Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 8.
Anabela
29°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.08.2018, 03:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Prevratná slovenská novinka ide do výroby: Ponožky vás ochránia pred kliešťami

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
elena21
18.8.2018 14:35 | |
+0 -2
Reagovať
Chlapci, dakujem. Uz aby boli v predaji
jaguar77
18.8.2018 08:23 | |
+7 -8
Reagovať
A ako je to s klieštmi , ktori vas vyciciavaju z penazi ? Napr. danovaci .
meeandros
18.8.2018 07:25 | |
+14 -2
Reagovať
Zaujímavé, nemožno poprieť. Kliešte sa vyskytujú najčastejšie vo vysokej tráve, na lúčnych rastlinách, ale hojne ich je aj na listnatých stromoch a kríkoch. Asi tak.
Dedko7
18.8.2018 08:20 | |
+2 -9
aj na listnatych stromoch a krikoch?neverim prvy krat to pocujem.toho roku zakusli sa mi UZ tri dalsie dva som zbadal ako sa mi prechadzaju po nohach,vsetky som mal iba na nochach nemohol som ich chytit "na strome aspon si myslim
ckronos
18.8.2018 08:32 | |
+6 -2
dedko zmen si nica .. na zobák...ty si toho ešte vela neočuv
Dedko7
18.8.2018 09:14 | |
+0 -3
preboha to co si napisal?este si nevytriezvel? ze-nica-neočuv to co ma byt?nerozumiem.-))))))
limbova
18.8.2018 07:11 | |
+10 -6
Reagovať
Super, ja by som ich mohol testovať, lebo ja som magnet na kliešte ...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Pellegrini si postavil striktné požiadavky: Na kandidátke nechce Fica ani Kaliňáka Aktuality.sk
Túto ženu si
Túto ženu si okamžite zamilujete: Komička krv a mlieko geniálne paroduje známe celebrity
Predseda vlády SR
Zemetrasenie v Smere: Pellegrini má už toho plné zuby, Kaliňáka a Fica hodil cez palubu!
Šťastná mama Oľga
Foto
Mamička Oľga sa stala senzáciou: Rodila len 4-krát, no má ohromujúce množstvo detí
Prezidentka SR
Foto
Zladili sa: Prezidentka Čaputová prijala novú veľvyslankyňu USA
Americká tenistka
Tragédia v rodine 17-ročnej semifinalistky Roland Garros: Náhla smrť otca
dog surprised on
Foto Kvíz
Psičkári, ukážte sa v kvíze: Spoznáte plemeno podľa siluety?
Daniel Craig si
Už je známe, ako sa bude volať 25. film o Jamesovi Bondovi: Ten názov vám zarezonuje
Dead woman lying
Mladíci chceli vidieť niekoho zomierať: Vybrali si tehotné dievča († 18), chladnokrvne ho zavraždili
Neymar sa stále
To by bola bomba: O Neymara by sa mal snažiť ďalší gigant!
Tomáš si sumca
Foto
Obor sumec sa stal atrakciou Draždiaku: Zarážajúce slová rybára! Toto je to dôvod, prečo sa nechá škrabkať
Summit cross of
SHMÚ varuje: Na Slovensku opäť udrú búrky, v Košickom kraji hrozí niečo úplne iné
Ilustračné foto
Martin stratil peňaženku s dokladmi a viac ako 500 €: Také rozuzlenie nečakal ani on sám