poskytol svojim obetiam by som mu prial
retardo_SK1
22.8.2018 22:51 | |
+8 -2
asi tak by som sa sním, ako rodič obeti vyrovnal. To isté ako on urobil a potom si budú vyrovnaní fifty-fifty.
Julia2
22.8.2018 22:58 | |
+9 -4
retardo,keby ti znasilnil dceru , zabil ,rozstvrtil na kusky tak urcite by si mu priniesol na sudne pojednavanie SACHEROVU TORTU ! Odrezal by si mu gule a napchal do huby !!!! DO zadku silnu petardu , aby pekne blinkal na oblohe !!!!
retardo_SK1
22.8.2018 23:28 | |
+7 -3
Julia máš problém s jednoduchou vetou. Daj si Diazepam a prečítaj si ešte raz čo som napísal.
mixedpower
22.8.2018 22:18 | |
+3 -18
Reagovať
Dalsi biely pedofil.
wooden.toy
22.8.2018 22:57 | |
+17 -2
RASISTICKÝ MORGOŠ mixed hownowej farby však u vás po osadách je to normál
mixedpower
23.8.2018 00:49 | |
+1 -7
Ty si rasista wooden brain. Ja som biela zena stastne vydata v zahranici za dobreho cernocha uz vyse 20 rokov a mame krasne, zdrave, mudre zmixovane deti. Ja a manzel sme obaja lekari, takze aj z profesionalneho hladiska mozem potvrdit ze najvacsia skupina pedofilov na svete su biely muzi.
Artmen
23.8.2018 01:39 | |
+5 -2
Jeden z bielych ale briketaci su vsetci. Tradicia z osad...
Artmen
23.8.2018 01:42 | |
+4 -1
Nebude on moslim ten tvoj cernoch? Tak to ti asi vysvetloval ze svatba a sex s 9 rocnou je OK lebo prorok Mohamed toto presne robil...
Artmen
23.8.2018 01:43 | |
+6 -2
Moslim ma povoleny sex s kozou a aj svojou mrtvou zenou a ty tu pises take hluposti cundra jedna? Biely si beru za zeny male deti ako to robia brikety?
invazista
23.8.2018 09:36 | |
+0 -0
Presne, afričania ne***ajú deti.Oni nedajú všetko čo neujde.
Zyngapoker
22.8.2018 22:11 | |
+11 -4
Reagovať
urcite ho aj stve ze sa nemoze zucastnovat na duhovych pochodoch.tam ma isto plno kamaratov
retardo_SK1
22.8.2018 22:50 | |
+1 -9
obťažoval dievčatká, nie chlapcov, tak bude hetero. Niečo ako ty. Že aj ty chceš p1čky, tak potom si tiež pedofil.
Artmen
23.8.2018 01:47 | |
+5 -1
Na duhovych pochodoch v Prahe v roku 2017 boli aj pedofilovia. V 2018 im vysvetlili ze este verejnost na to nie je pripravena a aj tak tam isli. O akom pedofilnom hetero to tu vypisujes???
banka32
22.8.2018 22:09 | |
+15 -3
Reagovať
Môžeš chcieť tak poriadnu popapuli
jozefbb
22.8.2018 21:59 | |
+2 -2
Reagovať
peero mi nechali
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 59 min
Popularita francúzskeho prezidenta znova klesla Aktuality.sk
Popularita Emmanuela Macrona klesla o päť percent.
17:30
Bugár pripustil vstup Mosta do ďalšej Ficovej vlády Aktuality.sk
Predseda strany Most-Híd Béla Bugár pripustil, že by opäť vstúpil do vlády, ktorú by viedol šéf Smeru-SD Robert Fico.
16:03
V Bratislave bude ďalší pochod Za slušné Slovensko Aktuality.sk
Aktivisti z iniciatívy Za slušné Slovensko plánujú v Bratislave ďalší protest na piatok 28. septembra.
Buckinghamský
Rozruch pred vchodom do Buckinghamského paláca: Pri vchode vyčíňal muž so zbraňou
Poľský crash test
Poľský crash test nedopadol podľa plánov: Takmer pri ňom zomrel človek
Niki Terpstra
Časovka družstiev pre mužský Quick-Step Floors, Slováci zdolali jediný tím
Vodič autobusu
Z toho, čo prezradil vodič bratislavskej MHD, ostanete prekvapení: Toto robím tesne predtým, než sadnem za volant!
(ilustračné foto)
Muža odsúdili na 160 rokov väzenia: Zneužíval 10-ročnú dcéru svojej priateľky, to najhoršie prišlo až potom
Zuzanu (33)
Bratislavčanka Zuzana je obvinená z vraždy matky valčekom: Ide do väzby? Sudca rozhodol
Gareth Bale si
Hviezda Realu Madrid Gareth Bale si vystrelil z fanúšikov: Poriadne ich vystrašil!
V prípade
Prípad slovenského džihádistu Dominika: Šéf českej polície vyslovil desivú vetu
Futbalisti
Foto
Šláger kola bohatý na góly: Rozhodnutie priniesol až nadstavený čas
Neskrotný živel:
Neskrotný živel: Pozrite, ako v Kanade vyčíňalo ohnivé tornádo
Veronika Husárová
Veronika Husárová v spoločnosti ukázala viac, ako chcela: Na nenosenie podprsenky má pádny dôvod!
Pochod Za slušné
Ľudia opäť vyjdú do ulíc: Ďalší pochod Za slušné Slovensko