Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
12°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.09.2018, 18:22 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Štefan z Bratislavy nemá na Slovensku a v Česku konkurenciu: Takto čapuje pivo majster!

46 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bbrblo
11.9.2018 07:59 | |
+0 -0
Reagovať
Plzeň je skvelé pivo,hlavne tankové.Bernard a Svijany tiež skvelé.Krusovice a Budvar išli dole vodou.Zo Slovenských Erb a Zlatý Bažant 73.
kwaker07
10.9.2018 20:47 | |
+6 -0
Reagovať
4 deti napadli dochodcu .....nieje o čom diskutovat.....situacia sa už zlepšuje.
teakmon55
10.9.2018 20:05 | |
+4 -7
Reagovať
Zakázaním alkoholu by sme vyriešili 80% problémov ludstva,takže ja som za.Už len o kolko by klesla nehodovosť a problémy v rodinách.
vulcanrider1600
10.9.2018 20:29 | |
+10 -0
Snívaj ďalej.... Moslimovia nepijú a vidíš čo sú to za tupé ovce...
arzenik74
10.9.2018 21:07 | |
+1 -1
u nás v rodine problém nieje ale prisambohu ak by zakázali alkohol tak by problém bol a to veľký...
zrajbany_ksicht
10.9.2018 19:38 | |
+9 -2
Reagovať
najlepšie pivo je hned prvé ked vás smädí jak koňa
mirok11
10.9.2018 19:27 | |
+2 -3
Reagovať
až na to, že čapuje patoky a nie pivo ......... ale o to v tej súťaži asi nejde ..... :-))))
arzenik74
10.9.2018 19:18 | |
+3 -9
Reagovať
pre mňa jednoznačne plzeň....a najradšej niekde u zlatého tigra alebo u pinkasu alebo alebo....
chudobny-ako-mys
10.9.2018 18:54 | |
+12 -1
Reagovať
hlupáci čo sa tu vsetci hádaťe ktore je pivo lepšie či z východu alebo zo západu, každy nech pije čo mu chutí, ved tak či tak ho vysikáte
dedenk1
10.9.2018 18:59 | |
+8 -3
...ide o kvalitu a nie o to, od kiaľ pivo pochádza...europivá sú dnes ale ekvivalent krabicového vína...aj to sa pije...hahahahahahahaha
dedenk1
10.9.2018 18:47 | |
+12 -2
Reagovať
plzeň je síce klasika...ale už prekonaná klasika, každý kto si chce naozaj pochutiť má na výber z dnes už veľkého množstva tzv. craft beer, po slovensky remeselných pív...to sú pivá varené z pravých ingrediencií, nie ako tieto "euro pivá"
Sonnyliston
10.9.2018 18:38 | |
+7 -3
Reagovať
Vsetky dnešné pivá stoja za psi eckrement.A to mi mozte verit,ja som toho piva vychlastal yafam za polku Steina.Najlepsie pivo bol Budvar,ked ho este capovali na Moskovskej.To bola pivna smotana.Potom ako ten komunisticky pes Martinak dal postavit Mamuta,Budvar isiel kvalitou dolu.Nebolo to prestahovanim ale pivovarom.Dnesny Budvar uz je taky isty patok ako bola vzdy Plzen.Bol som pivar ale toto pivo mi nikdy nechutnalo.
steve415
10.9.2018 18:42 | |
+7 -0
Na Moskovskej bol fakt dobrý Budvar. Dnes je na Moskovskej Richtár Jakub a pivo varia asi najlepšie v Bratislave.
pekelnypesdunco
10.9.2018 18:33 | |
+7 -1
Reagovať
tuším čas recykluje články lebo tento som tuším čítal pred 2 týždnami min. inak k článku - ok ak je takýto človek aj u nás. a ku pivu ako pivár môžem povedať že za posledné roky je urpiner naj. s mini pivovarov som skúsil v-ŕš.ky s terchovej. neboli zlé len ako mini bola cena trochu nad ale dalo sa. možno ešte s veľkých budvar, resp. kozel 11 a 12. a s eur.o.pa.to.ko.v nepijem nič.
Sonnyliston
10.9.2018 18:39 | |
+5 -4
No uz len z Terchovej musi byt dobré pivo
dedenk1
10.9.2018 18:48 | |
+3 -4
...divil by si sa..je...
Sonnyliston
10.9.2018 22:51 | |
+0 -1
Nuz ked si zvyknutý na patoky,tak ti chutí
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Primátor Trnavy
Primátora Trnavy pred voľbami opúšťajú spojenci. Je za tým známy oligarcha? Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Americká vláda povolila kalifornským vedcom dovoz marihuany z Kanady na výskum Aktuality.sk
Americká vláda povolila v utorok kalifornským vedcom dovoz výťažkov z marihuany z Kanady na lekárske štúdie, informuje agentúra AP. Pre výskumníkov bolo doteraz problematické získať túto rastlinu z domácich zdrojov.
pred 40 min
Ukrajinský parlament navrhol Sencova na Nobelovu cenu za mier Aktuality.sk
Ukrajinský parlament prijal v utorok návrh uznesenia o nominovaní ukrajinského filmového režiséra Oleha Sencova, väzneného v Rusku, na Nobelovu cenu za mier.
pred 54 min
Kórey sa dohodli na vytvorení nárazníkových zón v pohraničnej oblasti Aktuality.sk
Severná a Južná Kórea sa v stredu dohodli na vytvorení námornej, vzdušnej a pozemnej nárazníkovej zóny v pohraničnej oblasti v záujme zredukovania vojenského napätia, zabránenia náhodným potýčkam a budovania dôvery. Informovali o tom agentúry Jonhap a AP.
December 2016 -
Foto
Obnova zhorenej budovy košickej UPJŠ stála 4 milióny €: Takto univerzita vstala z popola
Michal Čajkovský
Čajkovského vydarená premiéra v Caroline: Na prvý gól mu stačilo päť minút!
Adriana
Foto
Mamička Adriana Sklenaříková sa pochválila svojím pokladom: Dcérku ukázala v telke
Gabriela Drobová
Drobová prehovorila o kandidatúre na prezidentku: Občania, chcem vaše peniaze, inak končím!
Zemplínske múzeum
Foto
Nekonečná rekonštrukcia múzea v Michalovciach: Opravu za 2 milióny € zatiahne župa
Pohľad
Zásadná zmena v centre Paríža: Novinka, ktorá nepoteší väčšinu vodičov
(ilustračné foto).
Tragédia pri Seredi: Marián († 53) sa vracal z pohrebu, po náraze do stĺpa auto začalo horieť
Hargašová
Hargašová sa vracia na Slovensko: Kam ju RTVS uprace?!
Juhokórejský
Veľké plány Severnej a Južnej Kórey: Vytvorenie nárazníkovej zóny aj spoločné vojenské cvičenia
Foto
Bolt si dal od futbalu krátku pauzu: Šprint v nulovej gravitácii
Foto
Krutá noc Ota s Leou na bratislavskej Hlavnej stanici: Na ten otrasný zážitok dlho nezabudnú!
Do motela v behla
Do motela vbehla divoká šelma: Kamera zachytila hrozivý okamih