Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 4.
Marcel
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.08.2018, 14:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Jasmina Alagič ide do šou Tvoja tvár znie povedome, má to však háčik: 30-tisíc € za nič?!

147 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vlku7027
14.8.2018 09:58 | |
+46 -2
Reagovať
ale az teraz na tejto fotke som si vsimol, ze............aká je škaredá
zaneta.knizna
14.8.2018 16:34 | |
+2 -13
Škaredá? Pre niekoho je aj Marlyn Monroe škaredá.
vlku7027
14.8.2018 09:56 | |
+9 -1
Reagovať
akoze za nic..................................................ved ma ritmus
predator73
14.8.2018 09:42 | |
+16 -3
Reagovať
kokos ten Ryťmus jej už hubu poriadne roztiahol
caterpillar15
14.8.2018 09:37 | |
+14 -3
Reagovať
Ja som si myslel,že to je nejaký zmrzlinárka...Alagič...
mengal
14.8.2018 08:39 | |
+24 -3
Reagovať
len hlupák bude pozerať túto show a týchto "UMELCOV". Alagič??? Doteraz neznáme meno, naraz niečo??? JAsné, asi cez posteľ..... A RYTMUS? ten rytmus nemá.
mondieka
14.8.2018 07:41 | |
+26 -4
Reagovať
ani 50tisic jej nepomoze k lepsiemu charakteru sebaucte a podobne.zato si to nekupi je to smutne ako miluje z mesiaca na mesiac je to troska/bez urazky/ ale ona sa uraza sama tym co robi vyzera ze dievca sa uz naslo ale skoda ze len na internetoch
lylynusa
14.8.2018 07:38 | |
+12 -5
Reagovať
podľa mňa ony sa k sebe s rytmusom brutálne hodia....
ancientaliens
14.8.2018 02:08 | |
+38 -10
Reagovať
Jasmina Alagič . ... ? Ja som si doteraz myslel, že ona je transsexuál ( teda muž ). A to Patrik s ňou chodí ? A kde má svoju olaskú cigánečku Darinku ?
wilder.ness
14.8.2018 01:48 | |
+48 -3
Reagovať
neviem, musel by som ju kuk naživo, ale na foto na mna posobi vcelku transexualne. to by ani nevadilo, že ma taky cigansky look, ale naozaj vyzera na celkom mladu ženu celkom divne.
taurus20
14.8.2018 00:56 | |
+27 -3
Reagovať
podla mna tato zlatokopka vydrži max dve kola a poleti hahahha
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Policajti si cez sviatky posvietia na alkohol za volantom. Niektorí vodiči dostali odmenu Aktuality.sk
Plamene uväznili
Foto
Poplach v Ružomberku: Horí panelákový byt, hlásia dve zranené osoby
Na snímke gólová
Ramsay po víťazstve pochválil hráčov, ale vytkol im jednu vec
Jeden z nich sa
Foto
Ostrá diskusia kandidátov na prezidenta Ukrajiny: Úsmevy vystriedali štipľavé slová
Princ William
Foto
Hrôza za múrmi kráľovského paláca: Princezná Diana († 36) prežívala po pôrode Williama peklo
Opitý muž si
Opitý muž si pomýlil dom a zobudil sa u cudzieho páru na gauči: Ráno sa nevedel zdržať smiechu
Jágr sa vrátil
Heroický výkon nestarnúceho Jágra: Štyrmi gólmi zabezpečil Kladnu postup do extraligy
Manželia
Manželia, ktorí týrali svojich 12 detí, dostali doživotie: Nepochopiteľné slová jednej z ich dcér
Na snímke hore
Foto
Slovenskí hokejisti porazili Rakúsko rozdielom triedy: Studenič s premiérovým štartom i gólom
Katedrálu
Katedrála Notre-Dame hrozbou pre ľudstvo: Odborníci bijú na poplach, tomuto sa musí zabrániť!
(ilustračné foto)
SHMÚ vydal výstrahu pre väčšinu Slovenska: Cez deň príjemne teplo, ráno vás však prefacká
Hráči Slavie
Z toho budete mať zimomriavky: Nádherné momenty po zápase Slavie Praha
Poľný maršal
Haftar, na ktorého Tripolis vydal zatykač, telefonoval s Trumpom: Jedna vec tu však nesedí