Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.08.2018, 09:39 | Šport

Diskusia: Tenisová kráska Bouchardová šokuje úprimnosťou: Milujem sex, no viem si poradiť aj sama!

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
707NATA
28.8.2018 21:15 | |
+3 -0
Reagovať
Nemusis nikomu vykecavat co robis v sprche, alebo pred spanim....trosku dekoru slecna.
sedemnula
28.8.2018 19:17 | |
+2 -0
Reagovať
práve preto že jej nejde tenis tak chce na seba upozorniť inak
RenoRaines2
27.8.2018 19:03 | |
+6 -0
Reagovať
ale ved mala nejakého hokejistu, kam sa podel?
Pininfarina
23.8.2018 03:36 | |
+9 -3
Reagovať
Je milá , pekná , sexi ... a všetkých len trošku provokuje ... sex má každý deň ... 😂🤣👍🏻
quixilver19
22.8.2018 21:11 | |
+3 -6
Reagovať
ak nema kto, tak ja by som sa obetoval a urobil by som jej to. nech ma pokojne kontaktuje, aj ked tuná na e-mail.
panarin72
22.8.2018 17:30 | |
+9 -2
Reagovať
genie je paradna taku babu by som hned bral
teplejhnis
22.8.2018 15:48 | |
+9 -13
Reagovať
kľudne sa jej vystriekam do huby,aj viac krát
LLakyova
22.8.2018 13:46 | |
+6 -8
Reagovať
..zrejme hlava má problém....škoda
quixilver19
22.8.2018 21:11 | |
+3 -4
čočo? tebe to uz ani dildo nechce urobiť, ake je z teba znechutene?
milan5321
22.8.2018 13:12 | |
+11 -5
Reagovať
Bouchardova bola mimoriadne talentovana.ako juniorka vyhrala Wimbledon a odborníci jej predpovedali skvelu buducnost.casom pravdepodobne objavila ine zivotne lakadla,ako je tenis.az sa skludni a bude mat hormony pod kontrolou,mozno pride opat rad na tenis.je mlada,casu ma habadej :))
Robo596
22.8.2018 12:31 | |
+9 -1
Reagovať
Poslite k nej na sluzobku vasho experta bobor3,5,10 😂😂 chudatko to by potom uz nechcela sex nikdy 😂😂
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto.
Čo sa skrýva za záhadou jedinej starostky ĽSNS a dokumentov spálených jej predchodkyňou Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Ústavných sudcov by mal parlament voliť v januári 2019 Aktuality.sk
Národná rada (NR) SR by mala voliť kandidátov na ústavných sudcov na schôdzi, ktorá sa začne 29. januára 2019.
pred 12 min
Pri požiari autobusu v Zimbabwe zahynulo najmenej 42 ľudí Aktuality.sk
Požiar autobusu spôsobil aj ďalším dvadsiatim zranenia.
pred 32 min
Spojené štáty omylom zverejnili informáciu o obvineniach voči Assangeovi Aktuality.sk
Americké ministerstvo spravodlivosti už pripravilo obvinenie voči austrálskemu zakladateľovi serveru Wikileaks Julianovi Assangeovi, ktorý v roku 2010 stál za zverejnením utajených amerických dokumentov o vojne v Iraku či v Afganistane.
Zdeno Chára
Foto
Neuveriteľná smola Bostonu: Chára je už piatym zraneným obrancom v sezóne
Policajti
Obvinený z krádeže Perinbaby ide do väzby: Radoslav je polícii veľmi dobre známy
Pochod Za slušné
Zhromaždenia za Slušné Slovensko sa uskutočnia v 8 slovenských mestách: Pripoja sa aj v zahraničí
Od nástupu Kim
Prepustia ho: Severná Kórea vyhostí Američana zadržaného za ilegálny vstup do krajiny
Poprad dostal
Disciplinárka tvrdo potrestala hokejový Poprad: Strata bodov a zákaz činnosti!
Školák Adam sa
Smutná minulosť speváka Adama z Česko Slovensko má talent: Hrozné, čo všetko si musel vytrpieť
Ronaldo požiadal
Foto
Ronaldo oznámil veľkú novinu: Po tejto správe sa mu zmení celý život!
Škrteľ predivedol
Martin Škrtel ukázal svoje umenie: Skóroval z neuveriteľnej pozície!
Dangl stavil
Foto
Danglovi sa pokazilo luxusné auto: Kvôli oprave elektromobilu načrie hlboko do vrecka
Cyklón Titli
Indiu zasiahol silný cyklón: Zomrelo najmenej 10 ľudí
V poslednom
Hudáčkovi sa strelecky darí: S Libercom túži získať titul!
Alenka Mrekajová
SBS-kárka Alena maká s pílou lepšie ako chlapi: Pozrite si fotku jej diela, ktoré je zapísané do knihy rekordov!