Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.08.2018, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena si s dcérkou chcela užiť dovolenku v Dubaji: Stačila jedna chyba počas letu a skončila vo väzení!

164 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Gorila111
14.8.2018 17:18 | |
+20 -1
Reagovať
Dajme si handry na hlavy, súložením deti a kozy a búchajme si 5x denne hlavy o zem.
bobor5
14.8.2018 17:39 | |
+0 -22
ukazuješ svoju hlúposť. myslíš, že kresťanstvo je pre nich menej nepochopiteľné?
bobor5
14.8.2018 17:40 | |
+0 -14
teba odkiaľ vypustili??
maxbrain
14.8.2018 15:10 | |
+11 -4
Reagovať
Ach jaaaaaaaaaj,tupci, uhorkova v NC pokracuje, tak sme si nieco vymysleli, potom prifarbili a nakoniec vynasobili...
stastny_otecko
14.8.2018 15:07 | |
+3 -9
Reagovať
zase si niekto mysli, ze mu patri cely svet. ked clovek cestuje do inej krajny, tak podlieha zakonom danej krajny. treba sa aspon trosku oboznamit ako krajna funguje. ked som cestoval do usa s mojim 6r synacikom minuly rok a ukazal som im na hraniciach povolenie od druzky pre syna ze mozem stravit v usa a v karaibiku 6m. tak ma tiez vysluchali a zistovali ci mam dostatok prachov na cestu. vzdy sa pytaju ci pracujem. aj pri ceste do kanady hranicny imigracny uradnik rozhoduje, ci niekoho pusti do krajny. bez ohladu ci ma platne viza. alebo bezvyzovy vstup.
bobor10
14.8.2018 15:19 | |
+5 -2
vyslúúúchali....
mamtorad8019
14.8.2018 14:37 | |
+16 -7
Reagovať
To akoze vazne? Zena sama s deckom sa vyberie do moslimskej krajiny a este si pocas letu vypije? No moze byt rada, ze je este ziva, pripadne ju nepredali nejakemu Ibrahimovi ako domace zvieratko...
bobor10
14.8.2018 14:49 | |
+9 -6
zase trepeš o téme , o ktorej nemáš páru... prečo by žena nešla s CK do moslimskej krajiny s dieťaťom??????????????????????????????? a s alkohol bol "problém" len preto, že im preskočilo s vízom, tak skúšali. inak si myslíš, že moslimovia fakt nepijú???
Gorila111
14.8.2018 17:20 | |
+11 -2
Pijú a súložia kozy a deti
bobor5
14.8.2018 18:03 | |
+2 -8
fakt máš 46 rkov? píšeš ako 5 ročný.
mamtorad8019
15.8.2018 08:37 | |
+4 -1
Bobor, bobor, ty si taky pribrzdeny, nie velmi, len malicko, ale na spravnom mieste. Zena ma pre moslima hodnotu asi ako koza. Nema ziadne prava, mozu s nou narabat ako s handrou. Zena, ktora sa tam pohybuje bez muza, je pre nich lahka a tak sa k nej aj spravaju. A este je aj sliepka drza, vytiahnut mobil a natacat moze doma, nie v cudzej krajine, kde ju maju za handru. Sama si moze za to, co sa jej stalo. Mnozi Europania si myslia, ze su najmudrejsi, nepriestrelni, nic sa im nemoze stat a tak sa aj spravaju, V konfrontacii s realitou potom casto zistia, nielen to, ze to nie je pravda, ale nezriedka im ide o zivot. Ty si taky hlupacik zabrzdeny, ako feministky, ked vykrikuju, ze chlap nesmie zenu znasilnit takze zeny nemusia byt opatrne. No nesmie, akurat ti chlapi co zeny znasilnuju o tom asi nevedia a vobec ich to netrapi. Ale feministky si idu svoje - mozes behat polonaha, mozes byt vyzyvava, mozes sa potulovat po nociach sama v pochybnej stvrti, s divnou spolocnostou...ked ta niekto znasilni, nie je to tvoja chyba. Kdesi som cital pribeh o sliepke, ktora isla na sluzobnu cestu do zahranicia a v bare sa zoznamila s nejakym chlapikom, co ju pozval na veceru. nebolo jej cudne, ked ju namiesto do restiky odviezol k sebe, ochotne nakracala do bytu a naramne sa cudovala, ked ju tam niekolko hodin znasilnoval. A aby nebolo malo, o par rockov ju znasilnili este raz - v divnej spolocnosti ju opili ci zdrogovali a chlapik sa obsluzil ked bola mimo. Nuz a tato dievcinka bola naramne prekvapena a pohorsena. Ani ju nenapadlo, ze si za to moze sama. K zakladom prezitia patri aj vediet vyhodnotit riziko :) a to ty mily bobor nezvladas. Preto si odsudeny na vyhynutie :) :) :)
2manipulator
14.8.2018 12:23 | |
+11 -6
Reagovať
to by mohla vediet, ze uradnikov na hraniciach treba pusluchat. filmovat na letisku prakticky vsade zakazali.
demon.janci
14.8.2018 10:09 | |
+71 -6
Reagovať
Áno spravila jednu chybu. A dosť zásadnú. Vybrala sa na dovolenku ku kozom.rdom......
bobor5
14.8.2018 10:54 | |
+5 -36
tebe to nehrozí, ty si hlavu už doma. ako bolo v chorvátsku?
demon.janci
14.8.2018 11:50 | |
+21 -8
V Chorvátsku je vždy fajn. Ale to somráčik ako Ty , ktorý bol najďalej pri Jednote vyhrabávať smetiaky nemôže vedieť. Trolluj pekne ďalej ty chorá buznička a nestaraj sa do vecí ktorým nerozumieš
bobor10
14.8.2018 13:46 | |
+4 -12
demon janci, prajem príjemné chorvátske zážitky aj s motorkou... už si sa primitovizmom dotvoril úplne...vymetenýýý.
3470
14.8.2018 09:58 | |
+15 -9
Reagovať
Naco chlasta pred prichodom do krajny kde zana je nic a alkohol je hrdelny zlocin
Gorila111
14.8.2018 17:21 | |
+2 -0
To bol challenge.
kolotocarys
14.8.2018 07:00 | |
+32 -6
Reagovať
takze zasa vymysleny nezmysel? vyborne. len tak dalej. cely NC patri do basy za sirenie klamstiev a polopravd!!!
jamur
14.8.2018 07:57 | |
+15 -4
Vymysleny nie, skresleny. Ale ved to je snad kazdy bulvarny clanok, netreba to tak prezivat
hausbau
14.8.2018 05:57 | |
+22 -2
Reagovať
kto vie,ako to bolo vsetko po pravde--
booo
14.8.2018 05:56 | |
+60 -10
Reagovať
ja nechapem tych ludi co sa tam trepu ... ja aj keby ze teraz vyhram tam dovolenku by som to nechal tak nikdy v zivote by som tam nesiel NIKDY aj keby mi platili za to !!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 43 min
Smerácky návrh nás bude stáť 120 miliárd eur (rozhovor) Aktuality.sk
Na Slovensku môže začať platiť vekový strop odchodu do dôchodku, parlament o návrhu už intenzívne rokuje. Poslanci Smeru navrhli, aby bola horná hranica dôchodkového veku 64 rokov pre mužov. Pre ženy sa má hranica znižovať o pol roka za každé vychované dieťa.
pred 53 min
Zastropovenie veku odchodu do dôchodku by bolo extrémne drahé Aktuality.sk
Pokiaľ Smer presadí s častou opozície skorší odchod do dôchodku, tak pracujúcim budú musieť extrémne vzrásť odvody. Zamestnancom tak výrazne klesne čistá mzda.
19.9. 22:12
V Ľvovskej oblasti na Ukrajine zakázali filmy či piesne v ruštine Aktuality.sk
Oblastní zákonodarcovia v rade schválili "zavedenie moratória na verejné šírenie a používanie ruskojazyčného obsahu".
Theresa Mayová
Mayová má jednoznačný názor: Únia by mala nasledovať jej vzor a zmeniť postoj
Jeden zľavnený
Na zastávke autobusu v Tatrách sa objavil jeleň: Jeden zľavnený do Popradu, poprosím!
Vysvietená
Spomienku na Paríž už za pár drobných nezoženiete: Polícia zhabala 20 ton miniatúr Eiffelovky
Európska komisia
Maďarsko má v spore s Európskou úniou ďalšieho spojenca: Tento štát podporí vládu Orbána
Hráč Lyonu Maxwel
Liga Majstrov: Juventus zvládol zápas aj bez Ronalda, zaváhanie Manchesteru City
Donald Trump
Foto
Trumpa v hurikánom spustošenej oblasti ovládli emócie: Pozrite, čo robil v miestnom kostole
Bono na tlačovej
Bono z U2 sa stretol s pápežom Františkom: Keď som mu to hovoril, v jeho tvári bolo vidieť bolesť
Vodca radikálneho
Aktualizované
Šéf Hizballáhu zbrane neskladá: V Sýrii budeme bojovať, dokedy bude vláda chcieť!
Cristiano Ronaldo
Debut v Lige Majstrov v drese Juventusu ako z hororu: Cristiano Ronaldo sa rozplakal!
Najlepšie platená
Foto
Supermodelka Gisele Bündchen zmenená na nepoznanie: Fúha, to čo s ňou urobili?
Búrka Ali si
Írsko bičuje búrka Ali: Hlásia dve obete a desaťtisíce domácností bez elektriny
Triatlonista
Hrdinský čin slovenského triatlonistu: Obetoval výhru, zachránil ľudský život!