Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 24. 3.
Gabriel
19°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.08.2018, 16:15 | Správy | Servis | Zdravie

Diskusia: Letný TEST nanukov: Šokujúce výsledky favoritov! Namiesto smotany lížeme rastlinný tuk

153 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
REALISTA2020
15.8.2018 16:22 | |
+6 -6
Reagovať
Ja si dám miesto nanuku radšej jogurt.a keď si chcem poriadne zalýzať tak jedine voňavú hebko oholenú broskvičku.😛😜😝😁
smrek2222
15.8.2018 15:45 | |
+6 -0
Reagovať
sokujuce vysledky mozu byt len pre id§o§§tov. ktori este nepochopili situaciu.
megacik
15.8.2018 12:32 | |
+12 -2
Reagovať
Z Magnumu ma už párkrát bolelo brucho, ale aj tak som ho občas kupoval, pretože nikto nerobí nanuky s bielou "čokoládou". Vedel som, že lížeme aj palmový tuk, ale s ohľadom na to, ako dobre magnum chutí, netušil som, že je to až tak zlé s obsahom tohto nanuku. Od tohto testu, ktorý som videl už pred mesiacom a pol, magnum nekupujem. Skúsil som aj ten KING classic...a na počudovanie nechutí až tak dobre ako magnum...neviem ako to tie korporácie robia, že s*rajda typu magnum chutí lepšie ako smotanový nanuk KING.
Morpheus_25
18.8.2018 16:34 | |
+3 -0
Klasika, pridávajú sa zvýrazňovače chuti, arómy... Už je to všade, skončíme ako v rozprávke Soľ nad zlato, tam tiež solili cukrom a zdraví a šťastní z toho neboli.
rebelantka77
27.8.2018 23:39 | |
+0 -0
Magnum je na c..j nanuk , ste blbi ked to kupujete ..........lebo su to zbytocne vyhodene peniaze za nic. Kupte si z Lidl nanuk s arasidmi a cokoladou ...za 0,49 centov a chut je lepsia ako sam Magnum .......a reklama total o nicom ....kde pisti a trapne sa smeje jedna sprosta krava..........nepropagujem Lidl ale ten nanuk je lepsi .......ako Magnum mozte porovnat
rebelantka77
28.8.2018 00:21 | |
+0 -0
megacik kolko mas rokov 5? lebo de........u otazku som davno necitala este aj meno mas take pri..e moje mile nedospele tak ti porozpravam ako potravinarka ze .......stabilizatory,emulgatory,aromy,farbiva,zvyraznovace,dochucovadla,potravinarske lestidla, lebo aj cokolada sa leskne a hmm nemala by ...........a nesmie sa ...ale vam to vyhovuje mlcite .......z.erete to......... a potom sa cudujeme ze vznikaju alergie po niekolkych rokoch jedenia sajrajtu ......a ine velmi vazne problemy v tele .....
clovek249
15.8.2018 12:02 | |
+13 -1
Reagovať
nič šokujúce,každý chce len "lacné" a kvalita a cena nejdu dohromady
ann.ka
15.8.2018 17:48 | |
+6 -0
Veď Magnum je drahý nanuk, tak by si človek myslel, že aj kvalitný, ale je pravda, že aj mňa od neho bolelo brucho.
Morpheus_25
18.8.2018 16:35 | |
+5 -0
Na Magnume platíš za dobrú čokoládu a vyčačkaný obal.
U.S.Army.GoGoGo
15.8.2018 09:08 | |
+10 -2
Reagovať
Vacsina slovenskych vyrobcov vyraba ***ne nanuky a zmrzliny lebo talcia cenu dole, nanuk sice stoji par korun, ale chuti ako ho..no. uz podla chuti viem ze to neni mlieko. Taktiez vsetky nanuky firmy algida su nechutne minule som si kupil vienetu a dal som ju psovi lebo sa to nedalo jest. Ak chcete kvalitnu zmrzlinu treba si priplatit napriklad v tescu maju taky velky teglik plny zmrzliny za 7 euro https://www.benandjerry.cz/prichute/karamel-sutra-core s ozajstnym karamelom a s kuskami cokolady je to vyborne akurat je to kaloricka bomba takze clovek si ju nemoze dopriat viac ako 1x za mesiac. Taktiez v lidli maju velmi kvalitne talianske zmrzliny.
ZOLLINO96
15.8.2018 10:05 | |
+1 -9
narcisko ty si urcite volic kotlebu
vodic1111
15.8.2018 05:56 | |
+36 -2
Reagovať
V tychto horucavach som raz doma kedol Magnum. Jem ho stylom obchrumem cokoladu a lizem. Musel som si odskocit po cosi,nanuk som polozil na tanierik a zabudol nan. Bol uz bez cokolady. Po cca tristvrte hodine som si nan spomenul s tym ze mi z neho zrejme ostala palicka,tak idem umyt tanierik. Na moje cudovanie vyzeral ako som ho tam polozil. Neviem ci to chyba ale vtedy som si povedal,ze je to moj posledny Magnum. Musi to byt nabite stuzovadlami a umelinami.
staramama45
14.8.2018 22:02 | |
+42 -4
Reagovať
Na vychod nahrady a odpady, na zapade kvalita, tam neverim ze oblizuju rastlinne stonky za este vyssie ceny ako u nas, jednoducho radsej nahradia smotanu hocijakym lacnejsim tukom len aby na obyvateloch vychodnej Europy viac zarobili, hlavne su dnes hojne rozsirene na Slovensku polske smejdy.
retardo_SK1
14.8.2018 22:08 | |
+17 -20
Hera rodná sestra masla. Už za hlbokého komunizmu sa propagovali rastlinné tuky. Si nám potvrdila, že už komunisti nás kŕmili odpadmi.
ancientaliens
14.8.2018 22:15 | |
+35 -3
Ale kto nám to káže kupovať ? Čo poľskí obchodníci prídu a rozkazujú aké produkty si majú Slováci kupovať ? To nie je len politika nášho štátu ale aj nás samotných - teda našich obchodníkov - potravinárov. To oni to predsa objednávajú a predávajú.
brblo71
14.8.2018 22:18 | |
+53 -13
Jasné, komunisti nás kŕmili odpadmi.Mozem im vyčítať kopec vecí ale potraviny boli niekde úplne inde ako sú dnes.Staci si len porovnať značky ktoré boli vtedy a sú dodnes ako chutia.
ancientaliens
14.8.2018 22:21 | |
+52 -8
musím napísať, že z rozprávania rodičov "bolo menej, ale bolo kvalitnejšie" . ... A to som silno pravicový kapitalista :P :)
retardo_SK1
14.8.2018 22:32 | |
+18 -61
spomienkový optimizmus tie nabrzlé mlieka v plastových vreckách, bežne bolo dostať jeden hnusný druh klobásy a salámy, plný chrupaviek a zvyškov potkanov. Dnes určite dostaneš kúpiť potraviny kvalitnejšie, ako za komunistov, ale aj nekvalitnejšie. Ale určite neplatí, že za komunistov bola čo len jedna potravina, lepšia ako dnes.
brblo71
14.8.2018 22:37 | |
+54 -22
Buď máš slabú pamäť alebo tu len provokujes.Mas pravdu že nie jedna potravina ale všetky.Tie drísty o jednom druhu klobásy a salámy si nechaj pre Denník N.Tam Ti to veľmi radi vytlačia.
retardo_SK1
14.8.2018 22:53 | |
+17 -18
Brblo - čítaj pozorne bežne bolo dostať jeden druh salámy a jeden druh klobásy, poprípade párkov. Bolo zopár prémiových, ale tie si bežne denne v obchode nedostal. Napr. Nitran. Ale skús, povedz potravinu, ktorú dnes lepšiu nekúpiš.
brblo71
14.8.2018 23:02 | |
+70 -11
Začneme tým základným.Chleba a rohlíky.Neexistovalo dopekanie zo zamrznutého cesta ktoré má aj dva roky.Plnotucne mlieko nebolo nariedeny latex ako teraz.Syr na vysmazanie sa Ti neroztiekol po panvici ako teraz lebo je v ňom vysoký obsah vody.Parky boli diétne polodietne, špekačky,Bola tocena klobása,cesnaková,paprikova.Aj tie najlacnejšie sa dali jesť.Sladkosti od Sedity nemali stuzeny tuk,o cokoladach a sirupoch škoda písať.
brblo71
14.8.2018 23:04 | |
+16 -9
Áno máš pravdu,že Nitran alebo Lovecká bol úzky profil.Alebo maďarská cabajka.
AMOR414
14.8.2018 23:15 | |
+15 -21
Brblo: To, či sa ti roztečie alebo neroztečie syr pri vyprážaní záleží od obsahu tuku v ňom a tiež ako ho vieš obaliť. Proste prídeš do obchodu a máš na výber nepreberné množstvo a druhov. Od takých čo sa roztopia v ruke až po také čo sa neroztopia ani na panvici bez obalenia. Predavačka ti iste poradí. Minule tu zase jeden súdruh spomínal ako sa mu za socializmu krásne roztopil a naťahoval syr. Tak čo vlastne chcete?
brblo71
14.8.2018 23:18 | |
+19 -10
Rozoberáme tu len potraviny, ktoré sme kedysi jedli.Od Teba nechcem nič.
retardo_SK1
14.8.2018 23:21 | |
+18 -52
Brblo si nesvojprávny - všade kde sa dopeká sa predáva aj čerstvý chlieb a pečivo od lokálnych výrobcov od výmyslu sveta. V živote sme nemali taký dobrý chlieb ako teraz. Ten hnusný komunistický hustý a kyslej chuti, fuj. Plnotučné mlieko čerstvé, od väčšiny domácich výrobcov, skvelej chuti. Nie krabicové trvanlivé, za 30 centov čo kupuješ. A kto chce ako ja kupujem nespracované mlieko priamo z dvora. To za komunistov by sa mi mohlo len snívať. Ale keď kúpiš šmejdový syr s 30% tuku tak sa nečuduj. Sú dostať kvalitné, tie sa ti nerozprsknú. Napr: Záhorácky syr Havran na vyprážanie, taký chutný syr si za boľševika nekúpil. Kvalitné párky kúpiš od miestnych výrobcov. A o tých klobásach žartuješ. Ja som celý socializmus nejedol klobásy, lebo som sa z nich išiel pogrcať. Teraz keď by som mal jesť menej sa neviem dožrať, čo ich je v malých obchodíkoch od výmyslu sveta. A tak je to so všetkým....
brblo71
14.8.2018 23:23 | |
+26 -12
Tak neviem kto je nesvojpravny,alebo sme žili každý niekde inde.
brblo71
14.8.2018 23:25 | |
+11 -11
Inak tie invektivy aké si kupujem mlieko a za koľko si strc za klobúk.
brblo71
14.8.2018 23:31 | |
+29 -6
Môžme ísť ďalej.Piva nepasterizovane 7 až 10 dňová záruka.Dnes dva roky ako chladnička.Malinovky Olympus,Top Topic,Vinea.Skvele minerálky.Jogurt len dva druhy:-(Konzervy typu lečo s klobásou, hovädzie vo vlastnej šťave a mnohé iné.Aj z toho si grcal?
retardo_SK1
14.8.2018 23:33 | |
+6 -11
nehnevaj sa - povedz mi kde si vtedy kúpil bežne výrobky napr: http://www.baranek.sk/
brblo71
14.8.2018 23:40 | |
+13 -5
Nikde.V tej dobe nebol internet ani súkromné podnikanie.
retardo_SK1
14.8.2018 23:44 | |
+6 -14
Všetko sa dnes dá kúpiť u miestnych výrobcoch vo väčšom sortimente a lepšej chuti. Môžeš kúpiť nie len domáci kravský jogurt, ale aj ovčí a kozí. Ja kupujem selský a dávam do neho domáce zaváraniny. Konzervy tak isto. http://eshop.hurka.sk/.
retardo_SK1
14.8.2018 23:46 | |
+8 -9
brblo - ale pred komunistami sa tieto výrobky(mliečne) bežne predávali. Komunisti to zatrhli. ale tradícia sa obnovila, keď prišli o moc.
retardo_SK1
14.8.2018 23:51 | |
+1 -7
tak som si narobil chute - tak vybral som si z chladničky Gyulai Kolbasz. mňam -
brblo71
14.8.2018 23:52 | |
+3 -7
Čo sa predavalo pred komunistami neviem,nevedia to ani moji rodičia.Pisal som len čo som jedaval Ja.Nakupujem už 10 rokov v Rakúsku a neriešim.Zijem a pracujem v Ba nemám čas zisťovať kde a čo predávajú malý farmári.Obcas dostanem nejaké korbáčiky a syry z Liptova a Oravy a vždy si pochutim.
retardo_SK1
15.8.2018 00:04 | |
+12 -3
No vidíš, aj v BA predávajú. Prečo nechodíš po malých predajniach, ako za komunistov? Vtedy hypermarkety neexistovali. Bežne sa chodilo z obchodu do obchodu. Ak budeš nakupovať takto, ako za komunistov, tak ťa ubezpečujem, že budeš mať omnoho kvalitnejšie potraviny a omnoho väčší výber.
brblo71
15.8.2018 00:08 | |
+10 -9
Práca, práca, práca.Pohyblivy pracovný čas.Autom do Hainburgu, natankovať,Billa,Bipa, Hofer,Lidl a naspäť.Ked budem dôchodca (až sa dožijem)a budem vládať tak to vyskúšam.
zdrastvujte
15.8.2018 05:53 | |
+8 -14
brblo71 ty co davas kolko mas rokov evidentne si nezazil socializmus ked sa lunchmeat (ktory dnes davaju ludia zrat psom) povazoval za luxusne zradlo a sunku si mal len raz za uhorsky rok. Tie slobodne vysierace a infovojny plne starych bolsevikov a platene zo statneho rozpoctu ruskej federacie ti dokonale vymyli mozog ty ovca.
brblo71
15.8.2018 16:29 | |
+0 -0
Lunchmeat dávajú psom teraz, vtedy bol výborný opeceny zo zemiakmi horčicou a cibuľou.Slobodny vysielač a infovojnu nepočúvam.Vymyty mozog budeš mať pravdepodobne Ty a ovca Ťa vyklopila na tento svet.
Morpheus_25
18.8.2018 16:43 | |
+1 -0
retardo_SK1 že chlieb je teraz lepší? To určite. Samé prášky, chemikálie, zvýrazňovače chuti a to len preto, aby ho nemuseli normálnou cestou kvasiť, pretože to dlho trvá a oni nemôžu čakať, potrebujú v tejto chorej kapitalistickej dobe rýchlo predať. Inak určite si si musel všimnúť, ako sa všetko pečivo neustále zmenšuje. Pamätám si obyčajný zemiakový chlieb, ktorého sme aj pri drevorubačských krajcoch mali dosť na celý týždeň, vydržal a nesplesnivel. Dnes máš šťastie, keď ti chlieb vydrží 3 dni a ak by si si nasekal ráno hrubšie krajce, do večera bude po ňom, možno aj skôr. Tak tu netrep dve na tri. Komunisti boli všelijakí, ale potraviny mali zmáknuté, síce nemali všetci všetko a nebolo možné si v Nitre kúpiť jogurt zo Zvolena, ale s určitými ústupkami sa dalo obstojne existovať. Aspoň nebolo toľko obezity ako je dnes.
Osapo
14.8.2018 21:37 | |
+28 -2
Reagovať
hovorte si čo chcete,30 rokov dozadu v bratislavskom Prievoze bola najlepšia zmrzlina u jugoša,kde bolo kino pokrok
ancientaliens
14.8.2018 21:50 | |
+17 -1
jugoši mali vždy dobrú a kvalitnú zmrzlinu . ... :) U nás v Michalovciach je tomu tak dodnes. Zmzlina Hasan a zmrzlina Kamberi najlepšia zmrzlina v meste :P
aamater
14.8.2018 20:23 | |
+62 -16
Reagovať
Prasatá nenažraté kapitalistické!!! Za toto by mali majiteľa zatvoriť na 20 rokov a zhabať majetok!!! Okrádať ľudí a pritom ešte hazardovať s ich zdravým!!! Toto je tá vaša vyspelá kapitalistická spoločnosť? Toto? Zlatí to komunisti!!! A ich ČSN!!! Tí podvodníkov zatvárali a na riadne dlho!!!
ancientaliens
14.8.2018 21:25 | |
+42 -6
Ideš do Rakúska, alebo do Nemecka, kde majú tiež ten "tvoj tzv. prehnitý kapitalizmus" a čo sa nestane . ... Kúpiš si a dopraješ si kvalitný smotanovo - čokoládový nanuk. Asi tak noo . ... Nie je kapitalizmus ako kapitalizmus. A toto čo u nás je, určite nie je kapitalizmus.
retardo_SK1
14.8.2018 21:30 | |
+18 -11
To je ten rozdiel medzi komunistickým SMERackym kapitalizmom a kapitalizmom.
retardo_SK1
14.8.2018 21:32 | |
+6 -25
aamater - rastlinný tuk je odkedy nezdravý. Živočíšne tuky(Smotana) sa považujú za nezdravé. Tu sa kritizujú senzorické vlastnosti, nie zdravotná nevhodnosť. No a toto je volič SMERu.
retardo_SK1
14.8.2018 22:05 | |
+9 -6
Tak ma napadlo ako tento komunista zdeb1lnieva, spomínate si na komunistickú reklamu rastlinného tuku Hera. Hera rodná sestra masla. A teraz zrazu je to fuj a vražda.
Bearfan1
15.8.2018 04:10 | |
+2 -1
zedol by si dnes 'strojovu zmrzlinu' ? Ked pises o hazarde so zdravim a CSN normach
Toty987
14.8.2018 20:00 | |
+38 -12
Reagovať
200g cukru, 2 zltka, do toho naslahana slahacka 200ml a do toho 300g rozmixovanych jahod. 4hodiny v chladnicke a potom do mraziaceho mixera a mate 20 kopcekov perfektnej zmrzliny. Zmrzlinovac stal 20e a po 3 davkach sa nam jeho cena vratila co sme usetrili na tych predrazenych nahradach v prasku, pretoze zmrzlinar tiez musi platit odvody zo zarobku tym bohacom s rozpravkovymi platmi vo vlade a bezni ludia este viac chudobneju.
ancientaliens
14.8.2018 21:27 | |
+6 -3
super urobím si v práci . ... :) Alebo keď pôjdem z práce :D
Osapo
14.8.2018 21:40 | |
+12 -10
a ked nemate šlahačku,dajte mlieko,ked nemáte radi mlieko,hodte tam susedovho psa :D Jirka Babica
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Týždeň vo svetových médiách: Čaputovej víťazstvo je ako zázrak, ale... Aktuality.sk
V Dobšinej sa
V Dobšinej sa týždeň po vražde Štefana († 28) protestovalo: Na Kotlebu boli zvedaví aj Rómovia
Bizarná súťaž
Bizarná súťaž vo fackovaní: Od víťaza by ste to rozhodne nechceli schytať
Červené oči
Alergici sa musia mať na pozore: Peľ jelše a liesky v ozvduší strieda agresívnejší peľ brezy
Anastasia
Foto
Kuzminová sa lúči s kariérou: Sú to chvíľky, ktoré sa neopakujú
Vášnivé odkazy:
Ženy, ktoré ohrozili mocných mužov: Niektorých politikov netreba kompromitovať, skompromitujú sa sami
Tanečník svoju
Tanečník svoju mesačnú dcérku miluje nadovšetko: Špeciálny tanec pre malú Rose vás rozcíti
Anastasia
Športové osobnosti ospevujú Nasťu: Kuzminová pre túto krajinu spravila veľmi veľa
Sharon Jara
Žiarlivý muž vykonal na priateľke († 23) zvrátený satanistický rituál: Hrôzostrašný pohľad na jej telo!
(ilustračné foto)
Nepochopiteľný čin rodičov z Talianska: Synčekovi († 5 mes.) doma robili obriezku, neprežil to
Šmahel uvažuje
Foto
Zo Šmahela sa stal vegán, teraz sa vyzliekol, aby ukázal, ako to zmenilo jeho telo: Toto ste asi nečakali!
Titul s Baranmi už má, teraz ho chce s Popradom
Šťastný: Pocit
Foto
Arnold Schwarzenegger zamieril do salónu: Ako sa dal Terminátor vylepšiť?