Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 1.
Drahomíra, Mário
-1°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.07.2018, 08:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Manželia Švajdovci môžu na zahraničnú dovolenku zabudnúť: Čo je za tým?!

65 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
LetkaDva
27.7.2018 08:01 | |
+9 -0
Reagovať
Prosíme vás umožnite jej dlhodobú dovolenku,/ navždy/lebo už v úvode znelky TN je vyškerená sebavedomá čítačka správ TN aj vtedy,keď potom začne čítať prvú tragickú správu.Nehorázne !
animale67
27.7.2018 14:16 | |
+6 -0
Ona není vyškerená...to má kŕč v sánke, po tých plastikách sa už nevie poriadne usmiať....
karcoolka237
27.7.2018 07:54 | |
+8 -0
Reagovať
Ó to je strašné!Mali by sme ich chudáčikov poľutovať.
floki101
27.7.2018 07:38 | |
+10 -1
Reagovať
neskutocne skareda zena toto
Slobodnapandora
27.7.2018 07:21 | |
+4 -1
Reagovať
Stiahnite ich z obrazovky...šak sú už skoro čiernobieli...
eva5656
27.7.2018 06:45 | |
+15 -1
Reagovať
To sú strašní ludia, stále nemá pokoj Zlatica, stále dáva príspevky do nového času. Koho už len títo ľudia zaujímajú. Myslela som si o nej voľakedy pred 10 rokmi, že má trochu v sebe hrdosti. Už mi to pripomína zdochýnajúcu kobylu, ktorá ...
Slobodnapandora
27.7.2018 07:23 | |
+2 -1
...ktorá čo...žeby do Poľska ...na mäso...?
rebelka653
26.7.2018 22:51 | |
+24 -5
Reagovať
Clovek s rozhladom a narocny divak uz tuto Tv ani nepozera.Hrozny program len americke vypredaje v podani krvakov s navodom na vrazdy a drogy a tie vyhasnute hviezdy to len klincuju.Ako sa len vie prezentovat skupina takz.slovakov!!
Hjurem
26.7.2018 22:16 | |
+15 -6
Reagovať
Spravne. Trepat sa s malym dietatom na dovolenku je hlupost. Zbytocne a unavne jak pre rodicov tak pre dieta. Ale inak ten ich malinky je zlate prezlate chlapča. Velmi zlaty. Vzdy usmiaty.
Dedko7
26.7.2018 21:19 | |
+5 -7
Reagovať
BABIKA barbie o:-)
zaneta.knizna
26.7.2018 20:54 | |
+12 -22
Reagovať
Zlatica a Patrik sú veľmi milí ľudia. Ja osobne som mala možnosť vidieť ako Zlatica komunikuje s ľuďmi aká je milá a ochotná a prirodzene inteligentná. Nech sa im darí.
Dedko7
26.7.2018 21:21 | |
+8 -5
Zlaticu nikdy som nemla v laske Švajda v pohode,napriek tomu ze ju nemam rad pripajam sa,,nech im to vydrzi co najdlhsie.
Dedko7
26.7.2018 21:22 | |
+2 -2
nemal
brblo71
26.7.2018 21:34 | |
+16 -4
Aj Ja som zažil Zlaticu v jednom podniku keď si k nám prisadli Krajcer,Krejca,Kujsova a Zlatica.Vsetci sa s nami bavili okrem veľkej hviezdy Zlatice.Mal som dosť.
jaguar77
26.7.2018 20:12 | |
+5 -7
Reagovať
za tym je insolventnost .
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Sambuca di Sicilia
Talianske mestečko ponúka domy za euro Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Dokáže slepačia polievka naozaj liečiť? Aktuality.sk
Mnohí na ňu nedajú dopustiť a štúdie potvrdzujú jej blahodárne pôsobenie pri nachladnutí. V čom spočíva jej tajomstvo?
18.1. 22:00
Bulharská polícia rozbila gang podozrivý z podpory terorizmu Aktuality.sk
Bulharská polícia v piatok oznámila, že sa jej podarilo rozložiť gang podozrivý z financovania terorizmu a pri raziách voči jeho členom zadržala v rôznych mestách Bulharska 43 ľudí.
18.1. 21:40
Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie Aktuality.sk
Približne 2000 stredoamerických migrantov smerujúcich do USA prekročilo v piatok hranicu medzi Guatemalou a Mexikom. Informovala o tom agentúra DPA s odvolaním sa na informácie mexických médií.
Bulharské
Veľké policajné manévre na Balkáne: Bulhari zatkli desiatky ľudí podozrivých z financovania terorizmu
portrait of
Útok nožom v Osle vyšetrujú ako terorizmus: Muž sa k skutku priznal polícii
Humboldt Penguin
Pred 2 mesiacmi ukradli zo zoo dvoch tučniakov: Neuveríte, kde ich policajti objavili
Vošvrda
Zábery ako z NHL: Popradský brankár predviedol zákrok, ktorý presahuje našu ligu
Migranti, ktorí
Foto
Nahrávajú Trumpovi: Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie
Po užití
Foto
Antikoncepcia zničila Laure život: Odstrašujúce FOTKY ženy po mesačnom užívaní tabletiek
Štyria vylúčení
Vytvorili v Banskej Bystrici svetový rekord? Štyri vylúčenia v neuveriteľne krátkom čase
Adamowiczovo telo
Foto
Poľskom otriasa smrť prvého muža Gdanska: Zavraždeného starostu vyprevádzali desaťtisíce ľudí
Kim Čong-un
Aktualizované
O čom sa len šuškalo, sa stalo realitou: Biely dom oznámil termín druhého summitu Trump-Kim
Nitra
V Nitre videli diváci šesť gólov v jednej tretine, Trenčín deklasoval Liptákov
Na Václavskom
Foto
Muž, ktorý sa v centre Prahy pokúsil upáliť, krátko predtým napísal svojmu bratovi: Z tých slov mrazí
Muž vyskočil
Muž vyskočil z 11. poschodia výletnej lode: Tvrdá rana nielen pri dopade!