Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
9°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.08.2018, 14:35 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dočkala sa: Topmodelka Adriana Sklenaříková porodila!

145 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
imrichgrznar
27.8.2018 14:26 | |
+8 -0
Reagovať
A JA STáLE NEVIEM POCHOPIť čO TAKé VELKé UROBILA Adriana pre Slovensko . Odpoved je , že vôbec nič !!! Ešte aj hanbu našej bielej rase urobila , že sa upriamila na negrov. Doporučujem matke a otcovi aby podľa islamských zákonov krajiny kde žijú dali malú NINU obrezať!!!
viera.mihalyova108
26.8.2018 17:20 | |
+5 -0
Reagovať
.....nechapem ani gratulujucich,ani nadávajúcich,s nikym nie je ani rodina,pchat sa jej do zadku sladkymi gratulaciami je bezpredmetné a nadavat jej je ubohé.......trápne slovenské diskusné fora,zvada,nadavky,osočovania...povedzte niekto PRECO?????
majo197000
26.8.2018 16:04 | |
+7 -3
Reagovať
stary ch.uj sa nedožije ani maturity toho čo stvoril ale ak ano nebude si pamatat kto to je ale ktovie či ho nerobil nejaký mladý model
martinbazo
26.8.2018 08:46 | |
+3 -6
Reagovať
napustil by som ju geňom
gregalubos
26.8.2018 06:43 | |
+0 -6
Reagovať
Pozdravujem. A vidim nieco nadherne ! Adriana drz sa ! S pozdravom. ...
majo197000
26.8.2018 16:05 | |
+4 -0
pozdravujem z Lipian tá na teba s.ere a aj ty sa drž geno
bastardo777
26.8.2018 01:59 | |
+9 -3
Reagovať
Stara slut sa dockala , len co to bude za bastarda.
majo197000
26.8.2018 16:05 | |
+6 -1
neboj tam sú prachy aj keby to bolo retardované bude to hviezda
VenusVena
25.8.2018 10:49 | |
+10 -5
Reagovať
No,ale on je doost starý muž.Strhany...hmm nechápem tu Adrianu.. že by jej to bolo jedno,?akého chlapa má vedľa seba,len nech ma peniaze?? Hmm..tak potom je...
Darlene111
26.8.2018 04:25 | |
+7 -1
On nieje velmi bohaty to ona ma peniaze
pietro119
25.8.2018 10:49 | |
+1 -8
Reagovať
No ako ludia vam uz totalne max hrabe maxi nenavyst este ficovcov tu spominat atd ina ste vy magorina Pozerajte sem Europa vymiera vdaka narocnosti zien krasa peniaze uznanie je viac ako rodinne zaklady a ked uz je stara nevladze sama tak chce dieta ona si to mooze dovolit ona prinom sama nieje ale ma isto min jednu 24hod pestunku a dalsia jej upratuje a tretia kuchti unas tka este vyuzivaju mamicky babky horsie je ak pred 40 zenske chcu deti to si svoje mamky a svokry do hrobou davaju lebo same nezvladaju radsej praca a peniaze ako starat sa o dieta klasika :) a potom sa cudujeme ze tu natrepu utecencov ked nema kto deti robit lebo zeny coraz viac narocnejsie co vsetko na nete na socialnych sietach atd musi mat skoro kazda hlavne fotky tak sa necudujte ze aj tato tu je vzor pre skoro 40 zenske ktore chcu decko na starobu aby ich mal kto pochovat
Darlene111
26.8.2018 04:29 | |
+6 -2
Veru ak ma chudobna decko po 40 tke tak hlavne preto aby ju mal kto dochovat co mu ako decku moze dat?nic. Ak ma bohata decko v tom veku ziadny problem
kaktus484
24.8.2018 16:42 | |
+17 -7
Reagovať
Najprv je...aza prvu ligu,potom dospela k záveru že je načase mat aj dieta,takže gratulujem babke,že jej to vyšlo aj s jej drahym manželom.
jameska
25.8.2018 08:56 | |
+1 -2
Potom ...Ale predsa ...GRATULÁCIA...
rony.78
24.8.2018 16:38 | |
+20 -4
Reagovať
Dalsia chudera,co je znama akurat svojou vizazou a nie pracou.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Peter Nagy,
Za slušné Slovensko zvoláva ďalšie demonštrácie Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 19 min
Polícia je zasa pod obrovským mediálnym tlakom, tvrdí Saková Aktuality.sk
A to v súvislosti anonymného podania na iniciatívu Za slušné Slovensko.
pred 39 min
Zastúpi ryby a pomáha tráveniu. Prečo jesť ružičkový kel? Aktuality.sk
Ružičkový kel sa na náš tanier dostáva najmä na jeseň.
pred 49 min
Sledovanie organizátorov protestov a Babišov syn na Kryme (podcast) Aktuality.sk
Organizátor protestov Juraj Šeliga si všimol, že mu pred bytom istý čas stáli zvláštni ľudia. Psychicky chorý syn Andreja Babiša bol nedobrovoľne držaný na okupovanom Kryme, aby nemohol vypovedať v kauze Čapí hnízdo. Novinári ho našli vo Švajčiarsku. Pustite si náš podcast:
Hrôzostrašný útok
Hrôzostrašný útok priamo na ulici, za bieleho dňa: Polícia hľadá muža stojaceho za nechutným činom!
Ministerka vnútra
Aktualizované
Organizátorov Za slušné Slovensko vypočúva NAKA: Reakcia Sakovej a šéfa polície Lučanského
Martyn chcel byť
Foto
Tento muž sa chystá ďalšiu sezónu poraziť samotného Khabiba: Nedajte sa oklamať priateľským výzorom
Polovica Britov
Už to je čierne na bielom: Británia a Európska únia majú finálny text dohody o brexite
Marek Hamšík
Úprimný Hamšík priznal, na čo si zvykol: Slová, ktoré hovoria za všetko!
Ako sa hovorí
Ako sa hovorí mužom, ktorí majú dve manželky? Na 6. odpovedi sa budete váľať od smiechu
Novinári počas
Urážky od vládneho hnutia ich donútili konať: Talianski novinári protestovali po celej krajine
Higuaín nedokázal
Hviezda talianskej ligy neudržala nervy na uzde: Nekompromisný trest za skrat
Americký
Trump sa na Twitteri pustil do Macrona: Kritizoval jeho zámer vytvoriť armádu EÚ
Bolesti žalúdka
Mladú ženu takmer zabila rakovina: Príznaky si lekári pomýlili s bežným ochorením
Mária Čírová
Foto
Hnedooká šibalka: Spoznávate na fotke známu speváčku?
Český premiér
Babiš odmietol, že by došlo k únosu: Môj syn je psychicky chorý