Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 10.
Kristián
6°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.08.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Denis ako 13-ročný ochrnul a ostal na vozíčku: Dnes dokáže lepšie kúsky ako zdraví športovci!

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kaska639
20.8.2018 15:47 | |
+75 -5
Reagovať
toto su u mna celebrity !!!
Zyngapoker
20.8.2018 15:49 | |
+3 -51
mas to nejake dopletene
TARA777
20.8.2018 16:09 | |
+65 -2
No dopletené to máš zjavne ty...určite je u teba cebritou Mokráňová, Bullová, Plačková..., no proti gustu žiaden dišputát, ale ja sa určite prikláňam k názoru kaska39. Denis je hrdina, celebrita so všetkým, čo k tomu patrí. Prajem mu veľa zdravia a síl, určite o ňom budeme ešte počuť.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Voda zaplavila
Pretrhnutá priehrada v Rusku: Hlásia 11 mŕtvych a 15 nezvestných
Pre mladého muža
Pavlovi († 27) diagnostikovali leukémiu, dcérku Vanesku už objať nestihol: Dramatický zvrat po transplantácii
Peter  je kráľom
Sezóna sa pre neho ešte celkom neskončila! Trúfate si na Sagana v cyklistickom šprinte?
„Nie som práve
Robo Jakab o manželstve s Annou Jakab Rakovskou: Nemáme sa kedy nudiť
Anna Bubeníková
Hlavná postava Gorily Bubeníková sa našla: Teplé miestečko u developera
Dvořáková patrí
Jakub Prachař už má inú, Agátu vymenil za svetovú topmodelku: Pikantné detaily o tom, ako sa začal ich vzťah
Tieto kone sú
Foto
Islandské kone s hipsterskými hrivami: Pusti to naplno, môj účes to vydrží!
El Chapo si
Drogová vojna v Mexiku sa ešte viac vystupňovala: Kartel prišiel oslobodiť El Chapovho syna
Strety medzi
Barcelona v plameňoch: Polícia použila gumové projektily
Mel B
Foto
Mel B zo Spice Girls vyliečil zlomené srdce mladý zajačik: Tajný románik so známym spevákom
dangerous crossing
Aktualizované
Osobné auto zrazilo chodkyňu, polícia uzavrela cestu pri Rimavskej Sobote v oboch smeroch
Britský premiér
Johnson je sebaistý: Neexistuje nič lepšie ako to, čo som vyrokoval