Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 25. 3.
Marián
11°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.08.2018, 09:15 | Správy | Domáce správy

Diskusia: V nemocnici na Antolskej si zamestnanci urobili súkromný rybník: Rodičov s deťmi surovo vyhnali z parku

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
antireklama
17.8.2018 10:25 | |
+0 -0
Reagovať
Chel by som vidieť, či by si tá chamraď zo suterenu trufla vyhnať bezkrkeho !
antireklama
17.8.2018 10:21 | |
+0 -0
Reagovať
S***í to mafiánskym odpadom zo suterenu, dedenk ovisnutý lajdák starej smeračky je jeden z nich !
staramama45
16.8.2018 11:34 | |
+5 -3
Reagovať
Poriadny pesticid a bude mat biela smeracka mafia po zabave.
dedenk1
16.8.2018 13:58 | |
+3 -4
jj, v Bratislave smerácka mafia...reálne hovoríš o sas mafií...hahhhaha
dedenk1
16.8.2018 13:59 | |
+1 -3
mimochodom...nahováranie na trestný čin...
prasiak58
16.8.2018 09:59 | |
+9 -26
Reagovať
toz vrieskajuci a bordel robiaci spratci su uz bohuzial vacsina! asi preto zakaz. tiez som za sluzby s vylucenim deti. holt spolocnost degeneruje, maly spratek co len zerie se.ie, sti a spi je pan pricom este nie tak davno to bol nikto. teraz je nikto stary clovek, asi za celozivotnu pracu...
zaphod
16.8.2018 10:05 | |
+19 -1
prasiak, ale ty momentalne vylucujes deti z porodnice. Ty si ako prisiel na tento svet - nakreslili Ta?
Ucholak60
16.8.2018 10:06 | |
+7 -0
A ty nevieš,že stari ľudia sú ako malé deti?
prasiak58
16.8.2018 10:25 | |
+3 -4
zaphod: porodnicu neberiem ako sluzbu. Ucholak: viem ze niekedy su ako male deti az na to ze povacsina cely zivot pracovala a nejaka vychova uz u nich nema zmysel kdezto prave u spratka je VYSOKO ziaduca pre jeho a spolocnosti dobro, no dnes na to takmer vsetci se...
zaphod
16.8.2018 10:39 | |
+8 -0
prasiak, to je fukt ako beries porodnicu. Oni vyhadzuju deti z arealu porodnice. Komu ma sluzit park pri nemocnici ak nie ludom? Primarovi na pestovanie kalerabu? Naco bol ten park naproijektovany - aby sa lepsie fotil abudova porodnice? Toto nam ostalo este z komunizmu. Nevstupujte na travniky! Kazda verejna budova mala kopec vchodov aby nasledne 90% dveri bolo permanentne zamknutych....
canaky
16.8.2018 09:46 | |
+20 -3
Reagovať
to by som chcel vidieť ako by ma vyhodili zo štátneho majetku. Je tam niekde tabuľa súkromný pozemok???
dedenk1
16.8.2018 09:51 | |
+4 -22
hééééj ? teda štátny majetok je aj tvoj ? tak to ťa ako právnik musím vyviesť z omylu...hahahahhaaha
dedenk1
16.8.2018 09:43 | |
+5 -37
Reagovať
sa tá mámička ide na Antolskú k lekárovi alebo do parku k rybníku...hahahhah
abvydavatelstvi
16.8.2018 09:46 | |
+35 -2
Kdyz ceka na vysledky ...tak kde ma asi cekat ....V NEMECKU V MESTSKYCH PARCICH BUDUJI UMELE NADRZE KDE SE MUZOU LIDE PRES LETO ZADARMO KOUPAT A ODPOCIVAT ...NA SLOVENSKU SE VSE PRONAJIMA A ZAKAZUJE ...TO JE HNUS ...
dedenk1
16.8.2018 09:50 | |
+3 -28
..jj a šte si niečo vymysli...aj operácia srdca je jednoduchšia v parku...tie vtáčiky a tak...hahhahahaahha
zaphod
16.8.2018 09:52 | |
+25 -1
dedenk - klikni si na obrazky. Pre takych ako Ty tam dali ten z google -su tam 2 nemocnice. V nich ludia lezia viac dni, vieme? A ti co uz lezat nemusia sa mozu ist aj prejst, napriklad s navstevou a kam, ked nie do nemocnicneho parku? Jedna z tych nemocnic je porodnicka - tam su dokonca ludia, ktori ani nie su chori a teda im nic nebrani v prechadzkach. Kvoli takym , ako si ty, su pacienti pre niektorych lekarov a zdravotnicky personal kusom hnijuceho masa.
autoland
16.8.2018 09:55 | |
+23 -1
dedenk to je nemocnica, nie poliklinika, tzn, ze niektori pacienti ktori su schopni pohybu by prave mali chodit do parku na cerstvy vzduch a nelezat cely den na lozku, ci sediet pred TV. Najma, ak je v lete vo vnutri neznesitelne teplo.
dedenk1
16.8.2018 10:00 | |
+3 -26
za to, čo sa deje na pozemkoch nemocnice zodpovedá riaditeľ a nie nejaká mamička, ktorej sa ale stááášne nepáči, že je niekto vypoklonkoval z areálu....to o tom chytaní rýb, samozrejme počas pracovnej doby, to si samozrejme táto mamička vymyslela....dnes je plno takýchto....raz som videl jednu ako urobila v kaviarni do ktorej chodím scénu a keď ju personál slušne požiadal aby odišla tak na FB im robila "reklamu" že ako ju vyhodili, ako ohrozili jej maloletú dcéru, ako tam majú všetko zlé, staré, nechutnéé a hygienu treba zavolať....no proste krava...normálna mamička , po tom ako ju vypoklonkujú z cudzieho pozemku nejde za novinárom sa pomstiť...
zaphod
16.8.2018 09:27 | |
+64 -2
Reagovať
„Dostali sme pokyn, aby sme mamičkám nedovolili vstup do parku. Ale prečo, to nevieme,“ povedali nám. „Situáciu preveríme,“ uzavrela hovorkyňa. Hmmmmmm...... Ked dostali pokyn, samozrejme ich nezaujimalo preco, rozhybu sa az ked sa o tom pise v novinach.Co tam po mamickach ked my chceme chytat ryby. Co tam po skolabovanom pacientovi na chodniku, ked my pijeme kavu. Dlasi kto je na rade, podme podme nezdrzujte tam vy s tymi barlami!!!
dedenk1
16.8.2018 09:45 | |
+4 -15
títo "novinári" keď niečo nevedia, alebo nechcú vediet a pýtajú sa nejakej lekárky ktorá tiež nevie - prečo by mala, tak to je vždy vyprodukovaný nezmysel...
zaphod
16.8.2018 09:48 | |
+13 -2
dedenk. A este som to aj cele doslovne okopiroval. Pre Teba vyberiem klucove slovo, kedze veta bola prilis dlha : "HOVORKYNA"
dedenk1
16.8.2018 09:53 | |
+3 -10
ja ti tiež vyberiem kľúčové slovo...na cas.sk to napísal "NOVINÁR"...hhahahahahha
zaphod
16.8.2018 10:09 | |
+13 -1
Ako spravny pravnik sa pokusas odviezt pozornost od temy. Lenze oni sa nepytali "lekarky" ale "hovorkyne" . A ona nie, ze nevedela - ale vedela. Lebo jej to predtym uz oznamili ako sama povedala. A jej to bolo fuk, lebo zakaz sa tykal pacientov a nie personalu. Pacienti su totiz obvykle personalu ukradnuti a su iba na pritaz. Treba ich vykazat z parkov, cakarni a nemocnic a potom bude nase zdravotnictvo kvalitnejsie.
dedenk1
16.8.2018 13:57 | |
+0 -6
nie, ja ako právnik ti hovorím, že torozhodnutie je plne v rukách vedenia nemocnice...a že sa ti to nepáči ? no to je ale úplne jedno...hahahhaah
MP111
16.8.2018 09:27 | |
+49 -1
Reagovať
......určite bude za tým opāť nejaký kšeft vedenia nemocnice a túto časť areálu určenú pre verejnosť, prenajali súkromníkovi.......takto hospodári štát s naším majetkom......nemocnice sú potom bez parkovísk a oddychových plôch....🤮
abvydavatelstvi
16.8.2018 09:33 | |
+36 -2
U nas DOLINU taky pronajali zbohatlikum, pritom to jsou statni Lesy ... TI ZBOHATLICI DOKONCE ZAKAZOVALI HORARUM CHODIT DO JEJICH PRONAJATYCH REVIRU ....STRILELI TAM ZVER A MEDVEDY BEZ POVOLENI ...jak to pokracuje nevim ale asi se nic nezmenilo ...Ja nechapu ten strasny b.o.r.d.e.l na Slovensku ...na co ti horari studovali, kdyz potom nemaji zadne lesy, ve kterych by pracovali ...jenom se vsechno devastuje a rozkrada za podpory politiku ...
abvydavatelstvi
16.8.2018 09:39 | |
+33 -0
Zenu, ktera bojovala za dolinu a snizit vyrub stromu nasli zaskrcenou pred dvema tydny ...do dnes se nic nevysetrilo ...TO KAZDEHO CLOVEKA, KTERY BUDE CHTIT NA SLOVENSKU UDELAT PORADEK NEKDO ZABIJE ...I VY POLITICI A ZBOHATLICI MATE DETI, TO CHCETE ABY ZILI V ROZKRADNUTE A ZDEVASTOVANE KRAJINE ...UZ SE VZPAMATUJTE VSICHNI, PROTOZE DO HROBU SI NIKDO Z NAS NIC NEODNESE ...
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Video: Haščák vysvetľuje vulgárnu správu od Kočnera Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Veľké porovnanie
Veľké porovnanie platov rôznych profesií: Ako dlho robí na 100-eurový nákup robotník, poslanec či učiteľ?
Dokonalé:Spojenie
Foto
Tenis v botanickej záhrade: Najkrajší kurt na svete?
V známej
Muž chcel zabiť jedného švába: Namiesto toho skončil v nemocnici
Kosovský premiér
Po drsných slovách prišla o miesto: Premiér Kosova odvolal viceministerku za vyjadrenia o NATO
Obžalovaní
Padol rozsudok nad sátorovcami: Osem obžalovaných uznali vinných v plnom rozsahu
Single lit candle
Obrovská tragédia pred futbalovým zápasom: Fanúšičku ušliapal dav na smrť
Spevák Karel Gott
Karla Gotta trápi podlomené zdravie: Stopka vo filme
Dve severné
Prudké lejaky spôsobili silné záplavy v Iráne: O život prišlo najmenej 11 ľudí
Vodič to poriadne
Video z bratislavskej križovatky, pri ktorom sa vám na chvíľu zastaví srdce: Na chodkyne sa vyrútil šialenec!
Súčasná podoba
Foto
V Lipanoch pri Sabinove sa radujú: Ako sa mestečko zmení za 240 000 eur od vlády
Slovenský brankár
Zmení Martin Dúbravka klub? O slovenského brankára by sa mal zaujímať nemecký gigant
Zsolt N. počas
Odsúdili pravú ruku šéfa zločineckého gangu sátorovcov: Aký dostal trest?