Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 2.
Vlasta
0°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.08.2018, 11:10 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Slováci a Česi naleteli na internetový podfuk: Muž ich nalákal na jednoduchý trik a vymámil od nich tisíce eur

53 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jretrak
9.8.2018 13:28 | |
+8 -3
Reagovať
"Za blbost se platí!"
luculus
9.8.2018 13:52 | |
+5 -3
Preto ty platis ochotne dane a poplatky mafii :D
scotts
14.8.2018 11:04 | |
+0 -0
ty mafii neplatis dane a poplatky? kazdy den v obchode za cokolvek. pozri si na blocku tych 20% dph, co odvadzas denne vlastnej hlave este aj za cuco. aby mali za co kupovat kerosin do lietadla na zadarmo odvoz vietnamcov :-)
kolotocarys
9.8.2018 13:17 | |
+5 -2
Reagovať
hahahahaha, sproste telce, tak vam treba.
dila1
9.8.2018 12:55 | |
+14 -17
Reagovať
Len hlu.pák sa ulakomí na niečo lacné v neoverenom obchode a zaplatí vopred!
luculus
9.8.2018 13:00 | |
+19 -10
Nieco podobne ako ty verny zakaznik v obchode tvojho milovaneho obchodnika Fica :D Len rozdiel je v tom, ze ucet platime my vsetci ostatni :D
bobor10
9.8.2018 13:07 | |
+16 -5
dila, ty veríš len najväčšiemu zlodejovi - štátu..
dobry.pes
9.8.2018 12:52 | |
+11 -5
Reagovať
Slováci a Česi už naleteli na kadečo... Najviac však naleteli na sofistikovaných mafiánov, ktorí sú prezlečení za politikov. Slečna Trošková o tom niečo vie...
JollyFun
9.8.2018 12:52 | |
+14 -7
a nezabudaj na mafiana menom andrej hniska
dobry.pes
9.8.2018 12:58 | |
+6 -2
Nejaký Ander ma nezaujíma, je to jednorázová záležitosť bez kompetencií, ktorý urobil podfuk za pár 100-tisíc na daniach. Najviac ma rozčulujú tupci, ktorí volia mafiánov s miliardovými rozkrádačkami a ešte ich aj obhajujú a ešte aj obhajujú ich sponzorov ako Kočner, Široký a kopec ďalších haj.lov
JollyFun
9.8.2018 13:00 | |
+12 -2
suhlasim, ale povedzme si pravdu, ze ani druha strana "Slusnych" slovakov a "standardnych" stran nie je o nic lepsia. ti maju za usami tiez kadeco, a ak sa dostanu k moci, tak tiez budu kradnut.
luculus
9.8.2018 12:49 | |
+10 -3
Reagovať
Na akych aukcnych portaloch je moznost kupy ponukaneho tovaru s uvolnenim platby bez overenia a potvrdenia zasielky od kupujuceho? Kazdy seriozny aukcny portal to robi tak, ze az ked kupujuci potvrdi ddorucenie zasielky a je tovar v poriadku, tak portal uvolni platbu pre predavajuceho.
luculus
9.8.2018 13:51 | |
+3 -2
Pre mentalne postihnutych ret /ardovanych volicov na urovni ministra SMERu Richtera alebo Kazimira, vysvetlenie, nemyslim tym inzertne portaly typu "bazos" ale napriklad aukcny portal eBAy a pod.
dobry.pes
9.8.2018 12:48 | |
+6 -2
Reagovať
Zas dookola tá istá pesnička... dopredu pošli peniaze, potom možno niečo dostaneš. Možno.
JollyFun
9.8.2018 12:46 | |
+7 -1
Reagovať
uzivatel bobor10 ma zas platenu uderku. uz je tu, co som si vsimla, od rana od osmej! a ako v inych diskusiach, aj tu jeho prispevky zaberaju najmenej 50% komentarov. pozrite, zatial je tu 31 komentarov a zhruba 15 je jeho. plateny troll to je spolu s dalsimi nickmi.
bobor10
9.8.2018 13:08 | |
+1 -4
jollz, ty si zollino96, či iná hlupaňa..?? nestrápňuj sa.
JollyFun
9.8.2018 13:10 | |
+3 -0
coze, django?
open_eye
9.8.2018 12:10 | |
+5 -4
Reagovať
Pán Kočner nahrával na youtube vtipné relácie s názvom Na pranieri. Dajte si na youtube do vyhladavaca ze Na Pranieri - Korda. Ja som sa skoro poš ťal od smiechu!
ZasnenaLaska
9.8.2018 12:44 | |
+2 -0
na pravde sa smiat? zlodej krici chytte zlodeja. ale nic na tom smiesne nie je.
luculus
9.8.2018 12:47 | |
+5 -4
Aj kandidat na prezidenta sudruh Heroin nahrava na internete vtipne videa a ma nemaly zastup fanusikov. Poskok komunistov, Meciara, Fica a dnes popularny populista a odvrhnuty hajzlik od koryta cmuky pajtáš Fica ha-Rabin.
JollyFun
9.8.2018 12:48 | |
+6 -2
a uzernik andrej hniska nahrava videa na facebook a tliacha o mafianskom state, ktoreho je sam hlavou. a asi ked je mafiansky stat tak ktovie ako vlastne vyhral...
dobry.pes
9.8.2018 12:49 | |
+1 -3
oprav si chybu, nepíše sa Pán Kočner, ale Podvodník Kočner !
lacimennitra
9.8.2018 11:59 | |
+16 -0
Reagovať
Treba mu zhabať majetok a zatvoriť ho na 7 rokov do basy! K téme utečenci : Su to skôr novodobí kolonizátori. V minulosti briti, taliani, španieli, francuzi, portugalci a iní kolonizovali ich krajiny, drancovali ich nerastné bohatstvo, rozkradli ich zlato a bohatstvo. Teraz je čas, aby im to vrátili. Ale nás do toho neťahajte ! My sme zo solidarity prispievali len na chudobné vietnamské deti. Však aj táto vláda v tom úspešne pokračuje tuším. 🎃
aamater
9.8.2018 11:56 | |
+12 -1
Reagovať
Tak k nepodstatným veciam dáte diskusiu, ale čo sa týka vlámania sa do domu Koč_nera už radšej nie. Teraz Koč_ner ak má rozum, tak bude tvrdiť, že mu zmenky ukradli a dokonca môže tvrdiť, že zlodejov si mohla objednať samotná Markíza. Najskôr ho nechali, aby ho dali do väzby, aby nebol doma a nemohol tak zabrániť ich odcudzeniu. Vlámačka je ideálna na to, aby sa teraz obhájil. Dôkaz bol a samotná prokuratúra priznala, že na vyriešenie veci samotnej nepotrebuje originál, že postačia na to kópie!!! Toto vyhlásenie odznelo ešte pred tým ako ku vlámaniu ku Kočne_rovi vôbec došlo!!! Po ďalšie, Koč_ner teraz dodá vyhlásenie znalca, ktoré už nik nebude môcť vyvrátiť a ani spochybniť, nakoľko zmenky boli odcudzené!!! Tým pádom má v tomto spore Koč_ner navrch!!! Má totižto ako bonus svedeckú výpoveď samotného Ruska!!! No povedzte, nie je to smola pre Markízu?
bobor10
9.8.2018 12:00 | |
+4 -7
takže ho mali nechať doma, abz ho nemohli okradnúť???tz ešte veríš nejakým vzhláseniám štátnej mafie??
bobor10
9.8.2018 12:01 | |
+4 -4
mohol si napriek žiadať o diskusiu o tom čoho sa bojí špinanavý mafián Kaliňák, že chce tajné rokovanie.
lacimennitra
9.8.2018 12:03 | |
+6 -2
A pán Usko je dôveryhodný ?? A to odkedy ? Ten môže byť rád, že nie je tiež v nutri, čomu sa aj tak časom nevyhne a že nosí plastovú ozdobu na nohe ako kuťo z mosadu 👺
aamater
9.8.2018 12:09 | |
+2 -1
bobor10 Tu nie je podstatné čomu ja verím alebo nie, podstatné je čomu sa prikloní súd!!! A dôkazy teraz jasne naznačujú, že na vlámaní mohli mať záujem aj z Markízy, aby sa dostali ku zmenkám!!! Vylúčiť sa to nedá!!! A kde je pochybnosť, tak tam súd musí rozhodovať v prospech žalovaného a v tomto prípade je to Koč_ner. Keď bude tvrdiť, že mu zmenky odcudzili tak mu asi niekto ťažko preukáže, že to nie je pravda, keďže bolo k nemu vykonané vlámanie. A to zhodou okolností keď on bol vo väzbe. A z väzby to asi ťažko mohol zariadiť, veď práve preto bol v tej väzbe aby nemohol páchať ďalšiu trestnú činnosť!!! A ak by súd chcel tvrdiť opak, tak by sám priznal, že jeho väzba bola zbytočná a neúčinná, keďže tú trestnú činnosť aj tak páchal. A ako je to možné kto potom nesie zodpovednosť? To sú naše justičné úrady tak skorumpované, alebo nebodaj neschopné? Kočner sa má ako brániť, veď som bol vo väzbe ako som mohol páchať ďalšiu trestnú činnosť? Veď sudca a dozorujúci prokurátor mi v tom zabránili a to tým, že ma obmedzili na slobode. To mu bude musieť uznať každý súd!!!
aamater
9.8.2018 12:13 | |
+2 -2
lacimennitra Pán Rusko nie je dôveryhodný, ale sa priznal, že tie zmenky podpísal. On na tom nebude profitovať!!! A Markíza si môže uplatniť nárok vymáhať škodu od Ruska ak má pocit, že Rusko niečo zanedbal alebo, že by zneužil svoje kompetencie, keď vystavil dané zmenky!!! A navyše tu bude avizovaný posudok od znalca!!! Aj toho a jeho vyjadrenie chceš spochybniť?
bobor10
9.8.2018 12:14 | |
+2 -2
ktoré dôkazy máš na mysli??? nech sa zasmejem
bobor10
9.8.2018 12:15 | |
+2 -3
aamater, dobréé s tým znalcom... ynalec ako najväčšia aurita???
bobor10
9.8.2018 12:17 | |
+2 -3
vidno, že ťa kauza podvodníka kočnera riadne chytila... máš čomu žiť, smeráci môžu okolo teba beztrestne lúpiť ďalej..
aamater
9.8.2018 12:26 | |
+3 -2
bobor10 Sa upokoj. Ja som iba urobil vyhodnotenie tohoto celého prípadu. Že sa ti to nepáči ja za to nemôžem, ale ono je to tak. Fakty nepustia. Takto to je a ani ja a ani ty s tým nič nenarobíš. Ak sa bude Koč_ner brániť týmito argumentami tak mu ich asi ťažko niekto vyvráti. Ledaže by priniesli ony zmenky, k súdu!!! A, že by boli datované inak, ako uvádza Koč_ner s Ruskom. A toto ich tvrdenie by museli vyvrátiť aspoň ďalší dvaja nezávislí znalci. Inak by to bolo tvrdenie proti tvrdeniu. A čo sa týka kradnutia Smer SD? Kedy a kde a hlavne čo ukradli? Treba aj dôkazy nie iba dohady. Treba obvinenia a dokázanie viny!!! Žijeme predsa v demokracii, či sa mýlim? Veď nám tu predsa vládne zdravá prosperujúca kapitalistická spoločnosť plná slobody a demokracie.
bobor10
9.8.2018 12:28 | |
+1 -2
vyhodnotenie? manipuláciu skôr..
bobor10
9.8.2018 12:29 | |
+2 -3
tvoj sen je aké zriadenie - zdravý zločinný socializmus??
aamater
9.8.2018 12:34 | |
+2 -1
bobor10 Nie je podstatné aký je môj sen o zdravej spoločnosti!!! Podstatné je to čo som napísal. Že momentálne predsa žijeme v prosperujúcom kapitalistickom a hlavne slobodnom a demokratickom zriadení!!!
bobor10
9.8.2018 12:36 | |
+2 -4
no ja som som spokojný so slobodou, demokracia je pokrivená smeráckou mafiou. ale kedže ešte nikto nič lepšie ako kaiptalizus nevymyslel, tak sa musíš zmieriť i ty.
aamater
9.8.2018 12:53 | |
+2 -0
bobor10 Tak ako sa mýliš teraz ty. Tak, takisto sa mýlili aj otrokári, potom sa mýlili aj feudáli a čo myslíš? No tak isto sa mýlia aj kapitalisti!!!
bobor10
9.8.2018 13:09 | |
+0 -2
aamater, no daj niečo iné, čo existuje. ja netvrdím, že nebude, len teraz nie je..
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Martina Lubyová.
Opozícia neuspela. Lubyová zostáva v kresle ministerky školstva Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Komu dali prezidentskí kandidáti svoj hlas v minulých voľbách (anketa) Aktuality.sk
Kým niektorí adepti prezradili konkrétne mená, iní o niekdajších favoritoch mlčia. Kto z uchádzačov o prezidentský post chcel na čele štátu Jána Čarnogurského, Milana Kňažka, Radoslava Procházku alebo Milana Melníka?
18.2. 22:00
EÚ by po zavedení ciel na európske autá nakupovala menej plynu z USA Aktuality.sk
ovedal to šéf Európskej komisie Jean-Claude Juncker.
18.2. 21:40
Izrael vyšle na Mesiac svoju prvú bezposádkovú misiu Aktuality.sk
Izrael vyšle v piatok svoju prvú bezposádkovú misiu na Mesiac.
Výbuch v Káhire
Káhirou otriasla silná explózia: Dvaja policajti sú mŕtvi, traja bojujú o život
Space Lander On
Izraelčania plánujú let na mesiac, budú skúmať jeho vznik a históriu
Flags of UK and
Juncker pripustil odloženie brexitu: Má to však jeden háčik
V Chorvátsku sa
Filipíny decimujú osýpky: Strach z očkovania si vyžiadal už 136 obetí
Trumpova vláda má problém: Kalifornia a ďalšie štáty ju žalujú kvôli múru s Mexikom
Fire in a house
Ukrajinskí tajní obvinili Moskvu: Rusi podpaľujú kostoly na Kryme
George Mendonsa
Zomrel námorník zo slávnej fotografie: Pikantný detail o vášnivo sa bozkávajúcej dvojici
Ministerka
Ministerka Lubyová prežila odvolávanie, Remišová z OĽaNO odkazuje: My sa nevzdáme
Prvých 9
V Lamanšskom prielive chytili 34 migrantov: Na malom člne sa chceli dostať do Británie
Kim Kardashian.
Foto
Kim šokovala v prudko erotických šatách: Cez bradavky iba tenké pásiky, prsia kričali o prvú pomoc
Ministerka
Jednoznačné K.O. opozícii: Martina Lubyová ostáva ministerkou školstva
Slovenská
Foto
Fantastický úspech pre slovenskú lyžiarku: Farkašová získala významné ocenenie v prítomnosti Novaka Djokoviča