Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.08.2018, 05:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Riaditeľka školy Ingrid († 54) zomrela spolu s dcérkou Natáliou († 23): Autom vleteli priamo pred kamión!

82 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mako322
16.8.2018 11:03 | |
+17 -4
Reagovať
RIP . Cesta smrti !!!! Vsade daju 70tku a je po probleme R2 .
1bumerang
16.8.2018 10:12 | |
+73 -15
Reagovať
Uprimnu sustrast rodine,ono to ozaj vyzera na samovrazdu.Postihnuty clovek to ma v slovenskej socialnej demokracii tazke a psychicke utrpenie riaditelky muselo byt velke,navyse zila bez manzela.Je to smutny pribeh na zamyslenie aj pre nasich politikov,ktori schvaluju zakony a robia rozhodnutia...
ArcticLights
16.8.2018 09:54 | |
+78 -5
Reagovať
hádam to nechcela celé ukončiť...dlhy, postihnutá dcérka, vdova. nech odpočívajú v pokoji
Ucholak60
16.8.2018 10:12 | |
+44 -4
Aj mňa to napadlo,asi to zabalila....
ArcticLights
16.8.2018 11:25 | |
+23 -2
Ak to chce niekto ukončiť, nech nezaťahuje do toho druhých. mohli zabiť pri tom ďalších ľudí, napr. toho šoféra nákladiaku
CARRIER11
16.8.2018 08:38 | |
+126 -2
Reagovať
odpocivajte v pokoji.uz su hore spolu vsetci traja.dajme im aj pozostalym pokoj.verim ze im je uz dobre
PeterP65
16.8.2018 08:32 | |
+19 -35
Reagovať
ČO SI NEVIE NIK VYSVETLIŤ?ŽE ĽUDIA JAZDIA V PROTISMERE ALE ŽE SA PREDBIEHAJÚ A OHROZUJÚ DRUHICH!TOTO SI NEVIETE VYSVETLIŤ B L B. Č K O V I A !
junak1121
16.8.2018 09:41 | |
+27 -5
Nie si ten blbeček ty? Nevieš písať, lebo nepoznáš gramatiku a robíš chyby ako prvák.
Hjurem
16.8.2018 08:29 | |
+152 -7
Reagovať
To je fakt "skvela kolegyna" ak novinarom hned vytrubi o nebohej to, ze bola zadlzena a ze dlhovala aj mestu.
Aldis
16.8.2018 09:06 | |
+53 -15
...máš vôbec šajnu čo je to sa starat o akokolvek chorého človeka či ja starý a či postihnuté aj ked dospelé dieta???A ja že som neempatická a neviem ešte aká,gratulujem našej elite na diskusiách,skutočne obohatíte spoločnost svojimi výtokmi a je vás tu ozaj vela...dnes nie je nič výnimočné ked má niekto dlhy-pri soc. systéme sa ani nečudujem že pani mala dlhy aj ked pracovala-postihnutým štát dáva drobné omrvinky-toto nikoho nenapadlo však...kto nezažil-nepochopí...
junak1121
16.8.2018 09:43 | |
+42 -4
Veru veru. Chorý človek, myslím invalid, je horší ako tri malé deti. Vlastná skúsenosť.
1bumerang
16.8.2018 10:18 | |
+25 -7
Povedat novinarom pravdu nie je hriech.Policajtom to pomoze pri vysetrovani autonehody.Bolo by to farizejstvo,keby novinarom klamala.Na Slovensku plati,ze o mrtvych len v dobrom,s cim suhlasim.Ked sa vysetruje tragedia,mala by sa hovorit pravda...Odpocivajte v pokoji matka s dcerou..((((
Hjurem
16.8.2018 12:11 | |
+11 -3
Aldis a ty si co spadla z hrusky? Ospravedlnit ta moze jedine to, ze si svoj prispevok omylom adresovala mne. Inak jeho zmysel nepochopim. Ja naopak empaticka som, prave preto mi pride nevhodne rozpravat ako prvu vec novinarom to, ze mala dlhy. Lebo presne toto to sposobilo, ze niektori ludia uz maju jasno v tom ze islo o sebevrazdu. Ak by chcela skantrit seba aj dceru urcite si na to vyberie iny sposob. Spolahlivejsi. Ad bumerang: policajtom to povedat mala,ak by vypovedala, ale novinarom nie. Urcite by sa to tej pani nebohej nepacilo, ze sa o nej takto verejne vyjadruje, hoc aj po smrti.
Aldis
16.8.2018 12:24 | |
+3 -7
Hjurem ak si si nevšimla len som pod teba napísala čo si myslím,nemám v úmysle nikoho urážat len som sa ta opýtala či vieš čo je to starat sa o tak chorého človeka,ale ak ta to uráža tak prepáč a čo ked tá dotyčná povedala že pani mala dlhy,to je snád nejaké tajné čo nik nesmie vediet???Každý tu máte plné papule súcitu a neviem čoho ale pravdu nepovie nik-dlh,pôžička či čokolvek iné v dnešnom svete nie je nič výnimočné a pri chorej dcére,ktorú soc. systém odpísal tak ako mnohých sa ani nečudujem že mala dlhy a že sa stalo to čo sa stalo,to sa už nik nedozvie,či to spravila pani ako samovraždu a vzala so sebou dcéru a či to bolo len jazdou...
sexibabina
16.8.2018 13:46 | |
+5 -0
Aldis, zjavne si nepochopila ani zbla, čo tým Hjurem myslela. Ked ťa niekto kritizuje, s obľubou píšeš, že človek má vedieť čítať aj medzi riadkami, a ja naozaj neviem, či ty chápeš čo vôbec píšeš, lebo nie že neviem čítať, čo si myslela medzi riadkami, ja dokonca mám problém pochopiť tvoj text napísaný k niečomu konkrétnemu. Aj v tomto prípade to naozaj tak vyzerá, že nereaguješ na Hjurem. Ak píšeš len svoj názor a nie reakciu na niekoho komentár, tak to umiestni samostatne. Vyhneš sa nedorozumeniam.
gooss
16.8.2018 08:23 | |
+51 -1
Reagovať
Stale hovorim, ze kto si sadne do auta, lezi jednou nohou v hrobe, ci mu cesta trva 9 hod. alebo 5 min....Ludsky faktor je ludsky faktor a ten sa odstranit skratka neda...Vinni ci nevinni, stale budu na cestach zomierat, tak to skratka je....
prasiak58
16.8.2018 08:43 | |
+16 -0
este si zabudol ze zaroven nieciu jednu nohu dava do hrobu tiez...
prasiak58
16.8.2018 08:45 | |
+15 -2
a ja som zobudol podotknut ze ten druhy nemusi byt vobec sofer a ani sa nemusi nachadzat na ceste ci chodniku! uz sa velakrat stalo ze auto zabilo cloveka ktory bol v dome!
tameka
16.8.2018 08:20 | |
+95 -6
Reagovať
Po precitani clanku to vyzera mozno aj na samovrazdu
majo522
16.8.2018 08:19 | |
+34 -5
Reagovať
Na Slovensku je neskutocne malipulovana verejna mienka, NC vybera komentare ktore zobrazi a ktore nie.
santaclause1
16.8.2018 08:49 | |
+18 -11
Ved samozrejme a aktuality - demokraticky pravicovy dennik alebo tiez najvacsia zumpa v mediach ich radsej zakazala. Tu tiez k Matovicovy zakazali diskusiu aby sa nenapisalo to co si o tom ludia myslia.
majo522
16.8.2018 08:16 | |
+33 -5
Reagovať
Cenzura, nedaju sa pridavat komentare ktore su pravdive.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Svitko sa do Saudskej  Arábie vyberie na  konci decembra.
Svitko ide na ďalšiu Rely Dakar: Čakajú ho brutálne teplotné rozdiely!
Do hry môže zásadným  spôsobom vstúpiť prezident Andrej Kiska.
Exprezident Kiska zúri po obvinení z daňového podvodu: Fico vie vždy vopred, čo polícia robí
Nešťastie Prešovčanmi otriaslo.
Prešovom otriasla obrovská tragédia: Ľudia ukázali solidaritu, ponúkajú oblečenie aj bývanie
Maskovaní teroristi boli členmi skupiny nadšencov bojových umení
V poľskej škole bolo neohlásené cvičenie proti teroristom: Deti od strachu vyskakovali z okna
Líder centristického Demokratického hnutia (MoDem) Francois Bayrou.
Bayrou má problém: Čelí obvineniu zo sprenevery prostriedkov Európskeho parlamentu
Uchádzač o nomináciu demokratov na prezidenta Spojených štátov Joe Biden.
Biden čelí v USA kritike: Pustil sa do sporu s voličom a uf... povedal, čo nemal
Anna a Damian akoby svojim slávnym rodičom z oka vypadli.
Foto
Dcéra Borisa Beckera a syn Liz Hurley rodičov nezaprú: Dvojníci naopak
Z námestia sa krátko predtým stiahli Iránom podporované polovojenské jednotky.
V Bagdade prišlo o život najmenej 15 ľudí: Útočníci spustili paľbu z idúcich áut
Demonštranti požadujú zmeny vo vedení krajiny.
Foto
Neutíchajúce protesty v Alžírsku: Žiadajú zrušenie prezidentských volieb
Jeho telo niekoľko hodín predtým doviezlo z Británie lietadlo.
Páchateľa útoku z Londýna pochovali v Kašmíre: Jeho telo priviezlo lietadlo
(lustračné foto)
Česko sa vyhrážok Washingtonu nebojí: Od digitálnej dane neplánuje ustúpiť
Zachránený psík bol v opatere riaditeľky ZŠ Mukačevská.
Foto
Prežil výbuch plynu aj požiar: Hasiči zachránili život psíkovi z prešovského paneláku smrti