Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.08.2018, 03:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Vondráčková má jasno v tom, kde chce po rozpade manželstva žiť: Začína sa boj o deti?!

32 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
stastny_otecko
25.8.2018 15:44 | |
+2 -0
Reagovať
ta skola predstavuje naozaj len najmensi problem. clovek moze dieta ucit aj doma sam. s mojim 6r synom sme stravili 5m na floride a kube. potom presiel vyhodnotenim, ci moze pokracovat v 2 triede. Len naivny clovek si mysli ze s detmi odide, kde chce. my s druzkou si vzdy podpisujeme papier, ze suhlasime z vycestovanim z kanady s detmi. vcetne dlzky pobytu a miesta. vela zavisi aj trvaleho pobytu deti. ten sa moze zmenit so suhlasom rodicov alebo o tom rozhodne sud. tiez kde sa rozvadzaju ci kebeku alebo v cesku. ina moznost aj dohoda, ze si jeden zoberie deti a druhy sa ich vzda a prestane platit na deti vyzivne.
zlte__slivky
23.8.2018 19:15 | |
+3 -0
Reagovať
no chlapec bola tam len kvoli tebe nejde jej o cudzi svet. porodila ti deti nechapem tie zeny ze im nie je luto ze maju tu guraz rozbit len tak mladu rodinu s malymi detmi ale tak lepsie zas mladi ako stari najdu si obaja. co by tam robila v cudzom svete ponizena.
stastny_otecko
25.8.2018 15:48 | |
+1 -2
rozhodne kebek montreal prinesie detom podstatne viacej ako praha. naucia sa anglicky, francuzsky. to sa im urcite v zivote viacej zide ako cestina. tiez dobre nechapem preco sa rozvadzaju. keby si zobrali priklad z borisa, tak by si dalej pekne uzivali zivot.
polsky.matros
21.8.2018 19:14 | |
+3 -9
Reagovať
Už ta môžem dôjsť kvalitné vylízať .... :)
nelka0912
21.8.2018 18:45 | |
+7 -1
Reagovať
... a až teraz začnú " ťahanice " ...
wilder.ness
21.8.2018 14:47 | |
+9 -12
Reagovať
ten ufňukanec plekanec mi vzdy pripominal ťažkeho autistu.
sexibabina
21.8.2018 13:27 | |
+26 -4
Reagovať
Zase parádne zarobia rozvodoví právnici a poriadne utrpia nevinné deti.
1badoo1
21.8.2018 19:46 | |
+5 -4
mozno paradne zarobia deti a utrpia pravnici
karina726
21.8.2018 12:21 | |
+30 -14
Reagovať
tak mi povedzte, ked je v amerike alebo v kanade tak dobre, preco sa vsetci potom hrnu naspat domov scipnut - aj Matuška tu lezi - tu bol niekto - v amerike skoro nula - aby som mu nekrivdila. Ale je to na cloveku - su hokejisti stastne zenati - maju rodiny a ini vymyslaju . Cim vacsia slava pri svadbe, tym skorsi rozvod - aj cely Sagan - kazdy chce mat zenu len pre seba ako sluzku. Predmanzelska zmluva - a uz to zacina - aby sa chudaci nemuseli delit. Naco si potom zakladaju rodiny a maju deti ? Nech si najdu nejaku jurvu - co im to bude zrat, alebo sa stretavat po hoteloch ako kakanec. Podplatit recepciu - a nakoniec, skutok sa nestal.
Gorila111
21.8.2018 20:40 | |
+7 -8
Život v zámorí je ľahší ako v Európe, najmä pre úspešných, ale nie iba pre nich. “Domov” sa vracajú len mamičkári a padavky. Ja by som sa nevrátil ani keby mi zaplatili.
monika_1266
21.8.2018 22:17 | |
+5 -3
...a ovela prijemnejsi ...
Milan_84
21.8.2018 11:58 | |
+30 -2
Reagovať
ved do 3och rokov je aj on v cechach naspat ... ak bude pre nhl stary
Levandula21
21.8.2018 11:44 | |
+12 -9
Reagovať
Kazda minca ma dve strany, zabuda sa na jej velku lasku Michala Dlouheho, ku ktoremu ju to asi stale taha a su spolu v kontakte.
karolina322
21.8.2018 11:00 | |
+24 -4
Reagovať
A ja si práveže myslím, že títo dvaja sa v pohode dohodnú. Bez afér a bez prispenia hlúpeho bulváru.Nie sú ani první ani poslední, ktorí toto musia riešiť
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Protest gorila
Gorila ženie ľudí do ulíc: chcú koniec Fica a vidieť Čižnárovo peklo Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hráči Bulharska
Rasizmus ničí bulharský futbal: Národný tím prišiel o trénera
Na snímke Marek
Prezident Neapola to už nevydržal: Patril tento nechutný odkaz Hamšíkovi?
Andrej Danko opäť
Premiéra mrzia vyjadrenia predsedu parlamentu: Tvrdý odkaz Dankovi
Sajfovci sa
Fíha, Cifrovci to vzali hopom: Plány Veroniky na návrat do práce a reči o druhom bábätku?
Megan si
Tínedžerka mala obrovské bolesti pri menštruácii: Po tom, čo z nej vyšlo, sa jej dramaticky zmenil život
Samuel Buček (v
Návrat strateného syna: Buček má z Fínska namierené do späť do Nitry
Stanislav Pusta,
Foto
Útulok pre bezdomovcov miestni nechceli: Mesto im tam postaví asanačnú stanicu pre zvieratá
Policajná akcia
Všetci zadržaní aj obvinení v rámci akcie Hyena sú na slobode: Sú medzi nimi aj traja exsiskári
Krásne
Foto
Krásne sprievodkyne Oravskej priehrady sa lúčia s letom: Tri sprievodkyne, tri lákadlá Oravy
Trhnite si aj vy
Pozor! Začíname už v sobotu: Trhnite si s Novým Časom ceny za 50 300 eur
Mikuláš Dzurinda
Dzurinda reaguje na megakauzu Gorila: Zdôraznil jednu vec
Zoltán Andruskó
Zoltán Andruskó uzavrel dohodu iba v prípade Kuciaka: Ostávajú mu však ďalšie obvinenia