Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 1.
Drahomíra, Mário
-3°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.08.2018, 07:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Rarita, aká sa na Slovensku nevidí často: Pozrite sa, čo urobili vysoké teploty v Tatrách

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
paparazzi133
24.8.2018 13:43 | |
+3 -0
Reagovať
..."čistinky, ktoré sú už teraz plné lesných plodov". A jedovatých vreteníc !
PFEandIng
24.8.2018 12:07 | |
+3 -5
Reagovať
Kamilku by som si dal :) cmuk napis mi
emino11
24.8.2018 11:22 | |
+12 -1
Reagovať
Ochranári plačú že sa zbierajú lesné plody,a údajne plasi zver,ale že sa devastuju cele Tatry kvôli zjazdovkam a zasnezovaniu to ich nesere.Kreteni.
dobry.pes
24.8.2018 10:53 | |
+11 -0
Reagovať
Rarita ? :))) ale veď tieto plody sú v Tatrách od nepamäti... Bývam pod Tatrami, kde pravidelne chodievam cca od 70-tych rokov, ale vždy som videl takéto lesné plody... záleží od sezóny, či počasia, ale vždy sa dalo viac-menej naďabiť na ne. Z turistov to nezbieral nik, možno dnešní tiež-turisti + osadníci, čo sa tam nakotili v Gerlachove to chodia drancovať.
martn8
24.8.2018 13:36 | |
+3 -0
rarita je, že všetky tie plody tento rok dozrievajú súčasne a nie, že tam dozrievajú
teplejhnis
24.8.2018 10:17 | |
+18 -3
Reagovať
tatry sú mi ukradnuté odvtedy čo sa ich zmocnili eštebáci a deti eštebákov z ja a ty
helewole
24.8.2018 10:26 | |
+4 -6
Hni pekne ďalej. A nesm rď, prosím
Winnstone11
24.8.2018 09:43 | |
+14 -0
Reagovať
Osadníci sú skrátka škodná. A neplatí to len pri devastovaní národných parkov.
lylynusa
24.8.2018 08:14 | |
+10 -9
Reagovať
no jasné nikdo nezbiera ovocie a prečo tam furt je tak málo ked si chcem ja po ceste odtrhnuť?
Feroo338-1
24.8.2018 08:58 | |
+18 -5
Nikto ti nebrani zbierat lesne plody pri turistickom chodniku. Zakazane je zbierat len mimo turistickych ciest. Navyse vybocit z chodnika je uz casto aj velmi nebezpecne.
lylynusa
24.8.2018 09:59 | |
+5 -1
ano mudroško, ved to je viem, v ankete vyšlo že nikto nezbiera....
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Zsuzsovú vypočujú aj kvôli stavbe Bonaparte Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
V Rusku našli troch členov zrazených stíhačiek, po štvrtom sa pátra Aktuality.sk
Stíhačky sa zúčastňovali na cvičnom lete a na palube nemali žiadne rakety.
pred 12 min
Kalendárium: Pasažierov odsúdených na smrť zachránil Hudsonský zázrak Aktuality.sk
Hneď na úvod treba spresniť, že 15. januára 2009, keď všetky motory lietadla nad New Yorkom prestali pracovať, nezasahovali nadprirodzené sily, ale človek. Kapitán lietadla „Sully“, ktorý dokázal posadiť bezvládny stroj na rieku Hudson.
pred 26 min
Vláda Burkiny Faso podala demisiu, nezvestná Kanaďanka zrejme žije Aktuality.sk
Poslednou obeťou únosu sa stal kanadský geológ Kirk Woodman, ktorého uniesli 15. januára 2019.
Foto
Minimálne maskot berie prípravu veľmi vážne: Macejko už trénuje na šampionát!
Šéf RTVS Jaroslav
Jaroslav Rezník o projekte Najväčší Slovák: Ako reagoval na odstúpenie Gombitovej?
Bibiana (46)
Pracujúca matka Bibiána robí všetko preto, aby uživila 4 dcéry: Našla som si brigádu, vzali mi výživné!
Hasiči dorazili
Nečakané rozuzlenie večernej drámy na R7: Chemický poplach spôsobili hemoroidy?!
Veriaci sa
Foto
Tak tomu sa povie silná viera: Rusi sa na sviatok Ježišovho krstu kúpali v ľadovej vode
Policajné auto
Našli mŕtvu dôchodkyňu Máriu († 65): Polícia má podozrivého
Obchodný dom
Nový majiteľ Tesca na bratislavskom Kamennom námestí: Spraví z centra Paríž?
Michael Beasley
Zmätkár roka! Chcel vybehnúť na palubovku, miesto toho sa ale ponáhľal do šatne
Paľo Rýpal zmizol
Polícia stále vyšetruje okolnosti zmiznutia novinára: Prípad Pavla Rýpala je naďalej aktuálny
Tancujúci
Tancujúci jednonohý holub sa stal hviezdou internetu: Jeho choreografia zabáva celý svet!
Bruce Willis (63)
Foto
Bruce Willis má hlavu v smútku: Musím sa presťahovať!
Ťažká
Stovky hasičov z celého Slovenska sa mobilizujú: Kalamitou sužovanej Orave podajú pomocnú ruku