Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
14°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.08.2018, 20:53 | Správy | Domáce správy | Východné Slovensko

Diskusia: Ďalšia smrteľná dopravná nehoda: Auto pri náraze do stromu roztrhlo, zahynuli dvaja ľudia

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Stefo11
16.8.2018 10:52 | |
+0 -3
Reagovať
Je to strašne takéto tragédie ale zaujímalo by ma aké to bolo auto isto kia alebo hyundai ved normálne auto nemôže takto zdevastovat predávajú sračky s nulovou deformacnou zónou a bezpečnosťou zasa si len napchat vačky
motomotomoto1
16.8.2018 13:01 | |
+4 -3
to najoblubenejsie u sLovenskych sedlakov - skoda octavia
clovek249
16.8.2018 06:00 | |
+10 -17
Reagovať
Katastrofalny stav cestnej infrašzruktury - vďaka sudruh fico
jcb4
16.8.2018 05:39 | |
+40 -3
Reagovať
Výhovorky typu zlé cesty,vyjazdené koľaje,málo policajtov tam,kde by mali byť a podobne,je iba chabým ospravedlňovaním sa tých,čo si nevedia ustrážiť pravú nohu na akcelerátore,o motorkároch račej nepíšem.Prečo ľuďom nestačia autá napríklad s výkonom 45 Kw?Kde sa všetci ponáhľajú,do hrobu?
abysal
16.8.2018 00:43 | |
+21 -2
Reagovať
neplnoletí..? čo k tomu dodať?? úprimnú sústrasť matkám.
open_eye
16.8.2018 00:29 | |
+19 -6
Reagovať
Auto je v podstate taká rakva na kolesách. Hlavne, že sa mnohí trasú hrôzou, keď musia letieť. Letecká doprava je v súčasnosti tá nejbezpečnejšia.
prepend
15.8.2018 23:16 | |
+6 -8
Reagovať
"Z čítačky prečítal" pre Čas.sk prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobaník.
gooss
15.8.2018 23:05 | |
+34 -3
Reagovať
Kolko ludi zomrelo toto leto na cestach to uz je moc....niektorym to za volantom a na motorkach riadne kuruje....
abysal
16.8.2018 00:46 | |
+23 -3
kde sú policajti, keď motorkári idú 120 a viac cez dediny???? obiehajú cez dvojitú plnú??
banka32
15.8.2018 22:41 | |
+27 -2
Reagovať
Ponáhľal sa šofér do PKO,no perfektne na čas to stihol,už má času habadej
stranskav
15.8.2018 22:24 | |
+32 -3
Reagovať
ten musel mat naponahlo, ked ho rozkrojilo na 1/2...
Zlobrik_Lotrik
15.8.2018 21:59 | |
+31 -30
Reagovať
Tak tak, len si jazdite v tych vašich kraksnach keď sa chcete pozabijať. Ja na rozdiel od vas poznam vlak. A som vysmiaty, s nohamy vyloženymi a cez polku slovenska... a všetci totoki na cestach ma môžete bozať v ... .
motomotomoto1
16.8.2018 13:05 | |
+2 -6
dufam ze jazdis s ZSR a vychutnavas si meskania vo vagonoch s pokazenou klimou,na ogrcanej sedacke v spolocnosti pocernejsich... lebo Regio uz vsade nechodi, takze ja som zacal vyuzivat auto...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Generálny
Generálna prokuratúra je dnes v rozklade, prokurátorom prekážajú Kočnerovi ľudia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dominika je
Ako je to so žalobou na vdovu Ivanu? Vyjadrenie Dominiky vás poriadne prekvapí!
Delivery driver
Foto
Žena varovala kuriéra, aby skryl balíček pred jej manželom: Tá fotka vás odrovná
Textár klipu od Elánu je „známa firma“: Drsné slová o novinároch z minulosti
Brankár David de
Španieli už s miestenkou na EURO, ďakovať môžu aj De Geovi za famózny zákrok
Kauza Gorila
Nahrávka s názvom Gorila ju nenechala chladnou: Okamžitá reakcia Penty!
Košická Steel
Hrajte o vstupenky na hokejový zápas legiend Slovenska a Švédska
Prokurátor
Trnka po prevalení rozhovoru s Kočnerom odišiel na dovolenku: Kde sa ukryl po nahrávke?!
Na snímke novinár
Protesty v Katalánsku: Po potýčkach so španielskou políciou zadržali 30 demonštrantov
Oskar (s číslom
Košičan Oskar riskoval adrenalínovým kúskom život: Slovák odbehol maratón v Afganistane!
Stúpajúci dym
Počas tureckého útoku prišli o život dvaja vojaci sýrskej armády: Ich stanovište zasiahol granát
Ľudí aj v daždi
Ľudí aj v daždi prilákalo neuveriteľné divadlo: Štyri chladiace veže padli ako domčeky z kariet
(ilustračné foto)
Rodinná tragédia v Považskej Teplej: Muž zabil manželku, potom sám zomrel