Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 9.
Móric
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.08.2018, 12:15 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Lekár František zachraňuje životy a pokoruje rekordy: Toto pred ním dokázal len jediný Slovák

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Stolnytenis3
19.8.2018 13:55 | |
+1 -0
Reagovať
Nemôžem uveriť vlastným očiam! Povedal som si, keď som v Novom Čase natrafil na tento článok. Musím reagovať, pretože ako nespokojný príbuzný pacienta, ktorého tento skvost slovenskej medicíny ošetroval, to nemôžem nechať len tak. Tento dokonalý záchranca životov je dokonalý akurát tak na papieri, ktorý veľa znesie. Osobne som ho zažil pri arogantnom jednaní s mojím príbuzným, ktorého liečil tak, že ho musel neveriacky liečiť až lekár v spáde, lebo pán dokonalý nepovažoval človeka po 60-tke za zaujímavý objekt na svoju prezentáciu. Na prepúšťaciu správu sme čakali, kým pán dokonalý dopozerá film na svojej lekárskej izbe, a keď som ho slušne žiadal, ako najbližší príbuzný o informácie, nemal čas, pretože ešte pred koncom svojej zmeny mal v civile veľmi naponáhlo preč z pracoviska! Mňa by za toto vyhodili z práce! To sa skutočne nemáme kým lepším pochváliť? Som za to, aby sme kapacity z rôznych oblastí, aj medicíny a nášho pekného regiónu zviditeľňovali, ale tento adolescentný pseudo doktor to rozhodne nie je! Čo chce mladý kandidovať na starostu, primátora, či sa chystá za prednostu nejakého úradu, keď je naňho toľko neoprávnenej chvály? Ako doktor sa teda nemá čím chváliť. Jozef z Turca
earthmcquake
11.8.2018 15:29 | |
+11 -4
Reagovať
Toto je rozdiel medzi Slovakom a Cechom. My mame horolezcov, plavcov... Cesi o tom citaju a potom padaju z Tatransjych stitov alebo sa nechaju zozrat zralokom pri hotelovom mole
Lolita1954
11.8.2018 13:52 | |
+36 -3
Reagovať
O takychto ľuďoch by ste mali písať čo niečo dokázali a nie o primitivnej Plačkovej a jej podobnych kreatur akože "celebrity". Asi ani vy novinari nepoznate význam slova celebrita,keď takych primitivov stále označujete za celebritu.Naštudujte si to v slovniku a už konečne titulujte celebritou toho,kto si to skutočne zasluži lebo už ste trápni. A gratulujem p.doktorovi.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Pellegrini už nie je najdôveryhodnejším politikom Aktuality.sk
Duel medzi
Foto
Majster z Bystrice ukázal svoju silu: Trpká prehra Slovana na domácom ľade
Myslela si,
Z mladého zajačika, ktorého si našla na internete, sa vykľul tyran: Brutálne, čím si pri ňom Michelle prešla
Rozlúčiť sa
Foto
Vo Švajčiarsku sa uskutočnil "pohreb" rozpusteného ľadovca: Rozlúčiť sa prišli vedci aj kňaz
Mohamed Salah.
Foto
Liverpool valcuje Premier League: V šlágri kola porazili Chelsea
Radosť hráčov
Foto
Belasí si držia formu z Európskej ligy: Slovan si hravo poradil s Trenčínom
Izraelský premiér
Parlamentné voľby v Izraeli: Ultraortodoxné strany potvrdili svoju podporu pravicovému Netanjahuovi
Yair Rodriguez.
Zápas ukončili po 15 sekundách: Fanúšikovia od hnevu zahádzali oktagon
Seismometer
Jadran zasiahlo zemetrasenie najsilnešie za 30 rokov: Zem sa chvela až tridsať sekúnd
Andrea je
Foto
Andrea podstúpila už 15 skrášľujúcich zákrokov: S obrími perami sa cíti najlepšie
Andrej Danko
SNS chce podporovať dostupné bývanie a pôrodnosť: Úlohou je aj zastaviť škodlivý neoliberalizmus
Národný pochod
Pochod za práva nenarodených detí: V Bratislave ho prišlo podporiť 50 000 ľudí
Pomajbo sa
Známe tváre priznali spoločnú závislosť: Po uši sú v tom nielen ženy, ale aj muži!