Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.07.2018, 09:49 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Brit, ktorého partnerka zomrela po otrave novičokom: Smrtiaca látka sa nachádzala vo fľaštičke od parfumu

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lydka201965
26.7.2018 01:00 | |
+3 -0
Reagovať
A to má byť ten vyspelý národ? Co to bol za úbožiaka tento chlap, ked daroval priatelke parfém, ktorý našiel len tak pohodený. To už aj Dežo z osady je onakvejší chlap, ale vážne to už neurobí ani chudák aby daroval partnerke vec, ktorú nájde len tak niekde pohodenú.
zlte__slivky
25.7.2018 12:44 | |
+14 -1
Reagovať
nas zabijaju zubari a lekari a co mame robit. platime ako jalovati odvody a prides k lekarovi plat k zubarovi plat a nevyplnaju korene pritom das 50 eur a koren vyplnia len do polovice kolko lekarov spravi mrzakov ludi. zle vyplneny koren je tichy zabijak poskodzuje zdravie horsie ako nevyplneny . potom si nakupia gumenne nahubky ktore strcia kazdemu jedneho do ust len to preplachnu dezinfekciou a hraju sa na super vybavenych . nech idu do kelu. robit sa im nechce ale nabrat ludi ako na baranie rohy ale nezvladaju to . co mna je po anglicanoch.
lilo9
25.7.2018 12:31 | |
+19 -1
Reagovať
Tomu sa hovorí láska,feťák daroval svojej priateľke parfém, ktorý nevie kde našiel. Zato ona pár hodín predtým kupovala v obchode tri fľaše šnapsu. Takže z delíria po drogách a šnapse urobila MI 5 a MI 6 novičok v parféme.... Vie si niekto predstaviť ako v akej špeciálnej nádobe musí byť uložený novičok najnebezpečnejšia otravná látka na svete? Muselo ho tam byť minimálne 50 ml. Keď im v tom blízkom vojenskom laborátoriu nechýba také množstvo...MI5 a MI6 vymyslela hlú.posť.
kolotocarys
25.7.2018 12:50 | |
+13 -1
a to ti este ani len nenaznacili kde ta flasticka skoncila....ci ju ma este stale doma v kupelni? :D :D tato rozpravka ma viac dier ako emental. ale nebudem samozrejme tvorit konspiracie. urcite to vsetko bolo tak ako to fetak vypovedal...a to ze kto ich nasiel...ci len dalsie smazky? a ostatny sa nenakazili...toto je smiesne...
aamater
25.7.2018 12:02 | |
+20 -2
Reagovať
Tak toto je rozprávka pre hlupákov. Tomuto fakt môžu uveriť len duté hlavy na západe. Bože keby sprostosť kvitla, tak na tom západe sú ako kvetinový záhon.
lilo9
25.7.2018 11:31 | |
+12 -2
Reagovať
Olejovita látka sa dá jemným rozprašovačom na parfémy, nastriekať na ruku?
hirosk
25.7.2018 12:07 | |
+2 -7
Predstav si ze tak sa da nastriekat aj obycajny olej...
lilo9
25.7.2018 12:12 | |
+9 -1
Áno samozrejme... že sa dá... Ta fľaštička od parfému bola taká špeciálna nádoba na skladovanie novičoku... Čo si ty za i.di.o.ta...?
gavina
25.7.2018 11:29 | |
+18 -1
Reagovať
On len tak nájde fľaštičku parfému, ani nevie kde . . . a daruje to priateľke - paráááda, a potom, že Rusi. Milostivý, keď nevie, odkiaľ mal tú fľaštičku s "parfémom", mal by byť trestne stíhaný !!!!
kolotocarys
25.7.2018 11:24 | |
+10 -1
Reagovať
inak je celkom zabavne citat v bulvary tieto horuce novinky. ak nie sme na slovensku vydani napospas kotlebovi tak su to nocni vlci a ak ani nocni vlci tak su to branci. a popritom nam len tak nadhodia ze sme kupili za 1,5 miliardy uplne zbytocne stihacky, co je brane dokonca ako obrovsky uspech. radsej ani nechcem vediet co sa este len tak medzi recou nenapadne spomenie samozrejme ked uz s tym nepojde nic spravit ked pominu tieto obrovske "hrozby" na slovensku.
paliak2
25.7.2018 11:09 | |
+14 -1
Reagovať
...otvorena diskusia k závažnej téme, životnost približne ešte hodinu...ale článok určite núti k zamysleniu a hľadaniu odpovede na otazku kto je väčší bl.bec- ten ,kto túto nezmyselnu konspiraciu vymyslel,ten ,kto ju rozširuje,či ten,kto tým bludom uverí...dobra rada spotrebitelom,nekupujte ženam parfemy v Anglicku...
kolotocarys
25.7.2018 10:55 | |
+15 -1
Reagovať
:D :D :D :D :D tak teda dobsinsky, co dobsinsky, ezop sa mozu ist hanbit do kuta a klacat na hrach :D :D :D viac "overenych" info som uz davno nevidel. rusi napadli UK novicokom v parfemoch ktore pohadzali nahodne po krajine :D :D :D :D
alibaded
25.7.2018 10:52 | |
+29 -0
Reagovať
"ruský" novičok v británii, osýpky na slovensku dovezené z británie... čo to je za krajinu tá británia? :)
Palkopa
25.7.2018 10:58 | |
+4 -27
alimadet Ty magor dedinský vyrastajuvci v meste.To že si vychodil zakladnú školu dakuj tvojej učitelke,lebo vidím že nemáš žiadné podklady argumentovať či som vojnu prežil.Mne úplne stačí sa pozrieť na historiu okupantov v r 1968 a oslobodzovanie našej vlasti z úst mojích starých rodičov ta magor a potom píš a oponuj .....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mimoriadne teplo
Predpoveď počasia vás rozhodne poteší, teploty vyskočia: Vracia sa k nám leto?
El Chapo si
Podrobnosti o 8-hodinovej mafiánskej prestrelke v Mexiku: El Chapovho syna vyslobodil jeho starší brat
Ženícha považujú
Foto
História sa opakuje po dvoch storočiach: Napoleon Bonaparte sa oženil
Spevák Samuel
Spevák Tomeček môže byť na seba právom hrdý: Je z neho doktor
Boli postavené
Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia: Zadržali najmenej troch podozrivých
(ilustračné foto).
Autobus v KDR mal problémy s brzdami, vošiel do priekopy a vznietil sa: Hlásia najmenej 30 mŕtvych
Luxusný športiak
Rozmlátené Ferrari 812 na diaľnici pri Žarnovici: Šoféroval ho známy podnikateľ
Hongkong zasiahla
Demonštranti v Hongkongu protestovali napriek úradnému zákazu: 6 ľudí je vážne zranených
požiar
Hasiči zasahujú na skládke v Trnave: S ohňom bojujú desiatky hasičov
Chlpáč je
Štvornohý futbalista to nezvládol: Komický pád baví internet
David Lindtner
Porušil etické princípy priamo zakotvené v zákone: Sudcovia ho vyzývajú na odstúpenie z funkcie
Pospíšila súper
Bitka v AHL nedopadla pre Slováka dobre: Pospíšila súper nemilosrdne knokautoval