Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.08.2018, 04:00 | Správy | Servis

Diskusia: Vyhnite sa problémom na hraniciach: Pečiatka v pase z nasledujúcich krajín vám môže zavariť

62 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Gorila111
8.8.2018 16:40 | |
+3 -1
Reagovať
Nevidím dôvod cestovať do arabských krajín, či Pakistanu. Akože to čo by som tam robil?
shrekzoslovenska
6.8.2018 18:58 | |
+2 -1
Reagovať
Obcas premyslam kto pise taketo nezmysly ako novy cas. Kazdy kto trosku cestuje vie,ze mat dva pasy je výhoda.
shrekzoslovenska
6.8.2018 18:56 | |
+2 -1
Reagovať
Na slovensku mozete mat legalne 2 platne pasy. Takze s jednym mozete kludne cestovat na rusky krym a s druhym na ukrajinu😉
80desperado
6.8.2018 11:25 | |
+4 -2
Reagovať
Kto videl polsky film Wolyn ten vie ako vrazdili banderovci poliakov a cechov na ukrajine.
montechristozcicvy
6.8.2018 11:21 | |
+6 -3
Reagovať
Moj dedo mi rozpraval ako banderovci vrazdili slovákov na východe slovenska. Súčasna banderovska ukrajina ide do zahuby. Zakon ktory zakazuje menšinám vyucovanie v ich jazyku poskodzuje aj slovensku mensinu na ukrajine.
Winnstone11
6.8.2018 11:57 | |
+3 -3
A teraz akože čo? Hlinkova garda na Slovensku v roku 1944 masovo vraždila vlastných občanov, vrátane starcov, žien a detí. A otvorene spolupracovala s nemeckými nacistami. Áno, bol to zločin a je to historická hanba a nešťastie. Ideme súčasné Slovensko posudzovať podľa toho?
montechristozcicvy
6.8.2018 11:18 | |
+5 -2
Reagovať
Pozeral som videa z krymu a obchody su plne zapadnych výrobkov. Zeby sme len mi na slovensku mali zakazane s nimi obchodovat?
1somktosom
6.8.2018 11:05 | |
+5 -2
Reagovať
Kto chce ust na krym moze ist kludne a nemusi sa nicoho obavat. Staci si vybavit druhy pas za 30€ a ukrajinci sa nemaju ako dozvediet ci ste bol na kryme alebo nie. Rovnako ako niektore krajiny odmietaju pustit turistov ktori maju izraelske peciatky v pase. Takze s jednym pasom na krym a s druhym na ukrajinu bez problemov.
Winnstone11
6.8.2018 11:51 | |
+2 -3
Prečítaj si ten článok poriadne a zistíš, že to tak nefunguje. Alebo si myslíš, že tí Ukrajinci sú padnutí na hlavu a nechajú sa prečúrať takouto detskou fintou?
joe939
6.8.2018 13:05 | |
+3 -2
To by ma teda zaujimalo ako dokaze ukrajinec zustit,ze som bol na kryme?😊 po 1. Ked mam dva pasy a s jednym idem do ruska a s druhym na ukrajinu a po 2. Ked priletim cez moskvu tak mam v oase vstupnu peciatku z moskvy. To jevpresne ako s tym izraelom. Pokial nemate peciatku v pase colnici ineho statu to nevedia
joe939
6.8.2018 13:09 | |
+5 -2
Mam kamarata co tam bol viackrat a colnici na ukrajine ani netusili a bezne tam cestuje. Skor to ma tento clanok odradit ludi aby cestovali na rusky krym. Je tam pekne a to co nam podsuvaju media su klamstva.pozrite si videa na youtube kolko je tam turistov z europy
Winnstone11
6.8.2018 14:44 | |
+1 -1
Joe, to je len inými slovami povedaný známy fakt, že potrestaný byť môžeš len v prípade, že ťa chytia. Ale to nie je nič nové pod slnkom a platí to práve tak pre drobnú krádež v obchode ako aj masovú vraždu.
Winnstone11
6.8.2018 14:48 | |
+1 -1
A ako to môžu zistiť? Napríklad tak, že priletíš priamo na Krym a do pasu dostaneš ruskú pečiatku z niektorého tamojšieho letiska.
1culdo1
6.8.2018 10:16 | |
+7 -5
Reagovať
ale uz nedopisali ako Marček bol spokojny navstevou a ze vsetci sa tam fitia byt hrdymi rusmi a ze im.je lepsie teraz nto NC nenapise.čašovia
Dodi54
6.8.2018 09:17 | |
+11 -5
Reagovať
Chcel by som podotknúť autorovi článku, že Ukrajina ktorá oficiálne vznikla v roku 1991 si doteraz nezaregistrovala svoje hranice v OSN, takže Ukrajina je štátom bez oficiálnych hraníc a svoj názor na Krym som už vyjadril v predchádzajúcich diskusiách.
Winnstone11
6.8.2018 09:27 | |
+6 -10
Dodi, píšeš sprostosti, na ktorých vôbec nezáleží. Ako Ukrajina, tak aj Rusko pri vstupe do OSN podpísali Chartu, kde je text: "Všetci členovia Organizácie Spojených národov sa vystríhajú vo svojich medzinárodných stykoch hrozby silou alebo použitia sily proti územnej celistvosti alebo politickej nezávislosti každého štátu, ako aj každého iného spôsobu nezlučiteľného s cieľmi Organizácie Spojených národov." Toto je podstatné, a Rusko to sprostou anexiou Krymu hrubo porušilo.
Robo596
6.8.2018 09:54 | |
+8 -4
ziadna anexia ale referendum
Winnstone11
6.8.2018 10:10 | |
+4 -5
Referendum na časti územia, nezákonne obsadeného vojakmi cudzieho štátu, je akurát na srandu.
Robo596
6.8.2018 10:12 | |
+0 -3
Ano bobor5 ved sa zasmej a uteksj hrdinsky oslobodit krym len pozor na peciatku v pase 😂😂😂😂
carlos135
6.8.2018 09:01 | |
+15 -8
Reagovať
No nech sa cela Ukrajina nepoondie, *** tam pre Rusov urobili ale budu sa bit ako je to ich. Nech si urobia poriadik aspon v ostatnej casti aby mali ludia z coho zit a co robit a nie aby len zivorili. Vsetko je len korupcia a mafia a stat nerobi nic len vykrikuju a pozyvaju NATO.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Štefan Štefek.
Kukláči zadržali bývalého smeráka a kandidáta na primátora Nitry Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 29 min
Kukláči zadržali bývalého smeráka a kandidáta na primátora Nitry Aktuality.sk
Štefeka vinia z nepriamej korupcie z jeho pôsobenia v mestskej vodárenskej spoločnosti.
pred 29 min
NAKA začala trestné stíhanie pre podozrivé prevody bytov v Bonaparte Aktuality.sk
Poslanec za SaS Jozef Rajtár podal pred časom trestné oznámenie vo veci ohľadom prevodov bytov v apartmánovom komplexe, kde býva aj predseda Smeru Robert Fico.
pred 30 min
Zomrela speváčka Jana Kocianová Aktuality.sk
TASR o tom informovala jej príbuzná Elena Šebová.
Kňaz vystupuje
Potetovaného farára po útoku na celibát vykopli: Michal Lajcha skončil na úrade práce
Cibulková
Cibulková otočila druhý set, v čínskom Wu-chane ju čaká svetová jednotka
Kandidáta
NAKA zadržala kandidáta na primátora Nitry: Z čoho ho vinia?
Automatizácia
Automatizácia ohrozuje pracovné miesta na Slovensku: Tieto profesie sa nahradenia robotmi báť nemusia
Historická
Foto
V Rohožníku majú historický unikát: Má 136 rokov a sú na ňu patrične hrdí
Prevrátený strom
Česko sa spamätáva z následkov tlakovej níže Fabienne: Tisíce domácností sú bez elektriny
Takto skončilo
Lyžiarka Petra Vlhová prežila hororovú noc: Tragédii unikla len o vlások!
Aneta aj Miro
Parišková má po sklamaniach jasno: Cudzinca za muža už nikdy!
Recession
Čína obvinila USA z obchodnej šikany: Ich spor môže ovplyvniť celý svet, experti zdvíhajú varovný prst
Foto
Fanúšikovia Zvolena urobili v Miškovci hanbu celému Slovensku: Kopali do ľudí, deti plakali
Eva (75)
Tragédia v rodine statočných Ludvigovcov: Ondrej († 80) už chorého Kristiánka nepohladká
Chlapci majú
Foto
Študenti strednej školy v Žiline si dvakrát rozmyslia či navštívia WC: Na tento záchod by ste sa hanbili ísť!