Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 3.
Adrián
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.08.2018, 03:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Prevratná slovenská novinka ide do výroby: Ponožky vás ochránia pred kliešťami

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
elena21
18.8.2018 14:35 | |
+0 -2
Reagovať
Chlapci, dakujem. Uz aby boli v predaji
jaguar77
18.8.2018 08:23 | |
+7 -8
Reagovať
A ako je to s klieštmi , ktori vas vyciciavaju z penazi ? Napr. danovaci .
meeandros
18.8.2018 07:25 | |
+14 -2
Reagovať
Zaujímavé, nemožno poprieť. Kliešte sa vyskytujú najčastejšie vo vysokej tráve, na lúčnych rastlinách, ale hojne ich je aj na listnatých stromoch a kríkoch. Asi tak.
Dedko7
18.8.2018 08:20 | |
+2 -9
aj na listnatych stromoch a krikoch?neverim prvy krat to pocujem.toho roku zakusli sa mi UZ tri dalsie dva som zbadal ako sa mi prechadzaju po nohach,vsetky som mal iba na nochach nemohol som ich chytit "na strome aspon si myslim
ckronos
18.8.2018 08:32 | |
+6 -2
dedko zmen si nica .. na zobák...ty si toho ešte vela neočuv
Dedko7
18.8.2018 09:14 | |
+0 -3
preboha to co si napisal?este si nevytriezvel? ze-nica-neočuv to co ma byt?nerozumiem.-))))))
limbova
18.8.2018 07:11 | |
+10 -6
Reagovať
Super, ja by som ich mohol testovať, lebo ja som magnet na kliešte ...
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
SNS odkazuje premiérovi: Ak chcete predčasné voľby, podporíme ich Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Rotulus je taký
Toto nemajú nikde inde v strednej Európe: Unikátny spis zo súdneho sporu o majetky zo 14. storočia
Speváčka Věra Bílá
Rokycany sa zahalili do smútku: S legendárnou Bílou (†64) sa lúčia stovky ľudí
Cristiano Ronaldo.
Juventus kvôli Ronaldovi nevycestuje do Ameriky: Mohli by ho zatknúť a vypočúvať!
Three
Aktualizované
Tragédia na východnom Slovensku: Požiar si v Trebišove vyžiadal život malého dieťatka
V Austrálii
To snáď nie: V exotickom raji zatkli turistu, ktorý mal v kufri vzácnych živočíchov
Astana City
Zabudnite na Astanu: Prezident zmenil názov metropoly Kazachstanu
Kristína svojím
Foto
Palonderova manželka Greppelová nedáva najavo, že už je pod čepcom: Prečo nenosí obrúčku?
Slovenský
Biatlonista Kazár zavesil bežky na klinec: Je mi ľúto, že som nedosiahol lepší výsledok
Mladá hviezda
Mladá hviezda na vzostupe: Calvin (4) sa raz zaradí medzi TOP hráčov basketbalu!
Ester Geislerová,
Hviezdy komédie LOVEnie o láske: Aké bolo ich najtrápnejšie rande v živote?
Teraz: Danko (7),
Foto
Tehotná Janka sa už viac nedokázala pozerať na bordel v okolí: Po prečítaní článku budete chcieť urobiť to, čo ona!
Najstarší
Foto
Vlekári mali už 36. ročník šampionátu v lyžovaní: Na štart sa postavil aj 76-ročný Ján