Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
6°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.08.2018, 11:02 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Zamilovanému Rytmusovi praskli nervy: Drsná urážka Čechov, toto môže ešte oľutovať!

208 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
majana20
14.9.2018 20:18 | |
+1 -0
Reagovať
Prečo sa nemôžem zbaviť pocitu, že sa dlhšie nevie vtesnať do svojej kože........?
kwaker07
5.9.2018 18:50 | |
+4 -0
Reagovať
kto mu platí za jeho ,muziku .....<mal by hrat niekde na rohu ulice
dakota70
18.8.2018 14:49 | |
+12 -1
Reagovať
hmm...z akeho dovodu dostava tento cigan v mediach tolko priestoru? a kto? ci skor co? to je zac? media dostali prikaz zviditelnovat mensiny?...
wooden.toyy
18.8.2018 11:06 | |
+4 -22
Reagovať
Ja ho doslova milujem.pocuva ho aj moja babka a dedko. Aj keď sme niekedy opovrhovali ciganmi rytmus zmenil naše myslenie.keby stal lístok na jeho koncert 300,400eur tak neváham a kúpim si ho! Rytmus kráľ SK
tatik60
18.8.2018 09:52 | |
+19 -3
Reagovať
Ja Rytmusa nemusím. Nevadí mi pokiaľ mi ho nevnucujú. Prečítal som a žijem si svoje. Dnes iba toľko.
nevedies23
18.8.2018 08:07 | |
+11 -4
Reagovať
hrdy rom?-skinhead rytmus to co mas doma to nepusti..zradca
narodenyvCSSR1963
18.8.2018 07:30 | |
+51 -3
Reagovať
Neokrôchaný cigáň...
AjoLaw
18.8.2018 06:23 | |
+57 -3
Reagovať
No original vajda s tou reťazou :) už je fakt trapny tento kolotoč kolo tých cigánčat...
Hjurem
18.8.2018 05:19 | |
+14 -38
Reagovať
Neviem co ľudom vlastne tak vadi? Ze lubi? A ze lubi viac ako kedykolvek predtym? Kto zazil pochopi, kto nezazil ten bude vzdy pin.dat. To ze bol s Darou 7 rokov este neznamena, ze uz nemoze lubit nikoho viac. Napokon Dara stale vyhlasovala, ze najdolezitejsia v jej zivote je Laura. Ze neexistuje nic viac. Tak teraz ma aj Rytmus svoj stred vesmiru. Niekoho kto je pre neho viac.
scotts
18.8.2018 09:07 | |
+6 -2
normalne hladam na notebooku ten ventilcek. alebo cim mam z neho vypustit ten presladeny sirup? :-)))))))))))ň
Hjurem
18.8.2018 09:54 | |
+6 -2
Na mojom prispevku nie je absolutne nic sladke. Su to fakty. To ale nemoze pochopit niekto, kto sa citi neprirodzene a divne pri slovnom spojeni: Lubit niekoho. Prajem ti uprimne, aby si to aj ty raz zazil. Iba raz. Lebo viac krat sa to aj tak neda. Naozaj bytostne zamilovat sa da iba raz. Nateraz je mi ale jasne, ze ta to este nepostretlo. Az postretne, budes presne tak ako aj Rytmus vediet, co je stastie a zmysel zivota. A sirupcekom si oslad vodicku. Cmuk.
3470
18.8.2018 10:51 | |
+6 -4
Rytmaus o tejto vedel uz davno pred darinkou. Ved zlozil onej piesen .zlatokopky
Darlene111
18.8.2018 04:59 | |
+10 -26
Reagovať
Rytmus mu dobre odpovedal a bez vulgarnosti
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto.
Čo sa skrýva za záhadou jedinej starostky ĽSNS a dokumentov spálených jej predchodkyňou Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
V Bratislave sa dnes začnú vianočné trhy  Aktuality.sk
Hviezdoslavovo námestie v hlavnom meste už zdobí vianočný strom, ktorý tento rok meria 12 metrov.
pred 11 min
Jeden z obvinených z krádeže vo filmovom štábe Perinbaby ide do väzby Aktuality.sk
V súvislosti s krádežou vo filmovom štábe Perinbaby poslal do väzby obvineného Radoslava K., z dôvodu, že by na slobode pokračoval v trestnej činnosti.
pred 21 min
Ústavných sudcov by mal parlament voliť v januári 2019 Aktuality.sk
Národná rada (NR) SR by mala voliť kandidátov na ústavných sudcov na schôdzi, ktorá sa začne 29. januára 2019.
Andrej Danko
Dankova práca má byť plagiátom z 5 kníh: Podľa politológa má šéf parlamentu len jedinú možnosť
14. november
Foto
Tieto unikátne zábery potešia mnohých fanúšikov: Tehelné pole, ako ste ho ešte určite nevideli!
Veronika odbehla
Foto
Veronika odbehla svetové maratóny, ostávajú už len 2 metropoly: Zo svadby rovno po prestížnu medailu!
Policajti
Obvinený z krádeže Perinbaby ide do väzby: Radoslav je polícii veľmi dobre známy
Pochod Za slušné
Zhromaždenia za Slušné Slovensko sa uskutočnia v 8 slovenských mestách: Pripoja sa aj v zahraničí
Od nástupu Kim
Prepustia ho: Severná Kórea vyhostí Američana zadržaného za ilegálny vstup do krajiny
Poprad dostal
Disciplinárka tvrdo potrestala hokejový Poprad: Strata bodov a zákaz činnosti!
Školák Adam sa
Smutná minulosť speváka Adama z Česko Slovensko má talent: Hrozné, čo všetko si musel vytrpieť
Ronaldo požiadal
Foto
Ronaldo oznámil veľkú novinu: Po tejto správe sa mu zmení celý život!
Škrteľ predivedol
Martin Škrtel ukázal svoje umenie: Skóroval z neuveriteľnej pozície!
Dangl stavil
Foto
Danglovi sa pokazilo luxusné auto: Kvôli oprave elektromobilu načrie hlboko do vrecka
Cyklón Titli
Indiu zasiahol silný cyklón: Zomrelo najmenej 10 ľudí