Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 12. 11.
Svätopluk
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.08.2018, 15:15 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Výtržnosti vo Švédsku dávajú polícii poriadne zabrať: Drzá zábavka gangov je bezhraničná!

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
JAsomDJANGO95
15.8.2018 13:03 | |
+7 -2
Reagovať
Parazity moslimské nakazené
aamater
14.8.2018 18:26 | |
+32 -1
Reagovať
Kto nahradí škody napáchané ľuďom? Kto ochráni ľudí pred svojvôľou týchto smradov? Ozaj ako by to skončilo ak by ľudia zobrali spravodlivosť do vlastných rúk a začali si brániť svoje majetky? Štát zlyháva!!! Neplní si základnú funkciu pre ktorú bol stanovený. Som zvedavý kam to dospeje. Zdá sa, že sa začalo fázovité obsadzovanie týchto miest!!! V prvej fáze nastupuje chaos a šírenie strachu. Potom bude nasledovať druhá fáza. To budú útoky na občanov!!! Ľudia sa začnú obávať o život a začnú utekať. Salámova taktika presne ako bola použitá v Kosove!!! tam Albánsky teroristi uplatnili presne tento postup. Keď sa Srbi začali brániť tak, teroristom z Kosova prišli na pomoc teroristi z USA a EU!!!
drsdino
14.8.2018 16:52 | |
+23 -3
Reagovať
to určite čeňoši! lebo alách je velká p í ča!
DivaBara1
14.8.2018 16:48 | |
+21 -2
Reagovať
treba gangystov pozatvarat,,,v erte mi stačil by maly dvor a dlhy bič....prešli by ich všetky vytržnosti. Švedi su na divochov velmi slabi a tolerantvi a to je chyba.
rasto440
14.8.2018 16:46 | |
+32 -2
Reagovať
...obohacovanie sa už začína!!! Zatiaľ len pomalíčky, ale predsa! Pomaly sa tým švédom budú len otvárať očiská!
DivaBara1
14.8.2018 16:51 | |
+38 -3
švedom sa oči davno otvorili...ale nemaju žiadne slovo. Cely niekedy krásny mierumilovny štat je zničeny , školy su plne čiernych deti a poulični chuligani sa chovaju ako zver, biju ludi, znasilnuju dievčata, ničia ludom majetky a veselo sa na tom bavia
rasto440
14.8.2018 17:22 | |
+11 -2
...tak potom musíme len dúfať, že sa im začne rozmrazovať mozog!
rasto440
14.8.2018 17:28 | |
+19 -5
...spomínam, ako celému svetu ukazovali svoju otvorenú náruč! Teraz to tým slniečkárom z celého srdca prajem!!! Užívajte si to!!!!!!!
JAVOR23
14.8.2018 16:34 | |
+24 -1
Reagovať
Tak svedi budu mat jak sa hovori horucu jesen
optimista_1
14.8.2018 16:23 | |
+30 -1
Reagovať
Dovoľujú si toľko koľko im dovolia si dovoľovať, čo by sa asi dialo keby to urobili v Turecku alebo Rusku??? Prinajlepšom taká nakladačka že by boli radi ak by mohli chodiť po svojich a ešte aj basa.
dedenk1
14.8.2018 16:17 | |
+25 -1
Reagovať
ja som fakt doteraz nepochopil, čo jej toto za experiment...nazvú to tak vznešene, že "kultúrne obohatenie" ...v skútočnosti to je ako by som si na steak nasypal húsenice a tváril sa ako mi to fantasticky chutí...
dedenk1
14.8.2018 16:01 | |
+27 -1
Reagovať
ale že tieto gangy existujú až s príchodom islámskej čvargy, to novinárko nenapíše...už len že musel napísať o vôbec nejakých nepokojoch vo švédsku, mu znepokojuje zvierač....hahahahahah
Swante
14.8.2018 15:59 | |
+23 -1
Reagovať
Akýsi Poliačik-blázon zamaskovaný za poslanca nedávno zadrel,že Európania majú urobiť imigrantov šťastnými..Myslel tým šťastím aj to beztrestné podpaľovanie áut a robenie bordelu v uliciach?..A švédska polícia sa len prizerá a ani nikoho nezatkne..ved načo..Akurát premiéra Loftena to trochu nahnevalo..wow!
dedenk1
14.8.2018 16:03 | |
+12 -0
poliačik znova prvý krát skúšal chuť koksu, teda jeho vyjadrenia treba chápať ako alergickú reakciu...hahahahahah
doM693
14.8.2018 21:08 | |
+2 -0
Podľa Poliačika im treba ponúknuť ženy, on žiadnu nepotrebuje
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Návrhár Jean-Paul Gaultier už nebude využívať vo svojich návrhoch pravú kožušinu Aktuality.sk
Francúzsky módny návrhár sa zaradil medzi tých, ktorí odmietajú pravú kožušinu.
pred 39 min
O tajomstve čokolády a nestratenej nádeji (blog Lekárov bez hraníc) Aktuality.sk
„Keď tvoje mesto ovládneme, vezmeme si tvoju ženu, znásilnime ju, teba a tvoje deti zabijeme a tvoj dom zapálime!“ To sa potom ťažko zaspáva. Nielen o takýchto, ale aj radostnejších chvíľach píše v novom blogu Lekárov bez hraníc Dagmar Chmelíková.
pred 59 min
Raketa vystrelená z pásma Gazy zasiahla autobus Aktuality.sk
Pri incidente sa zranila najmenej jedna osoba.
Jozef Roháč alias
Kauza mafiánskych vrážd: Proces s Jozefom Roháčom je zrušený
Miroslav Stoch má
Stoch po takmer troch rokoch opäť na reprezentačnom zraze: Toto povedal o svojich škandáloch
Úrad verejného
Foto
Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami na telo a vlasy: Toto radšej nekupujte
Spevák Robo Papp
Robo Papp má po boku krásnu mladšiu priateľku Veroniku: Som veľmi žiarlivý
(ilustračné foto).
David znásilnil vlastnú matku, to však nie je najhoršie: Jeho slová sú len pre silné žalúdky
Kúzelník rozrezal
Kúzelník rozrezal pomaranč na dve polovice: Hodil ich pred seba, aha, na čo sa premenili!
Tréner Realu
Real Madrid oznámil meno nového trénera: Kto povedie španielsky klub?
Na snímke tréner
Foto
Hapal privítal kompletný tím: Český tréner nemá pocit, že by to nemalo fungovať zo vzťahovej stránky
Edmund Zagorski
Brutálny vrah dostal trest smrti: Jeho posledné prianie šokovalo zamestnancov väznice
Vľavo kráľovná,
Kráľovná si pred svadbou zavolala princa Harryho: Nekompromisné slová o jeho vyvolenej Meghan!
Výbuch továrne
Pri výbuchu v zbrojovke zahynula žena († 50): Vrátila sa po tašku, stalo sa jej to osudným
Messimu
Foto
Skončí sa kraľovanie Messiho s Ronaldom? Po sčítaní polovice hlasov ani jeden nie je v prvej trojke