Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.07.2018, 19:21 | Šport | Tenis

Diskusia: Cibulkovej výzor vám vyrazí dych: Aha, ako sexi vyzerá v luxusných šatách

257 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
marin50
22.7.2018 21:32 | |
+18 -4
Reagovať
Keď niekomu vyrazí dych článok v NČ. Netrieskajte mu po chrbte päsťou! „Takéhoto človeka usaďte, podoprite mu chrbát. Snažte sa ho upokojiť a vysvetliť mu, že ide o prechodnú poruchu. Tá odznie najneskôr do tridsiatich sekúnd a človek predsa dokáže zadržať dych aj na minútu a dlhšie.
pavol7
22.7.2018 21:35 | |
+5 -16
..ty ju dobre vsade spehujes ? az ti prepina :D
martin_10
22.7.2018 21:31 | |
+16 -34
Reagovať
Znovu je tu veľa primitívnych komentarov,vela ludi pise taketo komentare lebo jej len zavidia jej miliony.Urcite by bolo uzitocnejsie aby ste makali na sebe a zarabali viac,ako urazat a riesit zivoty druhych,väčšinou uspesnych ludi.Ked sa pozriem kolko tu maju niektory ludia rokov,tak mam pochybnosti o tom ci ich IQ nie je nizsie ako ich vek.
martin_10
22.7.2018 21:32 | |
+16 -25
Ked chcu ludia na niekoho utocit,vzdy si najdu dôvod
robinnud
22.7.2018 21:22 | |
+30 -4
Reagovať
a nevyrazil nám dych hehe
Matadoris
22.7.2018 21:26 | |
+16 -4
aj mne už vyrazilo zopár pupákov...
janko_velky
22.7.2018 21:21 | |
+15 -33
Reagovať
Domča má aspoň pridanú spoločenskú hodnotu . Na každom takomto príspevku sa môže pohoncovat povedzme 2000 slovenských chlapíkov a na druhý deň pome pokojne do práce
Kaligulaa
22.7.2018 21:12 | |
+13 -11
Reagovať
Napluť vam medzi oči fhu
pavol7
22.7.2018 21:10 | |
+10 -22
Reagovať
..ZAVIST !!! CAS.sk prosim vas napiste jednemu dilinkovi ktory porovnava Zuckenberga a Cibulkovu ! ..ze to tricko ktore nosi Zuckenberg nie je obycajne a cenu ma to tricko 300 az 400 Eur !!! to obycajne tricko sa da objednat ak ho chces ! ..z jeho oblekov a kosiel sa ti hlava zatoci ..nechci radsej vediet ich hodnotu!!! ..aj ja by som nosil podobne oblecenie ktore ma akusi velmi prijemny pocit na nosenie az je to magicke a ocarujuce a pritahujuce pozitivnu energiu ..takze Sarapovova sa neoblieka vobec moderne a nevyhadzuje za oblecenie tisice eur a dolarov sa moc mylis ...radsej zmlkni a neurazaj ..si jak klebetny bosorak a este klames
pavol7
22.7.2018 21:18 | |
+5 -10
odkaz pre podknuteho Antonia
Suster.Stanislav
22.7.2018 21:10 | |
+53 -5
Reagovať
dievca sa viac predvadza ako hra,mala by si vybrat....
Jan198927
22.7.2018 21:09 | |
+65 -4
Reagovať
Fandil som jej ale od zápasu proti Hsieh kde ukázala "charakter" som zostal sklamaný! A tento silený luxus na mňa pôsobí gýčovo takže prepáč dofandil som!Menej je niekedy viac
Matadoris
22.7.2018 21:25 | |
+31 -10
A čo si očakával od gadžovky čo neukončila ani pomocnú školu pre retardov?
helewole
22.7.2018 21:08 | |
+25 -3
Reagovať
Dávajte sem radšej reklamy na pracie prášky, nčsáci....
Veyron16.4
22.7.2018 21:05 | |
+37 -1
Reagovať
dlho ocakavany clanok je tu .. domca nas zaplavila fotkami na insta,ktore vam vyrazia dych .. a bla bla :D osalme sa vsetci .. zajtra bude sagan ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Video: Fico utiekol pred otázkami novinárov po jeho obvinení z extrémizmu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková.
Slovákom sa v Glasgowe nedarí, ďalej postúpila iba Podmaníková
Žena bojuje so zákernou chorobou.
Mamička tvrdí, že jej život zachránili silikóny: Nález v sprche jej navždy zmenil život
Agresori vnímajú ženy akoľahšie obete
Nevyšetrená smrť Violy († 34 ) vyvoláva u žien strach z neočakávaného útoku: Takto sa ubránite pred agresorom
Michal Hudák a Marián Čekovský v relácii Inkognito
Hádači neudržali jazyk za zubami: Čo že to robí Voštinár v šatni?
Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami.
Foto
Pozor na tieto nebezpečné výrobky! Boli v nich zistené nepovolené látky
Barcziho vyviedli muži zákona priamo zo sídla  štátnej firmy.
Po prepustení zvrat v rozhodnutí: Exriaditeľ Tiposu a exšéf IT pôjdu do väzby
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová
Prezidentka Čaputová udelila ďalšiu milosť: Ide o muža, ktorý neplatil výživné
Aj Lukáš Paukovček (vpravo) bol súčasťou peknej akcie Popradčanov.
Popradskí hokejisti predviedli učebnicovú akciu: Na jeden dotyk a súper nemal šancu
Andrea Kalavská pri príchode na stretnutie s Petrom Pelegrinim.
Pellegrini chce, aby Kalavská zostala vo funkcii, ministerka odchod stále zvažuje
(ilustračné foto)
Pastor si pomýlil svätenú vodu s benzínom: Pokropil ním veriaceho, hrozná smrť!
Kamila Magálová a Karel Gott v rozprávke Keď draka bolí hlava.
Česi ostali po zhliadnutí rozprávky s Gottom sklamaní: Kritika kvôli slovenčine!
Na balíky z pošty majú niektorí ľudia čakať aj týždne.
Slováci sú pred Vianocami totálne zúfalí: Nechodia nám balíčky z pošty! Chýbajú kuriéri?