Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.08.2018, 16:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Zavraždených českých vojakov previezli späť do vlasti: Prezident Zeman im udelí medailu Za hrdinstvo

77 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MihaiL
8.8.2018 21:20 | |
+3 -3
Reagovať
robko videl si ako vyzeral drážďany po kobercovom nálete...., zomreli tam resp. boli zavraždené tisíce civilistov.....,
robert595
8.8.2018 21:24 | |
+1 -2
Mne to zbytocne pises. Ja ti vzdy len odpoovedam ,ze tak ako zabijasli Americania ,rovnako zabijali Rusi .To je z mojej strany vsetko na co na teba reagujem.
MihaiL
8.8.2018 20:01 | |
+8 -3
Reagovať
o akých zavraždených to tu píšete...., prečo o zavraždených civilistoch v hirošime a nagasaki píšete ako o zabitých..., to čo spáchali američania je vojnový zločin....,
robert595
8.8.2018 20:34 | |
+3 -8
Som zvedavy kedy si kupis meter ktory meria rovnako z kazdej strany. USA pouzila atomovu bombu v Hirosime a Rusi na vlastnom uzemi kde zomrelo desattisice ludi a kde dodnes zomieraju ludia ,no to vam hlavne spravy nepisu. Dalsie vojnovy zlocin bol aj ten, ked mesto Groznyj Rusi zrovnali so zemou .Groznyj vyzeral rovnako ako Berlin na konci vojny ,alebo Hirosima. Mozno si na jedno oko slepy a preto mas jednostranny pohlad.....DDDDD.
Americkyvojak
8.8.2018 20:41 | |
+7 -2
áno dokonca róbert minule "vypočítal" že v Groznyj zabili Rusi viac ľudí ako celkový počet obyvateľov mesta :D:D:D:D zhodili niekedy rusi dve jadrové bomby na obývané mesto? lebo US to dokázali dva krát a ľudia tam umierajú na následky doteraz, ty jednostranný pohľad :D:D:D
robert595
8.8.2018 20:46 | |
+1 -5
Jasne ,to by som musel byt negramotny ako ty . To si vymyslel ty sam a tym sa prezentujes dodnes . No so zakernym hlupakom sa tu natahovat nebudem.
robert595
8.8.2018 20:47 | |
+1 -3
h.l.u.p.a.k.o.m..bolo vymazane.
Americkyvojak
8.8.2018 20:48 | |
+3 -1
hehe redakčné tupelo ty už ani nevieš čo píšeš? :D:D:D tak zrejme s tou negramotnosťou si na tom ešte horšie ako tu deklaruješ :D:D:D:D
robert595
8.8.2018 20:52 | |
+1 -1
komu nadavas ty prasa ciganske hm ?.Uz si zabudol ako si to vytiahol na diskusii ty ? .Prasicvec napisal ,ze som pisal o troch milionoch . Tupec len to ,ze ti ten vymysel nesedel ,ked Cecensko ma len nieco cez milion obyvatelov ,hnojnik .
Americkyvojak
8.8.2018 20:57 | |
+0 -1
ty si vážne tak sprostý či iba zo zúfalstva sa tu zhadzuješ hovädo tupé redakčné? :D:D:D nevieš písať či počítať? to vás už v redakcii neučia ani to? teľa sprosté, nájdi si v histórii o čom si tu trolloval ty hownival a potom na druhých niečo vypisuj :D:D:D:D
robert595
8.8.2018 20:59 | |
+1 -1
Zalez zakerny retardovany pysk a zober prilbu nech zakryjes z tej zakernej retardovane tvare aspon nieco ,howno.
robert595
8.8.2018 21:02 | |
+0 -1
retardovanej ...
Americkyvojak
8.8.2018 21:05 | |
+1 -1
tvojmu re*ardovanému ksichtu by nepomohla ani prilba :D:D:D
robert595
8.8.2018 21:10 | |
+1 -1
Hnojnik vytiahni dalsie nicky ty zruda . Vtedy si to vymyslel a drzis sa toho ,koho tu chces ty negramotny pako zosmiesnovat . Handra ,ja neviem kolko ma Cecensko obyvatelov ty hnoj ?. Pamatam ako si to hore napisal mimo vlakna a hned som na teba zareagoval ,ze si vymyslas .Ved zosmiesnuj svoju mater a fotra ty obluda ,pretoze na rozdiel od teba a od tvojej familie som vzdelany .ty howno zakerne tupe.
MihaiL
8.8.2018 21:18 | |
+1 -0
robko práveže používam rovnaký meter.....,
robert595
8.8.2018 21:21 | |
+0 -1
Ak pouzivas rovnaky meter kde si niekedy napisal nieco o zabijani rusov ,hm ?
Americkyvojak
8.8.2018 21:22 | |
+1 -0
tupelo sprosté ja na rozdiel od teba nemám 30 nickov ako každý váš redakčný troll z prievozskej :D:D:D áno si tak sprostý že nevieš, alebo zásadne prekrúcaš - koľko obyvateľov má/ malo Groznyj keď si schopný napísať že pol milióna :D:D:D:D:D a čo sa týka tvojej rodiny tak sorry vaše problémy ma moc nezaujímajú, nemusíš mi o nich (o tvojej materi a fotrovi) vypisovať, to si zožeň odborníka - hovädo naše hlúpe :D:D:D:D
robert595
8.8.2018 21:31 | |
+0 -1
Ja mam 30m nickov ? a to kto ti povedal ,zase tvoja zakerna intuicia ? ,alebo mas sklenenu gulu ?.Ty nevidis ,ze mam 6 nickov a vsetko robo595 ? aj tento mam stale robo595 ,ci uz som zmenil na robert 595 . Tak naco su mi ine nicky ,ty nevidis ,ze ich mam skoro identeticke ? a preco ?,ze blokuju prispevky a tak zase vymenim na svoj nick a pisem dalej . No vidis to je tvoja zakernost ,tvrdit to co nie je pravda. Ano zabudol som ,mam este jeden odlisny nick frank59 ,meno mojho syna a to z dovodu ,ze ma nepustilo pisat ani z jedneho nicku . No nepouzivam ho ,pokial mozem pisat z mojho nicku . O tom si ty kradnes ludom nicky a este ty mas plnu hubu nickov.
Americkyvojak
8.8.2018 21:37 | |
+2 -1
ako a komu som ukradol nick? to mal nejaký "Americkyvojak" heslo štyri nuly? :D:D:D moj nick vznikol ako protipól na ozaj tupého diskutujúceho menom "Ruskyvojak" po tom čo mi bezdôvodne zablokovali môj pôvodný. A ako to bolo s tým mestom Groznyj? ešte mi povedz že nič také si nenapísal :D:D:D:D
robert595
8.8.2018 21:40 | |
+0 -1
Zabudol som negramotny a kolko malo obyvatelov Groznyj ,je to presne ako som napisal do invazie ruskych vojsk malo 500.000 obyvatelov ,teraz ma 271 600 obyvatelov ,ved som to aj tak presne napisal .Tak co chces riesit ,moju vedomost a tvoju nevedemost ?
Americkyvojak
8.8.2018 21:47 | |
+1 -0
a z akého zdroja pramení tvoja "vedomosť" že malo 500.000 obyvateľov? to písali vo vašom manuály, či v Slniečku? :D:D:D pred začiatkom 1. čečenskej vojny malo 387.500 obyvateľov
robert595
8.8.2018 21:53 | |
+0 -1
Ako z akeho zdroja prameni to ,ze Groznyj malo 500.000 obyvatelov ? .Ake mas vzdelanie ak ty nevies ,ze tieto veci sa ucia uz na zakladnych skolach . A to uz nepisem ,ze na strednych skolach len opakujes tieto naucene fakty.
Americkyvojak
8.8.2018 21:59 | |
+1 -0
veď ty si napísal že pred inváziou ruských vojsk malo Groznyj 500.000 obyvateľov :D:D:D:D a zaujíma ma odkiaľ to máš? :D:D:D:D lebo dokonca aj údaje z wiki tvrdia niečo úplne iné :D:D:D ale možno sa na ZŠ Prievozská učia nejaké iné dejiny :D:D:D
robert595
8.8.2018 22:09 | |
+0 -0
Chlapce ovladaj si ty prievozska .Jasne som ti napisal odkial mam vedomosti ,ja na wikipediu nechodim ,pretoze viem ,ze niekedy udaje nesedia. Ja som tu uz popisal vela veci a ked zacali hundrat az vtedy som vytiahol wikipediu ako dokaz. Vsetko mam zo studii a preto ma nikto tu nemoze niecim prekvapit .Nikdy som tu nenapisal nepravdivy udaj a len preto ak nemam vedomost ,nikdy sa do tej trmy nepustam. Takze , ak nieco napisem uc sa .mozes vediet ,ze co som napisal je pravda. Nemam problem sa ospravedlnit ak nieco napisem omylom zle ,co sa mi za 5 rokov stalo raz a to som si hned sypal popol na hlavu.
Americkyvojak
8.8.2018 22:20 | |
+0 -0
:D:D:D:D:D:D:D:D tak to som sa takto nenasmial už riadne dlho :D:D:D:D:D:D tak na wiki kde údaje niekedy nesedia tvrdia 387.500 obyvateľov :D:D:D:D a robko - ktorý to na ZŠ študoval a na SŠ si to zopakoval má zo štúdií 500.000 :D:D:D:D:D dobre, tak študuj teda ďalej :D:D:D:D:D na wiki im to riadne nesedí teda !!! kopli sa "len" o čosi vyše 100.000 oproti tvojim štúdiám :D:D:D:D treba im hneď dať vedieť aby si to upravili !!! :D:D:D:D:D
aamater
8.8.2018 19:52 | |
+6 -1
Reagovať
To čo za vola vymýšľa tieto nadpisy? Zavraždených? Čo sa boli snáď niekde v bare zabávať v civile na dovolenke a niekto ich tam povraždil? Alebo to boli okupanti, ktorí dostali iba to čo im patrí?
cyril12345
8.8.2018 17:53 | |
+10 -1
Reagovať
ssme svedkami neschopnosti vsetkych vojenskych a bezpecnostnych zloziek ,armad NATO,vykonavat cinnost proti terorizmu,obycajny 18 r.neuvedomely clovek odstrani specialne vycvicenych vojakov,ktori su pripraveni na taketo akcie,vycvik pri tejto cinnosti prezentovali uz dalsie rotacie,to je len znak neschopnosti ,jednoduchosti vycviku,jednym statsim pre tychto vojakov je to ,ze bezne obyvatelstvo nevykonava ofenzivnu taktiku,diverznu cinnost proti armade v ich taboroch,straty by boli omnoho vacsie
robert595
8.8.2018 19:21 | |
+2 -4
Ved sa pohybuju medzi civilistami . Ako mozu vediet ,ze maju pod tymi satami ,ci co to nosia vybusne zariadenie ,to by museli mat rentgenove oci . Terorista sa odpali ked je celkom blizko pri obetiach ktore ma zlikvidovat . Proti terorizmu niet prevecie .
robert595
8.8.2018 19:58 | |
+0 -2
prevencie..
MihaiL
8.8.2018 20:03 | |
+4 -1
robert akoby si sa cítil keby okolo tvojho domu pobehovali na kozách a ťavách s turbanom na hlave afgánci a po zuby ozbrojení by tvrdili, že na slovensku hája demokratické záujmy azijských krajín..., keby si ich náhodou poslal do ri.ti tak by si bol označený za teroristu...., že to nie je možné...,
robert595
8.8.2018 20:27 | |
+1 -3
No ak si si nevsimol pisal som uplne o inom .Reagoval som na to ,ze vojaci nie su schopni odhalit teroristu . Ty si uplne reakciou mimo obsahu pisaneho.
RuskaPravda
8.8.2018 17:34 | |
+4 -13
Reagovať
Do októbra Zeman aj otrčí kopytá...
Ebaltopes
8.8.2018 17:37 | |
+19 -3
Nevadi,uctime si pamiatku skutocneho prezidenta..nas prezidentsky zlocinec bude pravoplatne odsudeny ked mu vyprcha mandat,potom si ho mozes uctit ty a sam..
ZOLLINO96
8.8.2018 17:37 | |
+6 -1
a uz sa ponizujes 😂😂😂
Ebaltopes
8.8.2018 17:46 | |
+1 -4
Robertko595 vo svojej nevedomosti stale utoci na isteho majora zemana s jeho 30 pripadmi..nemali by sme ho pri tom rusit
robert595
8.8.2018 19:23 | |
+3 -0
Zaujimave ,aj ked tu nie som ,niektori somnou aj napriek tomu pisu ....DDDDDD.
ZOLLINO96
8.8.2018 17:07 | |
+6 -1
Reagovať
voe, zavrazdenych ???
martin_32
8.8.2018 17:03 | |
+20 -0
Reagovať
S tým rizikom tam predsa išli.
narodenyvCSSR1963
8.8.2018 17:06 | |
+22 -3
Boli predsa normálne v práci... a ešte akej hnusnej a pre koho!!!!???? Keby zahynuli traja českí robotníci na vrtnej plošine v Severnom mori, tiež by boli okolo toho takéto tanečky???? Pochybujem..., veľmi pochybujem... NEBOLI!!!
ibapravda3
8.8.2018 17:11 | |
+3 -16
Mali ísť radšej brániť Slovanov pred ruskou okupáciou na Ukrajine.
ZOLLINO96
8.8.2018 17:13 | |
+8 -1
no ved mali, preco nesli 😂
Ebaltopes
8.8.2018 17:18 | |
+11 -2
Aka nelogika,vraj branit slovanov pred rusmi..to dokaze napisat len bezpredkozkar,triezvy podotykam..
ibapravda3
8.8.2018 17:22 | |
+0 -9
A čo máš za problém? UA niesu Slovania alebo ich Rusko neokupovalo? Vysvetli. A tie urážky si nechaj pre svoju rodinu.
ZOLLINO96
8.8.2018 17:24 | |
+6 -0
ano su to tvoji bratia 😂👍😂😂😂😂😂
ZOLLINO96
8.8.2018 17:26 | |
+6 -0
ukrosi su taki slovania ako rusi mongoli
Ebaltopes
8.8.2018 17:32 | |
+5 -0
Banderovec sa hra na slovana..ale tentoraz nie pod nickom jajka3..ta trojka tam musi figurovat ajtak,zrejme to bude nejake cislo neoliberalnych fasistov,hned si to idem vygooglit..
Stalinovsynsom
8.8.2018 16:58 | |
+18 -10
Reagovať
Českých teroristov a okupantov , okupovaného Afganistanu , budú Afganskí hrdinovia brániaci svoju krajinu posielať vo vreciach pre mŕtvoly do okupačného štátu - česka . Afganský hrdinovia si zaslúžia medailu za hrdinský čin !! Likvidujú svojich okupantov a teroristov !
narodenyvCSSR1963
8.8.2018 16:56 | |
+21 -5
Reagovať
Som momentálne na Morave, od nedele, všetci radoví obyvatelia ČR, s ktorými som sa stretol, majú,m od UH po OV. taký názor, že to rozhodne žiadni hrdinovia nie sú... !!! Začal som pochybovať o mojic znalostiach zemepisu, lebo som si nevedel vybaviť, žeby ČR susedila s Afganistanom... našťastie som bol ubezpečený, že nehraaničí... Kíhobhatamhľadali títo pojabaní žoldáci???
Ebaltopes
8.8.2018 17:02 | |
+27 -2
Odmietli pracovat za pasom,tak radsej zhynuli pod fasistickou vlajkou,modrou s hviezdami..
Zetor72451
8.8.2018 16:53 | |
+29 -3
Reagovať
jasné škoda chlapov... ale ved to bola ich robota za ktoru dostavali peniaze, za darmo tam neboli a nikto ich tam nenutil ist tak čo ake odškodnéééé... na stavbe spadne na robotníka fúrik z betonom tak kto mu da odškodné vy mudrlanti
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Bývalý americký
Exprezident Carter má po zákroku: Lekári mu odporučili, aby zostal na pozorovaní
Demonštrant
EÚ má toho už dosť: Demonštrantov a políciu v Hongkongu vyzýva na zdržanlivosť
Od začiatku roku
Bosnianska polícia je v koncoch a situácia je vážna: Tlak migrantov je príliš silný
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude
2019: Vľavo je
Foto
Hugh Grant a Guy Ritchie napodobnili predkov: Ich otcovia slúžili v rovnakej jednotke
(ilustračné foto)
SHMÚ bije na poplach, situácia začína byť vážna: Hrozba pre viaceré okresy Slovenska!