Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.08.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Česká rodina našla Slovenku, ktorá im pomohla pri autonehode: Toto je tvár skutočného anjela!

65 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vladimir_vladimirovic
1.9.2018 23:08 | |
+0 -4
Reagovať
keby sa slovák topil a čehúň je nablízku tak ho namiesto pomoci ešte utopí.
Amalia77
27.8.2018 11:15 | |
+11 -16
Reagovať
v horach som sa casto stretla s tym ze slovaci zachranovali cechov a ti ani nepodakovali...kym ked bolo treba zachranit slovaka tak zas len slovaci
milanin7777
27.8.2018 09:09 | |
+43 -1
Reagovať
Komu česť, tomu česť. Je sympatické, že sa prišli poďakovať tej osobe, ktorá im pomohla a ktorá si ich vďaku zaslúžila
Chlapec33
26.8.2018 21:46 | |
+7 -63
Reagovať
ešte tu mohli odfotiť nejakú zmagoretú uniformovanú policajnú prostitútku nekromanku turbo ZDERU hh ... ktorá "pomáha a chráni" svoj business ... zodraté OVCE beeeee by si poplakali a v celej HÚŠTINE SR s.r.o. by zavládol ráj hh ... pekné rozprávky na dobrú noc hh ... hh beeeee
No23
26.8.2018 20:49 | |
+79 -0
Reagovať
krasne gesto hlavne ze vedela co robi a ako robi .. klobuk dole pred takymi lekarmi ktory si vsimaju okolie ..
flegmatik82
26.8.2018 16:20 | |
+56 -21
Reagovať
Ze to bola vychodniarka ma neprekvapuje. V prvom clanku pisali ze Vela aut nezastalo to boli asi zapadniari 🙂
teplejhnis
29.8.2018 09:53 | |
+5 -9
ty asi nie si malý k---ot,že?
secret27
24.8.2018 12:57 | |
+142 -4
Reagovať
Precital som celú tuto diskusiu a poviem to takto... Slováci buďte normálni!takto hejtovat osočovať túto rodinu to snáď nie!Veď keď hľadali pomocou FB a nie v zákrute to je jedno..dôležitý je výsledok našli ju aby sa mohli poďakovať..a či je niekto Čech či neviem kto...môže byť hocikto keď je raz .ebil je jedno akej je národnosti uvedomte si to
Majko14670
24.8.2018 12:50 | |
+133 -10
Reagovať
Toto sú ľudia čo si zaslúžia hodnosť Kapitána a nie nejaký DANKO!!!!!!!
sentt
24.8.2018 11:31 | |
+183 -4
Reagovať
taky ludia by mali dostavat od prezidenta ocenenia a nie nejaky fidlikanti, herci co nic nespravili pre ludi
Bearfan1
24.8.2018 10:51 | |
+127 -2
Reagovať
ludi ako ona klonovat.alebo sa staci od nich ucit?
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 48 min
Nafarbený Muža z identikitu k vražde Kuciaka preverovala aj česká polícia Aktuality.sk
Policajti z Národnej protizločineckej jednotky pri vyšetrovaní spolupracujú s českými kolegami.
12:01
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Orkán, ktorý zasiahne najmä strednú Európu bude spôsobovať škody. Pred orkánom už platí varovanie aj v okolitých krajinách.
11:17
Pápež František: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol Aktuality.sk
Pápež František na návšteve Litvy vyzval v sobotu obyvateľov tejto pobaltskej krajiny, ktorí desaťročia znášali sovietsku a nacistickú okupáciu, vyhnanstvo aj popravy, aby sa stali vzorom solidarity vo svete rozštiepenom netoleranciou.
Romy Schneider
Predstaviteľka Sissi pár rokov pred smrťou prezradila tajomstvo: Moja mama mala pomer s Hitlerom!
(ilustračné foto).
Británia čelí po brexite ďalšej hrozbe: Toto sa stane, ak sa jej nepodarí dosiahnuť dohodu
Vidíte to aj vy?
Foto
Mama upiekla tortu pre svojho syna: Teraz sa na nej smeje celý internet
Exportný volej sa
Nádherný gól hráča Aston Villy: Lepšie by to netrafil ani Zidane
Vedci
Rusko má vo vinníkovi jasno: Za zostrelenie špionážneho lietadla môže Izrael
Britská premiérka
Britská premiérka sa pripravuje na najhoršie: Má tajný plán
Dlhoročný pár
Foto
Tomáš Palonder a Kristína Greppelová sa zosobášili: Krásna nevesta v netradičných šatách
Bondra
Blackhawks to cez víkend preriedili: Bondra odchádza na farmu, nehral ani raz
(ilustračné foto).
Deviati muži znásilnili ženu: Obvinenie stiahla, no napriek tomu ich popravili
(ilustračné foto)
Na Slovensku vzniká nová komunita: Ich cieľom je zmena školstva
Ján Kontroš (64)
Foto
Záchranár Ján slúžil 40 rokov a jazdil na 8 typoch sanitiek: Pomohol státisícom pacientov
Martin Mikovčák
Nevídaný úspech mladého architekta Martina: Z Kysúc vyváža domy do Európy! Stali sa hitom