Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 16. 11.
Agnesa
3°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.08.2018, 14:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Z krásky sú zhrození aj jej najbližší: Za to, čo urobila svojmu bábätku po pôrode, môže ísť do basy!

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
2neva
8.9.2018 11:15 | |
+5 -0
Reagovať
* Matky v Južnej Karolíne, ktoré svoje bábätko nechcú, ho môžu do dvoch mesiacov od pôrodu beztrestne odovzdať do ,,hniezd záchrany“, nechať v nemocnici, na požiarnej stanici či v kostole.* Kedy budú ľudia ľuďmi?? Toto neurobí ani zviera!
1soda
29.8.2018 19:12 | |
+48 -2
Reagovať
Ked je niekomu prednejsie robenie si selfie ako vlastne dieta ....ktore isto nevzniklo samo od seba,tak to uz nieje clovek,ale de8il. Takto zabila kus samej seba ...a novy zivot.Ak by existovalo peklo,za toto tam isto dostane vip vstupenku.
fatwilly
29.8.2018 17:48 | |
+47 -2
Reagovať
Dufam že tam aj stvrdne nadobro... Take niečo urobit vlastnemu bezbrannemu dietatku, neexistuje dost spravodlivy trest..Radšej mali jej rodičia ist na potrat
teplejhnis
29.8.2018 16:26 | |
+11 -15
Reagovať
outfit selfie krava.ak to bolo čierne,ok
Zyngapoker
29.8.2018 16:20 | |
+18 -13
Reagovať
amerika krajina najuzasnejsia nevsednych moznosti
hnile_zvysky_igora_simka
29.8.2018 17:40 | |
+4 -20
ma mongoloidne crty a podoba sa na *** urcite to bola ruska
hnile_zvysky_igora_simka
29.8.2018 17:40 | |
+3 -8
*** = h.o.v.n.o
dosmochtany
29.8.2018 15:52 | |
+55 -2
Reagovať
A ako je uz pri takychto pripadoch obvykle bude sa to cundra snazit zahrat na nejaky poporodny sok ci podobnu zhovadilost a prepustia ju... A "fitneska" bude moct opat veselo fajcit chlapom vo fitku
marcela242
29.8.2018 15:38 | |
+43 -2
Reagovať
Ona je všetko možné len nie kráska,za to čo urobila.
poluciana
29.8.2018 15:23 | |
+20 -1
Reagovať
Urobila to po pôrode. No veď by som chcela vedieť ako by to urobila pred porodom. Celá by sa do vreca.
1ivyn1
29.8.2018 15:10 | |
+49 -4
Reagovať
pritom ja keby som bola jej kamarátka alebo mama, tak minimálne na fotkách č.2 a 3 by mi bolo úplne jasné, že má nejaké brucho. A spýtala by som sa.. Dokonca ako mama by som jej naň aj siahla. A to už neutají...
jaguar77
29.8.2018 14:53 | |
+37 -8
Reagovať
pruderna amerika , ale vo filmoch pocujete v kazdej piatej vete len penis a vagina . toto ma byt nas vzor ?
Intermediary
29.8.2018 17:18 | |
+6 -19
Vzorom je v Moskve sa váľajúca Leninova zhnitá syfilitická hlava!
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Protestné
Choďte už dočerta, odstúpte! Slováci vyšli do ulíc za slušné Slovensko Aktuality.sk
Rýchle správy
21:50
Z Ruska odštartovala bezpilotná nákladná kozmická loď so zásobami Aktuality.sk
Na obežnú dráhu vyniesla Progress nosná raketa Sojuz.
21:20
Trump údajne odpovedal na písomné otázky vyšetrovateľa Roberta Muellera Aktuality.sk
V Oválnej pracovni Bieleho domu americký prezident novinárom povedal, že na zaslané otázky "poľahky odpovedal" tento týždeň.
20:50
SNS stojí za Dankom, Most-Híd za jeho postoj kritizuje Aktuality.sk
Konanie Bugára a jeho Mosta-Híd považuje Tibor Bernaťák za neobjektívne.
(ilustračné foto).
Matka držala dcérku v kufri auta zamorenom larvami a exkrementmi: Posledná veta vami otrasie!
AS Rím pošle peniaze napadnutému fanúšikovi: Zdrvujúce slová jeho manželky
Einstein v snehu:
Einstein v snehu: Bob natočil video ťavy, ako sa prechádza popri zasneženej ceste
Princ Charles
Foto
Princ Charles sa pred Dianou († 36) takmer oženil s inou: Neuveríte, koho požiadal o ruku!
Detva potrápila
Nitra sa s Detvou poriadne natrápila, Zvolenčania zvalcovali aj Žilinu
Anthony Joseph
Gitarista Aerosmith je po hospitalizácii v nemocnici už doma: Odkaz fanúšikom na Twitteri
Na snímke tréner
Foto
V tejto zostave vybehnú Slováci proti Ukrajine: Prekvapivé meno na hrote útoku
Na miesto útokov
Masaker na tureckom letisku v roku 2016: Šesť ľudí dostalo za krvavý útok doživotie
Malá Cyn’niah má
Dievčatko nemôže kvôli vzácnej poruche chodiť: Zábery jej rozkošného tanca vás chytia za srdce
Toto Nate
Nechutný faul pobúril verejnosť: Basketbalistovi hrozí vyhadzov zo školy!
Maďarský premiér
Orbán na maďarsko-maďarskom summite: Sila regiónu strednej Európy sa zvýši
Český premiér
Andrej Babiš prekvapuje: V Sýrii chce postaviť českú dedinku pre 150 malých sirôt