Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 16. 6.
Bianka, Blanka
23°C  Prehánky  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.08.2018, 15:29 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Jedna smrť turistu za druhou: V Bulharsku sa utopili dvaja Česi!

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ludo13
5.8.2018 20:21 | |
+17 -1
Reagovať
Treba vidieť rozdiel medzi Jadranom a Čiernym morom. Videl som mimo pláže väčšie vlny, ktoré po odraze od strmšieho brehu sťahovali človeka dalej od brehu. Ak si nedá pozor a vzdiali sa, neprebojuje sa k brehu. Preto sa vraj volá Čierne, že bývalo nebezpečné pre rybárov.
strigafiga
5.8.2018 17:58 | |
+17 -12
Reagovať
Čechov by nemali púšťať za hranice,keby bola železná opona mnohí mohli žiť-vole!
stefi309
5.8.2018 17:41 | |
+13 -3
Reagovať
chlapik šel domu z hospody a povida- jedu si po prechode a nejakej ridic mi projel prsty na ruce; uf?
teodor7373731
5.8.2018 17:37 | |
+12 -6
Reagovať
Ďalšia smrť turistu z Česka: Dievčina († 24) sa utopila po páde do vodopádu! Kua , tí Češi to ale válí
Krokodilhnedovlasy
5.8.2018 16:57 | |
+11 -11
Reagovať
Ked zomre nejaky turista tak je to vzdy čech 😂🚾
brblo71
5.8.2018 17:03 | |
+15 -10
Tak Tebe sa to stať nemôže,keď si bol najďalej za susedovou záhradou v Orechovej Potôni.
brblo71
5.8.2018 16:37 | |
+25 -4
Reagovať
Muž sa išiel kúpať do rozbureneho mora.To sa oplatí.
sensation278
5.8.2018 17:06 | |
+13 -2
nemusí byt ani rozburene. minulý týždeň som mal česť zažiť partiu z cz, kde sa im jeden ozraty zobral a lahol si blízko k vode.
marcela242
5.8.2018 16:37 | |
+22 -7
Reagovať
Česi to majú zrejme ako národný šport.Keď sa nezrútia v Tatrách,tak sa utopia v mori.Je mi ich ľúto.
hausbau
5.8.2018 16:33 | |
+27 -9
Reagovať
Ja to uz davno vravim,dobra dovolenka je-namocit nohy do lavoora,studene pivko si dat--a veget--vyhody-nic neminies,nezozerie ta zralok-nestiahne prud-
fazulinka
10.8.2018 11:30 | |
+1 -0
Ty slovacisko jedon...ale hybaj...lavor ciebe
Alfred.Tima
5.8.2018 16:23 | |
+12 -6
Reagovať
Ty vole...
jozino66
5.8.2018 16:12 | |
+33 -4
Reagovať
Tak je to smutne ale už by sa vlada mala zamyslieť nad bezpečnostou občanov ,chyba osveta,,,ked su v kopcoch padaju ked su vo vode topia sa alebo ich dačo zožerie.Len v telke žiadna osveta same reklamy je to škoda.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Zuzana Čaputová
Slovensko má novú prezidentku Aktuality.sk
(ilustračné foto)
V studni zomrel policajný vyšetrovateľ a jeho susedka: Nešťastie alebo trestný čin?
Španielsky
Foto
Rebríček, ktorý prekvapil: Tento tenista perkvapivo v zárobkoch predbehol aj Nadala
air pollution
Kvalita ovzdušia sa na Slovensku zlepšila: Banská Bystrica zostáva stále najviac znečisteným mestom
Veronika Rocheva
Foto
Veronika, ktorá pobúrila polonahými fotkami z Černobyľu, vyšla s pravdou von: To si robí srandu?!
Zuzana Čaputová
Čaputová obedovala so štyridsiatimi seniormi: Prezradili, o čom sa s novou prezidentkou rozprávali
Na snímke hráči
Hokejbalisti predviedli perfektný obrat: Američanov totálne zaskočili a vyhrali!
Lucas Vázquez
Zlodeji sa zamerali na futbalistov Realu: Ďalšia okradnutá hviezda v Madride!
Pohľad na škody
V katedrále Notre-Dame sa konala prvá omša po požiari: Zúčastnení museli mať na hlave prilby
Škrtelovci počas
Škrtel poslal kamarátom do Liverpoolu pekný odkaz: Pozdravil ich slovenským štýlom
Na  Katie Lee
Šialený čin krásky: V noci sa vrhla na priateľove genitálie, teraz je za mrežami!
Inaugurácia
České médiá komentujú inauguráciu Čaputovej: Tá poznámka sa smerákom páčiť nebude
väznica
Britka drží v iránskom väzení hladovku: Žiada bezpodmienečné prepustenie