Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.08.2018, 05:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Riaditeľka školy Ingrid († 54) zomrela spolu s dcérkou Natáliou († 23): Autom vleteli priamo pred kamión!

73 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lili421
22.8.2018 23:46 | |
+2 -1
Reagovať
Hmm, ako nazvať správne zopár tých "chytrákov", čo o všetkom vedia tak akurát "Velký kulový"......Pani učiteľku som spoznala, keď som mala 12-rokov, vtedy to bola čerstvá absolventka VŠ, bezdetná, "bez dlhov"..... Učila ma fyziku na ZŠ. Naozaj to bola veľmi vzdelaná a seriózna žena, no nikdy som nezbadala žiaden úsmev na jej tvári, skôr pocit akejsi zvláštnej bezmocnosti, či zatrpknutosti, obrovský smútok, atď.....Cítila som, že nie je vo svojej koži, hoci bola taká mladá a mala možnosť naplánovať si život dľa predstáv. Nakoľko tu zrejme jej bývalého manžela nikto nepoznal, nemôžete ani len tušiť, čo to bolo za "človeka"....Dnes mali s dcérkou poslednú rozlúčku, prajem úprimnú sústrasť všetkým pozostalým. P.S. Nesúďte človeka, ktorého ste aspoň 1 krát v živote osobne nestretli a nemali ste tú česť s ním prehodiť čo len slovko...
rachel
18.8.2018 21:54 | |
+10 -2
Reagovať
Ludia ta soferka Ingrid a jej dcerka boli moja najblizsia rodina a velmibdobre som ich poznala dokonca som u nich isty cas aj byvala ... Ingrid (soferka) mala tazky zivot a vselicim si preskakala ale nikdy v zivote nech boli jej problemy akokolvek velke neriesila samovrazdou a uz duplom ked pri sebe mala svoju dceru ... ked som mala ja nejaky problem vzdy mi povedala : Rachel neboj sa vsetko bude v poriadku ... vzdy sa najde nejake riesenie ako tvoj problem vyriesit ... bol to najlepsi clovek akeho som kedy poznala a pre mna je tato udalost najviac na svete sokujuca a len tak lahko sa z ich smrti nespamatam .... Ingrid mi vzdy vedela pomoct ako len mohla a dala by svojej rodine aj posledny kusok chleba len aby niekoho zachranila ... bola mi ako druha nahradna matka takze vy vsetci co ste ich nepoznali nemudrujte mna to velmi boli ked si citam prispevky na jej adresu a v podstate polovica z vas ste ju nikdy ani nevideli ... toto je velmi hakliva tema tak si davajte laskavo pozor na usta (alebo radsej na prsty)
monika_1266
21.8.2018 14:00 | |
+4 -1
nuz, aj tak to vonia samovrazdou ... asi uz mala vsetkeho plne zuby ... ! Postihnuta dcera, nie najidelanejsi sukromny zivot a velke dlhy v jej skole .... proste, asi to zial nezvladla.... :( nech jej je zem lahka ...
bella112
16.8.2018 23:09 | |
+19 -1
Reagovať
Načo robiť pitvu? Načo treba vyšetrovateľov? Stačí dať možnosť diskusie pod príspevok a chytráci to hneď vyriešia. Nemáte trochu rešpektu voči zosnulým, nemáte sústrasť z pozostalími. V tomto príspevku ani nie sú pravdivé informácie. Ten kto ho písal by si mal informácie aspoň overiť. A nie písať čo jedna pani povedala. Majte aspoň úctu k rodine. My to tu musíme čítať. Tieto bludy a nepravdivé informácie. Nepoznali ste ani Ingrid ani Natálku, tak ich nechajte aspoň v pokoji po smrti. Ako by sa vám páčilo čítať tieto komentáre keby to bola napríklad vaša žena a dcéra,alebo matka a sestra, alebo sestra a neterka? A niekto by takto špinil ich pamiatku? Žiadna samovražda to nebola a príčinu tejto nehody nechajte zistiť vyšetrovateľov. Na vaše názory naozaj zvedaví nie sme.
monika_1266
16.8.2018 20:31 | |
+12 -6
Reagovať
tiez si myslim a su tu indicie na to, ze to bola samovrazda .... :( asi toho vsetkeho uz mala plne zuby ... !!! a pravdepodobne bola velmi nestastna .... :( nech vam je zem lahka ..
Feroo338-1
16.8.2018 15:36 | |
+40 -5
Reagovať
Ziadna samovrazda!...Ak bola dcera vazne postihnuta, ze bola totalne odkazana na pomoc matky tak mozno si niecim nahle vynutila pozornost svojej matky vodicky. Zial nanestastie siel kamion oproti a ona sa mu uz nestihla vyhnut.
Rockybalboa7
16.8.2018 15:10 | |
+18 -18
Reagovať
Keby bola taka pozorna ako píšete tak toto sa nestane
luke111222
16.8.2018 13:23 | |
+82 -6
Reagovať
Redakcia to fakt potrebujete davat aj k takejto teme diskusiu? To fakt potrebujeme retardovanych zakomplexovanych Slovakov aby sypali svoje pridlble nazory a vymysly k takejto osobnej tragedii?
zak18
16.8.2018 11:51 | |
+84 -2
Reagovať
Ja by som chcel vediet, odkial Novy cas vedel ze je zadlzena a ze dlhuje mestu,to museli prezradit ludia co ju tak akoze zboznovali, jej slavne kolegyne.
Intermediary
16.8.2018 12:07 | |
+18 -2
Dlh voči štátu sa dá v pohode zistiť na webe ale voči mestu neviem. Jedine ak mesto zverejňuje na svojich stránkach dlžníkov.
nairia
16.8.2018 11:38 | |
+29 -3
Reagovať
ja len ziram ludia, ako hned dokazete vyvodit zavery... keby NC napise, ze riaditelka skoly zomrela s dcerou nataliou a podsunul by len suche fakty, tak nikomu z vas by nenapadlo riesit tu samovrazdu... keby ste nevedeli, ze dcera bola postihnuta, ze mala dlhy, ze zila bez manzela a sama sa o dceru starala... by ste ju tu isto rozniesli na kopytach, ze dve sliepky si vysli na nakupy a zena nema co robit za volantom alebo cosi podobne... a viete co? kludne to mohla byt nehoda, ktoru nikto nechcel aby sa stala...
Intermediary
16.8.2018 12:10 | |
+10 -4
Tak kľudne to mohli byť aj mimozemšťania ktorí sa ich pokúsili počas jazdy uniesť... Do protismeru sa len tak na rovnej ceste neprechádza pokiaľ to nie je mikrospánok, alebo nesprávne predbiehanie.
nairia
16.8.2018 12:35 | |
+24 -2
@intermediary - alebo jej prislo zle alebo sa pozrela na telefon alebo na dceru alebo cokolvek, uz to nezistime, co sa v tom aute stalo a co jej prebehlo hlavou, ale preco to hned musi byt samovrazda? inak tu cestu poznam a mam pred nou velky respekt... su tam naokolo polia, kludne sa mohla vyhybat nejakej zveri... no ved to je jedno, zivot im to nevrati, len som chcela sa pocudovat nad tym ako ludia rychlo hned vedia vsetko vyhodnotit...
sexibabina
16.8.2018 13:48 | |
+6 -4
nairia, áno, toto je sila médií, ktoré si to ale, žiaľ, často neuvedomujú...
Intermediary
16.8.2018 14:58 | |
+10 -2
Vzhľadom na to ako ju tu opísali ako takmer dokonalú a zodpovednú vodičku sú samovražda a vražda, alebo mikrospánok rovnako pravdepodobné ako náhla nepozornosť.Neexistuje žiadna brzdná dráha!!!
ajajha
16.8.2018 19:35 | |
+1 -2
nairia tak zíraj ďalej lebo si rovnako naivná ako tá vodička a prečo nebudem vysvetľovať, dopne ti to v danej správnej chvíli.
jozefbb
16.8.2018 11:14 | |
+9 -21
Reagovať
vyzera to na samovrazdu pre spackany zivot jej aj dcery
Intermediary
16.8.2018 11:28 | |
+3 -4
Ak to nebol mikrospánok tak čo iné ako suicide?
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Predvolebné
Volajú ho Zbabéla. Ako Bugár (ne)menil svoje postoje a miatol ľudí Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
Bývalý gitarista Aerosmith Joe Perry zrušil individuálne turné Aktuality.sk
Bývalý gitarista kapely Aerosmith Joe Perry zrušil svoje individuálne jesenné koncertné turné z dôvodu hospitalizácie s dýchacími ťažkosťami, informovala agentúra AP.
pred 11 min
Turecký súd ponechal vo väzbe žurnalistu s nemecko-tureckým občianstvom Aktuality.sk
Súd v tureckom Istanbule v utorok rozhodol, že Adil Demirci, žurnalista s dvojakým turecko-nemeckým občianstvom obvinený z terorizmu, ostane naďalej vo väzbe. Informovala o tom agentúra DPA.
pred 21 min
Americké a kanadské úrady varovali pred konzumáciou rímskeho šalátu Aktuality.sk
Zdravotnícki predstavitelia v USA a v Kanade v utorok varovali obyvateľstvo pred konzumáciou rímskeho šalátu v súvislosti so šírením baktérie E. coli. Informovala o tom agentúra AP.
Nový šéf
Interpol má nového šéfa: Kandidát z Južnej Kórey porazil kontroverzného Rusa
Herec prišiel
Foto
Priateľka Mareka Fašianga má zdravotné problémy: Hrozivý záber z nemocnice
Michael kupuje
Foto
Manželia slávia Vianoce už v novembri, to ale nie je všetko: Keď uvidíte cenu výzdoby, budete mať dosť!
Plameniekovi
Plameniak chcel ísť do tepla, cestou zablúdil: Skončil premrznutý na Sibíri
Leon Draisaitl
Víťazná premiéra Hitchcocka, rozhodujúci gól Oilers strelil Draisaitl
Autobus ostal
Poplach v depe bratislavského dopravného podniku: Autobus po jazde zhorel do tla
(ilustračné foto).
Strach v USA a v Kanade: Konzumácia rímskeho šalátu môže mať vážne následky
Dvojicu
Foto
Vianočná výzdoba v nákupnom centre púta veľkú pozornosť: Deťom radšej zakryte oči!
Fethullaha Gülena
Rázna požiadavka Turecka: Od USA chcú Gülena a trvalú výnimku z iránskych sankcií
Taliansky
Austrálska vláda nepodpíše migračný pakt OSN: Bojí sa ohrozenia svojich záujmov
Polícia spravila
Foto
Akcia proti futbalovým fanúšikom: Radikálnych ultras vytiahla NAKA rovno z postele!
Spevák priznal,
Spevák Gott skončil v karanténe, hrozí to najhoršie: Vážne varovanie od lekárky