Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.08.2018, 07:40 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Veľká nádej pre synčeka zavraždenej Veroniky († 27): Súd rozhodne o Miškovom návrate

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pupajdo2
22.8.2018 11:06 | |
+1 -0
Reagovať
Jasné, že viem! NA VÝCHODE NIČ NIE JE!!!! 😉😉😉 Krásny deň všetkým...
sexibabina
21.8.2018 08:35 | |
+5 -26
Reagovať
Chlapec bude obeťou celý život, ale aký život bude mať, to rozhodne teraz súd. Nechcela by som rozhodovať o jeho živote. Chlapča už nevie po slovensky, netuší, čo ho tu čaká, neviem, či objatie starých rodičov bude postačujúce k jeho šťastiu. Neviem však, ani kde teraz vyrastá, či je v nejakom domove, alebo či by mohol byť adoptovaný do nejakej slušnej rodiny, kde by mal aj lepšie finančné zabezpečenie. Neodvážim sa posudzovať, čo by bolo pre neho lepšie a určite nemám jednoznačný názor.
Pupajdo2
21.8.2018 08:48 | |
+35 -7
Peniaze nie su vsetko. Uprimne objatie od blizkej osoby a pocit ze patris ku nim ze mas ozajstny domov. To si nekupis... ale kolko ludi tolko chuti. Kazdeho robi stastnym ine.
sexibabina
21.8.2018 08:57 | |
+7 -12
Pupajdo, neviem si predstaviť, že by mi zmizla zo života moja vnučka - čokoľvek by som urobila, len aby sa mi vrátila, viem o čom je takáto láska. Ja reagujem na tento konkrétny prípad. Chlapča už nebolo 3 roky na Slovensku, dokonca jeden rok bolo v Nemecku so svojím otcom ešte za života mamy. Odišiel v útlom detstve, má málo spomienok, možno si ani starých rodičov nebude pamätať, neviem, či s matkou žil u nich. Jednoducho teraz vyrastá v inom prostredí, treba sa na vec pozerať najmä jeho očkami, hoci cit mi káže, aby sa vrátil k rodine. Naozaj by so nechcela rozhodovať.
Pupajdo2
21.8.2018 09:48 | |
+22 -7
Píšeš múdro. A teraz si tam dolož trebárs svoju vnučku. Niekto ti zabije dcéru / syna a vnučka ti následne bude žiť 3 roky preč. Pevne verím, že by si bojovala, ako bojujú aj oni. Ja nesúdim, za to si platíme iných, ale chcem veriť, že budú súdiť múdro a spravodlivo...
sexibabina
21.8.2018 12:41 | |
+1 -5
Pupajdo, okrem exaktných vied neexistuje objektívna pravda, takže výsledok múdreho a spravodlivého súdu bude vždy vnímaný subjektívne - inak víťazom, inak porazeným. V tomto prípade sa musí všetko sústrediť na vytvorenie čo najlepších podmienok, a áno, nielen citových ale aj materiálnych, pre ďalší život Miška. Pripomínam, že 5-ročné chlapča bolo celý rok u otca v Nemecku bez mamy. Vieš kto bol kráľ Šalamún a aké je jeho najznámejšie rozhodnutie?
Feroo338-1
21.8.2018 08:10 | |
+3 -39
Reagovať
Asi by bolo lepsie keby ten maly "Turcin Ponican" zostal tam medzi Turkami v Nemecku a nesiril nam tu moslimsku nenavist naockovanu svojim tureckym otcom.
sexibabina
21.8.2018 08:25 | |
+21 -7
Jeho otec je Grék.
karoIcinda
21.8.2018 08:28 | |
+1 -27
sexi p i č a :D aj ibrahim maiga je slovak ty t e l a :D
sexibabina
21.8.2018 08:36 | |
+17 -5
cicinda, na teba škoda reagovať. DebiI ako ty ma nemôže uraziť.
Feroo338-1
21.8.2018 08:52 | |
+3 -16
Jeho otec je grecky TUREK a moslim. Ak nevies co to znamena grecky Turek, tak je to prislusnik tureckej mensiny v Grecku. Len neskorsie odisiel do Nemecka.
sexibabina
21.8.2018 09:06 | |
+10 -4
Feroo, viem čo znamená slovné spojenie grécky Turek, ale nevedela som, že sa to týka otca malého Miška. Ja som všade čítala len že je Grék, ty máš možno lepšie informácie.
grmbolec
21.8.2018 08:03 | |
+29 -2
Reagovať
deti naša budúcnost, zmysel pre ne žit a snažit sa a nakoniec im zničíme život zabitím matky . taký ko.kot nemá miesto na slobode
karoIcinda
21.8.2018 07:54 | |
+6 -42
Reagovať
velmi musela byt hlupa uz na prvy pohlad :))) darmo je z vychodu.....skoda ze umrela...dnes by uz mala cernocha :)))))))
Hjurem
21.8.2018 07:54 | |
+43 -5
Reagovať
Id.iot vygumovany. Co tym docielil. Zena mrtva, chlapec opusteny, rodicia do konca zivota nestastny. A on aj tak zhnije v base. Ci si myslel? Ze len tak niekoho zavrazdi a prejde mu to? Spr.osty a este aj skaredy. Dufam, ze ho uz nikdy nevypustia.
Feroo338-1
21.8.2018 08:13 | |
+16 -12
Moslimovia maju ine zmyslanie ako my. Oni potrebuju bojovat proti nam "neveriacim" a hoci aj prinasat za to obete na zivotoch. Teraz vo vazeni aspon sniva, ze ho za to Alah odmeni a spravi ho mucenikom so vsetkymi vyhodami v raji.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Štefan Štefek.
Kukláči zadržali bývalého smeráka a kandidáta na primátora Nitry Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 23 min
Kukláči zadržali bývalého smeráka a kandidáta na primátora Nitry Aktuality.sk
Štefeka vinia z nepriamej korupcie z jeho pôsobenia v mestskej vodárenskej spoločnosti.
pred 23 min
NAKA začala trestné stíhanie pre podozrivé prevody bytov v Bonaparte Aktuality.sk
Poslanec za SaS Jozef Rajtár podal pred časom trestné oznámenie vo veci ohľadom prevodov bytov v apartmánovom komplexe, kde býva aj predseda Smeru Robert Fico.
pred 23 min
Zomrela speváčka Jana Kocianová Aktuality.sk
TASR o tom informovala jej príbuzná Elena Šebová.
Kandidáta
NAKA zadržala kandidáta na primátora Nitry: Z čoho ho vinia?
Automatizácia
Automatizácia ohrozuje pracovné miesta na Slovensku: Tieto profesie sa nahradenia robotmi báť nemusia
Historická
Foto
V Rohožníku majú historický unikát: Má 136 rokov a sú na ňu patrične hrdí
Prevrátený strom
Česko sa spamätáva z následkov tlakovej níže Fabienne: Tisíce domácností sú bez elektriny
Takto skončilo
Lyžiarka Petra Vlhová prežila hororovú noc: Tragédii unikla len o vlások!
Aneta aj Miro
Parišková má po sklamaniach jasno: Cudzinca za muža už nikdy!
Recession
Čína obvinila USA z obchodnej šikany: Ich spor môže ovplyvniť celý svet, experti zdvíhajú varovný prst
Foto
Fanúšikovia Zvolena urobili v Miškovci hanbu celému Slovensku: Kopali do ľudí, deti plakali
Eva (75)
Tragédia v rodine statočných Ludvigovcov: Ondrej († 80) už chorého Kristiánka nepohladká
Chlapci majú
Foto
Študenti strednej školy v Žiline si dvakrát rozmyslia či navštívia WC: Na tento záchod by ste sa hanbili ísť!
Monika Kristl.
Foto
Pravnučka Vlastu Buriana navštívila Tatry: Pokrstila zrekonštruovaný apartmán, v ktorom býval slávny český komik
Silný vietor trápi obyvateľov na strednom Slovensku: Tisíce ľudí sú bez elektriny