Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.08.2018, 14:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Z krásky sú zhrození aj jej najbližší: Za to, čo urobila svojmu bábätku po pôrode, môže ísť do basy!

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
2neva
8.9.2018 11:15 | |
+0 -0
Reagovať
* Matky v Južnej Karolíne, ktoré svoje bábätko nechcú, ho môžu do dvoch mesiacov od pôrodu beztrestne odovzdať do ,,hniezd záchrany“, nechať v nemocnici, na požiarnej stanici či v kostole.* Kedy budú ľudia ľuďmi?? Toto neurobí ani zviera!
1soda
29.8.2018 19:12 | |
+43 -2
Reagovať
Ked je niekomu prednejsie robenie si selfie ako vlastne dieta ....ktore isto nevzniklo samo od seba,tak to uz nieje clovek,ale de8il. Takto zabila kus samej seba ...a novy zivot.Ak by existovalo peklo,za toto tam isto dostane vip vstupenku.
fatwilly
29.8.2018 17:48 | |
+40 -2
Reagovať
Dufam že tam aj stvrdne nadobro... Take niečo urobit vlastnemu bezbrannemu dietatku, neexistuje dost spravodlivy trest..Radšej mali jej rodičia ist na potrat
teplejhnis
29.8.2018 16:26 | |
+10 -13
Reagovať
outfit selfie krava.ak to bolo čierne,ok
Zyngapoker
29.8.2018 16:20 | |
+16 -13
Reagovať
amerika krajina najuzasnejsia nevsednych moznosti
hnile_zvysky_igora_simka
29.8.2018 17:40 | |
+3 -16
ma mongoloidne crty a podoba sa na *** urcite to bola ruska
hnile_zvysky_igora_simka
29.8.2018 17:40 | |
+2 -7
*** = h.o.v.n.o
dosmochtany
29.8.2018 15:52 | |
+49 -2
Reagovať
A ako je uz pri takychto pripadoch obvykle bude sa to cundra snazit zahrat na nejaky poporodny sok ci podobnu zhovadilost a prepustia ju... A "fitneska" bude moct opat veselo fajcit chlapom vo fitku
marcela242
29.8.2018 15:38 | |
+38 -2
Reagovať
Ona je všetko možné len nie kráska,za to čo urobila.
poluciana
29.8.2018 15:23 | |
+19 -1
Reagovať
Urobila to po pôrode. No veď by som chcela vedieť ako by to urobila pred porodom. Celá by sa do vreca.
1ivyn1
29.8.2018 15:10 | |
+45 -4
Reagovať
pritom ja keby som bola jej kamarátka alebo mama, tak minimálne na fotkách č.2 a 3 by mi bolo úplne jasné, že má nejaké brucho. A spýtala by som sa.. Dokonca ako mama by som jej naň aj siahla. A to už neutají...
jaguar77
29.8.2018 14:53 | |
+35 -7
Reagovať
pruderna amerika , ale vo filmoch pocujete v kazdej piatej vete len penis a vagina . toto ma byt nas vzor ?
Intermediary
29.8.2018 17:18 | |
+4 -15
Vzorom je v Moskve sa váľajúca Leninova zhnitá syfilitická hlava!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
02:00
Ďalší z Druckerových podnetov išiel do stratena. Týkal sa liekov Aktuality.sk
Ministerstvo zdravotníctva si myslelo, že má v rukách silné dôkazy. Vyšetrovateľ ale nevidel dôvod na začatie trestného stíhania.
00:12
Smerácky návrh nás bude stáť 120 miliárd eur (rozhovor) Aktuality.sk
Na Slovensku môže začať platiť vekový strop odchodu do dôchodku, parlament o návrhu už intenzívne rokuje. Poslanci Smeru navrhli, aby bola horná hranica dôchodkového veku 64 rokov pre mužov. Pre ženy sa má hranica znižovať o pol roka za každé vychované dieťa.
00:02
Zastropovenie veku odchodu do dôchodku by bolo extrémne drahé Aktuality.sk
Pokiaľ Smer presadí s častou opozície skorší odchod do dôchodku, tak pracujúcim budú musieť extrémne vzrásť odvody. Zamestnancom tak výrazne klesne čistá mzda.
Ruskí vojaci
V Ľvovskej oblasti zakázali filmy, knihy či piesne v ruštine: Obmedzením chcú docieliť túto vec
Španieli
Migračná kríza sa nemôže zneužívať na politický boj: Toto majú robiť krajiny, ktoré nechcú utečencov
Theresa Mayová
Mayová má jednoznačný názor: Únia by mala nasledovať jej vzor a zmeniť postoj
Jeden zľavnený
Na zastávke autobusu v Tatrách sa objavil jeleň: Jeden zľavnený do Popradu, poprosím!
Vysvietená
Spomienku na Paríž už za pár drobných nezoženiete: Polícia zhabala 20 ton miniatúr Eiffelovky
Európska komisia
Maďarsko má v spore s Európskou úniou ďalšieho spojenca: Tento štát podporí vládu Orbána
Hráč Lyonu Maxwel
Liga Majstrov: Juventus zvládol zápas aj bez Ronalda, zaváhanie Manchesteru City
Donald Trump
Foto
Trumpa v hurikánom spustošenej oblasti ovládli emócie: Pozrite, čo robil v miestnom kostole
Bono na tlačovej
Bono z U2 sa stretol s pápežom Františkom: Keď som mu to hovoril, v jeho tvári bolo vidieť bolesť
Vodca radikálneho
Aktualizované
Šéf Hizballáhu zbrane neskladá: V Sýrii budeme bojovať, dokedy bude vláda chcieť!
Cristiano Ronaldo
Debut v Lige Majstrov v drese Juventusu ako z hororu: Cristiano Ronaldo sa rozplakal!
Najlepšie platená
Foto
Supermodelka Gisele Bündchen zmenená na nepoznanie: Fúha, to čo s ňou urobili?