Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 25. 8.
Ľudovít
20°C  Búrky  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.08.2018, 13:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Ťaživá spoveď manželky Vajdovej milenca z ústavu: Herečka odo mňa schytala päsťou!

229 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Bilirubin
10.8.2018 08:04 | |
+6 -0
Reagovať
Prave teraz NC zrusil debatu k clanku "Zúfalá mama zažila v nemocnici šok: Ubolenú Larku (2) odmietali ošetriť! Šialené, ako sa k nim správali" z dovodu negativnych prispevkov na nase "zdravotnicke" sluzby.
nablbosti
8.8.2018 20:52 | |
+9 -0
Reagovať
Boze , preco len jedneho kamionistu- vecer na parkovisku by ich mohla/li mat kolko chceli a zadarmo- hadam by bolo dost pre obe a mozno by sa nasiel aj abstinent :-) poznal som jedneho drivera- feaherky mal vsade- subotechna na 25tu, ale zeny ho asi rady počúvali.
predator73
6.8.2018 12:57 | |
+26 -1
Reagovať
keď si skrachovaná existencie nemožeš urobiť nič lepšie ako zničiť život aj niekomu inému
teplejhnis
6.8.2018 12:08 | |
+4 -5
Reagovať
šak do trojky nech idú
mariaeva
5.8.2018 20:53 | |
+13 -8
Reagovať
Trúba prečo nezautočila na neho,ale na ňu?On ju okašľal nie ona,ona o jeho manželke nemusela ani vedieť.Nechápem prečo parnéri neútočia na svojích zradcov,ale na zradcov nový objekt.Koľký ani nevedia,že tvoria trojuholník a dojdu na to náhodou.
kralovna-beatrix
6.8.2018 14:08 | |
+18 -3
aby jej pripomenula co ju matka nenaucila. ze zadani chlapi sa nebalia. a hned potom mal dostat ten alkac samozrejme.
Olivia2611
7.8.2018 09:55 | |
+11 -8
Muži sú poväčšine slabosi, len máloktorí dokáže odolať, ak sa naskytne príležitosť. Ja dávam za vinu hlavne Vajdovej a ak sa Ty jej zastávaš, tak si taká istá a asi nemáš problém s rozbíjaním manželstiev.
vanns
5.8.2018 15:19 | |
+20 -3
Reagovať
Dve veľké deti, ktoré potrebujú dozor, pomoc, láskavosť, priateľstvo a oporu. Nedá sa im veriť, oni neveria sami sebe. ich vôbec netrápi, že niekomu ubližujú, oni majú tisíc dôvodov sa stále ľutovať. Petra Vajdová bola skvelá divadelná herečka obsadzovaná do náročných úloh, bolo by škoda, keby to všetko mala byť minulosť.
1959okuliare
5.8.2018 14:03 | |
+28 -0
Reagovať
boondwoman ..... vieš prečo s Tebou ( ako sama vidíš ĺudia nesúhlasia? Lebo slobodná žena si má hĺadať a začínať si so slobodným , teda nezadaným mužom .......a nie ženatým . Píšeš, ....,, nikto nemá právo súdiť iných ĺudí" ....ale má , ZLO TREBA VŽDY ODSÚDIŤ .Ak by on svoju ženu neĺúbil, mal sa najprv rozviesť , reso. bol by dávno rozvedený. Spriaznenú dušu si má žena hĺadať u seberovného, teda slobodného.To , či by od nej odišiel , to nevieš, to nikto nevieme . Nevera len dopomôže tomu rozbiť manželstvo.A formulácia, od Teba .... ,,nikto nevidí do jej hlavy a čo prežíva , .....každý prežívame všeličo , aj zlé veci, ale nikomu nerozbíjame zato manželstvá. Inak Petra Vajdová je moja obĺubená herečka, napriek tomu s tým nesúhlasím , čo robí. A nakoniec , čo by ju len čakalo pri rozvedenom alkoholikovi ? Nič dobrého .Petra , spamätaj sa, máš na viac. A držím Ti palce
sinkanzen
5.8.2018 12:48 | |
+11 -2
Reagovať
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅toto sa ani moyseyovi nepodarilo
sinkanzen
5.8.2018 12:50 | |
+2 -7
A ty tiez nebudes dvax chytra holka ceska ak ti nevadi alkac doma 😅😅😅😅
sinkanzen
5.8.2018 12:52 | |
+2 -11
Ak ste spolu rok chodili a potom sa spolu vzali, tak bud si alkac aj ty, alebo sa na alkaca vypracoval vo vasom vydarenom vztahu.. tak mi to pripada ze alkac len meni alkaca za alkaca 😅😅😅😅
frantisek.d
5.8.2018 12:39 | |
+8 -7
Reagovať
No poďme teda rozoberať opilecké dvojice. "Dala som jej do držky a tým to pre mňa skončilo". Povedala pani manželka Vajdovej milenca. No asi to tiež nebol až taký pevný vzťah. Onoho milenca a jeho manželky. Vajdová má zrejmä problémy sama so sebou. A keď sa z nich vyhrabe - čo jej zo srdca želám, ešte môže hrať na divadelných doskách.
jamur
5.8.2018 12:19 | |
+30 -7
Reagovať
Ak je to pravda, tak Vajdova u mna klesla na uplne dno. Sebecka osoba, ktora si svoje problemy zasluzi. A zivot dvoch alkoholikov .... ukaze buducnost.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Pohorie Tribeč
Polícia našla telo mladého muža, ktorý sa stratil v pohorí Tribeč Aktuality.sk
Muslim rebel
Turecké pozorovateľské stanovište je obkľúčené: Stoja za tým sýrské provládne jednotky
Protesty vo francúzskom meste Bayonne: Musela zasiahnúť polícia
Slovenky sú
Fantastické slovenské volejbalistky s ďalšou výhrou: Na ME sú bez straty setu a vedú skupinu!
Španielsky kráľ
Aktualizované
Bývalý španielsky kráľ Juan Carlos I. podstúpil operáciu: Má podlomené zdravie?
Bruno Henrique
Najrýchlejší futbalista? Ani Ronaldo, ani Bale, ale tento neznámy Brazílčan!
Britský princ
Princ Andrew nestíha objasňovať priateľstvo s Epsteinom: Čo si myslí o činoch zvráteného finančníka?!
Požiare v Amazónii: Bolívia nasadí supercisternové lietadlo
Slovenská
Hokejoví mladíci s veľkmým úspechom: Znemožnili Maďarsko a obhájili triumf!
Gábor Gál,
Gál o Jankovskej: Odvolám ju, ak polícia potvrdí jej väzby na Kočnera
Salah opäť
Foto
Veľký šláger v Premier League: Liverpool nedal Arsenalu ani najmešiu šancu a vedie ligu!
Lightning
SHMÚ vydal ďalšiu výstrahu pre Slovensko: Očakávajte búrky aj horúčavy
Dancilaovej
Premiérka Dancilaová bude kandidovať na prezidentku: Som oveľa silnejšia než ktorýkoľvek z týchto mužov