Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.08.2018, 03:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Vondráčková má jasno v tom, kde chce po rozpade manželstva žiť: Začína sa boj o deti?!

32 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sudruhslavik
21.8.2018 10:53 | |
+16 -32
Reagovať
HODNE RYCHLO TATO BEZVYZNAMNA HERECKA A SPEVACKA ZABUDLA AKO STRASNE JU CHCE HOLYVUD, VED PISALA AKO SA JEJ PONUKY HRNU... TERAZ BUDE DOMA SEDIET NA ZADKU A HLADAT DALSIEHO VOLA
nelka0912
21.8.2018 18:47 | |
+6 -2
...možno sa mýliš ...
mamtorad8019
21.8.2018 10:33 | |
+42 -24
Reagovať
Plekanec je take teliatko, velky, silny, sprosty s IQ tykve. Ani nebol schopny normalne komunikovat, pouzil Saganov napad a cely rozchod vybavil statusom na socialnej sieti. To len dokazuje, aky je to uboziak. Nakoniec, chlap ktory da manzelke podpisat predmanzelsku zmluvu je odpad.
blow1
21.8.2018 10:37 | |
+24 -11
A ktorý sa podpisat neda ma holu r.it.
nelka0912
21.8.2018 18:50 | |
+10 -3
... keď dostaneš viackrát pukom do hlavy, môže to zanechať stopy, aj keď tie statusy, čo napísal, mali celkom slušný slovosled, no ale on má na to " lidi !"
Hotentot289
21.8.2018 09:28 | |
+50 -13
Reagovať
pre tohto človeka jerodina len príťažou, nerobte z neho otca roka, doteraz sa im pre karieru nevenoval a vídať ich môže aj v Prahe, asi ho uvidia častejšie než v Kanade
Levandula21
21.8.2018 09:12 | |
+14 -21
Reagovať
Lucia sa vo filmoch, ktore boli natacane aj pocas manzelstva, ku vselikomu tulila, tak on si myslel, ze moze tiez.
pravda123
21.8.2018 07:33 | |
+56 -17
Reagovať
Ved je normalna prazacka vrati sa k rodicom aj zo synmi.Azda nezostane v Monaku /pardon v Canade/ aby vydz ubane tazila a vytazila co najviac. Darmo ale vidiet ze Lucia ma vycHovu a ze zila v hojnosti Ze je proste z mesta.Tak to ma byt ma byt podporovana a stary rodicia xhcu byt napomocni. Drzim palce ferova baba noeje zlatokopka
pravda123
21.8.2018 08:16 | |
+71 -15
Plekanec je sice milionar ale VondrAckova je inteligentnejsia.A jemu nieje co zavidiet uz nikdy nenajde taku ktora by nesla iba po jeho peniazoch.NIKDY! TErax nastupia gumene Ance s kacacimi pyskami. Nepripadal mi az tak naivne ze zahodi rodinu kvoli zlatokopkam.
norja
21.8.2018 07:02 | |
+43 -43
Reagovať
Čo by v Kanade robila? V ČR je to ešte stále Lucka Vondráčková s protekčnými chápadlami pána otca a súhlasím s názorom, že je zabrzdená krátko po puberte.
Brand38
22.8.2018 15:59 | |
+1 -0
Zostane v Kanade lebo tam od toho plekanca vysudi viac peňazí, jednoduchá matematika, bude choďit na kávu a možno maľovať určite ju trápi najmenej kde bude robiť.
grmbolec
21.8.2018 06:46 | |
+30 -22
Reagovať
vono Lucko to víšvole von ten Pleky je desně dobrej forvard a taky má tak vysoký IQ jak kanadský bodování. páč si napíchnul sličnejší běhnu což je jistě lepší než poslouchat to tvé skřehotání
Intermedary
21.8.2018 06:06 | |
+46 -39
Reagovať
Tu nam amikohulici vypravaju,ze,ako je v usa vyborne a tu vidime,ze lucia berie kufre a zo zasnubenej demokracie bezi kade lahsie!!😀😀
mamtorad8019
21.8.2018 09:50 | |
+23 -5
co to ma spolocne s usa ked ziju v kanade?
chochlik.p
21.8.2018 04:39 | |
+27 -27
Reagovať
Jen za tebou ty džíny jdou, ať dělám co dělám tak k tobě mě to táhne blíž.  Jen za tebou ty džíny jdou tou cestou necestou, a i když o tom zdá se už víš, ty nezastavíš, tak nemysli že ráda tě mám. Já jen milionkrát, zastavit stát, říkám džínám kouzelným.
tabatat
21.8.2018 05:51 | |
+41 -35
ty aj ona ste sa vyvojom zastavili v 15tich
chochlik.p
21.8.2018 06:08 | |
+56 -15
Prosím ťa tabatat staraj sa o seba a všetko bude ok.Dobreee?!
rilka
21.8.2018 19:53 | |
+4 -1
O.K. bude všetko, ak sa budeš riadiť radou, ktorú si dal tabatat. Inak, to o tých džínach je o Šafářovej? Len toť sa ťahala za mladým Krausom a teraz sa budúci exmanžel ťahá za ňou.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Hrôza v bratislavskom prístave! Mladá žena bojovala o život, nepodarilo sa ju zachrániť
Zuzana Smatanová
Foto
S týmto by ste speváčku Smatanovú nečakali: Vymenila gitaru za...?
Large lake or river in good Sunny weather
Deti z Nemecka prekvapili policajtov: Z rybníka pomocou magnetu vytiahli granáty
V roku 2005 sa postrelil, pravdu o tom povedal až teraz.
Neprítomnosť Pavla Ruska na súde: Prokurátor a Daniel Lipšic ho obviňujú z obštrukcií
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich
2019: Napriek tomu, že sa mu v Nemecku darilo, rozhodol sa vrátiť domov.
Michal emigroval z ČSSR ako posledný: Neveril som, že sa prevrat podarí
Pes Benny na korčuliach a s hokejkou.
Vegas pripravil divákom v prestávke zážitok: Psík Benny hokejistom!
SCORPIONS vystúpia v Bratislave: Bujará párty po koncerte v centre mesta!
Luka Modrič
Foto
Luka Modrič exkluzívne pre Nový Čas: Ja že som mal ísť do Žiliny?!
Ján o pracovné ponuky nemá núdzu.
Hviezda filmov a seriálov Ján Jackuliak má herectva už po krk: Nové zamestnanie?
Do španielskej enklávy Ceuta sa opäť dostali stovky migrantov.
Násilné vniknutie do španielskej enklávy Ceuta: Auto s 52 migrantmi prerazilo bariéry