Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.08.2018, 12:15 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Lekár František zachraňuje životy a pokoruje rekordy: Toto pred ním dokázal len jediný Slovák

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Stolnytenis3
19.8.2018 13:55 | |
+1 -0
Reagovať
Nemôžem uveriť vlastným očiam! Povedal som si, keď som v Novom Čase natrafil na tento článok. Musím reagovať, pretože ako nespokojný príbuzný pacienta, ktorého tento skvost slovenskej medicíny ošetroval, to nemôžem nechať len tak. Tento dokonalý záchranca životov je dokonalý akurát tak na papieri, ktorý veľa znesie. Osobne som ho zažil pri arogantnom jednaní s mojím príbuzným, ktorého liečil tak, že ho musel neveriacky liečiť až lekár v spáde, lebo pán dokonalý nepovažoval človeka po 60-tke za zaujímavý objekt na svoju prezentáciu. Na prepúšťaciu správu sme čakali, kým pán dokonalý dopozerá film na svojej lekárskej izbe, a keď som ho slušne žiadal, ako najbližší príbuzný o informácie, nemal čas, pretože ešte pred koncom svojej zmeny mal v civile veľmi naponáhlo preč z pracoviska! Mňa by za toto vyhodili z práce! To sa skutočne nemáme kým lepším pochváliť? Som za to, aby sme kapacity z rôznych oblastí, aj medicíny a nášho pekného regiónu zviditeľňovali, ale tento adolescentný pseudo doktor to rozhodne nie je! Čo chce mladý kandidovať na starostu, primátora, či sa chystá za prednostu nejakého úradu, keď je naňho toľko neoprávnenej chvály? Ako doktor sa teda nemá čím chváliť. Jozef z Turca
earthmcquake
11.8.2018 15:29 | |
+11 -4
Reagovať
Toto je rozdiel medzi Slovakom a Cechom. My mame horolezcov, plavcov... Cesi o tom citaju a potom padaju z Tatransjych stitov alebo sa nechaju zozrat zralokom pri hotelovom mole
Lolita1954
11.8.2018 13:52 | |
+36 -3
Reagovať
O takychto ľuďoch by ste mali písať čo niečo dokázali a nie o primitivnej Plačkovej a jej podobnych kreatur akože "celebrity". Asi ani vy novinari nepoznate význam slova celebrita,keď takych primitivov stále označujete za celebritu.Naštudujte si to v slovniku a už konečne titulujte celebritou toho,kto si to skutočne zasluži lebo už ste trápni. A gratulujem p.doktorovi.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Inaugurácia prezidentky Zuzany Čaputovej.
Kauza voľby prezidenta: Harabin namietal šéfa Ústavného súdu, lebo Čaputová zložila sľub do jeho rúk Aktuality.sk
December 2018 - August 2019 Hana Cross
Brooklyn Beckham strieda frajerky ako ponožky: Za 4 mesiace 4 ženy!
Jesse Osborne na súde v roku 2019.
Foto
Odsúdili mladistvého vraha: Za svoje ohavné činy dostal doživotie
(ilustračné foto).
Nemecko schválilo povinné očkovanie proti osýpkam: Za porušenie zákona hrozí pokuta
Zúfalý plač študentiek pred školou.
Obrovský nárek študentov po nehode autobusu pri Nitre: Zahynuli naši štyria spolužiaci
Donald Trump a Kim Čong-un sa stretli na historicky druhom summite.
Spojené štáty chcú pokračovať v jadrových rokovaniach: Severná Kórea očakáva zásadný návrh
tovky demonštrantov sa vo štvrtok 14. novembra 2019  zhromaždili pred budovou gruzínskeho parlamentu v Tbilisi, aby
Ľudom v Gruzínsku došla trpezlivosť: Protest kvôli nesplnenému sľubu od vlády
Americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo
Pompeo chce, aby mali USA vedúcu pozíciu: Boj proti Islamskému štátu pokračuje!
Cristiano Ronaldo v reprezentačnom drese.
Ďalšie galapredstavenie Ronalda, Česko si po fantastickej otočke zabezpečilo postup na EURO!
Bývalá katalánska ministerka školstva Clara Ponsatíová (vpravo).
Škótsko prepustí bývalú katalánsku ministerku: V Španielsku je na ňu zatykač
Roger Federer.
Djokovič nemal proti Federerovi šancu: Švajčiar totálne ovládol súboj dvoch legiend
Putin a Trump sa zhodli na prospešnosti zlepšenia vzájomných vzťahov.
Putin by rád videl Trumpa na oslavách konca vojny: Pomohlo by mu to v kampani, tvrdí
Semi Truck Accident
Tragická bilancia po zrážke dvoch dodávok v Iráne: Zahynulo najmenej 28 Afgancov