Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 2.
Vlasta
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.08.2018, 04:00 | Správy | Servis

Diskusia: Vyhnite sa problémom na hraniciach: Pečiatka v pase z nasledujúcich krajín vám môže zavariť

65 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Gorila111
8.8.2018 16:40 | |
+3 -1
Reagovať
Nevidím dôvod cestovať do arabských krajín, či Pakistanu. Akože to čo by som tam robil?
shrekzoslovenska
6.8.2018 18:58 | |
+2 -1
Reagovať
Obcas premyslam kto pise taketo nezmysly ako novy cas. Kazdy kto trosku cestuje vie,ze mat dva pasy je výhoda.
shrekzoslovenska
6.8.2018 18:56 | |
+2 -1
Reagovať
Na slovensku mozete mat legalne 2 platne pasy. Takze s jednym mozete kludne cestovat na rusky krym a s druhym na ukrajinu😉
80desperado
6.8.2018 11:25 | |
+4 -2
Reagovať
Kto videl polsky film Wolyn ten vie ako vrazdili banderovci poliakov a cechov na ukrajine.
montechristozcicvy
6.8.2018 11:21 | |
+6 -3
Reagovať
Moj dedo mi rozpraval ako banderovci vrazdili slovákov na východe slovenska. Súčasna banderovska ukrajina ide do zahuby. Zakon ktory zakazuje menšinám vyucovanie v ich jazyku poskodzuje aj slovensku mensinu na ukrajine.
Winnstone11
6.8.2018 11:57 | |
+3 -3
A teraz akože čo? Hlinkova garda na Slovensku v roku 1944 masovo vraždila vlastných občanov, vrátane starcov, žien a detí. A otvorene spolupracovala s nemeckými nacistami. Áno, bol to zločin a je to historická hanba a nešťastie. Ideme súčasné Slovensko posudzovať podľa toho?
montechristozcicvy
6.8.2018 11:18 | |
+5 -2
Reagovať
Pozeral som videa z krymu a obchody su plne zapadnych výrobkov. Zeby sme len mi na slovensku mali zakazane s nimi obchodovat?
1somktosom
6.8.2018 11:05 | |
+5 -2
Reagovať
Kto chce ust na krym moze ist kludne a nemusi sa nicoho obavat. Staci si vybavit druhy pas za 30€ a ukrajinci sa nemaju ako dozvediet ci ste bol na kryme alebo nie. Rovnako ako niektore krajiny odmietaju pustit turistov ktori maju izraelske peciatky v pase. Takze s jednym pasom na krym a s druhym na ukrajinu bez problemov.
Winnstone11
6.8.2018 11:51 | |
+2 -3
Prečítaj si ten článok poriadne a zistíš, že to tak nefunguje. Alebo si myslíš, že tí Ukrajinci sú padnutí na hlavu a nechajú sa prečúrať takouto detskou fintou?
joe939
6.8.2018 13:05 | |
+3 -2
To by ma teda zaujimalo ako dokaze ukrajinec zustit,ze som bol na kryme?😊 po 1. Ked mam dva pasy a s jednym idem do ruska a s druhym na ukrajinu a po 2. Ked priletim cez moskvu tak mam v oase vstupnu peciatku z moskvy. To jevpresne ako s tym izraelom. Pokial nemate peciatku v pase colnici ineho statu to nevedia
joe939
6.8.2018 13:09 | |
+5 -2
Mam kamarata co tam bol viackrat a colnici na ukrajine ani netusili a bezne tam cestuje. Skor to ma tento clanok odradit ludi aby cestovali na rusky krym. Je tam pekne a to co nam podsuvaju media su klamstva.pozrite si videa na youtube kolko je tam turistov z europy
Winnstone11
6.8.2018 14:44 | |
+1 -1
Joe, to je len inými slovami povedaný známy fakt, že potrestaný byť môžeš len v prípade, že ťa chytia. Ale to nie je nič nové pod slnkom a platí to práve tak pre drobnú krádež v obchode ako aj masovú vraždu.
Winnstone11
6.8.2018 14:48 | |
+1 -1
A ako to môžu zistiť? Napríklad tak, že priletíš priamo na Krym a do pasu dostaneš ruskú pečiatku z niektorého tamojšieho letiska.
1culdo1
6.8.2018 10:16 | |
+7 -5
Reagovať
ale uz nedopisali ako Marček bol spokojny navstevou a ze vsetci sa tam fitia byt hrdymi rusmi a ze im.je lepsie teraz nto NC nenapise.čašovia
Dodi54
6.8.2018 09:17 | |
+11 -5
Reagovať
Chcel by som podotknúť autorovi článku, že Ukrajina ktorá oficiálne vznikla v roku 1991 si doteraz nezaregistrovala svoje hranice v OSN, takže Ukrajina je štátom bez oficiálnych hraníc a svoj názor na Krym som už vyjadril v predchádzajúcich diskusiách.
Winnstone11
6.8.2018 09:27 | |
+6 -10
Dodi, píšeš sprostosti, na ktorých vôbec nezáleží. Ako Ukrajina, tak aj Rusko pri vstupe do OSN podpísali Chartu, kde je text: "Všetci členovia Organizácie Spojených národov sa vystríhajú vo svojich medzinárodných stykoch hrozby silou alebo použitia sily proti územnej celistvosti alebo politickej nezávislosti každého štátu, ako aj každého iného spôsobu nezlučiteľného s cieľmi Organizácie Spojených národov." Toto je podstatné, a Rusko to sprostou anexiou Krymu hrubo porušilo.
Robo596
6.8.2018 09:54 | |
+8 -4
ziadna anexia ale referendum
Winnstone11
6.8.2018 10:10 | |
+4 -5
Referendum na časti územia, nezákonne obsadeného vojakmi cudzieho štátu, je akurát na srandu.
Robo596
6.8.2018 10:12 | |
+0 -3
Ano bobor5 ved sa zasmej a uteksj hrdinsky oslobodit krym len pozor na peciatku v pase 😂😂😂😂
carlos135
6.8.2018 09:01 | |
+15 -8
Reagovať
No nech sa cela Ukrajina nepoondie, *** tam pre Rusov urobili ale budu sa bit ako je to ich. Nech si urobia poriadik aspon v ostatnej casti aby mali ludia z coho zit a co robit a nie aby len zivorili. Vsetko je len korupcia a mafia a stat nerobi nic len vykrikuju a pozyvaju NATO.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko.
Komentár Daga Daniša: Ako si ministerka kopla do Danka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Nemecká polícia bude môcť používať telové kamery Aktuality.sk
Príslušníci nemeckej spolkovej polície budú môcť nosiť na telách kamery slúžiace na dokumentovanie zásahov obrazovým i zvukovým záznamom.
pred 36 min
Pri ostrove Jáva zaznamenali silné zemetrasenie Aktuality.sk
Zemetrasenie s magnitúdou 5,9 zaznamenali v utorok pri indonézskom ostrove Jáva. Obete na životoch ani materiálne škody zatiaľ hlásené neboli, varovanie pred cunami úrady nevydali.
pred 46 min
Brexit zrejme odložia, naznačil Juncker Aktuality.sk
Európska únia vyslala jeden z dosiaľ najsilnejších signálov, že umožní Británii odložiť odchod z EÚ.
Prezident Donald
Americkým štátom došla trpezlivosť: Žaloba na prezidenta Trumpa kvôli múru
Jirásková († 81)
Šesť rokov po smrti herečky Jiřiny Jiráskovej († 81): Problémy s dedičstvom
Martina Navrátilová si servítku pred ústa nedávala: Transsexuáli v športe? Šialené!
Kristián
Lekári mali pre prababku chorého Kristiánka zdrvujúcu správu: Zúfalá Eva sa pripravuje na najhoršie
K farmárom sa
Nespokojní farmári spustili novú protestnú jazdu: Štyri hlavné požiadavky hospodárov
Na trati sa
Vykoľajené vozne pri Krompachoch odstraňovali aj tanky: Železnice čaká ešte jedna náročná úloha
David a Victoria
Victoria Beckham predstavila svoju novú kolekciu na prehliadke: Veľká podpora od rodiny
Malá čakala, kým
Väzni zachránili dievčatko zamknuté v aute: Stačil jeden bežný predmet a vlámali sa do vozidla
Tohtoročnou témou
V Benátkach začala najväčšia európska slávnosť: Karneval poslednýkrát bez vstupného
Venezuela and
Trump vyzval venezuelskú armádu, aby sa pridala k opozícii: Nemáte iné východisko
Výbuch v Káhire
Káhirou otriasla silná explózia: Dvaja policajti sú mŕtvi, traja bojujú o život
Space Lander On
Izraelčania plánujú let na mesiac, budú skúmať jeho vznik a históriu