Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
9°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.07.2018, 17:52 | Šport | Tour de France

Diskusia: Doráňaný Sagan predviedol slušný výkon: Patril medzi najlepších!

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jaguar77
26.7.2018 19:53 | |
+1 -3
Reagovať
Co ta v bodkonanych satach nanho tak čumi ? Potom sa necudujem, ze Kata ziarli .
tihyno
26.7.2018 18:50 | |
+8 -10
Reagovať
Reprezentuje Slovensko alebo Nemecko?Lebo nikde sa neuvádza , že Slovenskí.
0leander
26.7.2018 19:02 | |
+14 -3
je to súťaž jazdcov a tímov
Daed
26.7.2018 18:46 | |
+7 -37
Reagovať
Padol som na bicykli z mosta na kamen ako sagan som nevyzeral ja dom vyzeral horsie ruky nohy sama krv akurat som meskal do prace a inak v pohode takze ziadny hrdina to neni
BBDD1
26.7.2018 18:57 | |
+17 -9
Verime ti,,,87 rocny ides na nocnu za pás alebo si sofer mestskej dopravy? Zrejme ako nocny vartas si kupis čučo a z tych ráan sa do rána vylížeš sám.
milan.filip52
26.7.2018 21:47 | |
+8 -2
Sagan ale nepadol na hlavu.
wales
26.7.2018 18:36 | |
+54 -9
Reagovať
Mohol taktizovať, mohol ísť ináč, no mne sa páči hlavne pre jeho priamosť. Nik mu nemôže nič vyčítat žiadné špekulácie a stejne je jednička...
007iwb
26.7.2018 18:29 | |
+31 -11
Reagovať
velky bojovnik. dufam ze sa stane miliardarom.
Anonymný nick
26.7.2018 18:12 | |
+74 -8
Reagovať
Viem ako bolí pád na bicykli, Peťo má môj obrovský obdiv. Ja som maródil tri týždne na posteli
milan.filip52
26.7.2018 18:19 | |
+42 -8
Mal by si to preštudovať Neymar.
Creizi
26.7.2018 18:06 | |
+56 -9
Reagovať
Marcus Burghardt po dnešnej etape v interview ZDF-TV : Peter dnes ráno vyhlásil, že ide na štart, lebo lev regeneruje rýchlejšie ako zebra.
bmwzomanu
26.7.2018 18:03 | |
+6 -44
Reagovať
Viete aké je to krásny byť bezdomovcom ? Ľudia !? Ľudia , ja som BEZDOMOVEC a som tak šťastný , že ani výhra v Eurojackopte by ma tak nerozveselilo ako táto záležitosť , že som BEZDOMOVEC ! Zapamätajte si konečne ľudia , že JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC ! JA SOM BEZDOMOVEC !
minibox
26.7.2018 18:12 | |
+58 -6
tvoj mozog je bezdomovec , opustil ti hlavu
007iwb
26.7.2018 18:28 | |
+2 -5
bmwzomanu urcite travis krasne chvile. ale tazko sa stanes milionarom. hoci v quebecu ludia na socialnej podpore dostavaju slusne prachy, tak im to doprajem. navyse nemozu cestovat. vydavky na zdravotnictvo a policiu daleko prevysuju tie na socialno podporu. hlavne nech zostanu zdravi a nekradnu. nech sedia na balkone a popijaju pivecko.
jofo1952
26.7.2018 18:00 | |
+13 -97
Reagovať
Zase sklamal fenomén, včera 150 miste, už má stratu 1.hodinu a 53. minut, Zachvýlu bude o jednu etapu, škoda že neboduju inak, Tak by už bol vyradení,
Trubadur0001
26.7.2018 18:08 | |
+72 -11
keby nebolo Sagana neexistoval by ani jofo1952 ( môžeš mu len poďakovať za svoju existenciu bohužiaľ aj to prináša popularita že vzniknú indivíduá ktoré negatívne parazitujú na sláve iných !!!! ) nebyť Sagana jofo1952 teraz by si komunikoval doma so stenou
milan.filip52
26.7.2018 18:17 | |
+69 -11
Sklamal? Ani náhodou - zelené tričko už vyhral, no pripočítal si k nemu ďalšie body a dokonca v závere špurtoval s rovnakým časom ako víťaz a skončil 8. T.j. v dnešnej etape, napriek zraneniu, bolo len sedem lepších borcov ako Sagan. Jofo - rátajte, koľkí dnes zaostali za ním! A doučte sa pane slovenskú gramatiku, dá sa to len horko ťažko prečítať. Sagan by to lepšie napísal v angličtine!
brnki
26.7.2018 18:20 | |
+47 -13
jofo1952 - Teba mali obodovať už vtedy keď si sa narodil - skončil by si vo zvieracej kazajke a bol by si v nej do dnes ako ,,ukážkový vyradený fenomén,,
jofo1952
26.7.2018 18:42 | |
+6 -26
Sagi zase v prepadlisku, Verím že zajtra vypadne a Trubadur bude spokojní aj s milanfilipovič a možno aj brkni, sa zobudí, Už sa tešíme WAU, Hápete?
nalim57
26.7.2018 20:00 | |
+7 -3
Halóóó jofo1952 z profilu by ste si mal odstrániť jednu šestku. Teda nie 66 ale 6. Avšak aj tak staré deti majú viac rozumu ako Vy. Ale už som Vám to raz napísal, závisť múti mozog.
miruska1971
26.7.2018 20:04 | |
+10 -4
jofo, ale ty si nesklamal, stále píšeš dristy :-)
milan.filip52
26.7.2018 21:45 | |
+11 -3
Reagujem na: "Sagi zase v prepadlisku, Verím že zajtra vypadne a Trubadur bude spokojní aj s milanfilipovič ..": Aj keby Sagan zajtra skončil na TdF, tak odíde ako úradujúci majster sveta, ktorý titul získal 3x po sebe, teda ako fantastický cyklistický fenomén, o čom vie celý športový svet. Vyše sto dní odjazdil na TdF v zelenom triču. Už to niekto iný dokázal? Taký fenomén ešte po svete nechodil! A ja som na neho hrdý! Fandím mu, prajem mu veľa zdravia a veľa ďalších úspechov! Jofo sa nedokázal naučiť ani pravopis.
jofo1952
27.7.2018 13:54 | |
+1 -3
Milanfilip, Ale nevyhral nič, Jedine obšťatý zelený dres, Kto už suťaží o zelený dres??? Nebyt zeleného, ta čo by ste písaly?????, že je na 60. mieste??????
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Naď o odpočúvaní a procese voči nemu: Som tŕňom v oku, kazím im biznis Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Postoj ľudí ho dojal.
Dojemný odkaz invalidného veterána v holičstve spôsobil ošiaľ: Čo nasledovalo, vás zahreje pri srdci
Mauricio Pochettino.
Foto
Odkaz Pochettina dojíma k slzám: Takto odchádza tréner Tottenhamu
Na snímke Diego Maradona.
Maradona si odchod rozmyslel: Dva dni po rezignácii oznámil návrat na lavičku argentínskeho klubu
Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská
Miliónová injekcia pre ziskové nemocnice vyvoláva otázniky: SaS žiada od Kalavskej vysvetlenie
Údaje na obale s obsahom nesedeli.
Trúfalosť českého výrobcu prípravku na schudnutie: Po analýze ho okamžite stiahli z trhu
V kamióne našli 39 mŕtvych tiel.
Kamión plný mŕtvych tiel: Polícia zatkla ďalšieho podozrivého
Na snímke hokejový útočník Mário Lunter.
Lunter odchádza z Banskej Bystrice: Slovenský reprezentant smeruje do najvyššej českej súťaže
(ilustračné foto).
Starenku v Bratislave okradli o celoživotné úspory: Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža na fotke
Vľavo kráľovná, vpravo Harry a Meghan.
Tvrdý krok kráľovnej Alžbety vidia experti jasne: Varovanie pre Harryho a Meghan!
15.112019: Vrak je odstavený na parkovisku odťahovky.
Foto
Zelené strašidlo spod Tatier skončilo na parkovisku odťahovky: Otras, kde prebývalo celé 4 mesiace!
Nezvestná Romana.
Babička je strachom celá bez seba: Romana odišla do školy v Trnave, domov sa už nevrátila
Ladislav Jurkemik, bývalý tréner futbalovej reprezentácie: Bola by hlúposť vyhnať Hapala!