Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
5°C  Dážď so snehom  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.08.2018, 02:00 | Správy | Domáce správy | Bratislava

Diskusia: Hororový zážitok českého šoféra v Bratislave: Najprv úder do tváre, potom streľba z pištole

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
venczel
21.8.2018 16:03 | |
+3 -0
Reagovať
prre upresnenie polícia už za 2 dni poznala strelca však im mafian platil za :::slúžťiť a chrániť :::::::
Andrej196845
16.8.2018 12:14 | |
+9 -0
Reagovať
Toto sa deje aj dnes... Zopár mesiacov spätne na vodiča MHD v Bratislave na Hl. stanici nejaký magor vytiahol búchačku keď mu zatrúbil aby ho pustil na zastávku Konečná.
dunciii
16.8.2018 09:15 | |
+7 -7
Reagovať
Naco tu 20 rocne veci vyberaju rovno napiste ako nas v noci PS VB zatavovala:—)
majcekn
16.8.2018 09:11 | |
+14 -3
Reagovať
Agresívne správanie je jedna vec čo je odsúdenia hodné ,ale špecialitou českých vodičov je vybrzdovanie čo sa mi stalo aj na Záhorí - predbiehal som auto s českou ŠPZ ,jasne že pridalo a nepustil ma pred seba ,ked išlo auto v protismere tak som sa zaradil naspäť do kolóny a v tom čechášek začal vybrzdovať a spomaľovať z nejakej 100 na 60, takže celá kolóna musela spomaliť - žiadne auto ani značka obmedzenia rýchlosti ani prekážka pred ním nebola a ani nesignalizoval zmenu smeru či problémy poruchy auta ,toto sa udialo medzi Jablonicou a Senicou.....takže český šoféri (česť výnimkám) niekedy aplikujú tieto české maniere a to sa mi stalo už pár krát pri autách s českými ŠPZ
dunciii
16.8.2018 09:16 | |
+4 -2
Aj rakusania ale ten je nenavisti plny nebodaj mas novu kiu a sk znacku
biker0
16.8.2018 09:18 | |
+7 -3
Nepáči sa mi, ak sa zovšeobecňuje. Ako vieš, že to bol český vodič? Mohol mať auto z požičovne s českou ŠPZ kou a mohol to byť Angličan, Američan,, alebo aj Slovák žijúci v Česku. Nezodpovedných vodičov je všade dosť, bez ohľadu na národnosť.
natohlav
16.8.2018 08:47 | |
+7 -2
Reagovať
Za takýto, ale aj za iné činy, zobrať vodičák na doživotie. Tie iné, ak niekto spôsobí smrteľné zranenie alebo ťažké zranenie, z nedodržania predpisov, detto!
dunciii
+2 -5
Zaco za strielanie vzat vodicak?:-)
2787
16.8.2018 07:15 | |
+31 -3
Reagovať
Za adresivitu zobrat vodicak na dozivotie a skartovat ho + pokuta 2000 euro.
dunciii
+1 -7
Za strelbu?:-)
Vladimir235
16.8.2018 07:03 | |
+17 -27
Reagovať
Pozor v Novom čase sú nadrogovaný redaktori inak by nepísali tieto hovadiny!!!!!!
kinleyt
16.8.2018 06:01 | |
+61 -16
Reagovať
dakujem NOVY CAS, ze mapujete historiu SK a aktualne v clanku BA z cias 90tych rokov, skutocne ma to obohatilo a dnesny den bude pre mna sviatok....a dakujem NOVY CAS HISTORY, ze je k tenjto zavaznej a aktualnej teme povolena diskusia...vrela vdaka, palec hore....prostrednik :-)
dunciii
16.8.2018 09:17 | |
+3 -3
Vidis ze sa nejaky tupci ale chytia napr ze vodicak a pokutu:-)
kubko32
16.8.2018 05:36 | |
+24 -20
Reagovať
Pichadzala amerika
Rastislav4
16.8.2018 02:05 | |
+72 -12
Reagovať
aktuálna správa...
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
ONLINE: Viem, že to nie je vedecká práca, ale pozrite si práce Sulíka a Kisku, tvrdí Danko Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Vo Francúzsku pokračujú protesty proti zvyšovaniu cien pohonných látok Aktuality.sk
Protesty proti zvyšovaniu cien pohonných látok vo Francúzsku si vyžiadali druhú obeť.
pred 18 min
KDH: Povinné predprimárne vzdelávanie pre päťročné deti je nekoncepčné Aktuality.sk
Kresťanskí demokrati považujú rozhodnutie vlády o povinnom predprimárnom vzdelávaní pre všetky päťročné deti za nekoncepčné.
pred 21 min
Vysoký úradník spájaný s Kmotríkom podal nepravdivé majetkové priznanie Aktuality.sk
Podpredseda Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) Juraj Bugala v majetkovom priznaní zabudol spomenúť akcie miliónovej spoločnosti, ktorá získava peniaze od bratislavských vodární. Ukázalo sa to na utorkovom pojednávaní súdu, ktorý preveruje,či Bugala nie je bielym koňom oligarchu Ivana Kmotríka.
Dlží Slovan
Foto
Pykajú za resty z minulosti: Vedenie Slovana má zastavenú činnosť!
Šéf parlamentu
Danko zaútočil na opozíciu: Vám nejde o Slovensko a osočujete ľudí bez rozsudku
Známa tanečnica
Tanečnica Jakeš Štumpfová skrýva sladké tajomstvo: S podnikateľom čakajú bábätko!
Blokády ciest vo Francúzsku pokračujú piaty deň: Protesty si vyžiadali druhú obeť
Jakub (7), Robko
Rozhoduje sa o živote Jakuba (7), Robka (6) a Peťka (5): Schvália im liek, ktorý potrebujú?
Prehliadku si
Foto
Celebrity na módnej prehliadke: Trapas organizátorov, schytal to Vinczeovej manžel!
Lucia Ďuriš
Ďuriš Nicholsonová Danka nešetrí: Jeho rigorózna práca je hanbou každého z nás
Desivá štatistika z Jemenu: Za tri roky od hladu zomrelo 85 000 detí
Brest spevnili aj
Foto
V Prešove zachraňujú vzácny 200-ročný brest: Pamätá si Štúra aj Hurbana!
Weiss odohral
Dezertér Vlado Weiss bez servítky: Za Hapala som skončil!
Srdcervúce
Foto
Najsmutnejšia svadba: Zaľúbenci si sľúbili večnú lásku, o 6 dní nevesta zomrela
Predseda
Poslanci schválili program, Danko čelí pokusu o odvolanie z funkcie