Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.07.2018, 08:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Manželia Švajdovci môžu na zahraničnú dovolenku zabudnúť: Čo je za tým?!

65 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
LetkaDva
27.7.2018 08:01 | |
+9 -0
Reagovať
Prosíme vás umožnite jej dlhodobú dovolenku,/ navždy/lebo už v úvode znelky TN je vyškerená sebavedomá čítačka správ TN aj vtedy,keď potom začne čítať prvú tragickú správu.Nehorázne !
animale67
27.7.2018 14:16 | |
+6 -0
Ona není vyškerená...to má kŕč v sánke, po tých plastikách sa už nevie poriadne usmiať....
karcoolka237
27.7.2018 07:54 | |
+8 -0
Reagovať
Ó to je strašné!Mali by sme ich chudáčikov poľutovať.
floki101
27.7.2018 07:38 | |
+10 -1
Reagovať
neskutocne skareda zena toto
Slobodnapandora
27.7.2018 07:21 | |
+4 -1
Reagovať
Stiahnite ich z obrazovky...šak sú už skoro čiernobieli...
eva5656
27.7.2018 06:45 | |
+15 -1
Reagovať
To sú strašní ludia, stále nemá pokoj Zlatica, stále dáva príspevky do nového času. Koho už len títo ľudia zaujímajú. Myslela som si o nej voľakedy pred 10 rokmi, že má trochu v sebe hrdosti. Už mi to pripomína zdochýnajúcu kobylu, ktorá ...
Slobodnapandora
27.7.2018 07:23 | |
+2 -1
...ktorá čo...žeby do Poľska ...na mäso...?
rebelka653
26.7.2018 22:51 | |
+24 -5
Reagovať
Clovek s rozhladom a narocny divak uz tuto Tv ani nepozera.Hrozny program len americke vypredaje v podani krvakov s navodom na vrazdy a drogy a tie vyhasnute hviezdy to len klincuju.Ako sa len vie prezentovat skupina takz.slovakov!!
Hjurem
26.7.2018 22:16 | |
+15 -6
Reagovať
Spravne. Trepat sa s malym dietatom na dovolenku je hlupost. Zbytocne a unavne jak pre rodicov tak pre dieta. Ale inak ten ich malinky je zlate prezlate chlapča. Velmi zlaty. Vzdy usmiaty.
Dedko7
26.7.2018 21:19 | |
+5 -7
Reagovať
BABIKA barbie o:-)
zaneta.knizna
26.7.2018 20:54 | |
+12 -22
Reagovať
Zlatica a Patrik sú veľmi milí ľudia. Ja osobne som mala možnosť vidieť ako Zlatica komunikuje s ľuďmi aká je milá a ochotná a prirodzene inteligentná. Nech sa im darí.
Dedko7
26.7.2018 21:21 | |
+8 -5
Zlaticu nikdy som nemla v laske Švajda v pohode,napriek tomu ze ju nemam rad pripajam sa,,nech im to vydrzi co najdlhsie.
Dedko7
26.7.2018 21:22 | |
+2 -2
nemal
brblo71
26.7.2018 21:34 | |
+16 -4
Aj Ja som zažil Zlaticu v jednom podniku keď si k nám prisadli Krajcer,Krejca,Kujsova a Zlatica.Vsetci sa s nami bavili okrem veľkej hviezdy Zlatice.Mal som dosť.
jaguar77
26.7.2018 20:12 | |
+5 -7
Reagovať
za tym je insolventnost .
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Filip Rybanič
Padol rozsudok v kauze Filipa Rybaniča za odkrytie Kaliňákovho účtu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 25 min
Lekárnici sú kľúčovým prvkom skvalitňovania starostlivosti o pacienta Aktuality.sk
Vedomosti lekárnikov sú podľa prezidenta Slovenskej lekárnickej komory Ondreja Sukeľa veľmi dôležité. Verí, že raz si nájdu svoj ohlas aj vo vedení rezortu zdravotníctva.
pred 29 min
Máme len jedinú ranu, tvrdí policajný ostreľovač Aktuality.sk
Policajní ostreľovači na Slovensku na viac ako kilometer nestrieľajú. Nasadzujú ich skôr na oveľa kratšie vzdialenosti.
pred 33 min
Kočner oddialil súd o 26-miliónovej zmenke, sudca je podľa neho zaujatý Aktuality.sk
Pojednávanie o 26-miliónovej zmenke, ktorú si nárokuje kontroverzný podnikateľ Marian Kočner, zatiaľ nebude. Podnikateľ totiž namietol zaujatosť sudcu. O tom, kde je originál zmenky, jeho advokát mlčí.
Najnovší robotický vynález sa nenechá ľuďmi šikanovať: Dokáže odolať aj kopancu!
Na snímke Marek
Hovorka je nadšený z Vladivostoku: S kým trávi najviac času?
Becky Whitworth
Foto
Žena si vo vlaku zarezervovala miesto pre zdravotne postihnutých: Drzosť personálu vás totálne odrovná
Minuloročný
Chystáte sa na Bielu noc? Rezervujte si najlepšie miesta, z ktorých budete mať nezabudnuteľný výhľad
Kocianová dva
Janu Kocianovú († 72) velebili aj za hranicami: Speváčku miloval samotný Gott
Hľadaný Peter
Polícia pátra po mužovi z Oravy: Peter je nezvestný už takmer dva mesiace
Slávny
Foto
Basketbalová hviezda vysvetľuje svoj prestup: Ovplyvnil ho Hollywood?
Zmeny v liste
Strážca listu vlastníctva či kratšie lehoty: 7 zmien na katastri
group of friends
Keď zamestnávatelia videli, čo robí, okamžite ho prepustili: Po tomto videu už nikdy nezjete pizzu!
Marekovi
Marek Hamšík má novú limitovanú edíciu: TOTO je jeho dielo vo svete módy
Loď Aquarius
Loď Aquarius 2 smeruje do Francúzska: Pasažieri netušia, či tam zakotvia
Helena stvárňuje
Slávna herečka kvôli seriálu vyvolala ducha princeznej Margaret: Čo jej hlas zo záhrobia povedal?!