Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 22. 9.
Móric
15°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.08.2018, 14:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Prehovorila manželka Čecha Petra († 42), ktorého v Egypte zabil žralok: Opísala jeho posledné chvíle plné hrôzy

57 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
montaznapaka
10.8.2018 06:11 | |
+19 -1
Reagovať
no mali smolu,len je jedno pravda,že nikto turistom nepovie,že v mori je spústa iných jedovatých živočíchov od medúz po rôzne môrske hady,dokonca ani cestovky to nevzpomenú,aby mohli rýžovat,preto každý rok skončia v Egypte desiatky turistov v nemocnici,alebo sa utopia a konštatuje sa utopenie a nie to že ho uštknul jedovatý živočích na korálovom utese,aj mne sa to stalo ale vyviazol som!!!DDD
Alf12345
11.8.2018 23:23 | |
+0 -0
Nevzpomenu...
Alf12345
11.8.2018 23:24 | |
+0 -0
Vedia prečo...
booo
10.8.2018 05:58 | |
+8 -9
Reagovať
je mi to luto RIP no sa cudujem ze vysnivana dovolenka v egypte ja som raz vyhral tam bobyt a prepadlo mi to nikdy by som tam nesiel ani dufam vnajhorsej nocnej more ani turecko nic take kazdy sa tam trepe a su radi ze jak fajne no sila...
django774
10.8.2018 05:43 | |
+13 -3
Reagovať
Cely tyzden bud tento clanok alebo Vietnamec ktoreho uniesla tajna sluzba lebo doma ukradol 100mega a Nemci z neho cuduj sa svete chceli urobit disodenta i ked to bol komunisticky funkcionar.Avsak peniaze nes***ia ved aj Amici si poziciavaju od komunistickej Ciny...Dobre to napisal jeden bezpecnostny expert je to totalne zlyhanie nemeckych tajnych sluzieb..Uz to chce troska ine dolezitejsie temy..A dat k nim diskusiu ale to by sa nesmeli bat hlasu ludu...
kadruba
10.8.2018 05:17 | |
+14 -17
Reagovať
Nemali chodiť do toho arabského humusu.
blana259368
10.8.2018 00:33 | |
+17 -18
Reagovať
taketo situacia maju predvidat , a byt nato pripraveny a chraniť vludi,, jednoznačne chyby ,, človek si zaplati dovolenku a zomrie tam , zbytočna smrt , ale nikto to nerieši načo
palo08080
10.8.2018 02:28 | |
+40 -8
na otvorenom mori si pláva každý sám za seba... tam nikto na 100 % nezaručí, že sa niečo nestane... tam nikto nepredvída nikdy nič... či o tom je každý poučený je iná vec... ale skús ty niečo predvídať na otvorenom mori?! to by si musela byť veštkyňa Vanga! aj ked máš takú fotku no.... :D
alexandra7777
10.8.2018 00:27 | |
+11 -11
Reagovať
Dokedy budete o tom pisat...
gabeszxxx
10.8.2018 00:10 | |
+40 -17
Reagovať
Pre Arabov, ktorí Belochov a Kresťanov neznášajú, každí jeden Beloch a Kresťan má takú cenu iba, koľko do ich lenivej krajiny prinášame, ináč nie sme pre nich ľudia a náš život pre nich je nič, neznášajú nás a z tohto nebude žiadna kauza u nich, rýchlo to uzatvárajú, že to bolo na vlastnú zodpovednosč a hotovo. Ja ich bojkotujem, nechodím do ich špinavej krajiny.
gabeszxxx
10.8.2018 00:02 | |
+35 -18
Reagovať
Arabov neznášam, lebo sú leniví a nezodpovední a ak sa im žralok zožere, sú radi a nieže ich ešte budú varovať alebo pomáhať. Nežartujem, bol som susedom arabskej, egyptskej rodiny z Káhiri, neverím im ani písmeno, nieže ešte slovo, sú to klamári, inak sa to ani nemohlo skončiť. Aj ja som bol v Egypte, lebo moji kamaráti ma nahovorili, ale nikdy viac do takej špinavej krajiny plnej hnusnými klamármi nepôjdem. Viem, o čom hovorím, toto nie je predsudok, ale SKÚSENOSŤ!!!
balancer
9.8.2018 23:51 | |
+3 -8
Reagovať
Už to - tie NČ-sovské sr a čky ani čítať nebudem. Skočil z móla - asi rovno pred žraloka - a ten ho omylom - súc napadnutý- naporcoval - ako votrelca v svojom prostredí.... Škoda, že si predtým neprečítal rozhovor s "Najčeským žralokárom p.Jaroněkom" - a vedel by - čo má pri útoku žraloka správne robiť...
Obcan-velitel
9.8.2018 23:26 | |
+7 -25
Reagovať
Kua, mam pocit, ze ta Ceska by mala poslat vsetkych otravnych novinarov do PECKA, ale ona si tu popularitu normalne vychutnava.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Muž z Veľkej Mače spoznal kolegu na identikite k vražde Kuciaka Aktuality.sk
Rýchle správy
19:40
Na východe havaroval autobus a dve autá Aktuality.sk
Hasiči a záchranári aktuálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a dvoch motorových vozidiel v Turni nad Bodvou v okrese Košice-okolie.
17:44
V Rusku sa opäť konali protesty proti dôchodkovej refome Aktuality.sk
Rusi protestovali proti dôchodkovej reforme, ktorá sa dostala do druhého čítania.
17:25
V Mníchove sa začal 185. ročník Oktoberfestu Aktuality.sk
Tradičné pivné slávnosti potrvajú do 7. októbra.
Prezident
Tvrdá kritika slovenských dresov od člena Národnej rady Slovenskej republiky: Hrozí odobratím dotácií pre SZĽH
Pri prevrátení
Počet obetí prevráteného trajektu stúpol na 209: Úrady zadržali kapitána
Tina si vraj už
Foto
Tina a jej priateľ už tri roky jedia iba ovocie: Neuveriteľné, čo s nimi takáto strava porobila
Taliansky
Salvini vyzýva na vytvorenie nového frontu: Politika v Európskej únii by mala ísť viac doprava
Mayweather chystá
Floyd Mayweather sa už pripravuje na boxerský megasúboj: Aha, čo dokázal za jeden týždeň
Silnejší vietor
Vietor nám môže v nasledujúcich dňoch spôsobiť škody: Jeho rýchlosť predstavuje nebezpečenstvo
Otto Kollmann
Otto Kollmann sa zviditeľnil v šou Elán je Elán: Po desiatich rokoch prezradil kuriozitu zo zákulisia
Presleyho starý
Foto
Dovolenka sa zmenila na hotové peklo: Tragická smrť malého chlapca († 4)
Minister obrany
Minister Gajdoš poďakoval vojakom: Toto by malo byť cieľom našej armády
Kroták prekonal
Najlepší strelec v histórii najvyššej slovenskej súťaže hlási návrat: Kroták posilní tento klub
Tento pohľad vás
Tento pohľad vás bude poriadne bolieť: Muž sa nechal ostrihať motorovou pílou!
Na miesto nehody
Zrážka autobusu a osobného auta pri Košiciach: Smrť mladého vodiča Petra († 19)