Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 1.
Drahomíra, Mário
-2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.08.2018, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Markizáčka Puškárová sa mení divákom pred očami: Tají ďalšie tehotenstvo?!

101 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
prisnypan69
18.8.2018 12:47 | |
+14 -1
Reagovať
A furt je špatná 😱
BENTLEY11
18.8.2018 11:43 | |
+7 -0
Reagovať
na jar 2018 🤣🤣a vedla adventny veniec ale ved to je uplne jedno zase nemate o com pisat....
Bilirubin
18.8.2018 08:29 | |
+9 -4
Reagovať
"Plat Tibora Gašpara odhalený: Pre ministerku Sakovú robí za kráľovské peniaze" Sakova je neoholeny Bulhar v sukni...
Flavia
18.8.2018 08:17 | |
+11 -2
Reagovať
Skutocne na tej fotke posobi ako tehotna, ale naco sa dohadovat vsak ak je to pravda tak to raz povie.
Krokodilhnedovlasy
18.8.2018 07:01 | |
+35 -7
Reagovať
Uz nieco škradšie ako Puškarova neni... Patri medzi top strašidla
peterson7777
18.8.2018 07:26 | |
+7 -20
hej krokodíl neurážaj ženy, každá žena je pekná a neposudzuj len podľa svojho vkusu či nevkusu a nezabúdaj, že je to matka, a krása vo všeobecnosti je veľmi relatívny pojem fešáčik
palko.sk
18.8.2018 05:40 | |
+44 -9
Reagovať
mna nejaka ....so silenym primityvnym usmevom absolutne nezaujima!
Hjurem
18.8.2018 05:48 | |
+17 -11
Ano iste. Preto si mal potrebu kliknut na clanok o nej a este aj prispiet komentom. Ja clanky, ktore ma nezaujimaju ani neotvaram.
peterson7777
18.8.2018 06:46 | |
+0 -12
hjurem ...pekný chlapček...zlaté decko...ak máš deti, alebo ich raz budeš mať, tiež budú pekné a zlaté, každé mláďa je pekné a zlaté, teda aj ľudské mláďa, príroda to tak zariadila, no nezober na ruky mača, alebo šteniatko, ešte aj hadie mláďa evokuje k ochrane. rozdiel je len v tom, že nie si moderátorka a o tvoje deti nebude mať bulvár záujem, ale ak sa stretnem s článkom napr. HJUREM porodila krásne dievčatko, tak si kliknem. mimochodom aj MIKY bol vraj pekné decko, dôležité je , aby z toho ľudského mláďaťa nevyrástol netvor a v prípade týchto manželov je veľký predpoklad, že sa tak nestane a o tom to je
Hjurem
18.8.2018 10:07 | |
+9 -3
Naco taky zbytocny a zdlhavy vyklad k tomu, ze sa mi paci ich maly Adamko. Dakujem za poucenie, ale ja si vobec nemyslim, ze kazde mlada je zlate. A ani ty si to urcite nemyslis.Videla som uz vela nepeknych deti. Nemam rada klise, a nepouzivam frazy ako ovca. Medzi ne patri aj ta, ze kazde dieta je pekne. Nie, nie je.
brblo71
18.8.2018 11:48 | |
+2 -3
No hlavná vec,že Ty si pekná.Ale krava.
Hjurem
18.8.2018 05:38 | |
+12 -17
Reagovať
Ten ich najmensi je strasne zlate decko. Pekny chlapcek velmi.
ANDYY21
18.8.2018 05:27 | |
+24 -5
Reagovať
To JE KTO-PUSKAROVA?
peterson7777
18.8.2018 06:12 | |
+15 -1
andyy21 nevieš? ta starého puškára dcéra
Honimen
18.8.2018 03:15 | |
+15 -6
Reagovať
Puskatova saje jak vysavac
Honimen
18.8.2018 03:11 | |
+16 -8
Reagovať
Puskarovy musi asi dobre sat aj.preglgat ked po nej svajda tak ide
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Zsuzsovú vypočujú aj kvôli stavbe Bonaparte Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 14 min
V Thajsku si útok na budhistický chrám vyžiadal obete Aktuality.sk
Minulý týždeň bol v tej istej provincii zastrelený miestny imám, avšak súvislosť medzi oboma prípadmi zatiaľ nebola preukázaná.
pred 34 min
V Rusku našli troch členov zrazených stíhačiek, po štvrtom sa pátra Aktuality.sk
Stíhačky sa zúčastňovali na cvičnom lete a na palube nemali žiadne rakety.
pred 40 min
Kalendárium: Pasažierov odsúdených na smrť zachránil Hudsonský zázrak Aktuality.sk
Hneď na úvod treba spresniť, že 15. januára 2009, keď všetky motory lietadla nad New Yorkom prestali pracovať, nezasahovali nadprirodzené sily, ale človek. Kapitán lietadla „Sully“, ktorý dokázal posadiť bezvládny stroj na rieku Hudson.
V tomto pivovare
Foto
Archeológom z Košíc sa podaril neuveriteľný úlovok: Poklad z dobovej žumpy
Šofér hral
Šofér hral bowling s autami: Na parkovisku spôsobil hotovú pohromu
Viete, kto to je?
Foto
Zažil slávu aj pád: Spoznávate na fotke známeho Slováka?
Foto
Minimálne maskot berie prípravu veľmi vážne: Macejko už trénuje na šampionát!
Šéf RTVS Jaroslav
Jaroslav Rezník o projekte Najväčší Slovák: Ako reagoval na odstúpenie Gombitovej?
Bibiana (46)
Pracujúca matka Bibiána robí všetko preto, aby uživila 4 dcéry: Našla som si brigádu, vzali mi výživné!
Hasiči dorazili
Nečakané rozuzlenie večernej drámy na R7: Chemický poplach spôsobili hemoroidy?!
Veriaci sa
Foto
Tak tomu sa povie silná viera: Rusi sa na sviatok Ježišovho krstu kúpali v ľadovej vode
Policajné auto
Našli mŕtvu dôchodkyňu Máriu († 65): Polícia má podozrivého
Obchodný dom
Nový majiteľ Tesca na bratislavskom Kamennom námestí: Spraví z centra Paríž?
Michael Beasley
Zmätkár roka! Chcel vybehnúť na palubovku, miesto toho sa ale ponáhľal do šatne
Paľo Rýpal zmizol
Polícia stále vyšetruje okolnosti zmiznutia novinára: Prípad Pavla Rýpala je naďalej aktuálny