Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 2.
Lívia
8°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
31.07.2018, 17:20 | Šport | Tour de France

Diskusia: Od Vendée po Champs-Elysées: Pozrite si TOP momenty TdF aj s Petrom Saganom

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
stleon
31.7.2018 21:22 | |
+5 -4
Reagovať
Jofo je obyčajný c h u j...
Trubadur0001
31.7.2018 19:33 | |
+7 -0
Reagovať
jofo pod článok ( To najhoršie z Tour de France ) si napísal že už viac nebudeš čítať a písať príspevky, že bolo dosť Sagana, mňa a ďalších.... tak ku.rva drž slovo a už zmizni
Trubadur0001
31.7.2018 20:35 | |
+5 -2
ospravedlňujem sa ti za ten komentár hore, nechal som sa uniesť a reagoval som neadekvátne až agresívne na tvoju osobu a nezohľadnil som v mojej reakcii tvoj duševný stav ,,tiež som iba človek,,
Trubadur0001
31.7.2018 20:39 | |
+5 -2
samozrejme potom čo sa dáš do kopy ( po liečení terapii ) si vítaný , jofo silno držím palce
jofo1952
31.7.2018 18:11 | |
+6 -12
Reagovať
Aj tak je to na posmech, ked tu ospevujete exota, ktorý skončil na TdF na 62, mieste, Hápete?
medovka62
31.7.2018 18:38 | |
+10 -5
Hápeš, že keď ti to lezie na nervy, nemáš tu prečo obsmŕdať? čítaj si bulvár alebo Kucherenko..alebo len provokuješ?
Trubadur0001
31.7.2018 19:03 | |
+11 -3
Ak bol Sagan na TDF na posmech tak skús Jofo definovať a ohodnotiť ty svoje účinkovanie tu !!!! ( alebo len ukáž tvoje komentáre svojej rodine alebo známym )
milan.milano
31.7.2018 20:12 | |
+9 -3
jofo1952......jofo ....Sagan je Tvoja nočná mora....reaguješ na každý článok o Saganovi....človeče spamätaj sa,neskracuj si život....veď si z neho úplne chorý .....už som pomohol aj iným psychopatom...možno sa dá pomôcť aj Tebe.... P.S.Naozaj to myslím dobre....snažím sa duševne narušeným ľuďom pomôcť........a náhodou ak Ťa v nejakej diskusii objavím,tak Ti to zakaždym pripomeniem........s úctivym pozdravom Milan
Trubadur0001
31.7.2018 20:27 | |
+8 -1
jofo , Milan ti podáva pomocnú ruku tak sa nehanbi a prijmi ju chceme ti len dobre . ( som rád že sa ťa chce ujať odborník a pomôcť ti )
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ministerka
Ministerka Matečná k farmárom: Títo ľudia s traktormi nepatria na vládu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Video: Nemci stíhajú českého kamionistu pre pokus o vraždu Aktuality.sk
Na českého vodiča kamióna, ktorého už medzičasom prepustili zo služby, vydali európsky zatykač.
pred 9 min
Maďari vnímajú Jobbik ako najrasistickejšiu stranu Aktuality.sk
Vlani v júli označilo Jobbik za rasistickú stranu 32 percent, v januári 2019 si to už myslelo 43 percent opýtaných.
pred 29 min
Putin: Rusko nenechá bez odpovede rozmiestnenie rakiet USA v Európe Aktuality.sk
Prezident pripomenul, že Spojené štáty v minulosti odstúpili od zmluvy o protiraketovej obrane.
(ilustračné foto)
V košickom kraji zistili ďalšie prípady osýpok: Evidovali desiatky nových prípadov
Martin Dúbravka
Foto
Veľká pocta pre slovenského brankára: Shearer vychválil Dúbravku
Rodičia sa
Užialený moderátor Pinďo po smrti synčeka Peťka († 4): Srdcervúci odkaz Slovákom
(ilustračné foto).
Brutálne týranie v Česku: Obludné, čím si chlapček († 3) prešiel! Slová matky zabolia každého
pochoden
Nekúpite? Pochodeň z „Hitlerovej olympiády“ je na predaj
Lavína zasiahla
Spod lavíny na švajčiarskej zjazdovke vytiahli štyroch ľudí: Jeden z nich skonal
Ivan Štefanec
Europoslanec Štefanec: Stretnutie premiéra s farmármi by sa neuskutočnilo bez tlaku EÚ
V seriáli Som
V seriáli Som mama sa schyľuje k svadbe, Tina si v totálnej zúfalosti nechá vyveštiť: Čo sa dozvie?
Kužmová
Kužmovej spanilá jazda v Dubaji pokračuje: Zdolala Američanku a už je vo štvrťfinále!
(ilustračné foto).
Vražda generálneho prokurátora: Popravili deväť ľudí
Ruský prezident
Putin predniesol prejav o stave krajiny: Ako chce zvýšiť životnú úroveň Rusov?
Hana Mizerová,
Foto
Cez vládny program prišlo späť do krajiny 13 expertov zo zahraničia: Prečo sme sa vrátili na Slovensko?